|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Bez rezervacije s djecom na more??
4.8.2012 0:06:51   
milenium
ja ne bih nikad rezervirala na određeni datum.tko zna kakvo vrijeme tada može biti.da idem u španjolsku ili neku drugu stranu zemlju rezervirala bi i išla pa makar i snijeg pao,a ovako kad mi je more tu pred nosom mogu sama odlučiti kad ću ić,ionako ima onih uz cestu što nude apartmane koliko hoćeš,samo prikočišuser posted image

(odgovor članu mala_sa)
Neposredna veza do poruke: 26
   RE: Bez rezervacije s djecom na more??
4.8.2012 0:08:07   
kaktuscic
A sta kad rezervises, uplatis i p*p*s*s? E nama se to desilo jedne godine i zali se ti kome hoces, smjestaja nema, a ti ponovo trazi i opet plati... Nikad vise ne bih rezervisala tako smjestaj, jedino ako znam gazde ili ako sam vec bila kod njih prije, a ovako na slijepo nikad! Pa prosle godine nama se pred sami polazak na put dijete razbolilo i eto dzaba ti sve rezervacije, valja ih otkazati. A vala smjestaja ima koliko hoces i svake godine ga nadjemo zacas!

(odgovor članu mala_sa)
Neposredna veza do poruke: 27
   RE: Bez rezervacije s djecom na more??
4.8.2012 0:10:55   
Hanady RR
dobro milenium...
nije smao pitanje vremena...mislim ljudi koji su u radnom odonsu pa još oboje..fakat moraju podesiti i godišnje i mnogo toga...logično ideš na more u periodu godišnjeg oba parnera...

ono jeste moguće da se i podrepi...pa i da ne znaš koliko novaca će te sve doći...

al opet ima izbora...
i ja sma zaista uvjerena da je povoljnije na slijeo nego rezervacijom...

bez pbzira na moje iskustvo ja ma sve ostale godine rezevirala...
imala sma sreću sa vrmeneom al eto poršle godine propade nam uplata rezervacije 70 % samo nam vratili jer su djeca bila strašmo bolesna skoro pa 2 mjeseca...

ne može se sve siplanirati zasigurno...a ne može se baš ni bez nekoga plana...ono okvirnogauser posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu milenium)
Neposredna veza do poruke: 28
   RE: Bez rezervacije s djecom na more??
4.8.2012 0:16:13   
veeseelaa
IZVORNA PORUKA: Skvo RR

Kako ne kontas...i meni i mm-u kada nesto ne ide...a tu vidim razlog da ne ide...onda ricemo...sigurno ne bi takvu situaciju propratila sa osmjehom na licima....i sa pjevanjem tasun tasun nervoznoj djeci...
ne hvala...za nas..ne.


mm se ne svadja samnom, ja se svadjam sama sa sobom user posted image on samo govori: bit će sve ok, a jesi ljutica i bla bla bla


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Skvo RR)
Neposredna veza do poruke: 29
   RE: Bez rezervacije s djecom na more??
4.8.2012 0:18:07   
milenium
pa to ti hoću reći.ne samo vrijeme nego i zdravlje.ili djece ili naše ...ma puno je toga.
a naravno da će supružnici uskladit svoje godišnje,dakako bi i išli zajedno.mogu oni uskladit odmore i bez rezervacije, i ić kad hoće.

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 30
   RE: Bez rezervacije s djecom na more??
4.8.2012 0:32:53   
Anoniman
bila sto puta bez rezervacije nista strasno user posted image

(odgovor članu milenium)
  Neposredna veza do poruke: 31
   RE: Bez rezervacije s djecom na more??
4.8.2012 0:34:15   
Visnja RR
vrijeme sto oblacnije meni bolje ...samo da ne lije kisa user posted image

u stvari sve je stvar sta zelis od mora... i odmora....

skontah da je glupo da iznosim svoj primjer jer ja rezervisem kod ljudi koje znam 16 godina....a i MM i ja smo muhanati user posted image

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu milenium)
Neposredna veza do poruke: 32
   RE: Bez rezervacije s djecom na more??
4.8.2012 0:34:58   
Medić*
I mi par puta isli bez rezervacije, moze se naci, nista strasno. Medjutim ljepse je kada direktno odes tamo gdje treba.

_____________________________

Nema vece institucije od roditelja!

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 33
   RE: Bez rezervacije s djecom na more??
4.8.2012 0:39:23   
teacher75
ja gledam da ne placam unaprijed i da idem na provjereno po preporuci (da se ne desi da nas gazda izradi kad stignemo jer nismo unaprijed platiliuser posted image ). a uvijek znamo u kojem periodu cemo moci ici mjesecima unaprijed jer nam se obicno poklopi samo 10 dana tokom ljeta kad oboje mozemo (to je uvijek druga polovina jula) a sad je izuzetak jer sam na porodiljskom. tako da orilo gorilo ne mozemo pomjerati godisnji (3 puta do sad nas je uhvatila kisa i pad temperature al sto rekla visnja meni ne smeta, jos mi bolje kad sam sa djecom da ne provodim sve vrijeme u apartmanu jer je prevruce

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu Medić*)
Neposredna veza do poruke: 34
   RE: Bez rezervacije s djecom na more??
3.7.2013 7:39:07   
djordje5
Ljudi, smještaja ima koliko hoćete, i nemorate plaćati unaprijed. Dovoljno je da se dogovorite, i naravno čvrsta riječuser posted image

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 35
   RE: Bez rezervacije s djecom na more??
24.8.2013 8:20:43   
medina66
uh to je dosta tesko. najbolje prvo da se rezervise

(odgovor članu tap3ah)
Neposredna veza do poruke: 36
   RE: Bez rezervacije s djecom na more??
4.7.2015 10:08:41   
leonora
Zna li iko kakva je sada situacija u vezi odlaska na more bez rezervacije? U pitanju je Hrvatska, Tucepi, Baska Voda ili Podgora npr.? Moze li se naci kakav apartman u sezoni bez da se prethodno rezervise?

(odgovor članu medina66)
Neposredna veza do poruke: 37
   RE: Bez rezervacije s djecom na more??
6.7.2015 11:48:51   
M kao Mama

IZVORNA PORUKA: leonora

Zna li iko kakva je sada situacija u vezi odlaska na more bez rezervacije? U pitanju je Hrvatska, Tucepi, Baska Voda ili Podgora npr.? Moze li se naci kakav apartman u sezoni bez da se prethodno rezervise?



može, al pripremi evrića podosta i nije frka nikakva ili da budeš kod magistrale, jer sve što valja i što je bliže plaži je skupo i rezervisno, govorim baš za pomenuta mjesta, a i manja ja sam proše sedmice poslala preko 50 poruka, meilova, upita, velika većina mi je odgovorila da je sve zauzeto, a i ovi što su oduzeti za mene su preskupi

(odgovor članu leonora)
Neposredna veza do poruke: 38
   RE: Bez rezervacije s djecom na more??
6.7.2015 12:31:16   
niki83

IZVORNA PORUKA: mama_alma


IZVORNA PORUKA: leonora

Zna li iko kakva je sada situacija u vezi odlaska na more bez rezervacije? U pitanju je Hrvatska, Tucepi, Baska Voda ili Podgora npr.? Moze li se naci kakav apartman u sezoni bez da se prethodno rezervise?



može, al pripremi evrića podosta i nije frka nikakva ili da budeš kod magistrale, jer sve što valja i što je bliže plaži je skupo i rezervisno, govorim baš za pomenuta mjesta, a i manja ja sam proše sedmice poslala preko 50 poruka, meilova, upita, velika većina mi je odgovorila da je sve zauzeto, a i ovi što su oduzeti za mene su preskupi


Potpisujem user posted image i ja svaki dan trazim..jos uvijek..ali jos nisam naisla na nesto povoljno.

_____________________________

N&N

(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 39
   RE: Bez rezervacije s djecom na more??
6.7.2015 15:10:38   
leonora
Pretpostavila sam da je tako. Ma i ja već 2 sedmice saljem mailove i ništa... Ma svjesna sam da je sve što je bliže plaži rezervisano odavno...a ako je daleko od plaže svakako i kilometar da je daleko moram autom blizu plaže platiti parking i to je to. A svakako ti apartmani dalje od plaže su jeftiniji i to je vjerovatno ta razlika za parking što ću dati...

(odgovor članu niki83)
Neposredna veza do poruke: 40
   RE: Bez rezervacije s djecom na more??
6.7.2015 16:39:15   
teacher75
Zato mi ljetujemo na pelljescu. Puno manja guzva i jeftinijeuser posted image

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu leonora)
Neposredna veza do poruke: 41
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Idi na:








Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji dio trudnoće vam se najviše dopao ili najlakši?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *