|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Kuhanje i hrana na moru
17.8.2012 18:04:02   
Hanady RR
Najprije sa stajališta života nas u bosni i odlaska na more u hrvatsku zaista je bespremdnetno rpičati koliko su tamo bezobrazno skupi...

lijepo sam napisla poređenja da kilogram faširanoga mesa kupim u sarajeva ua za toliko u hrvatskoj kupim špagete...i sve to moram skuhat da jedemo...

kod mene se mnogo jede...
i djeca i suprug a i sama imama redovne obroke...
ja stavrno ne mogu trpiti djecu i muža i sebe nervozne a gladne...
a ne mogu vala ni dozvoliti da s eunervozim jer moj rad od 6 mjeseci neko bi mi iz džepa izbio za 7 noćenja na moru...
ne kreditiram se za more...
idem kad hoću, gdje hoću i kada hoću...odmorim se...lijepo i fino...al imama dvoje djece i već 6 godina moje morsko dešavanje vezano je az njih i njihove potrebe...

ne kuham u srajevu i nosim sem supe kako sma rekla...jer supe iz kese ne jedemo...a da nosim pretis lonac i iskughavam dole kupljenu teleću koljenicu nemaaaaa šaMse...

meni više nije pitanje novaca...
već je pitanje zašto me neko tako malo cijeni kao čovjeka i turistu...
zar je zaista OK da je kilogram grožđa 10 KM tj 5 eura...kada ja u sarajevu za 3 km mogu tada kupiti isto a u hercegovani koja je njima dobavljač komlet gajbu za te pare...

nedam pare bezveze...
ove godine imali smo malo kuhanja ...nisma nosila dole sma kupovala...
ručali smo vani...
grickali itd...
al relano opet kad krenem sa svojom djecom ću d aim i kupim i skuham ...
zar je moguće da spržiti paprike i pileće filete može biti toliki zahmet da se odmorm ne zove...
i onda za razliku novaca odvedem dijecu na one uatiće...
molim te jedna kruh na autići 10 KM....
dvije djece pa ti kontaj...
a da je smao jedna autić...nego skakalo, pa sladoled, pa ringišpil, pa sladoled...

100 KM za jednu noć da izađeš bez jela...
fakat previše i nema smisla...
gule nas previše...
hvala im imaju more...al do zla boga da su ga sami kopali a jok da je prirodno nastalouser posted image



_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Galicia)
Neposredna veza do poruke: 76
   RE: Kuhanje i hrana na moru
17.8.2012 18:05:08   
Galicia
Svaka vam cast onda. user posted image
Ja ne idem na more tako cesto kao vi, i nisam upucena u cijene svega. Po vasoj prici koliko sam skontala da je to nesnosvino skupo, cim se mora nositi hrana od kuce.
Kad budem bila sljedeci put, obraticu paznju malo bolje. Al i dalje se drzim, ako nemam para za odmor kako treba, onda necu ni ici.

_____________________________

“It takes a long time to make it simple.”

(odgovor članu maja78 RR)
Neposredna veza do poruke: 77
   RE: Kuhanje i hrana na moru
17.8.2012 18:08:59   
anidla
IZVORNA PORUKA: Galicia

Svaka vam cast onda. user posted image
Ja ne idem na more tako cesto kao vi, i nisam upucena u cijene svega. Po vasoj prici koliko sam skontala da je to nesnosvino skupo, cim se mora nositi hrana od kuce.
Kad budem bila sljedeci put, obraticu paznju malo bolje. Al i dalje se drzim, ako nemam para za odmor kako treba, onda necu ni ici.


to je tvoj stav, postujem....i ja sam ga nekad imala, vise ne, ne pored mog predivnog sina koji je zasluzio da ide jednom godisnje na more, bitnije mi je da se nadise onog zraka i da mu ja kuham, nego da nikako ne idem jer ne mogu biti velika gospođa (ne odnosi se na tebe, nego opcenito).

I ne zelim biti vise gospodja, ja samo zelim biti brizna mama user posted image



_____________________________

You may only be a person in this world, but for someone, you are the world ¦ ¦ ¦

09.11.2009 :) Noa



07.01. prohodali :)

(odgovor članu Galicia)
Neposredna veza do poruke: 78
   RE: Kuhanje i hrana na moru
17.8.2012 18:11:27   
Skvo RR
Meni opet nije jasno cemu i kome pravdanje...i ja ne kuham..da trebam da kuham, ne bi isla na more. Sto opet nista nije strasno..ne patim za tim...djeca mi vazduh mogu hvatati i na planini...I da i moja djeca imaju redovne obroke i mi sa njima, ali ne kuham ja.user posted image ..To je meni odmor...i sta sada....Da se razumijemo ima i onih koji 350 dana u godini ne kuhaju redovno, ili hrane se jos kod roditelja i slicno..postujem i to...ali kako ja tih 350 dana provedem svaki dan nekada manje, nekada vise za serpom...za odmor mi je neprihvatljivo da kuham.

_____________________________

Sa one strane ideje o dobrim i lošim djelima,
postoji jedno polje. Tamo ćemo se naći

(odgovor članu Galicia)
Neposredna veza do poruke: 79
   RE: Kuhanje i hrana na moru
17.8.2012 18:16:03   
anidla
IZVORNA PORUKA: Skvo RR

Meni opet nije jasno cemu i kome pravdanje...i ja ne kuham..da trebam da kuham, ne bi isla na more. Sto opet nista nije strasno..ne patim za tim...djeca mi vazduh mogu hvatati i na planini...I da i moja djeca imaju redovne obroke i mi sa njima, ali ne kuham ja.user posted image ..To je meni odmor...i sta sada....Da se razumijemo ima i onih koji 350 dana u godini ne kuhaju redovno, ili hrane se jos kod roditelja i slicno..postujem i to...ali kako ja tih 350 dana provedem svaki dan nekada manje, nekada vise za serpom...za odmor mi je neprihvatljivo da kuham.


nemamo svi vikendicu na planini user posted image   kad ces mene zvati? da budem gospodja velika user posted image

_____________________________

You may only be a person in this world, but for someone, you are the world ¦ ¦ ¦

09.11.2009 :) Noa



07.01. prohodali :)

(odgovor članu Skvo RR)
Neposredna veza do poruke: 80
   RE: Kuhanje i hrana na moru
17.8.2012 18:17:37   
vjestica
a meni je jako bitno da mi guzica vidi mora, pa makar i kuhala user posted image user posted image
ne nosim hranu sa sobom, kao što rekoh, ljetujem u CG, a tamo su cijene ko i ovdje
a imam i sreću pa mm voli roštiljati, pa se tako hranimo user posted image
(nije to samo mesina, ima i ribe, a imamo i kotlić i sač, pa pristavi grah da se krčka cijeli dan, čak ga i ja s apetitom pojedem user posted image )
ja ne volim kuhati, ali ima ljudi koji vole, mm uživa u roštilju, nije mu mrsko bilo ni sazidati isti

_____________________________

Neplodnost je nasljedna. Ako Vaši roditelji nisu imali djece, najvjerovatnije ih ni Vi nećete imati.

(odgovor članu Skvo RR)
Neposredna veza do poruke: 81
   RE: Kuhanje i hrana na moru
17.8.2012 18:19:54   
Skvo RR

IZVORNA PORUKA: anidla

IZVORNA PORUKA: Skvo RR

Meni opet nije jasno cemu i kome pravdanje...i ja ne kuham..da trebam da kuham, ne bi isla na more. Sto opet nista nije strasno..ne patim za tim...djeca mi vazduh mogu hvatati i na planini...I da i moja djeca imaju redovne obroke i mi sa njima, ali ne kuham ja.user posted image ..To je meni odmor...i sta sada....Da se razumijemo ima i onih koji 350 dana u godini ne kuhaju redovno, ili hrane se jos kod roditelja i slicno..postujem i to...ali kako ja tih 350 dana provedem svaki dan nekada manje, nekada vise za serpom...za odmor mi je neprihvatljivo da kuham.


nemamo svi vikendicu na planini user posted image   kad ces mene zvati? da budem gospodja velika user posted image

Meni su planine i bjelasnica i igman i trebevic..posebno trebevic...vrlo cesto smo gore....a gospodstina se ne mjeri po vikendici na planini....dama ili ti ga gospodja se radja...user posted image


_____________________________

Sa one strane ideje o dobrim i lošim djelima,
postoji jedno polje. Tamo ćemo se naći

(odgovor članu anidla)
Neposredna veza do poruke: 82
   RE: Kuhanje i hrana na moru
17.8.2012 18:26:06   
anidla
IZVORNA PORUKA: Skvo RR


IZVORNA PORUKA: anidla

IZVORNA PORUKA: Skvo RR

Meni opet nije jasno cemu i kome pravdanje...i ja ne kuham..da trebam da kuham, ne bi isla na more. Sto opet nista nije strasno..ne patim za tim...djeca mi vazduh mogu hvatati i na planini...I da i moja djeca imaju redovne obroke i mi sa njima, ali ne kuham ja.user posted image ..To je meni odmor...i sta sada....Da se razumijemo ima i onih koji 350 dana u godini ne kuhaju redovno, ili hrane se jos kod roditelja i slicno..postujem i to...ali kako ja tih 350 dana provedem svaki dan nekada manje, nekada vise za serpom...za odmor mi je neprihvatljivo da kuham.


nemamo svi vikendicu na planini user posted image   kad ces mene zvati? da budem gospodja velika user posted image

Meni su planine i bjelasnica i igman i trebevic..posebno trebevic...vrlo cesto smo gore....a gospodstina se ne mjeri po vikendici na planini....dama ili ti ga gospodja se radja...user posted image



e jbg sad, hvala sto mi objasni nase lijepe planine, nisam znala. Ja mislila mm i ja skijamo na brdu a ne planini, bas mi zao sto se ne rodih kao dama

_____________________________

You may only be a person in this world, but for someone, you are the world ¦ ¦ ¦

09.11.2009 :) Noa



07.01. prohodali :)

(odgovor članu Skvo RR)
Neposredna veza do poruke: 83
   RE: Kuhanje i hrana na moru
17.8.2012 18:59:26   
Galicia
Skvo, bas si napisala ono sto sam ja mislila.

Valjda radim citavu godinu za tih 10 dana odmora. Pa hebem mu misa, valjda smo svi zasluzili da se odmorimo.

_____________________________

“It takes a long time to make it simple.”

(odgovor članu anidla)
Neposredna veza do poruke: 84
   RE: Kuhanje i hrana na moru
17.8.2012 19:10:54   
Hurma
mi bili i ja ponijela malom sve polugotovo, svaki dan isplanirala i sreca moja kad jesam, on je gladan nesnosan... samo place i vristi... a izbirljiv je... razmažen... kontala se da ne nosim, sreca kad jesam i fino je jeo, nista nije bacen niti vraceno... to polugotovo sam pripremala dan/dva prije polaska, smrzla i u rucni friž... muz i ja smo dugo bili u braku bez djece... mislim dugo 5 godina i nikada nisam nosila skuhanu hranu, niti tamo kuhala... przenje paprika i rostiljanje to je sve... ali kad su djeca, drugacije je... aBd, za koju godinu dok moji sinovi porastu isplatit ce se ici negdje na ALL INCLUSIVE... kad budu jeli sve i svojom rukom a do tada patnja je neminovna, posebno kod djece koja su izbirljiva i koja uvijek jedu nazor kao moj miš, ljubi ga majka... a kako je samo bio sretan na moru, kako se kupao... igrao... user posted image
meni mm sve pomaze pa i u kuhanju... tako da zajedno sve uradimo brzo, veselo... a pojedemo jos brže... user posted image

(odgovor članu Galicia)
Neposredna veza do poruke: 85
   RE: Kuhanje i hrana na moru
17.8.2012 19:12:35   
Anoniman

IZVORNA PORUKA: maja78 RR

IZVORNA PORUKA: Pahuljicaa


IZVORNA PORUKA: tajra

Mene je ova tema iznenadila...

Zaista nisam vjerovala da zene nose skuhanu hranu...

Potpisujem. Ja nama ponesem samo da imamo za puta. Dolje kad kuham, kuham samo tjesteninu, supu, nesto na tavu i mazemo kriske, ostalo pizzerija i restoran.


a ti nosis sirovu ili ne nosis?

Ponesem zacine jer sto ce mi dolje sad 1kg soli, ili 1l ulja .Ovo sto sam napisala da pravim dolje ne trebam vuci odavde, jer su to uglavnom jaja, tjestenina, mazalice (dzem, eurokrem, vajkrem, pavlaka), supa. Od mame ponesem domaceg voca sto nam moze biti dan dva da se ne kvari, paradajz, luk i krastavce. Ubacim 1kg secera...Caja (jer pijemo domaci)...
U Konzumu u Makarskoj nisam primjetila da su cijene puno vece od cijena u BiH. Mi idemo u kamp, pa nemamo bas u autu prostora jos i za hranu, a to nam to dodje u 10KM.

(odgovor članu maja78 RR)
  Neposredna veza do poruke: 86
   RE: Kuhanje i hrana na moru
17.8.2012 19:51:18   
milenium

IZVORNA PORUKA: Pahuljicaa


U Konzumu u Makarskoj nisam primjetila da su cijene puno vece od cijena u BiH.

ista je cijena u svim konzumima u hr. a to da špageti stoje ko mljeveno, sve ovisi koliko je mljeveno kod vas.kod nas je bome 14 km mljeveno,još nigdje nisam vidjela špagete da toliko koštaju. imaš i sad on line hr katalog konzuma pa tko voli nek izvoli.
kad mi Hrvatska bude skupa ja ću ići u Grčku ili Španjolsku tamo je vjerovatno jeftinijeuser posted image
i ni dijete mi nije razlog da kuham,ondje gdje mi idemo ima juha i u restoranu.
kod nas je kad je bal nek je maskenbal.na moru moram priznat nemilice trošimo.

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 87
   RE: Kuhanje i hrana na moru
17.8.2012 21:00:11   
henna ze
ja sam u konzumu kupovala voće..breskve su bile 6 KN..banane isto..vodu, hljeb , mlijeko i to je to...
ostalo ponijela...
meni uopšte nije smor skuhati nešto na moru jer to traje maksimum 45 minuta..nakon dana provedenog na plaži...oko 5-6 to nam napravim..ostalo se odmaram..
moje dijete ima alergijski bronhitis isvake godine na moru ispovraća tonu šlajma...
kad bih na glavi dubila..a ne kuhala 45 minuta priuštiću joj odlazak iz Zenice..najvjerovatnije najzagadjenijeg grada u evropi...makar tih pet danaa u godini..
dalje neću ništa da pričam...idem onako kako mogu i gdje mogu.
i da ne bi neko pomislio da idem samo radi djeteta..idem i radi sebe..jer itekako se odmorim i uživam..

_____________________________

Kad se igra završi, kralj i pješak idu u istu kutiju.

(odgovor članu milenium)
Neposredna veza do poruke: 88
   RE: Kuhanje i hrana na moru
17.8.2012 22:12:41   
Dida79
Obicno ostanemo 7 dana i tih sedam dana napravim meni.KAko smo mesozderi svi redom tako da svaki dan mora biti meso za rucak.Da ne ponesem hranu ili da se svakodnevno na moru hranimo u restoranu Bog zna da bi jednom u deset godina vidjeli more

Prije polaska kupim sve sto mi je potrebno od namirnica,meso ocistim isjecem i zaledim..
Dorucak su obicno neke mazalice vajkrem,abc,pasteta jaja obavezna,eurokrem
Za rucak ujutru kad krenemo na plazu meso iz leda izvadim i stavim u frizider da se odledi.Pri povratku sa plaze dok mm zavrsi sa tusiranjem djece i raspremanja stvari sa plaze ja sve pripremim i stavim da se kuha/pece uvijek ima prilog riza,krompir, tjestenina i supa sve gotovo za manje od sat vremena.
Vecera je obicno nesto lagano obicno djeca samo veceraju a nas dvoje samo voce konzumiramo.


(odgovor članu henna ze)
Neposredna veza do poruke: 89
   RE: Kuhanje i hrana na moru
17.8.2012 22:24:19   
mama75
Ja ove godine bila 2 sedmice na moru, u selendri sa 1 restoranom u kojem je osrednja klopa i prekrasno cistim morem i predivnom plazom. Da sam morala svaki dan kuhati upucala bih se. Ja ni kuci ne kuham vise od 2x sedmicno, a ne na moru. Iz tog razloga sam ponijela zamrznutu hranu koju sam podgrijavala. Ne zato sto mi se stedi novac ili sto isti nemam, nego zato sto mi je mrsko kuhati! Godinama sam ljetovala u hotelima u Hrvatskoj, ali me nervira guzva na plazi i ove godine sam zato ljetovala u privatnom smjestaju. Ne da mi je bilo dobro, nego sam se odmorila ko nikad do sada. Zato ubuduce aBd ili apartman uz zaledjenu hranu ili Turska user posted image

(odgovor članu Dida79)
Neposredna veza do poruke: 90
   RE: Kuhanje i hrana na moru
17.8.2012 23:05:21   
mala_sa
Mozda pitanje nije na odgovarajucoj temi, al ova mi je naj bliza mom pitanju user posted image

Zene koje su bile u Turskoj, trebam li ja za bebu od 18mj ponijeti teglice (jer jos uvijek nejede bas toliko suhu hranu); ili ima dole sve da se kupi??? Jel imaju oni prodavnice blizu hotela ili su sve samoposluge u centru grada???

_____________________________

Jednog suncanog, proljetnog dana; mama je u zagrljaj dobila svoga sina (29.04.2011.)

Mama je rodila sebi svoju mirisnu ruzu (19.09.2013.)

(odgovor članu mama75)
Neposredna veza do poruke: 91
   RE: Kuhanje i hrana na moru
18.8.2012 9:00:01   
chuci
zavisi gdje ideš u turskoj. ako ideš u neki hotel koji je u centru grada onda ti je sve blizu. ali većina hotela je podaleko od grada i pošto su gotovo svi All Inclusive nigdje radnje nemaš u blizini.

provjeri ima li tvoj hotel posebnu hranu ili poseban švedski sto za hranu bez masnoće, msilim da oni to zovu dijetni sto. mi kad smo bili hotel je imao tako posebno serviranu hranu gdje je meso dinstano na vodi, i povrće kuhano na vodi, bez soli i masnoće. ajša je tada imala 10 mjeseci i tu sam joj uzimala ponešto za doručak, ručak i večeru.
hapice sam nosila odavde u koferima, zamotane među odjećom da se šta ne razbije.

_____________________________

mrvica 22.9.2009.
mravić 4.6.2012.
ako ih ne čujem... u zijanu su garant


(odgovor članu mala_sa)
Neposredna veza do poruke: 92
   RE: Kuhanje i hrana na moru
18.8.2012 10:14:14   
anidla
Ja sam bila u Turskoj 2007 na bracnom, tad nisam imala user posted image

Ali se dobro sjecam da marketa/trgovine nije bilo nigdje, a i ja mislim da je to zbog toga sto je sve all inclusive.

Od hrane u nasem hotelu je isto bila ponuda light hrane

_____________________________

You may only be a person in this world, but for someone, you are the world ¦ ¦ ¦

09.11.2009 :) Noa



07.01. prohodali :)

(odgovor članu chuci)
Neposredna veza do poruke: 93
   RE: Kuhanje i hrana na moru
18.8.2012 10:34:21   
Visnja RR

IZVORNA PORUKA: mala_sa

Mozda pitanje nije na odgovarajucoj temi, al ova mi je naj bliza mom pitanju user posted image

Zene koje su bile u Turskoj, trebam li ja za bebu od 18mj ponijeti teglice (jer jos uvijek nejede bas toliko suhu hranu); ili ima dole sve da se kupi??? Jel imaju oni prodavnice blizu hotela ili su sve samoposluge u centru grada???



pa najbolje je da poneses stapni mikser pa joj miksas voce ili "slanu" hranu ...i eto kasica

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu mala_sa)
Neposredna veza do poruke: 94
   RE: Kuhanje i hrana na moru
18.8.2012 10:42:12   
ElmaB
Teško da će u avion dozvoliti da se unese štapni mikser, a nisam sigurna ni za teglice hrane. Meni su čak flaširanu coca colu izvadili iz torbe na aerodromu.

_____________________________

Mamina zlata:
Tea, 11.02.2005.
Lana, 31.03.2008.
Deni, 31.03.2008.


(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 95
   RE: Kuhanje i hrana na moru
18.8.2012 10:50:06   
pocahontas

IZVORNA PORUKA: ElmaB

Teško da će u avion dozvoliti da se unese štapni mikser, a nisam sigurna ni za teglice hrane. Meni su čak flaširanu coca colu izvadili iz torbe na aerodromu.

pa ne mora u avion unositi štapni mikser, neka ga stavi u kofer i eto ga..
ovo je meni super rješenje..a vjerujem da u Turskoj isto tako ima prodavnica gdje mozes kupiti teglice ako ti ova varijanta miksanja ne odgovara..sad da nosis u kofer teglice, polupaće ti se...tako da to ne ide...
u avion ce ti dozvoliti samo da uneses ono neophodno za obrok bebi dok traje let i to je to...

_____________________________

Bilježim se sa štovanjem

(odgovor članu ElmaB)
Neposredna veza do poruke: 96
   RE: Kuhanje i hrana na moru
18.8.2012 10:54:43   
škorpija
pa žene dajte neki prijedloš šta da kuhamo na mori, mi živimo od jaja, hrenovki i argete, ujutro bijela kafa, džem i maslac, abc sirddfgred

_____________________________

Ajdin 22.4.2009. - čojkić :-))))

Alina 20. 2. 2016 - maća :)

(odgovor članu pocahontas)
Neposredna veza do poruke: 97
   RE: Kuhanje i hrana na moru
18.8.2012 11:05:52   
Trnoruzica
Ako zelis nesto brzinsko, onda predlazem gotovi pire iz kesice, tjestenina sa nekim sosom uvijek, neke konzerve, tamo kupis sir, pa pravis tjesteninu na razne nacine, piletina sa gljivama, sve brzo i fino user posted image , ima se kupiti i gotova tjestenina sa razlicitim umacima, riza brzo bude gotova, ako imate rostilj, onda meso sa rostilja, povrce sa rostilja, paprike....

Ja sam uvjerenja da tih 7-10 dana na moru nece nikome nista biti i da se jede supica iz kese, nece niko umrijeti od gladi, a ni od nezdrave hrane user posted image

< Poruku je uredio Trnoruzica -- 18.8.2012 11:06:30 >

(odgovor članu škorpija)
Neposredna veza do poruke: 98
   RE: Kuhanje i hrana na moru
18.8.2012 11:13:06   
ElmaB





IZVORNA PORUKA: pocahontas


IZVORNA PORUKA: ElmaB

Teško da će u avion dozvoliti da se unese štapni mikser, a nisam sigurna ni za teglice hrane. Meni su čak flaširanu coca colu izvadili iz torbe na aerodromu.

pa ne mora u avion unositi štapni mikser, neka ga stavi u kofer i eto ga..
ovo je meni super rješenje..a vjerujem da u Turskoj isto tako ima prodavnica gdje mozes kupiti teglice ako ti ova varijanta miksanja ne odgovara..sad da nosis u kofer teglice, polupaće ti se...tako da to ne ide...
u avion ce ti dozvoliti samo da uneses ono neophodno za obrok bebi dok traje let i to je to...

Ne vjerujem da že i to dozvoliti. Kada sam napisala da unese mikser u avion i mislila sam da ga stavi u kofer, jer i taj kofer ide u avion. Neka proba, ali nisam sigurna da će joj dozvoliti.

_____________________________

Mamina zlata:
Tea, 11.02.2005.
Lana, 31.03.2008.
Deni, 31.03.2008.


(odgovor članu pocahontas)
Neposredna veza do poruke: 99
   RE: Kuhanje i hrana na moru
18.8.2012 11:30:46   
magbi
citiram :STEDITE,NEMOJ TE JESTuser posted image . hahauser posted image user posted image

(odgovor članu ElmaB)
Neposredna veza do poruke: 100
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Šta da saznate...
пеперутка16

..da nosite trojke, šta bi uradili?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *