|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Snobizam
7.8.2012 23:07:32   
Alma_27

IZVORNA PORUKA: leona81

da mi je znati s cime elita brise guzicu, da izvineteuser posted image



jooooj tebe... pa, oni ne vrse veliku nuzdu da prostis user posted image

(odgovor članu leona81)
Neposredna veza do poruke: 51
   RE: Snobizam
7.8.2012 23:38:17   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: hanabanana

Znate li šta snobizam? Imate li takve ljude u svom okruženju?
Šta mislite o njima? I kakav je vaš odnos naspram njih.


Po definiciji:
Snob je ona osoba koja želi sve one "iznad" njega da impresionira, a one "ispod" svog nivoa da baci u još dublje ponore. Ukratko, snob se trudi svim silama da učvrsi svoj status u društvu, a to ide uvek na račun nekog drugog.

Za mene je snob osoba koja će platiti teleću šnicu 50 maraka u gradu gdje istu takvu šniclu ( ako ne i bolju ) može pojesti za 1/3 te cijene.....osoba koja ne vozi Audi 6 zato što je jedan od najsigurnijih auta na evropskim cestama, nego zato da komšije vide kako se " uspjelo " u životu....

Ja sam uglavnom imuna na ovakve ljude....nekako me čitav život izbjegavaju.
Ali kako ovaj snob po definiciji voli one " iznad " sebe impresionira, a one " ispod " sebe baci u dublji ponor, nije ni meni mrsko da iste nazovem pravim imenom kad se kojim slučajem nadjemo u istom društvu. Bez obzira da li me snob želi impresionirati, ili ne daj Bože potopiti.


snobizam??? vise idiotizam

da bar poznajem kakvog , to sto poznajem sve prica o necemu a nema pojma o cemu a toliko tvrdnji user posted image

kad smo se vratili iz egipta kaze jedan opasni su oni tamo u egipat svasta znaju user posted image

rekoh kako mislis

pa znaju te magije i to user posted image
ma rekoh ima to svugde

da ali u egipat pogotovo user posted image

o Boze , kao o n zna , bio , vido , cito , proso da je bar pa nek se prci i ponizuje me al kad nema pojma o pojmu i kad lupa nesto o nicemu eh to mi dize pritisak
bude mi krivo sto n epoznajem nikakvog snoba user posted image

(odgovor članu hanabanana)
  Neposredna veza do poruke: 52
   RE: Snobizam
7.8.2012 23:38:59   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: bellla

evo poslusajte "ovu",ma nije snob,mozda malo samouser posted image user posted image

http://www.youtube.com/watch?v=iEwI2Qr8W1E

user posted image user posted image user posted image user posted image

može misliti sa bezimenim patikama hej nije ti šala ona kraj nje sjelauser posted image user posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu bellla)
Neposredna veza do poruke: 53
   RE: Snobizam
8.8.2012 1:42:45   
Medić*
Strasna kategorija "ljudi "user posted image


Snob je osoba koja je impresionirana ljudima, kojima ni po čemu nije slična.....

snob nema autentičnost.....ne bira prijatelje ili sagovornike po senzibilitetu ili kvalitetu komunikacije sa njima, već po tome...ko je glavni u društvu, čoporu ili grupi....ko ima novca..ko je zaista autentičan i privlačnog izgleda....

snob se prilepluje i ulizuje...

snob če vas sa prezirom pogledati od glave do pete ukoliko niste obučeni kao njegov vođa iz grupe....a najčešće se događa da je taj isti snob grdoba, ali pošto ima čast da pripada određenom sloju ljudi, on na to ima pravo...pritom glavni majmuni iz čopora jedva i da primećuju, svog samoproklamovanoog pripadnika...

Snob sa zadovoljstvom ponižava i povređuje one koji ne jure za legendama, već u ljudima traže, emociju, prijateljstvo, dobru komunikaciju....

Snob stagnira i ne radi na sebi....on imitira život....nema elementarno obrazovanje i širinu duha..ne poseduje i ne radi na sticanju mudrosti.....živi u lažima i iluzijama...



_____________________________

Nema vece institucije od roditelja!

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 54
   RE: Snobizam
8.8.2012 6:50:01   
leona81
ma ovaj snimak je namjesten...

_____________________________

29.04.2013-29.10.2013...184 days
For every day, I miss you. For every hour, I need you. For every minute, I feel you. Forever, I love you...

(odgovor članu Medić*)
Neposredna veza do poruke: 55
   RE: Snobizam
8.8.2012 9:12:54   
nanika

IZVORNA PORUKA: veeseelaa

IZVORNA PORUKA: MAMA MA


IZVORNA PORUKA: veeseelaa

meni su najgori opet oni koji provjereno nisu neki lovatori, stan im ko 41 uredjen a one sve tip top
de ba rasporedi to kako Bog zapovijeda user posted image



eeeeee..u stan slabo ko ulazi al nju svako vidi....user posted image


a izbaci slike na fejs, pa se slučajno nadje na istoj koji komad namještaja user posted image


user posted image

_____________________________

Curica 2006
Dečko 2009

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 56
   RE: Snobizam
8.8.2012 9:16:53   
Medić*
IZVORNA PORUKA: Hanady RR


IZVORNA PORUKA: bellla

evo poslusajte "ovu",ma nije snob,mozda malo samouser posted image user posted image

http://www.youtube.com/watch?v=iEwI2Qr8W1E

user posted image user posted image user posted image user posted image

može misliti sa bezimenim patikama hej nije ti šala ona kraj nje sjelauser posted image user posted image



Samo joj jos drzavna firma fali user posted image

Izgleda mi namjesteno ali opet moguce i istinito ...

Ima decka isto stomatologa i bz zlatene cetkice nista. Aman sto se ismmijah user posted image

< Poruku je uredio medic slatki -- 8.8.2012 9:18:27 >


_____________________________

Nema vece institucije od roditelja!

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 57
   RE: Snobizam
8.8.2012 11:34:26   
Anoniman

IZVORNA PORUKA: hanabanana

Pa ne treba baš tako plitko na to gledati.

Evo recimo, meni je ljudi sa kompleksima niže vrijednosti često žao, i često za takve nalazim opravdanje ( neimaština, teško odrastanje, težak život.....)
Za snobove nemam nikaka opravdanje, vrlo otvoreno ih kritikujem.

Smeta mi šta bi se na silu utrpali u elitu.
A elitizam je pak nešto sasvim drugo od snobizma.

A ja opet nekako vidim snobove kao osobe nize vrijednosti koji se zele izvuci iz vlastite koze bas tim snobizmom. Meni je to skroz usko povezano, preplice se...



(odgovor članu hanabanana)
  Neposredna veza do poruke: 58
   RE: Snobizam
8.8.2012 12:18:51   
aazra
IZVORNA PORUKA: medic slatki

Snob stagnira i ne radi na sebi....on imitira život....nema elementarno obrazovanje i širinu duha..ne poseduje i ne radi na sticanju mudrosti.....živi u lažima i iluzijama...




Ovo definitivno nije tacno, ako se misli na skolsko obrazovanje. Uglavnom zavrsavaju najbolje skole...Ali su nesretni, jer to sto misle da ih cini sretnim su uglavnom materijalne stvari, ali kad im zivot priredi neko iznenadjenje, gube tlo pod nogama - jer funkcioniraju samo kad im je sve potaman, kad misle da mogu imati sve i da upravljaju svime - ali kao sto rekoh, zivot ih uglavnom iznenadi s nekim stvarima na koje ne mogu uticati, nekim gubitcima...i onda shvate, ili ne shvate pa furaju dalje svoj film...
Najtuznije je sto im ponekad zavidimo, ali kad bi imali priliku zaviriti u njihov zivot vidjeli bi koliko su plitke osobe koje znaju uzivati samo u povrsnim stvarima user posted image

Ima ih svuda oko nas...user posted image

_____________________________








(odgovor članu Medić*)
Neposredna veza do poruke: 59
   RE: Snobizam
8.8.2012 13:58:12   
koka i po

IZVORNA PORUKA: hanabanana

Znate li šta snobizam? Imate li takve ljude u svom okruženju?
Šta mislite o njima? I kakav je vaš odnos naspram njih.

Po definiciji:
Snob je ona osoba koja želi sve one "iznad" njega da impresionira, a one "ispod" svog nivoa da baci u još dublje ponore. Ukratko, snob se trudi svim silama da učvrsi svoj status u društvu, a to ide uvek na račun nekog drugog.

Za mene je snob osoba koja će platiti teleću šnicu 50 maraka u gradu gdje istu takvu šniclu ( ako ne i bolju ) može pojesti za 1/3 te cijene.....osoba koja ne vozi Audi 6 zato što je jedan od najsigurnijih auta na evropskim cestama, nego zato da komšije vide kako se " uspjelo " u životu....

Ja sam uglavnom imuna na ovakve ljude....nekako me čitav život izbjegavaju.
Ali kako ovaj snob po definiciji voli one " iznad " sebe impresionira, a one " ispod " sebe baci u dublji ponor, nije ni meni mrsko da iste nazovem pravim imenom kad se kojim slučajem nadjemo u istom društvu. Bez obzira da li me snob želi impresionirati, ili ne daj Bože potopiti.




tebe izbjegavaju a od mene bjeze...kazu teska sam im za "probavu"user posted image
po meni su to ljudi koji nisu vrijedni moje paznje a i nerviranja radi njih samih.
neka zive u svom "ruzicnjaku" jer im je tako lakse da podnesu i sebe i zivot koji zive.
teze je prihvatiti sebe i stvarnost nego zivjeti zivot gosp.ministarke ili gosp.ministra.
svugdje ih ima i nazalost sve vise.
nije mi ih zao...meni su oni smijesniuser posted image

_____________________________

Dva hajduka ....jedan veliki i jedan mali

Ja cu biti uvijek obicna zena, u masi neprimjetna...neko kome je stalo da barem malo uljepsa i promjeni ovaj svijet i podari mu malo ljudskosti.

(odgovor članu hanabanana)
Neposredna veza do poruke: 60
   RE: Snobizam
8.8.2012 14:02:34   
aazra
I jos kad se na sve to ufuraju da imaju visok IQ, tj. natprosjecan user posted image

< Poruku je uredio aazra -- 8.8.2012 14:03:10 >


_____________________________








(odgovor članu koka i po)
Neposredna veza do poruke: 61
   RE: Snobizam
8.8.2012 14:17:43   
Blue rose RR
Znam da ih ima, ponekad ih gledam - i apsolutno ne želim da imam dodira sa njima, sem onog nužnog.
Meni moje, njima njihovo - i rahat sam.

_____________________________

"Ja jesam siromah i samo snove imam. Pred noge tvoje polažem ih. Nježno gazi, jer gaziš po snovima mojim.“
W. B. Y

(odgovor članu aazra)
Neposredna veza do poruke: 62
   RE: Snobizam
8.8.2012 15:16:10   
sara.at
Jao dobivam Jak poriv i zelju da kazem da ovakva tema vec postoji, Doduse nosi drugaciji naziv user posted image

_____________________________

Malena dusa 01.10.2009 melek i andjeo
Arian 23.08.2010g u 23:11h mamino i tatino veliko srce
Armin 22.07.2012 u 15:47 Nase maleno zlato

(odgovor članu Alma_27)
Neposredna veza do poruke: 63
   RE: Snobizam
8.8.2012 15:23:36   
Mirkica

IZVORNA PORUKA: sara.at

Jao dobivam Jak poriv i zelju da kazem da ovakva tema vec postoji, Doduse nosi drugaciji naziv user posted image


hahaha koja li je koja li je :))))

_____________________________

Uspavala sam te duboko ispod grudi , al srce blizu je pa te stalno budi a kad odu svi pa pomisle da dremam , ja oci otvorim da vidim koga nemam , za kraj, za kraj.

BA 13.12.2008

(odgovor članu sara.at)
Neposredna veza do poruke: 64
   RE: Snobizam
8.8.2012 15:25:27   
sara.at

IZVORNA PORUKA: Mirkica


IZVORNA PORUKA: sara.at

Jao dobivam Jak poriv i zelju da kazem da ovakva tema vec postoji, Doduse nosi drugaciji naziv user posted image


hahaha koja li je koja li je :))))


Zar Sam napisala Jedna user posted image


_____________________________

Malena dusa 01.10.2009 melek i andjeo
Arian 23.08.2010g u 23:11h mamino i tatino veliko srce
Armin 22.07.2012 u 15:47 Nase maleno zlato

(odgovor članu Mirkica)
Neposredna veza do poruke: 65
   RE: Snobizam
8.8.2012 15:31:10   
veeseelaa
snob se prilepluje i ulizuje...


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Medić*)
Neposredna veza do poruke: 66
   RE: Snobizam
8.8.2012 16:05:02   
mamine oci

IZVORNA PORUKA: hanabanana

Milenijum slažem se s tobom.
Ovo nije tema o tračanju, nego o snobizmu.
Isto tako se slažem s Višnjom, moj frižider je Gorenje, i biće sve dok radi. Znači može da stane sutra, prekosutra, za godinu za 20. Što ću ga mijenjati ako radi?!

Snobizam je puno kompleksniji pojam.
ROdice iz nečije priče za mene nisu snobovi, nego osobe s kompleksom niže vrijednosti.

user posted image

_____________________________

Haris 28.10.1999
Fatih 25.01.2008
Iman 13.01.2013


(odgovor članu hanabanana)
Neposredna veza do poruke: 67
   RE: Snobizam
8.8.2012 17:44:19   
Precious

IZVORNA PORUKA: bellla

evo poslusajte "ovu",ma nije snob,mozda malo samouser posted image user posted image

http://www.youtube.com/watch?v=iEwI2Qr8W1E



Muvaju se preko paste za zube user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu bellla)
Neposredna veza do poruke: 68
   RE: Snobizam
10.8.2012 0:18:45   
mamma mumi
Imam zaovu snoba,

(odgovor članu Precious)
Neposredna veza do poruke: 69
   RE: Snobizam
11.8.2012 15:46:03   
MAMA MA

IZVORNA PORUKA: mamma mumi

Imam zaovu snoba,


ovo mi je post mjeseca...samo tri riječi atako puno govore,hahahahahahahahhaahhaahahhahahahahuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

"Why fool around with hamburger,when you have steak at home."-reče moj dragi i osvoji me...

(odgovor članu mamma mumi)
Neposredna veza do poruke: 70
   RE: Snobizam
12.8.2012 0:10:33   
veeseelaa
IZVORNA PORUKA: Alma_27


IZVORNA PORUKA: leona81

da mi je znati s cime elita brise guzicu, da izvineteuser posted image



jooooj tebe... pa, oni ne vrse veliku nuzdu da prostis user posted image


valjda se dupe opere vodom ja bio snob il ne bio


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Alma_27)
Neposredna veza do poruke: 71
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3]
Idi na:








Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli da odbijate svoju bebu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *