|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  19 20 [21] 22 23   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Sa koliko godina ste se udale?
20.9.2011 14:23:34   
koka i po

IZVORNA PORUKA: Fortuna

IZVORNA PORUKA: koka i po
e jeste dosadne...opterecujete se glupostima user posted image


Koka de ovo rastjeraj Boga ti... gluposti nego šta!



nisam dezurni zandar a vi ste sve zrele i pametne da znate kad treba stati.

_____________________________

Dva hajduka ....jedan veliki i jedan mali

Ja cu biti uvijek obicna zena, u masi neprimjetna...neko kome je stalo da barem malo uljepsa i promjeni ovaj svijet i podari mu malo ljudskosti.

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 501
   RE: Sa koliko godina ste se udale?
20.9.2011 14:24:28   
taurus
IZVORNA PORUKA: koka i po

e jeste dosadne...opterecujete se glupostima user posted image


mudro zboriš user posted image

(odgovor članu koka i po)
Neposredna veza do poruke: 502
   RE: Sa koliko godina ste se udale?
20.9.2011 14:24:32   
*pcelica*

IZVORNA PORUKA: Fortuna

IZVORNA PORUKA: Mirkica
Eh sada planiram da uvedem vece za sebe pa krecem na Zumba dva puta sedmicno osjetila sam da moram malo za sebe naci vremena.


Šuti bona reći će da si loša majka... kakva Zumba...user posted image ... još dva puta sedmično...c c c c

Odoh i ja u Beograd 5 dana pa nikom ništa...user posted image user posted image user posted image


Expresno ti je razvod braka user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image kakav Beograd sjedi i cuvaj cojka

_____________________________

<3. 20. 07. 04
<3. 27. 12. 09
<3. 03. 11. 15

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 503
   RE: Sa koliko godina ste se udale?
20.9.2011 14:25:19   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: veeseelaa

Odoh i ja u Beograd 5 dana pa nikom ništa...


uh blago tebi, imam tamo neke raje, što bi zalomila user posted image  al đe ću ne priliči mi user posted image


ne podpaljuj.....user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Silkonska ulica ha?

(odgovor članu veeseelaa)
  Neposredna veza do poruke: 504
   RE: Sa koliko godina ste se udale?
20.9.2011 14:29:07   
leona81
u sta se pretvori ova tema mili boze. fizicko zlostavljanje, psihicki bolesnici, dobre zene, lose zene, evo i imovina od prije braka i poslije braka pocela da se popisuje...? ne valja ako si kuci ne valja ako si van nje...ne valja ako imas ne valja ako nemas. ako imas sad, u braku, a nisi imao prije isto ne valja...


_____________________________

29.04.2013-29.10.2013...184 days
For every day, I miss you. For every hour, I need you. For every minute, I feel you. Forever, I love you...

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 505
   RE: Sa koliko godina ste se udale?
20.9.2011 14:29:55   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: koka i po

e jeste dosadne...opterecujete se glupostima user posted image


Vala ti kad ne bi na usta onda bi na guzicu user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu koka i po)
  Neposredna veza do poruke: 506
   RE: Sa koliko godina ste se udale?
20.9.2011 14:31:26   
koka i po
bi bome i pogotovo onima kojima smeta user posted image

_____________________________

Dva hajduka ....jedan veliki i jedan mali

Ja cu biti uvijek obicna zena, u masi neprimjetna...neko kome je stalo da barem malo uljepsa i promjeni ovaj svijet i podari mu malo ljudskosti.

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 507
   RE: Sa koliko godina ste se udale?
20.9.2011 14:31:42   
muaaa
Ajmo žene s teme,izgori vam ručakuser posted image user posted image user posted image

Ko se udao,udao,ko nije nek nije i kad je najbolje svaka žena zna.A izlazci i to svako neka radi kako mu volja.Sve što radi sebi je, ha jauser posted image

_____________________________

“Temelj ljudske sreće je duboka sigurnost, spontana radost u malim stvarima i velika jednostavnost.”



(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 508
   RE: Sa koliko godina ste se udale?
20.9.2011 14:34:18   
Mirkica
IZVORNA PORUKA: muaaa

Ajmo žene s teme,izgori vam ručakuser posted image user posted image user posted image

Ko se udao,udao,ko nije nek nije i kad je najbolje svaka žena zna.A izlazci i to svako neka radi kako mu volja.Sve što radi sebi je, ha jauser posted image

moj ej danas zavrsio u kanti za smece tako ti je kad ozenis zrelu zenu pa hoces da je zezas hahahahah


_____________________________

Uspavala sam te duboko ispod grudi , al srce blizu je pa te stalno budi a kad odu svi pa pomisle da dremam , ja oci otvorim da vidim koga nemam , za kraj, za kraj.

BA 13.12.2008

(odgovor članu muaaa)
Neposredna veza do poruke: 509
   RE: Sa koliko godina ste se udale?
20.9.2011 14:35:57   
muaaa

IZVORNA PORUKA: Mirkica

IZVORNA PORUKA: muaaa

Ajmo žene s teme,izgori vam ručakuser posted image user posted image user posted image

Ko se udao,udao,ko nije nek nije i kad je najbolje svaka žena zna.A izlazci i to svako neka radi kako mu volja.Sve što radi sebi je, ha jauser posted image

moj ej danas zavrsio u kanti za smece tako ti je kad ozenis zrelu zenu pa hoces da je zezas hahahahah


ih trebala sam ranije razlaz napraviti pa ti ne bi izgoriouser posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

“Temelj ljudske sreće je duboka sigurnost, spontana radost u malim stvarima i velika jednostavnost.”



(odgovor članu Mirkica)
Neposredna veza do poruke: 510
   RE: Sa koliko godina ste se udale?
20.9.2011 14:38:38   
Anoniman
Gdje će te niste jos slike postavile sa derneka, slike imovine, slike sa fitnesa...user posted image

(odgovor članu muaaa)
  Neposredna veza do poruke: 511
   RE: Sa koliko godina ste se udale?
20.9.2011 14:40:29   
muaaa

IZVORNA PORUKA: Breskva

Gdje će te niste jos slike postavile sa derneka, slike imovine, slike sa fitnesa...user posted image

Nemere to nije tema ove emisijeuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

“Temelj ljudske sreće je duboka sigurnost, spontana radost u malim stvarima i velika jednostavnost.”



(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 512
   RE: Sa koliko godina ste se udale?
20.9.2011 14:42:15   
leona81
IZVORNA PORUKA: Breskva

Gdje će te niste jos slike postavile sa derneka, slike imovine, slike sa fitnesa...user posted image


user posted image user posted image user posted image

_____________________________

29.04.2013-29.10.2013...184 days
For every day, I miss you. For every hour, I need you. For every minute, I feel you. Forever, I love you...

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 513
   RE: Sa koliko godina ste se udale?
20.9.2011 14:42:36   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: malena sharena

IZVORNA PORUKA: Fortuna

[Čovjeku je u genima obrambeni mehanizam, pa neka se i te školovane brane... to ti je onaj sistem ako je ne udara NE voli je.... onda bih je i ja udarala macolom po glavi pa neka osjeti da je i ja volim!




Nisi upravu. Dosta je to komplikovanije od ove - ''''Ne udara je, ne voli je'''' psihologije. Ne kazem da je neke zene nemaju, ali nije to pravilo uopste.


Ubijedi me da griješim i nije problem prihvatam tvoje mišljenje!

Na osnovu onoga što sam ja vidjela u životu sad za sad stojim iza toga da su za sve krive TUPAVE žene koje su odgajane ko imbecili ili čak imaju nerješiv problem u glavi!
Bolje i čistiti kuće za 100 KM mjesečno nego dozvoliti da ti neko svira po rebrima...


Ja ne vjerujem da ovo pise jedna zena. Zena koja cita novine u kojima malo, malo neka zena osvane u crnoj hronici. Zahvali Bogu sto si imala tu srecu da to ne dozivis, jer to je stvar srece i sudbine, a ne izbora.

Ti si vidjela ili nista, ili samo dio price. Ubijedicu te argumentima kojima ti mene ubjedjujes:

Na osnovu onoga sto sam ja vidjela u zivotu za to su krivi frustrirani psihicki bolesni muskarci sa traumama koje nose iz porodice. Zene ih trpe zbog neimanja podrske okoline, straha od nasilnika, neimanja finansijskih sredstava, straha za djecu i siru porodicu, niskog samopouzdanja i depresije uzrokovanih postepenim i dugotrajnim zlostavljanjem

Udara me - voli me, ako je uopste na spisku ovih razloga, zadnji je.




Ovo bih potpisala , dole kod vas zakon malo steka ali primjer ovdje samo da zena digne slusalicu spas joj zagarantovan ,ali ipak ih ima koje su toliko da izvinete shebane izmaltretirane da ne smiju ni da prdnu od muza ....Samopouzdanje im je nula ,depresijaih dere i jos po koja psihicka mana iz rata i tako iz dana u dan nadaju se da ce biti bolje...A ima i onih koje ako ne dobiju batine misle da ih dragi ne voli i to je neka zajebana boljka....Radila sam kao prevodilac par godina i slika ljudi nasmijanih covjek bi pomislio wow kako su sretni , ali kasnije vidis da je ta slika daleko od srece ....

Lijepo je kad zena stekne nesto materijalno neku sigurnost,ali bolje je kad steke samopouzdanje, sigurnost u samu sebe ....Grubo je reci da je neko nespreman za braka sa 18 ili 21 , ali istina jeste drukcija i nepobitna cinjenica da drukcije gledamo na zivot sa 18 godina i sa npr 30 ...Barem sam ja takva bila uzimajuci okolnosti iz mog djetinjstva, rata pa silnog seljakanja iz drzave u drzavu ....Mogla sam se udati i za 17 i sa 21 i islo bi nekako ali to nije bio moj cilj....Ja sam izabrala sebe , jedan djelic mog zivota samo za sebe i moja odluka je ispravna , mada bi mozda neko rekao trebala si drukcije uraditi ... Ja se ne kajem


< Poruku je uredio MarinaDK -- 20.9.2011 14:43:52 >

(odgovor članu malena sharena)
  Neposredna veza do poruke: 514
   RE: Sa koliko godina ste se udale?
20.9.2011 14:45:02   
Mirkica
IZVORNA PORUKA: muaaa


IZVORNA PORUKA: Mirkica

IZVORNA PORUKA: muaaa

Ajmo žene s teme,izgori vam ručakuser posted image user posted image user posted image

Ko se udao,udao,ko nije nek nije i kad je najbolje svaka žena zna.A izlazci i to svako neka radi kako mu volja.Sve što radi sebi je, ha jauser posted image

moj ej danas zavrsio u kanti za smece tako ti je kad ozenis zrelu zenu pa hoces da je zezas hahahahah


ih trebala sam ranije razlaz napraviti pa ti ne bi izgoriouser posted image user posted image user posted image user posted image

ma niej zbog RR hahahahah izgorio nego nako user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Uspavala sam te duboko ispod grudi , al srce blizu je pa te stalno budi a kad odu svi pa pomisle da dremam , ja oci otvorim da vidim koga nemam , za kraj, za kraj.

BA 13.12.2008

(odgovor članu muaaa)
Neposredna veza do poruke: 515
   RE: Sa koliko godina ste se udale?
20.9.2011 14:45:09   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: muaaa


IZVORNA PORUKA: Breskva

Gdje će te niste jos slike postavile sa derneka, slike imovine, slike sa fitnesa...user posted image

Nemere to nije tema ove emisijeuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image




Breskva ja dok obiđoh oko kuce da poslikam padoh s noguuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image a inace udala sam se mlada i nezbrinutauser posted image sad muža pazim ko malo vode na dlanu,sve ga nosam po kuci kad je tuzan,perem mu noge svaki dan kad dođe s posla i molim Boga da me ne ćušne na ulicuuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image da imadoh 26 godina kad odlucih da se udomimuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu muaaa)
  Neposredna veza do poruke: 516
   RE: Sa koliko godina ste se udale?
20.9.2011 14:45:56   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Breskva
Gdje će te niste jos slike postavile sa derneka, slike imovine, slike sa fitnesa...user posted image


Breskvice nećemo da se hfalimo....

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 517
   RE: Sa koliko godina ste se udale?
20.9.2011 14:47:17   
muaaa

IZVORNA PORUKA: noa

IZVORNA PORUKA: muaaa


IZVORNA PORUKA: Breskva

Gdje će te niste jos slike postavile sa derneka, slike imovine, slike sa fitnesa...user posted image

Nemere to nije tema ove emisijeuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image




Breskva ja dok obiđoh oko kuce da poslikam padoh s noguuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image a inace udala sam se mlada i nezbrinutauser posted image sad muža pazim ko malo vode na dlanu,sve ga nosam po kuci kad je tuzan,perem mu noge svaki dan kad dođe s posla i molim Boga da me ne ćušne na ulicuuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image da imadoh 26 godina kad odlucih da se udomimuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


E moja ti Noa šta ćešuser posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

“Temelj ljudske sreće je duboka sigurnost, spontana radost u malim stvarima i velika jednostavnost.”



(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 518
   RE: Sa koliko godina ste se udale?
20.9.2011 14:47:41   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: koka i po

bi bome i pogotovo onima kojima smeta user posted image


Ma ne smeta bona ali sve kontam ti imas pametnija posla user posted image user posted image user posted image al sipak dezuras ko skretnicar user posted image

(odgovor članu koka i po)
  Neposredna veza do poruke: 519
   RE: Sa koliko godina ste se udale?
20.9.2011 14:49:07   
Anoniman
mm me iznenadi pravo... upravo dođe sa posla a ja tek zakuhala pitu, šta ću sad kuku meni...

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 520
   RE: Sa koliko godina ste se udale?
20.9.2011 14:54:22   
sabinos
IZVORNA PORUKA: Breskva

mm me iznenadi pravo... upravo dođe sa posla a ja tek zakuhala pitu, šta ću sad kuku meni...

situacija identicna,tek krompir pripremam,sad ako ne dobijem po rebrima,necu nikaduser posted image user posted image user posted image


_____________________________

nista nije ni dobro ni lose samo ga misljenje cini takvim.Sekspir

mamine paše i najbolji drugovi
veliki A 2009
mali A 2013

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 521
   RE: Sa koliko godina ste se udale?
20.9.2011 14:54:34   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Breskva

mm me iznenadi pravo... upravo dođe sa posla a ja tek zakuhala pitu, šta ću sad kuku meni...



izvini mu se user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image eeeeeee da si prije braka stekla kakvu buregdžinicu nebi sad imala problemauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 522
   RE: Sa koliko godina ste se udale?
20.9.2011 14:56:36   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: noa

IZVORNA PORUKA: Breskva

mm me iznenadi pravo... upravo dođe sa posla a ja tek zakuhala pitu, šta ću sad kuku meni...



izvini mu se user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image eeeeeee da si prije braka stekla kakvu buregdžinicu nebi sad imala problemauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



noa ti si ženo kraljicauser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 523
   RE: Sa koliko godina ste se udale?
20.9.2011 14:56:39   
leona81
user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

29.04.2013-29.10.2013...184 days
For every day, I miss you. For every hour, I need you. For every minute, I feel you. Forever, I love you...

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 524
   RE: Sa koliko godina ste se udale?
20.9.2011 14:57:09   
Mirkica
EH sada za imovinu nije bitno kada se udas i s koliko ja sam za ONO sve sto imamo da zajedno sticemo , ja sam protiv da zivim na bilo ciji racun ja i mm kako god nase je , stan stan NAS kuca NASA nisam ja tip da npr. moja sveki sticala citav zivot i ja se sada uvalim ko sam sta sam ili je ne ebem ni pod razno ili joj samo klimam glavom a u sebi se pojedoh a ima i ovih primejra nosa sveki gdje stigne po mahali a od nej zivi i zavisi. STICAJ SAM i zivi i uzivaj , veliki je primejr zena koje TRPE sveki jer zive na njen racuna ili u njenom na njemom pa opet ispisu romane o svekrvi na temama kako ne valj i td. evo npr. MALENA ona izdrzava svoju sveki , u obdansitu odgaja djecu ima dvoje djece kucu muza i opet su njih dvoje nekako stekli kucu , vlastitu kucu ovamo nije bas lako imati itd a niakda nije lose rekla za sveki ELEM NISMO svi isti i najbolje je svoje .


_____________________________

Uspavala sam te duboko ispod grudi , al srce blizu je pa te stalno budi a kad odu svi pa pomisle da dremam , ja oci otvorim da vidim koga nemam , za kraj, za kraj.

BA 13.12.2008

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 525
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  19 20 [21] 22 23   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  19 20 [21] 22 23   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli da odbijate svoju bebu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *