|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  20 21 [22] 23 24   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Sa koliko godina ste se udale?
20.9.2011 14:57:17   
bebacha
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image uljepsale ste mi ovaj tmurni dan

_____________________________

"Ako kaniš pobijediti, ne smiješ izgubiti."

(odgovor članu leona81)
Neposredna veza do poruke: 526
   RE: Sa koliko godina ste se udale?
20.9.2011 14:58:17   
Mirkica
IZVORNA PORUKA: sabinos

IZVORNA PORUKA: Breskva

mm me iznenadi pravo... upravo dođe sa posla a ja tek zakuhala pitu, šta ću sad kuku meni...

situacija identicna,tek krompir pripremam,sad ako ne dobijem po rebrima,necu nikaduser posted image user posted image user posted image


sta je ovo dan pit aja prvila bundevaru ali zavrsila u kanti za smece ja i mm se nesto pocaskali ih reko da ti ja pitu pravim  i svu onako smotanu u smece a sad mi krivooooooo da mi bi je pojesti hahahahahahah

< Poruku je uredio Mirkica -- 20.9.2011 15:00:49 >


_____________________________

Uspavala sam te duboko ispod grudi , al srce blizu je pa te stalno budi a kad odu svi pa pomisle da dremam , ja oci otvorim da vidim koga nemam , za kraj, za kraj.

BA 13.12.2008

(odgovor članu sabinos)
Neposredna veza do poruke: 527
   RE: Sa koliko godina ste se udale?
20.9.2011 14:59:36   
ananas_ze
a ja citam i citam kad zove mm "izgori ti pita", a pita je njemu i nije izgorila- na svu srecuuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Ništa živ čovjek ne može izgubiti što mu jedno proljeće ne bi moglo povratiti, niti može biti čovjek trajno nesrećan dok Bog daje da se duša liječi zaboravom a zemlja obnavlja proljećem.


S~proljeće~ 05.04.2014.
S~zvijezda smijalica~ 06.03.2017

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 528
   RE: Sa koliko godina ste se udale?
20.9.2011 15:00:09   
muaaa

IZVORNA PORUKA: sabinos

IZVORNA PORUKA: Breskva

mm me iznenadi pravo... upravo dođe sa posla a ja tek zakuhala pitu, šta ću sad kuku meni...

situacija identicna,tek krompir pripremam,sad ako ne dobijem po rebrima,necu nikaduser posted image user posted image user posted image


Eh to vam je tako kad se mlade udate ,pa neznate da prvo treba rucak napraviti pa tek onda za RR sjesti moje vi

_____________________________

“Temelj ljudske sreće je duboka sigurnost, spontana radost u malim stvarima i velika jednostavnost.”



(odgovor članu sabinos)
Neposredna veza do poruke: 529
   RE: Sa koliko godina ste se udale?
20.9.2011 15:00:17   
leona81
sta je ovo svi pitu prave danas...user posted image



_____________________________

29.04.2013-29.10.2013...184 days
For every day, I miss you. For every hour, I need you. For every minute, I feel you. Forever, I love you...

(odgovor članu ananas_ze)
Neposredna veza do poruke: 530
   RE: Sa koliko godina ste se udale?
20.9.2011 15:02:00   
*pcelica*
Ne pravim ja user posted image Zasjela na rr pa je rucak przopotezni. Fileti i tjestenina user posted image user posted image

_____________________________

<3. 20. 07. 04
<3. 27. 12. 09
<3. 03. 11. 15

(odgovor članu bebacha)
Neposredna veza do poruke: 531
   RE: Sa koliko godina ste se udale?
20.9.2011 15:02:03   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: leona81

sta je ovo svi pitu prave danas...user posted image






user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image jest vala a Jami propadauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ja guram domace firmeuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu leona81)
  Neposredna veza do poruke: 532
   RE: Sa koliko godina ste se udale?
20.9.2011 15:03:14   
Nedi
IZVORNA PORUKA: noa

IZVORNA PORUKA: leona81

sta je ovo svi pitu prave danas...user posted image




Neće Jami propasti dok je meneuser posted image user posted image user posted image



user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image jest vala a Jami propadauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ja guram domace firmeuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 533
   RE: Sa koliko godina ste se udale?
20.9.2011 15:04:15   
Blue rose RR
IZVORNA PORUKA: bebacha

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image zeno dodes na forum jednom mjesecno al vazda me ostavis bez teksta.dolazi malo cesce,fale tvoji postov.Rose nek se i sta pametno ovde napisa


Ja sam vazdan na forumu, samo se javim kad osjetim potrebu. user posted image

IZVORNA PORUKA: veeseelaa

Ja sam najneKuLJa osoba na planeti. Hoću da je moj muž vazdan uz moje gu*ove.


a ko ti garantuje da je to i njegova želja


Ne pokazuje da nije njegova želja, ali je garantovano moja.A meni muž ispunjava moje želje.

IZVORNA PORUKA: veeseelaa

IZVORNA PORUKA: Fortuna

IZVORNA PORUKA: Blue rose RR
A što se tiče toga kada i sa kime i do koliko sati, i koliko puta heftično otići bez muža na "derneke" ... nismo djeca i ne zaluđujmo se da je biti "cool" ako si udata a svaka treća noć je "samo tvoja".


nije cool ali neki ljudi tako funkcionišu...i to im odgovara!!! Ko voli prati prozore nakon posla, a i vikendom i to je cool... ko voli gledati Šeherzadu po 100 puta i to je cool....

dok god niko nikome ne nameće svoje mišljenje sve je OK!

Mislim da je to malo više zezancija od strane "nekih" forumašica da su baš svaki treći dan vani... pa u Sarajevu se izlazi samo petkom i subotom eventualo utorkom na salsu!



hhahahah Forti, ja idem pon, srijedom i petkom na fitnes, nekad odem na piće poslije fitnesa
Jel puno, evo to tako mjesecima
a prije sam nekad petkom nekad subotom do 23 sata znala izaći, sad sam nešto uredila, odhebaću fitnes
a upravo tako kul je ono Rose što tebe veseli, ako je tebi merak da sjediš kući super meni nije baš uvijek


Nigdje nisam napisala da sjedim kući, ali jesam da želim da budem sa mužem većinu našeg zajednočkog vremena (kojeg nažalost zbog poslova imamo nedovoljno)

IZVORNA PORUKA: leona81

u sta se pretvori ova tema mili boze. fizicko zlostavljanje, psihicki bolesnici, dobre zene, lose zene, evo i imovina od prije braka i poslije braka pocela da se popisuje...? ne valja ako si kuci ne valja ako si van nje...ne valja ako imas ne valja ako nemas. ako imas sad, u braku, a nisi imao prije isto ne valja...



Moja leona ko se rodio da je "ženama" ugodio.


_____________________________

"Ja jesam siromah i samo snove imam. Pred noge tvoje polažem ih. Nježno gazi, jer gaziš po snovima mojim.“
W. B. Y

(odgovor članu bebacha)
Neposredna veza do poruke: 534
   RE: Sa koliko godina ste se udale?
20.9.2011 15:04:21   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: *pcelica*

Ne pravim ja user posted image Zasjela na rr pa je rucak przopotezni. Fileti i tjestenina user posted image user posted image




user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image i kod meneuser posted image user posted image user posted image user posted image ja inace obozavam ove teme na RR ''hvalite me usta moja kad nece niko drugi''user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image bas se odmorimuser posted image ma ovo mi dođe koda sam na moru bilauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu *pcelica*)
  Neposredna veza do poruke: 535
   RE: Sa koliko godina ste se udale?
20.9.2011 15:06:25   
*pcelica*
Danas sam ovdje a sutra cu na temu problemi u braku jer nije bila pita za rucak user posted image user posted image user posted image

_____________________________

<3. 20. 07. 04
<3. 27. 12. 09
<3. 03. 11. 15

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 536
   RE: Sa koliko godina ste se udale?
20.9.2011 15:07:49   
Mirkica
IZVORNA PORUKA: *pcelica*

Danas sam ovdje a sutra cu na temu problemi u braku jer nije bila pita za rucak user posted image user posted image user posted image


hahhahahahhahaahhahahhaha  nego vi sve odoste u OT

noa
pcelice i ostale kad ste se udale nigdje ne pise


_____________________________

Uspavala sam te duboko ispod grudi , al srce blizu je pa te stalno budi a kad odu svi pa pomisle da dremam , ja oci otvorim da vidim koga nemam , za kraj, za kraj.

BA 13.12.2008

(odgovor članu *pcelica*)
Neposredna veza do poruke: 537
   RE: Sa koliko godina ste se udale?
20.9.2011 15:08:59   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Mirkica

IZVORNA PORUKA: *pcelica*

Danas sam ovdje a sutra cu na temu problemi u braku jer nije bila pita za rucak user posted image user posted image user posted image


hahhahahahhahaahhahahhaha  nego vi sve odoste u OT

noa
pcelice i ostale kad ste se udale nigdje ne pise





napisah s 26 i imadoh samo malo gaca na g----user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Mirkica)
  Neposredna veza do poruke: 538
   RE: Sa koliko godina ste se udale?
20.9.2011 15:09:23   
*pcelica*
Ja sam napisala ali se izgubilo tamo negdje iza ovih ruckova zlostavljanja i izlazaka U 20 u 21 rodila prvu curicu a u 26 drugu

_____________________________

<3. 20. 07. 04
<3. 27. 12. 09
<3. 03. 11. 15

(odgovor članu Mirkica)
Neposredna veza do poruke: 539
   RE: Sa koliko godina ste se udale?
20.9.2011 15:09:30   
Mirkica
odoh ja spavati dok nema nikoga djaba vam vase trla bab lan da joj prodje dan user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image vidimo se sutra na temi PRoblemi u braku user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Uspavala sam te duboko ispod grudi , al srce blizu je pa te stalno budi a kad odu svi pa pomisle da dremam , ja oci otvorim da vidim koga nemam , za kraj, za kraj.

BA 13.12.2008

(odgovor članu Mirkica)
Neposredna veza do poruke: 540
   RE: Sa koliko godina ste se udale?
20.9.2011 15:09:43   
leona81
IZVORNA PORUKA: noa

IZVORNA PORUKA: leona81

sta je ovo svi pitu prave danas...user posted image






user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image jest vala a Jami propadauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ja guram domace firmeuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



i ja Dervozauser posted image user posted image user posted image

_____________________________

29.04.2013-29.10.2013...184 days
For every day, I miss you. For every hour, I need you. For every minute, I feel you. Forever, I love you...

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 541
   RE: Sa koliko godina ste se udale?
20.9.2011 15:10:53   
Mirkica
IZVORNA PORUKA: noa

IZVORNA PORUKA: Mirkica

IZVORNA PORUKA: *pcelica*

Danas sam ovdje a sutra cu na temu problemi u braku jer nije bila pita za rucak user posted image user posted image user posted image


hahhahahahhahaahhahahhaha  nego vi sve odoste u OT

noa
pcelice i ostale kad ste se udale nigdje ne pise





napisah s 26 i imadoh samo malo gaca na g----user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


hahahahhahaha luda si majke mi a vala stace ti vise :)))) da se cojk muci da skida user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
pcelice ti skroz mlada se udala


_____________________________

Uspavala sam te duboko ispod grudi , al srce blizu je pa te stalno budi a kad odu svi pa pomisle da dremam , ja oci otvorim da vidim koga nemam , za kraj, za kraj.

BA 13.12.2008

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 542
   RE: Sa koliko godina ste se udale?
20.9.2011 15:10:56   
leona81
IZVORNA PORUKA: noa

IZVORNA PORUKA: Mirkica

IZVORNA PORUKA: *pcelica*

Danas sam ovdje a sutra cu na temu problemi u braku jer nije bila pita za rucak user posted image user posted image user posted image


hahhahahahhahaahhahahhaha  nego vi sve odoste u OT

noa
pcelice i ostale kad ste se udale nigdje ne pise



napisah s 26 i imadoh samo malo gaca na g----user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



smajli koji se valja po podu od smijeha(ne mogu ga naci slabo nesto ih ima)


_____________________________

29.04.2013-29.10.2013...184 days
For every day, I miss you. For every hour, I need you. For every minute, I feel you. Forever, I love you...

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 543
   RE: Sa koliko godina ste se udale?
20.9.2011 15:11:40   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: noa

IZVORNA PORUKA: Breskva

mm me iznenadi pravo... upravo dođe sa posla a ja tek zakuhala pitu, šta ću sad kuku meni...



izvini mu se user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image eeeeeee da si prije braka stekla kakvu buregdžinicu nebi sad imala problemauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


eh nije me tad bilo na RRuser posted image
sad kad zaluta neko djevojče na ovu temu znat će kako i šta u životu uraditi


(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 544
   RE: Sa koliko godina ste se udale?
20.9.2011 15:11:50   
Anoniman
ma ove sto se najvise hvale su u biti najnezadovoljnije, cim stalno spominjes izlaske i provode vidi se da ti nesto fali  user posted image  

(odgovor članu *pcelica*)
  Neposredna veza do poruke: 545
   RE: Sa koliko godina ste se udale?
20.9.2011 15:14:38   
*pcelica*

IZVORNA PORUKA: Mirkica

IZVORNA PORUKA: noa

IZVORNA PORUKA: Mirkica

IZVORNA PORUKA: *pcelica*

Danas sam ovdje a sutra cu na temu problemi u braku jer nije bila pita za rucak user posted image user posted image user posted image


hahhahahahhahaahhahahhaha  nego vi sve odoste u OT

noa
pcelice i ostale kad ste se udale nigdje ne pise





napisah s 26 i imadoh samo malo gaca na g----user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


hahahahhahaha luda si majke mi a vala stace ti vise :)))) da se cojk muci da skida user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
pcelice ti skroz mlada se udala


Mm bio situiran Imao kucu stalni posao reko gdje cu propustiti takvu priliku user posted image user posted image user posted image


_____________________________

<3. 20. 07. 04
<3. 27. 12. 09
<3. 03. 11. 15

(odgovor članu Mirkica)
Neposredna veza do poruke: 546
   RE: Sa koliko godina ste se udale?
20.9.2011 15:36:37   
salmy
IZVORNA PORUKA: marijanna

ma ove sto se najvise hvale su u biti najnezadovoljnije, cim stalno spominjes izlaske i provode vidi se da ti nesto fali  user posted image  
 Dobro zborisuser posted image user posted image user posted image  

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 547
   RE: Sa koliko godina ste se udale?
20.9.2011 15:41:11   
Mila_80
ja sam se udala sa 29 i ok je ali da sam mogla sačekala bih još malo, jer iako imam slobode imam svega hvala Bogu i živo i zdravo dijete , ali mi fali ona ludost,  bezbrižnost i naravno slobodno vrijeme...eh

_____________________________

ESMA-to mi je ljubav-05.07.2010.

(odgovor članu salmy)
Neposredna veza do poruke: 548
   RE: Sa koliko godina ste se udale?
20.9.2011 15:48:20   
Anoniman
uh koliko frustracija, majko milauser posted image user posted image

(odgovor članu Mila_80)
  Neposredna veza do poruke: 549
   RE: Sa koliko godina ste se udale?
20.9.2011 15:52:33   
Mirkica
IZVORNA PORUKA: Mila_80

ja sam se udala sa 29 i ok je ali da sam mogla sačekala bih još malo, jer iako imam slobode imam svega hvala Bogu i živo i zdravo dijete , ali mi fali ona ludost,  bezbrižnost i naravno slobodno vrijeme...eh

meni ne fali vala nista od toga jedino  malo slobodnog vremena al vala i kada ga imam mislim na djete user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Uspavala sam te duboko ispod grudi , al srce blizu je pa te stalno budi a kad odu svi pa pomisle da dremam , ja oci otvorim da vidim koga nemam , za kraj, za kraj.

BA 13.12.2008

(odgovor članu Mila_80)
Neposredna veza do poruke: 550
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  20 21 [22] 23 24   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  20 21 [22] 23 24   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli da odbijate svoju bebu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *