|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  8 9 [10] 11 12   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Sta vasa djeca jedu a sta ne jedu?
13.6.2013 16:46:32   
megi
starija
kako kad glavno je meso, pa sta uz meso bude, povrce u supama moze, a odnedavno ne jede mrkvu, borkulu, karfiol hoce uz malo nagovaranja
voli spinat, dinstani kupus, podvalim joj svega kad naparvim kao bosnski lonac
sir i sve mlijecne proizvode, ako nece da ruca topa je uvijek zamjena
pizza naravno, makaroni i sva tjestenina, suhomesnati proizvodi
sudzuka joj je najdrazi drug, kao i luk
s voicem smo slabi jabuke, banane, kruske, pomalo jagode, sljive tu i tamo, e voli i breskve i nektarine
ne jede grah, samo vodu iz graha, nece ni grasak, paprike, paradajz, krastavice


a mala hb sad jede sve sto joj se stavi u tanjir

_____________________________

mrvica nas obradovala 26.juna 2009.
seka stigla 13.aprila 2012.

(odgovor članu selebriti)
Neposredna veza do poruke: 226
   RE: Sta vasa djeca jedu a sta ne jedu?
13.6.2013 19:55:33   
MicoTico
M. jedino ne jede grah. Dijete ga ne podnosi nikako. Ja mislila folira, ali ona poslušna kakva jeste pojede i sve ispovraća poslije,tako da joj ga više i ne dajem.
T. je ko termit. zato mu dajem metalni escajg inače bi i to pojeo da je od mekšeg materijala user posted image

_____________________________

Ubuntu! (ja sam zato što mi jesmo)

(odgovor članu megi)
Neposredna veza do poruke: 227
   RE: Sta vasa djeca jedu a sta ne jedu?
16.7.2013 19:53:40   
milenium
nisam našla sličniju temu pa sam na ovoj.moje djete NIŠTA korisno i zdravo ne jede.nije da ima slab apetit,ali ima određena hrana koju hoće a određena koju neće.ta što hoće to su( salama, kolači-ne svaki nego određene vrste,hrenovke,slatkiše baš i ne jede osim smokija).A ne jede ni grag-samo vodu iz graha,vodu iz mahuna,ne jede grašak,ni jede zelje,ne jede krompir,ne jede jogurt,ne jede makarone,ne jede rižot,sir isto ne jedeuser posted image iz juhe samo vodu pojede-vadi mrkvu i rezanceuser posted image .jedino doručak pojede jer je uvijek nešto ala keks i mlijeko,pahuljice(al samo one čokoladne),krem,salama itd.u biti ne jede ništa za ručakuser posted image user posted image

(odgovor članu MicoTico)
Neposredna veza do poruke: 228
   RE: Sta vasa djeca jedu a sta ne jedu?
16.7.2013 19:56:02   
milenium

IZVORNA PORUKA: selebriti

Jaja, mlijeko, jogurt, banane, masline, špinat, blitvu, rižu, griz, mileram, ćevape, piletinu, kompot.

To vrtimo user posted image

moj od ovog jede banane,ćevape i pileće snicle. al ne mogu svaki dan peći šnicle i ćevapeuser posted image

(odgovor članu selebriti)
Neposredna veza do poruke: 229
   RE: Sta vasa djeca jedu a sta ne jedu?
16.7.2013 22:12:17   
Hannica

IZVORNA PORUKA: milenium

nisam našla sličniju temu pa sam na ovoj.moje djete NIŠTA korisno i zdravo ne jede.nije da ima slab apetit,ali ima određena hrana koju hoće a određena koju neće.ta što hoće to su( salama, kolači-ne svaki nego određene vrste,hrenovke,slatkiše baš i ne jede osim smokija).A ne jede ni grag-samo vodu iz graha,vodu iz mahuna,ne jede grašak,ni jede zelje,ne jede krompir,ne jede jogurt,ne jede makarone,ne jede rižot,sir isto ne jedeuser posted image iz juhe samo vodu pojede-vadi mrkvu i rezanceuser posted image .jedino doručak pojede jer je uvijek nešto ala keks i mlijeko,pahuljice(al samo one čokoladne),krem,salama itd.u biti ne jede ništa za ručakuser posted image user posted image

Kod mojih je slicna situacija, posebno mi je tesko s Hanom, ona bas nista ne voli.

_____________________________

"Ako se ikada budeš konsultovao sa svojim egom, postupi suprotno od onog što ti kaže taj pokvarenjak."

(odgovor članu milenium)
Neposredna veza do poruke: 230
   RE: Sta vasa djeca jedu a sta ne jedu?
16.7.2013 22:16:34   
MicoTico
Sjetila sam se : jedino što T. nikako neće da jede, i kad stavi u usta pljuje i traži da mu obrišemo jezik je šlag.

_____________________________

Ubuntu! (ja sam zato što mi jesmo)

(odgovor članu Hannica)
Neposredna veza do poruke: 231
   RE: Sta vasa djeca jedu a sta ne jedu?
16.7.2013 22:40:53   
Alma_27
nece da jede nista crveno od voca i povrca user posted image
maline, jagode, paradajz...

paradajz u corbi samo user posted image



mali jede sve zivo user posted image

(odgovor članu MicoTico)
Neposredna veza do poruke: 232
   RE: Sta vasa djeca jedu a sta ne jedu?
16.7.2013 23:04:00   
mishkica
Jede sve tecne corbe, grah, ne voli nista cvrsto, zato je ko stap, ne voli hljeb, tjesteninu, nikakva peciva, od slatka voli samo monte, od voca banane i ponekad malo jabuke, od gricklica voli s kecapom one neke dino i jos neke, ugavnom s kecapom, smoki i stapici skoro nikako, voli piti jedin sok od jabuke i vodu, ostalo trenutno nista, i voli meso kad je njo ceifuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

M&M

Sreću čine male stvari...

(odgovor članu Alma_27)
Neposredna veza do poruke: 233
   RE: Sta vasa djeca jedu a sta ne jedu?
17.7.2013 7:33:19   
Lulu_08
Eh ovako moja beba pocinje spadati medju "djecu" obzirom da imamo hB godinicu i bas je neobicna u izborima hrane.

Dok sam bila kod kuce, tj dok se nisam vratila na posao prije 3 sedmice, ona je jela sve - vocne, povrcne, mesne kasice onako grubo miksano a nekada samo gnjeceno, mlijecne kase, hljeb i grickalice. Od kako sam pocela raditi za vrijeme boravka kod tete ili sa tatom ona samo jede eventualno mlijecnu kasu i sve ostalo sto moze sama rukama jesti tipa hljeb, kifle, pitice, smoki, komadice jabuke.

Od tada je postala bas neobicna, odbija povrcne i mesne kase a uredno uzme cevap od starije seke i pojede ga user posted image , isto tako pojede sve moguce vrste pitica, ustipaka, kiflica i hljeba.

Vocne kase jede i dalje ali posljepodne kada ja dodjem sa posla samo od mene prihvata.

_____________________________

25.04.2008. Princeza Mjeseca Luna je obasjala nas zivot!
09.07.2012. Mala Kraljica Lorena je upotpunila sve!

(odgovor članu megi)
Neposredna veza do poruke: 234
   RE: Sta vasa djeca jedu a sta ne jedu?
17.7.2013 7:34:16   
Lulu_08
A starija jede pretezno sve, voce, povrce, salate, kuhanu hranu, supice, rostilj, sve vrste tijesta osim pizze, eto ne voli pizzu hhehe.

_____________________________

25.04.2008. Princeza Mjeseca Luna je obasjala nas zivot!
09.07.2012. Mala Kraljica Lorena je upotpunila sve!

(odgovor članu Lulu_08)
Neposredna veza do poruke: 235
   RE: Sta vasa djeca jedu a sta ne jedu?
17.7.2013 8:17:30   
smajli80
Mogu reći da su dosta izbirljivi.

Sofi voli supu sa povrćem,sarmu,meso.Salate,grašak,kuhani kupus,mahune i ostala veriva ne dolazi u obzir,grah takođe.Voća jako slabo.

Sin tu i tamo otprilike kao i ona.Nisam pametna šta više da im damuser posted image user posted image

_____________________________

Mamina velika curica 5.3.2008
Mamin mali dječak 26.1.2012.

(odgovor članu Lulu_08)
Neposredna veza do poruke: 236
   RE: Sta vasa djeca jedu a sta ne jedu?
17.7.2013 8:28:52   
chuci
kod mene mašAllah sve što im ponudim uglavnom jedu. ajša ne voli nikako grašak i ne voli meso iz supe ono kad ubacim ali na varanje pojede (ono u stilu ma nije to je samo malo meso nije veliko user posted image ).
ahmed još ništa nije odbio, kod njega sve prolazi mA.

_____________________________

mrvica 22.9.2009.
mravić 4.6.2012.
ako ih ne čujem... u zijanu su garant


(odgovor članu smajli80)
Neposredna veza do poruke: 237
   RE: Sta vasa djeca jedu a sta ne jedu?
17.7.2013 8:30:47   
chuci

IZVORNA PORUKA: Alma_27

nece da jede nista crveno od voca i povrca user posted image
maline, jagode, paradajz...

paradajz u corbi samo user posted image



mali jede sve zivo user posted image

ovako je i moja sestra kad je bila mala. nije htjela jesti crvenu jabuku a ostale jeste user posted image , sad jede sve ali smo je jedva nagovorili da proba prvi put

_____________________________

mrvica 22.9.2009.
mravić 4.6.2012.
ako ih ne čujem... u zijanu su garant


(odgovor članu Alma_27)
Neposredna veza do poruke: 238
   RE: Sta vasa djeca jedu a sta ne jedu?
17.7.2013 12:39:58   
elmaL
Kod mene Emin jede sve povrće, ali voće ništa skorouser posted image

banana skoro svaki dan i to je to. pojeo je možda 3-4 trešnje dok smo ih imali i to slučajno ubacio u usta i nekako pojeo, ostalo neće ni da proba, ili oprezno isplazi jezik i smao lizne i gure od sebe.

tako mi je žao, sad ima toliko sezonskog voća, domaćeg, a on izvodi. nadam se da će se promijeniti kad bude malo starijiuser posted image

_____________________________

E i A=<3
"Ako se svaki dan malo brinete, izgubit ćete nekoliko godina vašeg života. Ako nešto nije kako treba biti, popravite ako možete. Ali učite se ne brinuti. Brige nikad nisu ništa popravile."

(odgovor članu chuci)
Neposredna veza do poruke: 239
   RE: Sta vasa djeca jedu a sta ne jedu?
17.7.2013 14:29:15   
mamana
Kad je bila mala jela je sve, sad kad je porasla postala je jako izbirljiva.
Voli grah,grašak sa teletinom, rižu, tjestaninu, sve vrste pita, kljukušu, picu, hrenovke, supu s vremena na vrijeme, piletinu ponekad, filovane paprike, kuglice sa mesom.
Ne voli krompir ni u kakvoj varijanti, ribu, ništa prženo i suho, buraniju, kupus.
Jede svo voe, svaki dan pojede jednu jabuku sa cimetom to joj je poslastica.

< Poruku je uredio mamana -- 17.7.2013 14:30:34 >

(odgovor članu elmaL)
Neposredna veza do poruke: 240
   RE: Sta vasa djeca jedu a sta ne jedu?
17.7.2013 14:57:12   
Leena

IZVORNA PORUKA: chuci


IZVORNA PORUKA: Alma_27

nece da jede nista crveno od voca i povrca user posted image
maline, jagode, paradajz...

paradajz u corbi samo user posted image



mali jede sve zivo user posted image

ovako je i moja sestra kad je bila mala. nije htjela jesti crvenu jabuku a ostale jeste user posted image , sad jede sve ali smo je jedva nagovorili da proba prvi put


Aaaa, ja sam mislila da samo moja ima taj fazon-nista, ali nista crveno nema sanse da stavi u usta!

_____________________________

<3 Ljubičica <3 21. 4. 2010. u 15:10h (3400g, 52cm)

*Pahuljica* 7. 1. 2014. u 20:15 (3450g, 54cm)

Macak mali 23.12.2015. u 21:20 (4100g, 57cm)

All I ever wanted
All I ever needed
Is here in my arms


(odgovor članu chuci)
Neposredna veza do poruke: 241
   RE: Sta vasa djeca jedu a sta ne jedu?
17.7.2013 15:10:01   
djoisa
IZVORNA PORUKA: MicoTico

T. je ko termit. zato mu dajem metalni escajg inače bi i to pojeo da je od mekšeg materijala user posted image


user posted image

slicno je i kod nas..

A. ne voli jaje - pojede poneki zalogaj na prevaru
a krompir bi jeo uvijek, cak ga i podmicujem kuhanim krompiricima

(odgovor članu MicoTico)
Neposredna veza do poruke: 242
   RE: Sta vasa djeca jedu a sta ne jedu?
17.7.2013 15:18:15   
hanabanana
S. voli paradajz, H voli da ga zaobilazi.
H. voli blitvu na maslinovom ulju, S. je ni bilizu tanjura ne voli vidjeti.
S. voli kiseli kupus, H. smrdi kad je na stolu.

Uglavnom kao da se u putu nisu srele.

(odgovor članu djoisa)
Neposredna veza do poruke: 243
   RE: Sta vasa djeca jedu a sta ne jedu?
17.7.2013 15:27:43   
Bebica11
Moja N ne voli NIKAKO tikvicu nije ni kao beba a ni sad, tikva tikvica, nista to ne dolazi u obzir. Ne voli grasak, mrsko joj da ga zvace, ispljune kozicu iz usta(doduse tek su joj sad sa 20mj poceli izbijati zubi).

Voli npr visnje domace kisele od kojih se meni skupljaju ustauser posted image

user posted image

_____________________________

"Gospodaru moj, daj da ja i neki potomci moji obavljamo molitvu; Gospodaru naš, Ti usliši molbu moju!"( Ibrahim 40)

(odgovor članu hanabanana)
Neposredna veza do poruke: 244
   RE: Sta vasa djeca jedu a sta ne jedu?
17.7.2013 15:35:15   
canim
Moja ne voli nista, ali je natjeram pa mi pojede makar jednom dnevno krem corbicu u koju smiksam mesa i raznog povrca jer ovako nema sanse da bi pojela, voli kifle, one nesquike bobice, cokolino, jogurt, mileram, pavlaku.

(odgovor članu Bebica11)
Neposredna veza do poruke: 245
   RE: Sta vasa djeca jedu a sta ne jedu?
23.8.2013 23:50:19   
milenium

IZVORNA PORUKA: Hannica


IZVORNA PORUKA: milenium

nisam našla sličniju temu pa sam na ovoj.moje djete NIŠTA korisno i zdravo ne jede.nije da ima slab apetit,ali ima određena hrana koju hoće a određena koju neće.ta što hoće to su( salama, kolači-ne svaki nego određene vrste,hrenovke,slatkiše baš i ne jede osim smokija).A ne jede ni grag-samo vodu iz graha,vodu iz mahuna,ne jede grašak,ni jede zelje,ne jede krompir,ne jede jogurt,ne jede makarone,ne jede rižot,sir isto ne jedeuser posted image iz juhe samo vodu pojede-vadi mrkvu i rezanceuser posted image .jedino doručak pojede jer je uvijek nešto ala keks i mlijeko,pahuljice(al samo one čokoladne),krem,salama itd.u biti ne jede ništa za ručakuser posted image user posted image

Kod mojih je slicna situacija, posebno mi je tesko s Hanom, ona bas nista ne voli.


ova situacija već prelazi u zdravstveni problem,jer vidim da ima problema sa stolicomuser posted image ,ne jede čak ni čokolino,ni jaja,nikakvu salatu-paradajz i to,neće čak ni pizzuuser posted image ,neće ni pite. Bi li trebala možda uzeti u ljekarnoj neke vitamine kao zamjenu za svu hranu koju ne jede ili?user posted image


(odgovor članu Hannica)
Neposredna veza do poruke: 246
   RE: Sta vasa djeca jedu a sta ne jedu?
24.8.2013 0:22:15   
hanabanana
A da promijenite nacin ishrane i naucis ga da jede?

(odgovor članu milenium)
Neposredna veza do poruke: 247
   RE: Sta vasa djeca jedu a sta ne jedu?
24.8.2013 0:31:21   
milenium
nebi bila na ovoj temi da znam kako.sve smo pokušali, prosvjetli me.

(odgovor članu hanabanana)
Neposredna veza do poruke: 248
   RE: Sta vasa djeca jedu a sta ne jedu?
24.8.2013 0:38:54   
hanabanana

IZVORNA PORUKA: milenium

nebi bila na ovoj temi da znam kako.sve smo pokušali, prosvjetli me.


Zajednicki obroci?!
Ako nece jaja, hoce li ustipke? Uljevak?
Ne kupuj salame i suhomesnate proizvode.
Krem juhe?! Svo povrce izmiksas, proprzis kockice kruha i eto super obroka.
Pire krompir, ako nece drugacije da ga jede....

(odgovor članu milenium)
Neposredna veza do poruke: 249
   RE: Sta vasa djeca jedu a sta ne jedu?
24.8.2013 0:44:57   
selebriti

IZVORNA PORUKA: milenium

nebi bila na ovoj temi da znam kako.sve smo pokušali, prosvjetli me.


Vrtic?

_____________________________

Life begins at the end of your comfort zone

(odgovor članu milenium)
Neposredna veza do poruke: 250
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  8 9 [10] 11 12   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  8 9 [10] 11 12   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Šta da saznate...
пеперутка16

..da nosite trojke, šta bi uradili?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *