|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Zenice RR u Austriji
16.10.2012 1:25:02   
Bihter
Nasla si vec recept user posted image Pa super,..samo si ugodi mila,..sad user posted image hoce fino papatiuser posted image

(odgovor članu visnjica1)
Neposredna veza do poruke: 26
   RE: Zenice RR u Austriji
17.10.2012 8:33:37   
Andy_Bec23

IZVORNA PORUKA: visnjica1

Da mi je to zanimanje mozda i bih mogla, jer nakon 5 godina pripreme i toliko sigurnosti oko njega i sam je dr.rekao ako si pratila sinoc da mu nije moglo biti nista jer je bio u potpunoj zastiti, naravno svaka cast njemu moras imati veliku hrabrost za to, ali kad sagledas nije neste pretjerano, moje misljenje



pa visnjica1 pa i stvar je u tome da mu se nista nedesi.... Naravno da nece da skoci a da zna da ce mu se nesta desiti.... I naravno da su ga morali pripremat za to 5 godina... Po ovom ispada da bi bio zvjezda tek kad bi mu se nesta desilo user posted image user posted image ....


No necemo o tome vise.... ima kod mene u Becu jos 2 zenice al sam im ime zaboravila obje su se trebale vec porodit negdje...

_____________________________

Andjeo broj 1 (8 nedelja)

Anna Lina 12.04.13'-12.04.13' uvjek u nasim srcima

16.12.14' Rodilo se nase sunce, mamin zivot :-))

25.08.17' Rodio se nas mjesec, Bakin život ;-))

(odgovor članu visnjica1)
Neposredna veza do poruke: 27
   RE: Zenice RR u Austriji
17.10.2012 17:21:19   
visnjica1
Pogresno si me shvatila Andy ali neda mi se razglabati oko ne bitne teme, ,,,
Vidim nema nas puno na rr zena iz Austrije user posted image

(odgovor članu Andy_Bec23)
Neposredna veza do poruke: 28
   RE: Zenice RR u Austriji
2.11.2012 0:35:02   
Anoniman
pa gde ste zene
sto ste neaktivne
ko je odakle iz austrije
ja sam u becu

(odgovor članu Bihter)
  Neposredna veza do poruke: 29
   RE: Zenice RR u Austriji
2.11.2012 0:40:11   
Bihter
Dobro nam dosla na temu Triputmamauser posted image Vec sam negdje procitala da si nam ti iz Beca,..pa kako je u glavnom gradu draga,..ima li snjega kod vasuser posted image U Klagenfurtu danas kisa,magla,jos se ovaj sat pomakao pa se prije smraci,..ma idealno vrijeme za biti u kuci,na RR user posted image Koliko si ti dugo u Becu,kako ti se svidja zivot tamo,..ima li bujruma heheuser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 30
   RE: Zenice RR u Austriji
2.11.2012 0:43:44   
Anoniman
uuuu klagenfurt daleko smo
ali bujruma naravno da ima user posted image

ma kod nas kisa
dosadno
sta se radi po klagenfurtu nisam nikad tamo bila
jesili ti bila u becu

(odgovor članu Bihter)
  Neposredna veza do poruke: 31
   RE: Zenice RR u Austriji
2.11.2012 0:47:46   
Bihter
Volim ja to sto sam u Klagenfurtu,.tkogod za Bosnu ide prakticki prolazi kraj nas pa ne mogu da se ne navrateuser posted image Koliko si dugo ti Becanka,si rodjena u Austriji ili naknadno dosla ovako kao jauser posted image

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 32
   RE: Zenice RR u Austriji
2.11.2012 0:50:46   
Anoniman
ma nisam rodjena ali sam duze vremena ovde

a ti si nam znaci taze snajka user posted image


sta ti radis u austriji jel ucis jezik , radis ili .........

(odgovor članu Bihter)
  Neposredna veza do poruke: 33
   RE: Zenice RR u Austriji
2.11.2012 0:51:29   
Bihter
U Becu sam bila par puta kao cura.jos dok sam u Hrvatskoj zivjela i svidio mi se grad,.poslje kad sam se udala za mm sam cesce sa njim za Bec isla posto je moja zaova tamo zivjela pa smo dolazili nekoliko puta i bilo nam je pravo lijepouser posted image Ali i mm i ja se nebi mogli zamisliti da zivimo u tako velikom gradu nikako,.mislim ni Klagenfurt nije mali ali opet covjek za muku moze pjesice do grada otici,sve je nekako blize,.dok u Becu bez auta ni dokud nisi stigaouser posted image

(odgovor članu Bihter)
Neposredna veza do poruke: 34
   RE: Zenice RR u Austriji
2.11.2012 0:52:27   
Bihter
Taze snajka? Ne znam sto to znaciuser posted image

(odgovor članu Bihter)
Neposredna veza do poruke: 35
   RE: Zenice RR u Austriji
2.11.2012 0:53:13   
Anoniman

IZVORNA PORUKA: Bihter

U Becu sam bila par puta kao cura.jos dok sam u Hrvatskoj zivjela i svidio mi se grad,.poslje kad sam se udala za mm sam cesce sa njim za Bec isla posto je moja zaova tamo zivjela pa smo dolazili nekoliko puta i bilo nam je pravo lijepouser posted image Ali i mm i ja se nebi mogli zamisliti da zivimo u tako velikom gradu nikako,.mislim ni Klagenfurt nije mali ali opet covjek za muku moze pjesice do grada otici,sve je nekako blize,.dok u Becu bez auta ni dokud nisi stigaouser posted image


ma jok ucinilo ti se draga

(odgovor članu Bihter)
  Neposredna veza do poruke: 36
   RE: Zenice RR u Austriji
2.11.2012 0:57:21   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Bihter

Taze snajka? Ne znam sto to znaciuser posted image

user posted image

pa taze -sveze

snajka-snaja, snaha

milsila na : frisko udata user posted image mislim u austriji

aeeeeee zapetljasmo

(odgovor članu Bihter)
  Neposredna veza do poruke: 37
   RE: Zenice RR u Austriji
2.11.2012 1:00:42   
Bihter
Ali mi se voznja s kocijom po centru bas svidjela,vau bajkovitouser posted image Nama je zaova uvijek radila full program za citav dan da nam ne bude dosadno pa citavo vrijeme smo kruzili po gradu da sve obidjemo pa mi se mozda zato i ucinilouser posted image A i navikne se covjek kad zivi negdje i na grad pa mu se i ne cini da je toliko velik koliko jest milauser posted image Kako to da ti nisi u nasem lijepom Klagenfurtu bila,..ovdje je stvarno fino,..kad pozelis turistickog vodica prijavljujem se na duznost heheuser posted image

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 38
   RE: Zenice RR u Austriji
2.11.2012 1:02:26   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Bihter

Ali mi se voznja s kocijom po centru bas svidjela,vau bajkovitouser posted image Nama je zaova uvijek radila full program za citav dan da nam ne bude dosadno pa citavo vrijeme smo kruzili po gradu da sve obidjemo pa mi se mozda zato i ucinilouser posted image A i navikne se covjek kad zivi negdje i na grad pa mu se i ne cini da je toliko velik koliko jest milauser posted image Kako to da ti nisi u nasem lijepom Klagenfurtu bila,..ovdje je stvarno fino,..kad pozelis turistickog vodica prijavljujem se na duznost heheuser posted image

heheeh drzim te za rijec




a jel ti mozda znas ko je ova Ava Karabatic user posted image sto je spominju po glupim izjavama user posted image


< Poruku je uredio triputmama -- 2.11.2012 1:05:46 >

(odgovor članu Bihter)
  Neposredna veza do poruke: 39
   RE: Zenice RR u Austriji
2.11.2012 1:05:14   
Bihter
user posted image user posted image user posted image user posted image M znam sta je snajka,ali nisam znala sta je teze Ah,Boze suze me obliseuser posted image Pa ni svjeza nisam toliko,.masAllah dvije i po godine sam u braku,i toliko otprilike sam i ovdjeuser posted image Und Sprache habe Ich schon gelernt,hatte Ich 2 Jahre dafuruser posted image Ti si ovdje vec duze jelda,kako si se snasla za jezik,jeli ti bilo tesko njemacki nauciti?

(odgovor članu Bihter)
Neposredna veza do poruke: 40
   RE: Zenice RR u Austriji
2.11.2012 1:07:15   
Bihter
Znam,Ava ti je jedna hrvatska kvazi starleta,ma bila u onom showu Surviver,...inace glupa kao noc i poznata po svojim preglupim izjavamauser posted image To ju je kao i proslavilo. Zasto?

(odgovor članu Bihter)
Neposredna veza do poruke: 41
   RE: Zenice RR u Austriji
2.11.2012 1:08:46   
Anoniman
bilo mi je lakse jer pricam holandski a ta dva jezika su bas slicna , ond apomalo neki kurs , onda prakse
i tako
kad bi zagustilo naravno na engleskom i tako progurah

sta ti radis jel ucis, radis, cime se bavis

(odgovor članu Bihter)
  Neposredna veza do poruke: 42
   RE: Zenice RR u Austriji
2.11.2012 1:14:46   
Bihter
Da pa vidis to ti je super,ta su dva jezika caki slicna. Kod mene je engleski kao materinji i talijanski a njemacki sam ucila cetiri godine ali to je bio strucni njemacki koji mi je bio potreban vezano uz moj posao. Turisticka visa skola. Tako da sam se malo i namucila dok ga nisam naucila,sto je jos gore,ovdje u Karntenu svi imaju jak austrijski specifican kerntenski naglasak pa trebalo je to svladati ali dobro,kad sam hochdeutsch naucila islo i je i ovo lakseuser posted image Na kurs nisam isla,nije mi trebao ni za vizu pa sam sama i uz pomoc muza lernalauser posted image Sad sam evo friska trudnica,pa posao dalje ne trazim a vec evo pola godine sam bila trazila pa nije bas tako lako islouser posted image Ali nema veze,da ja postanem akoBogda sretna mamica pa bit ce i posla user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 43
   RE: Zenice RR u Austriji
2.11.2012 1:17:04   
Anoniman
insAllah da budes bas sretna mamica user posted image


odoh ja sada malo da dremnem

moji partizani porane pa uhar mi je malo odmorit
laku noc

< Poruku je uredio triputmama -- 2.11.2012 1:20:14 >

(odgovor članu Bihter)
  Neposredna veza do poruke: 44
   RE: Zenice RR u Austriji
2.11.2012 1:26:16   
Bihter
Laku noc ti zelimuser posted image

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 45
   RE: Zenice RR u Austriji
4.11.2012 1:18:10   
Bihter
Mislim da jedna Gracanka ne spavauser posted image Pa gdje si ti meni Visnjice,sta ima kod tebe milauser posted image

(odgovor članu Bihter)
Neposredna veza do poruke: 46
   RE: Zenice RR u Austriji
4.11.2012 8:48:46   
Mjeseceva Pratilja
Lijepi pozdravi ekipi u Austriji. user posted image

Postoji li legalan nacin da ja tamo dodem zivjeti? Ovih dana razmisljam o preseljenju u Evropu.

_____________________________

A 30.7.2010.

My Ovulation Chart

(odgovor članu Bihter)
Neposredna veza do poruke: 47
   RE: Zenice RR u Austriji
5.11.2012 7:18:30   
visnjica1
Pozdrav Mjeseceva pratiljo, ooo tu moras biti pravi srecnik da bih opstala, moj muz je u Austriji od malih nogu pa se evo borimo za vizu i ako sam 2 godine tu, jako je tesko dobiti vizu jos ako uhvate pik na tebe hmmmm user posted image ....
Ako imas zavrsenu med.skolu onda bih mozda i mogla doci pomocu svoje skole naravno uz to poznavanje jezika.
Sretnooo

(odgovor članu Mjeseceva Pratilja)
Neposredna veza do poruke: 48
   RE: Zenice RR u Austriji
5.11.2012 12:20:32   
dinciii
Evo da se i ja prijavim user posted image user posted image Ja sam u Becu user posted image user posted image user posted image user posted image

Andy kako si mi? Nikako da se nadjemo na kafici user posted image

_____________________________

http://neckodina.weddingannouncer.com/

Slatka Rejhana rodila se 12.12.2008


(odgovor članu visnjica1)
Neposredna veza do poruke: 49
   RE: Zenice RR u Austriji
5.11.2012 12:30:02   
Mjeseceva Pratilja

IZVORNA PORUKA: visnjica1

Pozdrav Mjeseceva pratiljo, ooo tu moras biti pravi srecnik da bih opstala, moj muz je u Austriji od malih nogu pa se evo borimo za vizu i ako sam 2 godine tu, jako je tesko dobiti vizu jos ako uhvate pik na tebe hmmmm user posted image ....
Ako imas zavrsenu med.skolu onda bih mozda i mogla doci pomocu svoje skole naravno uz to poznavanje jezika.
Sretnooo

Kontaktirala sam austrijsku ambasadu u Sarajevu.
Dali su mi ovaj link. Ako budem imala jos pitanja, da ih kontaktiram opet.
http://www.migration.gv.at/en/types-of-immigration/permanent-immigration-red-white-red-card.html

_____________________________

A 30.7.2010.

My Ovulation Chart

(odgovor članu visnjica1)
Neposredna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

nja
anja anjica

Da li se smatrate srecnom osobo

da (79%)

ne (1%)

sasvim (4%)

s vremena na vrijeme (16%)

po rodjenju (0%)


Broj svih glasova: 94

Hvala na glasovima. Glasovala/glasovao si već na svim aktualnim anketama. Možeš napraviti svoju anketu!

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *