|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  9 10 11 [12] 13   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Prvi dan škole - šta obući!?
24.8.2015 14:10:04   
Medić*

IZVORNA PORUKA: Mya_81 RR


IZVORNA PORUKA: Medić*

Nama rekose u utorak svecani prijem prvacica u skoli i o svemu cemo biti informisani.
Za oblekicu imamo mnogo kombinacija, koju odlucimo znat ce te user posted image

Hairli nasim prvacicima, jos ne mogu da vjerujem da krece u skolu, svi smo opusteni nekako, a znam da ce uoci polaska emocije raditi 300 na sat user posted image


Blokiram jos uvijek sve ovo. Jer znam kad me ponese gotova sam user posted image necu bar do 03.09. da mislim o tome user posted image


Ne znam kako ce nam biti draga, mi svi opusteni, ne pricamo o tome, on nekada spomene i raspituje se sta ce biti i kako u skoli, malo promuhabetimo user posted image
ne zelim da mislim kako ce sve to biti, uosci i na dan polaska, pravit cu se jakom user posted image

_____________________________

Nema vece institucije od roditelja!

(odgovor članu Mya_81 RR)
Neposredna veza do poruke: 276
   RE: Prvi dan škole - šta obući!?
24.8.2015 14:32:37   
koka i po
psihicki se pripremam za prvi dan skole.
nama nije problem sta obuci nego sto ce mati pol skole da raspekmezi...
i nikako mi ne ide u glavu da moja bebica krece u skolu.

_____________________________

Dva hajduka ....jedan veliki i jedan mali

Ja cu biti uvijek obicna zena, u masi neprimjetna...neko kome je stalo da barem malo uljepsa i promjeni ovaj svijet i podari mu malo ljudskosti.

(odgovor članu Medić*)
Neposredna veza do poruke: 277
   RE: Prvi dan škole - šta obući!?
24.8.2015 14:34:35   
ziki
De de, kakvo kmeženje. Euforično, porasla nam djeca, još jednu stepenicu mi ko roditelji pregurali user posted image



_____________________________

Nemam ništa od onog što bi se moglo nazvati bogatstvom i ne žalim mnogo za tim. Možda zbog toga ne poštujem to ni kod drugih. Bogatstvo je za mene ono što mogu ponijeti bilo gdje da odem, a to su uspomene. One ne mogu propasti, ne mogu se potrošiti......

(odgovor članu koka i po)
Neposredna veza do poruke: 278
   RE: Prvi dan škole - šta obući!?
24.8.2015 14:35:29   
Medić*
Kad sam onoliko more suze isplakala za vrtic, pa za rastanak od pretskolske uciteljice, e ne mogu tako lako proci kad mi u skolu krene :)
Dzaba, djeca rastu i krecu nekim novim stazama, neka placem, plakat cu od srece sto rastu i sve ide svojim tokom, necu pred njim, pokusat cu se izboriti sama sa sobom a to je najteze user posted image

_____________________________

Nema vece institucije od roditelja!

(odgovor članu koka i po)
Neposredna veza do poruke: 279
   RE: Prvi dan škole - šta obući!?
24.8.2015 14:36:34   
koka i po
de ba ziki sta ti je user posted image
ja bi potop napravila da me nije bilo stid pa sam se sakrila.....kad je I.kretao u skolu.
neka im je sretno svima aBd.....

_____________________________

Dva hajduka ....jedan veliki i jedan mali

Ja cu biti uvijek obicna zena, u masi neprimjetna...neko kome je stalo da barem malo uljepsa i promjeni ovaj svijet i podari mu malo ljudskosti.

(odgovor članu ziki)
Neposredna veza do poruke: 280
   RE: Prvi dan škole - šta obući!?
24.8.2015 14:38:16   
koka i po

IZVORNA PORUKA: Medić*

Kad sam onoliko more suze isplakala za vrtic, pa za rastanak od pretskolske uciteljice, e ne mogu tako lako proci kad mi u skolu krene :)
Dzaba, djeca rastu i krecu nekim novim stazama, neka placem, plakat cu od srece sto rastu i sve ide svojim tokom, necu pred njim, pokusat cu se izboriti sama sa sobom a to je najteze user posted image




ti si moj covjekuser posted image user posted image
plakat cemo zajednouser posted image


aman kako ne plakati kad i za manje stvari zaplacem.....džaba kad me mati takvu rodila

_____________________________

Dva hajduka ....jedan veliki i jedan mali

Ja cu biti uvijek obicna zena, u masi neprimjetna...neko kome je stalo da barem malo uljepsa i promjeni ovaj svijet i podari mu malo ljudskosti.

(odgovor članu Medić*)
Neposredna veza do poruke: 281
   RE: Prvi dan škole - šta obući!?
24.8.2015 14:42:40   
ziki
Ma plačem i ja, sve obdaniške priredbe sam otplakala od sreće i ponosa. Otplakala rastanak sa tetom iz jaslica, i nju rasplakala na kraju. Oplakala sam i kad je sad u junu došla za Teufikov rođendan. Al za školu nisam, bila euforična ko i on smijala se, radovala.

_____________________________

Nemam ništa od onog što bi se moglo nazvati bogatstvom i ne žalim mnogo za tim. Možda zbog toga ne poštujem to ni kod drugih. Bogatstvo je za mene ono što mogu ponijeti bilo gdje da odem, a to su uspomene. One ne mogu propasti, ne mogu se potrošiti......

(odgovor članu koka i po)
Neposredna veza do poruke: 282
   RE: Prvi dan škole - šta obući!?
24.8.2015 14:45:45   
Medić*
IZVORNA PORUKA: koka i po


IZVORNA PORUKA: Medić*

Kad sam onoliko more suze isplakala za vrtic, pa za rastanak od pretskolske uciteljice, e ne mogu tako lako proci kad mi u skolu krene :)
Dzaba, djeca rastu i krecu nekim novim stazama, neka placem, plakat cu od srece sto rastu i sve ide svojim tokom, necu pred njim, pokusat cu se izboriti sama sa sobom a to je najteze user posted image




ti si moj covjekuser posted image user posted image
plakat cemo zajednouser posted image


aman kako ne plakati kad i za manje stvari zaplacem.....džaba kad me mati takvu rodila


Neka koksi, zdravo se je isplakati, izbacit cu to ono negativno sto imam u sebi a imamo ga svi, bar te emocije nakupljene user posted image user posted image
Vise se volim isplakati i fino olaksati nego li s epraviti snaznom i kupiti u sebi, no, no user posted image

Moja snaga ne lezi i mojoj emotivnosti uglavnom user posted image

Itekako sam ja snazna, ali dzaba kad emocije prorade, neka ih neka rade user posted image
Ziki user posted image


< Poruku je uredio Medić* -- 24.8.2015 14:47:54 >


_____________________________

Nema vece institucije od roditelja!

(odgovor članu koka i po)
Neposredna veza do poruke: 283
   RE: Prvi dan škole - šta obući!?
24.8.2015 14:46:13   
koka i po
ja sam plakala i na S.upisu user posted image
ko kad sam placip......user posted image

ustvari...ja ne mogu da gusim emocije....to je neki mix srece,tuge i rastanka sa rahat zivotom user posted image

_____________________________

Dva hajduka ....jedan veliki i jedan mali

Ja cu biti uvijek obicna zena, u masi neprimjetna...neko kome je stalo da barem malo uljepsa i promjeni ovaj svijet i podari mu malo ljudskosti.

(odgovor članu ziki)
Neposredna veza do poruke: 284
   RE: Prvi dan škole - šta obući!?
24.8.2015 15:00:01   
Mya_81 RR
Drago mi je kad citam ove postove, pomislim 'dobro je, nisam luda' user posted image Jer mi se ponekad ucini da pretjerujem, ali nisam bar sama user posted image

Sretno nam svima!

_____________________________

Najvažnija stvar koju će naučiti s godinama je da ne postoji nijedan način da se bude savršena majka i milion načina da se bude dobra majka.

Ljubav, 25.06.2009.

(odgovor članu koka i po)
Neposredna veza do poruke: 285
   RE: Prvi dan škole - šta obući!?
24.8.2015 15:06:27   
Visnja RR
pored ovih tema treba staviti podnaslov "klub plačipipipipi"

ah kad se sjetim prosle godine user posted image

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu Mya_81 RR)
Neposredna veza do poruke: 286
   RE: Prvi dan škole - šta obući!?
25.8.2015 10:02:49   
pocahontas
šta obući? hmmm
obzirom da imamo svečani prijem za prvačiće u subotu 5.9. i zvanično skola počinje tek u utorak 8.9. to nam dodje ko dva prva dana za prvačiće pa dva puta mora nešto specijalno kao biti user posted image
ima košuljica i farmekrica i bermudica finih, pa nešto ćemo smisliti...hajde, ne ide na svadbu da mora biti ko pišta zategnut'user posted image mada, on bi rado to tako..stalno bi se sređivaouser posted image

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 287
   RE: Prvi dan škole - šta obući!?
27.8.2015 21:58:50   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: Mya_81 RR

Drago mi je kad citam ove postove, pomislim 'dobro je, nisam luda' user posted image Jer mi se ponekad ucini da pretjerujem, ali nisam bar sama user posted image

Sretno nam svima!

user posted image
I ja i jauser posted image


Nego i mlađa cura ima obleku posbenu za prvi dan škole...
sama je birala u kupovini...
ima haljinicu i bolero...i raif...
baletanke još moramo da nađemo malčo smo nogati pa nam ne stoje sve finouser posted image user posted image
inače....njen izbor odjeće mi se jako dopada...
ta zelena nijansa na njoj žutoj je nešto superuser posted image
i da bijele štramplice imamouser posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Mya_81 RR)
Neposredna veza do poruke: 288
   RE: Prvi dan škole - šta obući!?
28.8.2015 3:55:19   
škorpija
Oj hanady kakve stramplice, u utorak najavljuju 32 stepenauser posted image . Ma ova tema za mame djevojčica ima više smisla, dječak ko dječak bermude, košulja, tene , nema tu nekog razmahivanja, nemam zbog čega biti uzbuđena, a moj bi svakako išao u trenerci da se ln pita

_____________________________

Ajdin 22.4.2009. - čojkić :-))))

Alina 20. 2. 2016 - maća :)

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 289
   RE: Prvi dan škole - šta obući!?
28.8.2015 8:34:55   
Penelope82
Kako mi je sve ovo smijesno ove godine user posted image

Proslu godinu sam preplakala-od upisa,prvog dana skole,preko skolskog izleta,priredbi do podjele knjizica i cinjenice da je moja beba zavrsila prvi razred (eh to su bile krokodilskeuser posted image )

< Poruku je uredio Penelope82 -- 28.8.2015 8:36:26 >


_____________________________

Ne hodaj ispred mene, mozda necu slijediti.
Ne hodaj iza mene, mozda necu voditi.
Hodaj pokraj mene i samo budi moj prijatelj.

(odgovor članu škorpija)
Neposredna veza do poruke: 290
   RE: Prvi dan škole - šta obući!?
28.8.2015 11:35:08   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: škorpija

Oj hanady kakve stramplice, u utorak najavljuju 32 stepenauser posted image . Ma ova tema za mame djevojčica ima više smisla, dječak ko dječak bermude, košulja, tene , nema tu nekog razmahivanja, nemam zbog čega biti uzbuđena, a moj bi svakako išao u trenerci da se ln pita

ma to je šala i smajli upravo iz ovog razloga...
al ništa nas ne može iznenaditiuser posted image
starijoj sma i mantil kupila dobro se sjećam ako padne kiša da joj ide uz haljinu user posted image user posted image user posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu škorpija)
Neposredna veza do poruke: 291
   RE: Prvi dan škole - šta obući!?
28.8.2015 11:35:58   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: Penelope82

Kako mi je sve ovo smijesno ove godine user posted image

Proslu godinu sam preplakala-od upisa,prvog dana skole,preko skolskog izleta,priredbi do podjele knjizica i cinjenice da je moja beba zavrsila prvi razred (eh to su bile krokodilskeuser posted image )

tebi smjesno...
e dobro imaš ti još beba...neka neka vdijet ćemo se opet na ovoj temiuser posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Penelope82)
Neposredna veza do poruke: 292
   RE: Prvi dan škole - šta obući!?
28.8.2015 12:49:31   
Penelope82

IZVORNA PORUKA: Hanady RR


IZVORNA PORUKA: Penelope82

Kako mi je sve ovo smijesno ove godine user posted image

Proslu godinu sam preplakala-od upisa,prvog dana skole,preko skolskog izleta,priredbi do podjele knjizica i cinjenice da je moja beba zavrsila prvi razred (eh to su bile krokodilskeuser posted image )

tebi smjesno...
e dobro imaš ti još beba...neka neka vdijet ćemo se opet na ovoj temiuser posted image


user posted image user posted image onda cu opet doci ovdje i plakatiuser posted image Rahat sam jos dvije godineuser posted image

_____________________________

Ne hodaj ispred mene, mozda necu slijediti.
Ne hodaj iza mene, mozda necu voditi.
Hodaj pokraj mene i samo budi moj prijatelj.

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 293
   RE: Prvi dan škole - šta obući!?
28.8.2015 12:59:15   
Blue rose RR
Meni svake godine prvi dan škole, baš ko prve godine, kad je u pitanju oblačenje :))
Mi volimo biti skockani :)

_____________________________

"Ja jesam siromah i samo snove imam. Pred noge tvoje polažem ih. Nježno gazi, jer gaziš po snovima mojim.“
W. B. Y

(odgovor članu Penelope82)
Neposredna veza do poruke: 294
   RE: Prvi dan škole - šta obući!?
28.8.2015 13:03:54   
Penelope82

IZVORNA PORUKA: Blue rose RR

Meni svake godine prvi dan škole, baš ko prve godine, kad je u pitanju oblačenje :))
Mi volimo biti skockani :)


eeeee mami je kupila kosuljicu i suknjicu za prvi dan drugog razreda (sto rekla moja S "za drugi skolski dan"user posted image ) jos prije mjesec dana...,ali eto nekako mi se ne place kao prosle godineuser posted image

_____________________________

Ne hodaj ispred mene, mozda necu slijediti.
Ne hodaj iza mene, mozda necu voditi.
Hodaj pokraj mene i samo budi moj prijatelj.

(odgovor članu Blue rose RR)
Neposredna veza do poruke: 295
   RE: Prvi dan škole - šta obući!?
28.8.2015 13:22:32   
ziki

IZVORNA PORUKA: Penelope82


IZVORNA PORUKA: Hanady RR


IZVORNA PORUKA: Penelope82

Kako mi je sve ovo smijesno ove godine user posted image

Proslu godinu sam preplakala-od upisa,prvog dana skole,preko skolskog izleta,priredbi do podjele knjizica i cinjenice da je moja beba zavrsila prvi razred (eh to su bile krokodilskeuser posted image )

tebi smjesno...
e dobro imaš ti još beba...neka neka vdijet ćemo se opet na ovoj temiuser posted image


user posted image user posted image onda cu opet doci ovdje i plakatiuser posted image Rahat sam jos dvije godineuser posted image

i nadaš se da će ipak bit još 3, tj da će vartit osmogodišnju osnovnu školu user posted image user posted image

_____________________________

Nemam ništa od onog što bi se moglo nazvati bogatstvom i ne žalim mnogo za tim. Možda zbog toga ne poštujem to ni kod drugih. Bogatstvo je za mene ono što mogu ponijeti bilo gdje da odem, a to su uspomene. One ne mogu propasti, ne mogu se potrošiti......

(odgovor članu Penelope82)
Neposredna veza do poruke: 296
   RE: Prvi dan škole - šta obući!?
28.8.2015 13:26:02   
Blue rose RR
Ma meni se plače svaki put kad "odskoči" po jednu fazu svog života. ali nekako od radosti - logično.
Hvala Bogu da su živi i zdravi - najveće bogastvo.

_____________________________

"Ja jesam siromah i samo snove imam. Pred noge tvoje polažem ih. Nježno gazi, jer gaziš po snovima mojim.“
W. B. Y

(odgovor članu ziki)
Neposredna veza do poruke: 297
   RE: Prvi dan škole - šta obući!?
28.8.2015 18:05:28   
maja78 RR
ja sam danas uzas bio je zadnji dan u vrticu i jutros se i uciteljica i ja rasplakasmo (nasa uciteljica koja ga je vodila 4 godine), i popodne kad smo dosli po njega bile druge uciteljice ali sve kao da smo dio porodice se ispozdravljase, bas mi je tesko

_____________________________

"Svi mi živimo pod istim nebom, ali nemamo isti horizont." - Konrad Hermann Josef Adenauer

(odgovor članu Blue rose RR)
Neposredna veza do poruke: 298
   RE: Prvi dan škole - šta obući!?
28.8.2015 18:37:23   
saritaa
zene puno vi meni nesto placete user posted image

ja jok, ono bude tako na momanet neki drhtaj, ali brzo dodje a jos brze prodje user posted image

za prvi dan imamo neko haljince,a ako bude lose vrijeme naci cemo vec nesto iz oramara user posted image

eto odoha ja, a vi na miru placite user posted image

user posted image user posted image

_____________________________

Ako te jednog dana sustigne bijeda, ti ne govori Stvoritelju o tome kako imas jako veliki problem.Okreni se svojoj bijedi i reci joj da ti imas jako mocnog Stvoritelja.

mamina princeza 25.02.2008.
mamin princ 01.10.2011


(odgovor članu maja78 RR)
Neposredna veza do poruke: 299
   RE: Prvi dan škole - šta obući!?
28.8.2015 19:22:06   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: maja78 RR

ja sam danas uzas bio je zadnji dan u vrticu i jutros se i uciteljica i ja rasplakasmo (nasa uciteljica koja ga je vodila 4 godine), i popodne kad smo dosli po njega bile druge uciteljice ali sve kao da smo dio porodice se ispozdravljase, bas mi je tesko

user posted image user posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu maja78 RR)
Neposredna veza do poruke: 300
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  9 10 11 [12] 13   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  9 10 11 [12] 13   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Šta da saznate...
пеперутка16

..da nosite trojke, šta bi uradili?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *