|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  31 32 [33] 34 35   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: sulejman veličanstveni
29.3.2013 21:32:56   
chantal
Na rtl-u se bliži kraj 3.sezone,pa će valjda pauza uslijediti,a u narednih par epizoda,ako ne već u sljedećoj,će Sulejman narediti Ibrahimovo pogubljenje user posted image i baš mi je bila tužna sinoćnja epizoda,uh Sulejmanovo "opraštanje" od Ibrahima,pa scene gdje se Ibrahim prisjeća djetinjstva,pa kad se igra s malom Esmom user posted image baš tužno su to sve izveli

(odgovor članu aazra)
Neposredna veza do poruke: 801
   RE: sulejman veličanstveni
29.3.2013 21:35:10   
chantal

IZVORNA PORUKA: felix

a hurem ce ju posjetiti , da su se dogovorile koja izgubi pije otrov i tak ona ce otrov popiti user posted image ...


Otkud ovo? Neće popiti.

(odgovor članu felix)
Neposredna veza do poruke: 802
   RE: sulejman veličanstveni
29.3.2013 21:41:33   
Ben 10

IZVORNA PORUKA: chantal

Na rtl-u se bliži kraj 3.sezone,pa će valjda pauza uslijediti,a u narednih par epizoda,ako ne već u sljedećoj,će Sulejman narediti Ibrahimovo pogubljenje user posted image i baš mi je bila tužna sinoćnja epizoda,uh Sulejmanovo "opraštanje" od Ibrahima,pa scene gdje se Ibrahim prisjeća djetinjstva,pa kad se igra s malom Esmom user posted image baš tužno su to sve izveli


Ja se sinoc ziva isplaka za ibrahimom ,a nije mi nesto drag.Sulejman se bas premislja.

_____________________________

A 08.02.2000
H 18.02.2008

Nada je tihi glas koji ti šapuće "možda" onda kada ti se čini da ceo svet viče "ne".

Deca su srećna jer u svojim glavama nemaju onaj glas koji im šapuće šta sve može da krene naopako.

(odgovor članu chantal)
Neposredna veza do poruke: 803
   RE: sulejman veličanstveni
29.3.2013 21:48:51   
chantal
Isto tako,nije mi bio drag,a sad mi ga baaš žao,malo-malo pa mi naumpane user posted image izgleda mi ne gine pustiti koju suzu u ponedj. user posted image

(odgovor članu Ben 10)
Neposredna veza do poruke: 804
   RE: sulejman veličanstveni
29.3.2013 21:50:35   
Mirkica

IZVORNA PORUKA: chantal


IZVORNA PORUKA: felix

a hurem ce ju posjetiti , da su se dogovorile koja izgubi pije otrov i tak ona ce otrov popiti user posted image ...


Otkud ovo? Neće popiti.


ne nece nego ce bas ispasti da je ona bila doista spiun .

_____________________________

Uspavala sam te duboko ispod grudi , al srce blizu je pa te stalno budi a kad odu svi pa pomisle da dremam , ja oci otvorim da vidim koga nemam , za kraj, za kraj.

BA 13.12.2008

(odgovor članu chantal)
Neposredna veza do poruke: 805
   RE: sulejman veličanstveni
29.3.2013 21:57:09   
chantal
I ono kadijino tumačenje kako da ga pogubi a da ne prekrši datu riječ mi ispade baš,baš bezveze,riješenja i zla user posted image

(odgovor članu Mirkica)
Neposredna veza do poruke: 806
   RE: sulejman veličanstveni
29.3.2013 22:04:48   
Mirkica

IZVORNA PORUKA: chantal

I ono kadijino tumačenje kako da ga pogubi a da ne prekrši datu riječ mi ispade baš,baš bezveze,riješenja i zla user posted image


al ga je Ibrahim pretjerao i sam je sebe doveo u opasnost da nije nikada ga niko ne bi nagovorio da ga pogubi jer mu je njegova smrt tesko pala

_____________________________

Uspavala sam te duboko ispod grudi , al srce blizu je pa te stalno budi a kad odu svi pa pomisle da dremam , ja oci otvorim da vidim koga nemam , za kraj, za kraj.

BA 13.12.2008

(odgovor članu chantal)
Neposredna veza do poruke: 807
   RE: sulejman veličanstveni
29.3.2013 22:13:30   
chantal
Slažem se,ali govorim nevezano za Ibrahima,glupo mi ispade samo tumačenje,kao čovjek dok spava kao da je mrtav,pa s toga ne može biti odgovoran za to što se dešava dok je on spavao,i n ataj način Sulejman neće prekršiti svoju riječ,aliiii...valjda odgovoran postaje onog trenutka kad naredi,a mora nekom narediti da ga ubije,čemu onda čekanje noći i da kobajagi zaspe user posted image

(odgovor članu Mirkica)
Neposredna veza do poruke: 808
   RE: sulejman veličanstveni
29.3.2013 22:16:23   
Ben 10
A sta Hurem uradi ,kako jedno prijateljstvo raskide.

_____________________________

A 08.02.2000
H 18.02.2008

Nada je tihi glas koji ti šapuće "možda" onda kada ti se čini da ceo svet viče "ne".

Deca su srećna jer u svojim glavama nemaju onaj glas koji im šapuće šta sve može da krene naopako.

(odgovor članu chantal)
Neposredna veza do poruke: 809
   RE: sulejman veličanstveni
29.3.2013 22:25:39   
chantal
Pa nije se Hurem morala puno ni truditi,Ibrahim je sve sam odradio,a ona se samo postarala da i sultan to sazna user posted image

(odgovor članu Ben 10)
Neposredna veza do poruke: 810
   RE: sulejman veličanstveni
29.3.2013 22:25:39   
amela2208

IZVORNA PORUKA: Ben 10

A sta Hurem uradi ,kako jedno prijateljstvo raskide.

uh sta ih je prekinula i sta ce ih jos prekinutuser posted image user posted image user posted image user posted image . Sulejman se plasio Ibrahima jer je on postao jak, imao je sva ovlascenja i da je htio mogao je Sulejmuna svrgnut sa vlasti. nego poslije smrti Ibrahimove serija malo postaje bezveze... Ali vidim sad je red na Mustafu valjda....

_____________________________

Sara&Mohammad

(odgovor članu Ben 10)
Neposredna veza do poruke: 811
   RE: sulejman veličanstveni
29.3.2013 22:27:39   
Ben 10
Ja opet mislim da Ibrahim i nije bio bas dusmanin Sulejmanu.

_____________________________

A 08.02.2000
H 18.02.2008

Nada je tihi glas koji ti šapuće "možda" onda kada ti se čini da ceo svet viče "ne".

Deca su srećna jer u svojim glavama nemaju onaj glas koji im šapuće šta sve može da krene naopako.

(odgovor članu amela2208)
Neposredna veza do poruke: 812
   RE: sulejman veličanstveni
29.3.2013 22:29:03   
chantal
imao je sva ovlascenja i da je htio mogao je Sulejmuna svrgnut sa vlasti


user posted image jedino da ga ubije

(odgovor članu amela2208)
Neposredna veza do poruke: 813
   RE: sulejman veličanstveni
29.3.2013 22:33:14   
amela2208

IZVORNA PORUKA: Ben 10

Ja opet mislim da Ibrahim i nije bio bas dusmanin Sulejmanu.

Pa zato kazem da je htio mogao ga je svrgnut sa vlastiali nije jer ga je bas volio. Malo je pretjerao u zadnje vrijeme svojim odlukama. Meni je licno Ibrahima bilo zao.
chantal pa mogao ga je i ubit i stavit Mustafu da vlada... Za vrijeme osmanlija bilo je stotinama takvih slucajeva. Ne znam koliko ce se pokazat u seriji historija nakon Sulejmana. E tek tu je haos oko prijestola...

_____________________________

Sara&Mohammad

(odgovor članu Ben 10)
Neposredna veza do poruke: 814
   RE: sulejman veličanstveni
29.3.2013 22:34:02   
chantal

IZVORNA PORUKA: Ben 10

Ja opet mislim da Ibrahim i nije bio bas dusmanin Sulejmanu.


Ni u kom slučaju,makar je u seriji prikazano da ga je zaista volio,i uživao u njihovom prijateljstvu,ali je bio nezasitan,i uzimao sebi previše za pravo... pa kap koja je prelila čašu je bila izjava da je Sulejman lav a on krotitelj,i da lav svom krotitelju ne može ništa...

(odgovor članu Ben 10)
Neposredna veza do poruke: 815
   RE: sulejman veličanstveni
30.3.2013 10:45:17   
aazra
Evo sta ce meni najvise nedostajati u vezi Ibrahima...user posted image Sreća pa postoji youtube...user posted image

http://www.youtube.com/watch?v=YycriINcHdw

_____________________________








(odgovor članu chantal)
Neposredna veza do poruke: 816
   RE: sulejman veličanstveni
30.3.2013 12:48:09   
Mirkica

IZVORNA PORUKA: Ben 10

A sta Hurem uradi ,kako jedno prijateljstvo raskide.


mislim stvarnooo nigdje veze Ibrahim je sam sebi presudio.

_____________________________

Uspavala sam te duboko ispod grudi , al srce blizu je pa te stalno budi a kad odu svi pa pomisle da dremam , ja oci otvorim da vidim koga nemam , za kraj, za kraj.

BA 13.12.2008

(odgovor članu Ben 10)
Neposredna veza do poruke: 817
   RE: sulejman veličanstveni
30.3.2013 13:02:13   
Ben 10
IZVORNA PORUKA: Mirkica


IZVORNA PORUKA: Ben 10

A sta Hurem uradi ,kako jedno prijateljstvo raskide.


mislim stvarnooo nigdje veze Ibrahim je sam sebi presudio.


Jeste on sa svojim postupcima dosta sebi naudio ,ali je i ona podpirivala vatru redovno.

Eno samo primjera kada je on isao sa Mustafom na razgovor ,a ona samo Sulejmana pali kako su isli njemu da naude.

< Poruku je uredio Ben 10 -- 30.3.2013 13:03:17 >


_____________________________

A 08.02.2000
H 18.02.2008

Nada je tihi glas koji ti šapuće "možda" onda kada ti se čini da ceo svet viče "ne".

Deca su srećna jer u svojim glavama nemaju onaj glas koji im šapuće šta sve može da krene naopako.

(odgovor članu Mirkica)
Neposredna veza do poruke: 818
   RE: sulejman veličanstveni
4.4.2013 18:40:31   
Ben 10
http://www.rtl.hr/vijesti/scena/714077/najveci-miljenik-zena-u-hrvatskoj-ponovno-u-sulejmanu/


VEceras se vraca...

_____________________________

A 08.02.2000
H 18.02.2008

Nada je tihi glas koji ti šapuće "možda" onda kada ti se čini da ceo svet viče "ne".

Deca su srećna jer u svojim glavama nemaju onaj glas koji im šapuće šta sve može da krene naopako.

(odgovor članu Ben 10)
Neposredna veza do poruke: 819
   RE: sulejman veličanstveni
4.4.2013 20:26:27   
Ben 10
Vratio se!!!!

Evo ga!!!

_____________________________

A 08.02.2000
H 18.02.2008

Nada je tihi glas koji ti šapuće "možda" onda kada ti se čini da ceo svet viče "ne".

Deca su srećna jer u svojim glavama nemaju onaj glas koji im šapuće šta sve može da krene naopako.

(odgovor članu Ben 10)
Neposredna veza do poruke: 820
   RE: sulejman veličanstveni
9.4.2013 13:45:27   
aazra
Dokle ste stigli vi na rtl-u, navodno ce poceti reprizirati iz pocetka seriju bas bezveze user posted image

Jedva cekam da se raspetlja ovo oko Nigar, napetije mi je sve ovo oko nje nego Hurem i Firuza user posted image

Ibrahim toliko molio onu Hatidzu da se pomire, ali nije htio zapaliti ono pismo gdje je rekao da "ni zbog ceg ne zali", i sad kad mu je konacno oprostila, on izgleda kao da je sve to trazi radi nekog cilja, mozda mu je jos stalo do NIgar user posted image

Inace mi je Hatidza najgori lik user posted image

Nigar dobro igra na dvije strane..samo vidjet cemo do kad...user posted image

_____________________________








(odgovor članu anđelo)
Neposredna veza do poruke: 821
   RE: sulejman veličanstveni
9.4.2013 14:32:39   
Ben 10
Zavrsila treca sezona i tek na jesen 4 pocinje.Bas mi nedostaje.

_____________________________

A 08.02.2000
H 18.02.2008

Nada je tihi glas koji ti šapuće "možda" onda kada ti se čini da ceo svet viče "ne".

Deca su srećna jer u svojim glavama nemaju onaj glas koji im šapuće šta sve može da krene naopako.

(odgovor članu aazra)
Neposredna veza do poruke: 822
   RE: sulejman veličanstveni
9.4.2013 14:40:22   
melin

IZVORNA PORUKA: Ben 10

Zavrsila treca sezona i tek na jesen 4 pocinje.Bas mi nedostaje.

nije ovo kraj 3.sezone fali ovdje jos serija neznam samo sto prekidose...user posted image

_____________________________

Mamina sreca najveca 10.02.2010
Dosla je radost i promijenila nas zivot zauvijek...:-)

(odgovor članu Ben 10)
Neposredna veza do poruke: 823
   RE: sulejman veličanstveni
9.4.2013 14:47:37   
Ben 10

IZVORNA PORUKA: melin


IZVORNA PORUKA: Ben 10

Zavrsila treca sezona i tek na jesen 4 pocinje.Bas mi nedostaje.

nije ovo kraj 3.sezone fali ovdje jos serija neznam samo sto prekidose...user posted image


Ne znam ni ja ,najavljivali su kraj sezone ,mozda imaju samo to otkupljeno.

_____________________________

A 08.02.2000
H 18.02.2008

Nada je tihi glas koji ti šapuće "možda" onda kada ti se čini da ceo svet viče "ne".

Deca su srećna jer u svojim glavama nemaju onaj glas koji im šapuće šta sve može da krene naopako.

(odgovor članu melin)
Neposredna veza do poruke: 824
   RE: sulejman veličanstveni
9.4.2013 15:16:17   
Hannan
U Turskoj nove epizode izlaze jos uvijek 3. sezona...ali je vrjerovatno skupo da uzmiaju friske, nekad sam prositala da kosta 50 000$.

_____________________________

»Gospodaru, Ti moje znanje povećaj«

30.1.2007
23.06.2013


(odgovor članu Ben 10)
Neposredna veza do poruke: 825
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  31 32 [33] 34 35   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  31 32 [33] 34 35   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli da odbijate svoju bebu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *