|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Koja kolica su dobra?
23.1.2008 23:19:09   
Emina*
Visnja, ti pravo krenula u shopping  user posted image user posted image user posted image
Kolica su prelijepa,zaista...
Cestitam.....
Trebam li se ja zabrinuti sto nisam jos uvijek sve kupila.. (u 29 sam sedmici) ???user posted image

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 51
   RE: Koja kolica su dobra?
24.1.2008 0:05:21   
Visnja RR
Hvala Eminice... evo kalendar je upravo pokazao da i ja ulazim u 29-u sedmicu... ali ja imam onu malkice rizicnu trudnocu... pa sam krenula da polako nabavljam sve,  bez srkleta... a i da me bebana ne bi preduhitrila...
a prelijep je osjecaj ...kao da se igram :) user posted image

(odgovor članu Emina*)
Neposredna veza do poruke: 52
   RE: Koja kolica su dobra?
24.1.2008 13:03:45   
Cvrle
Višnja, kolica su zaista prelijepa.
Pitanja:  Gdje ih kupuješ? Kolika im je cijena? I nisam razumijela onu drugu sliku, da li dobijes i dio za ona ljetna kolica i znaci li da se ručke okreću po potrebi?

_____________________________

No sikirli, be hairli!

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 53
   RE: Koja kolica su dobra?
24.1.2008 13:36:24   
makana
baš ste slatke
ne sekiraj se emini
zamisli kako ćeš biti nestrpljiva onih posljednjih sedmica, iako će ti biti malo teže kretati se nema ništa bolje od laganih šetnji i traženja krpica i stvarčica za bebaća
spiskove koje ovdje imate su super, mada poslušajte savjete žena koje neke stvari nisu nikad koristile
ako tri ilid vije njih kažu da im to nije trebalo....zna se
a sve se može nabaviti u tren oka, pripremite muževe na to da će prvih sedmica morati biti stalno na relaciji kuća-apoteka-tržni centar-pijaca user posted image

_____________________________

strpljen - spasen

(odgovor članu Emina*)
Neposredna veza do poruke: 54
   RE: Koja kolica su dobra?
24.1.2008 19:15:28   
Visnja RR
Cvrle kolica sam kupila u Wisi... 830 km ...sto je najpovoljnija cjena za tu 3 u 1 varijantu... ako pogledas bolje fotku sa mojim kolicima vidjeces da se ona korpa tj nosiljka skida, a ispod se nalazi ona varijanta ljetnjih kolica... nosiljka je bas prakticna jer ispod ima i neki mjehanizam pa se beba u njoj moze lagano ljuljati kao da je u besiki... mada znam da se ona najmanje koristi... i postoji ta varijanta da bebana bude okrenuta licem prema meni... kolica nisu teska a i sklapaju se na kisobran...

(odgovor članu makana)
Neposredna veza do poruke: 55
   RE: Koja kolica su dobra?
24.1.2008 19:39:16   
laracroft
Ja imam ta kolica i ljetnu varijantu nikad nisam mogla nastimat takoi da beba gleda prema meni.

_____________________________

Adian 01.02.2007

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 56
   RE: Koja kolica su dobra?
25.1.2008 10:32:56   
mirjana
Mi smo kupili 3u1 chicco-va, i masno ih platili, al mi se svaka para isplatila vec sada, jer Edi "ne izlazi" iz korpe. Po danu je samnom u dnevnom boravku, naravno u korpi, a cesto i nocu u njoj spava, nekako mi se cini da mu je krevetac velik, prostran i hladniji, dok korpa djeluje toplije i ususkanije. Zanima me kako bebu staviti u auto sjedalicu ako ne smije sjediti, a naznaceno je da moze od rodjenja???

(odgovor članu Suncica*)
Neposredna veza do poruke: 57
   RE: Koja kolica su dobra?
25.1.2008 10:38:59   
laracroft
Mirjana bebu u autosjedalicu mozes stavljati od rodjenja,jer ako bolje pogledas vidjet ces da ona u njoj ne sjedi.Polozaj koji beba zauzima u AS je skoro isti kao u stomaku.Nemoj da brines,jer ni u stomaku beba ne lezi.

_____________________________

Adian 01.02.2007

(odgovor članu mirjana)
Neposredna veza do poruke: 58
   RE: Koja kolica su dobra?
25.1.2008 10:40:23   
mirjana
Zaboravih reci da je super i kad ides negdje sa bebom, a mi tutnjamo od kad je on napunio mjesec i bio na prvoj kontroli, a jos je i dobra da ga nenosam po danu, negu vozam po kuci, i ljuljuskam (korpu stavim na kolica) IAKO SU JAKOOO TESKA, pa mislim da kad krenemo sami nas dvoje u setnju ja ih necu moci snijeti sa treceg sprata, jos s njim u narucju, a kamoli popeti se u povratku...Ipak mislim da cu za takve prilike kupiti obicna lagana kisobran, a kad idemo sa  tatom onda moze ova pa da se foliramo po graduuser posted image

(odgovor članu mirjana)
Neposredna veza do poruke: 59
   RE: Koja kolica su dobra?
25.1.2008 10:43:59   
mirjana
meni svi kazu da ga ne smijem stavljati u AS, i cini mi se nekako ko da mu padne glava (ko nabije se na ramenauser posted image ) probala sam, mozda nisam ga dobro stavila. Ma ja sam ti malo smotona sto se toga tice, cak sam i mjesec dana mislila da pogresno stavljam pampersice, jer je Edi stalno bio mokar, nakraju se ispostavilo da puno piski i DA NARAVNO trebale su mu vece, user posted image mama dobro si skontalauser posted image

(odgovor članu mirjana)
Neposredna veza do poruke: 60
   RE: Koja kolica su dobra?
25.1.2008 12:18:12   
bebano
Jao Visnja kolica su divna, tek sada sam vidjela sliku user posted image . I svidja mi se ovo da moze biti i ljetna varijanta kada bebac malo poraste da moze sjediti i gledati. Sta mislis koliko dugo se ova kolica mogu koristiti, mislim do koje dobi djeteta. I meni su se do sada najvise svidjala.. Nadam se da ima i neka kombinacija da nije sa roza jer je kod mene user posted image .

(odgovor članu mirjana)
Neposredna veza do poruke: 61
   RE: Koja kolica su dobra?
25.1.2008 12:24:13   
Emina*
Ja mislim da ova kolica,ako Visnja prije ne odgovori,idu negdje do 2-3 godine djetetova zivota... 
Jos ako su kvalitetna, mogu pravo da opstanu :))))

Ja sam od sestre dobila, da ne kazem svu opremu za bebe. Dobila sam kolica chicco. Njen mali sada ima cak 6 godina, a kolicima zaista nije nista. Iako je njen mali slabo i volio da se vozi u njima, vise je volio da seta,zaista su kolica nova....



(odgovor članu bebano)
Neposredna veza do poruke: 62
   RE: Koja kolica su dobra?
25.1.2008 13:40:50   
bebano
Super, hvala ti Eminice.. Meni se ova bas svidjaju, ali jos cu naravno obici jos neke radnje, nisam jos pocela potragu user posted image , sve mislim rano mi user posted image

(odgovor članu Emina*)
Neposredna veza do poruke: 63
   RE: Koja kolica su dobra?
25.1.2008 13:43:49   
Emina*
Draga bebano,i ja sam tako mislila..  Spremim se, odem u radnju, vidim nesto, svidi mi se, i ne kupin, govorim sebi, ma ima jos vremena....
hiihiihih. 
Evo sad u 29 sam sedmici,i obecala sam sebi da 01.02 idem u shopping da trosim pare..
Pomalo kupujem kad vidim nesto,ali nisam nista na spisku prekrizila osim kreveta i kolica i jos neke sitnije odjecice......



(odgovor članu bebano)
Neposredna veza do poruke: 64
   RE: Koja kolica su dobra?
25.1.2008 13:52:07   
bebano
Joj Eminice mene je panika uhvatila kada sam skontala da sam danas usla u 22 sedmicu, pa stvarno kao da sam juce saznala da sam trudna 6 sedmica. Ludilo kako je vrijeme proletilo. I tako sam sigurna da ce proletiti i ovaj drugi dio (aBd pa sve bude ok) i onda ce me jos veca panika uhvatiti ako nista ne budem imala za bebaca. I ja sam odlucila, kada dobijem rezultate amniocinteze i budem 100% siguran jeli user posted image  onda cu se baciti u shoping user posted image .

(odgovor članu Emina*)
Neposredna veza do poruke: 65
   RE: Koja kolica su dobra?
25.1.2008 13:56:02   
Emina*
Hehehe, to ti govorim, ko bi rekao da 9 mjeseci zacas prodje...
Stvarno, ko da sam juce radila test.....   Nisam ni ja kupovala dok nisam saznala je li user posted image ili user posted image , a dao Bog,kad god odemo kod dr, beba okrene guzu, ko veli "e necete ni danas saznati nista"....

Zaista vrijeme zacas prodje...... 
Napisi sebi spisak aBd poslije amniocenteze u shopping,i javljaj mi eto sve...

(odgovor članu bebano)
Neposredna veza do poruke: 66
   RE: Koja kolica su dobra?
25.1.2008 14:17:10   
bebano
Hocu Eminice, hvala ti..
Da, da Visnja je stavila jako korisne savjete sta kupiti, sta nam treba, a sta ne. Jer je i meni ovo prva trudnoca i nemam pojma. Tako da cu fino napraviti spisak i lagano u kupovinu user posted image . Jedva cekamuser posted image .

(odgovor članu Emina*)
Neposredna veza do poruke: 67
   RE: Koja kolica su dobra?
25.1.2008 18:22:40   
Nadi
Draga Višnja, kolica su prelijepa.
Ja sam se bila zaljubila u ta kolica ali MM nije dao da ih kupimo zbog boje. Mi imamo user posted image , ali aBd možda slijedeće bude user posted image .
Na kraju smo uzeli narandžasto-maslinasta kolica, univerzalna.

(odgovor članu bebano)
Neposredna veza do poruke: 68
   RE: Koja kolica su dobra?
25.1.2008 23:03:31   
Visnja RR
Hvala user posted image

Ima vise kombinacija boja... maslinasto zelena, plava i crvena i cini mi se narandzasta umjesto roze ... pogledjate u Wisi...

(odgovor članu Nadi)
Neposredna veza do poruke: 69
   RE: Koja kolica su dobra?
26.1.2008 0:27:52   
laracroft
Kako mislis mirjana da maleni nabije glavicu kada je u AS?Ja znam da su nasi doktori needucirani kada su autosjedalice u pitanju,pa cak nekim mamama nece da stave bebu u nju kada izlaze iz bolnice,jer beba "sjedi" hahah.Kao da lezi ravno u stomaku???Ne preporucuje se da beba bude vise od dva sata u AS,a te koji ti kazu da bebu ne stavljas u nju toplo pozdravi.Tebi sigurnost djeteta treba biti na prvom mjestu!Na zapadu majka i beba ne idu kuci dok neko od porodice ne donese autosjedalicu,a u slucaju da je nemaju,onda bolnica posudi svoju.Sigurna sam da i u Bosni i Hercegovini postoje pedijatri zagovornici autosjedalica,samo ih treba pronaci.

_____________________________

Adian 01.02.2007

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 70
   RE: Koja kolica su dobra?
2.2.2008 14:38:18   
Visnja RR
Samo da vas obavjestim.... rece mi zena koja radi u Wisi na djecijem odjeljenju gdje sam rezervisala kolica da se za par sedmica ocekuje vece poskupljenje kolica... pa eto ako je neko planirao da ih kupi nek pogleda malo ranije...

(odgovor članu laracroft)
Neposredna veza do poruke: 71
   RE: Koja kolica su dobra?
2.3.2008 10:18:14   
bebano
Draga Visnja,

posto si ti, ja  mislim od svih nas najvrijednija pa si sve pokupovala pa tako znas gdje sta ima, jesi li vidjela gdje ima kupiti Peg Perego kolica kod nas u Sarajevu.
Naravno ako je bilo koja mamica vidjela ova kolica molim vas da mi kazete gdje.

Hvala puno.

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 72
   RE: Koja kolica su dobra?
2.3.2008 11:34:47   
Nadi
Draga bebano u Merkuru na Otoci u radnji dječije opreme mislim da se zove Mališa  vidjela sam Peg Perego kolica.
Mislim da nam je čak prodavačica rekla da su oni zastupnici za Peg Perego i za Brevi. Možda su jeftinija malo.
Inače moja prijateljica je kupila ta kolica u Mostaru i dođu 4 dijela koja se mogu namontirati na kolica i oko 900 km. Ona je uzela stariji model na sniženju. Najnoviji model je oko 1200 Km.

(odgovor članu bebano)
Neposredna veza do poruke: 73
   RE: Koja kolica su dobra?
2.3.2008 11:38:33   
Ivona
Ja sam cula da ih ima u Merkuru u Sarajevu.
Muz i ja smo bas jucer skitali i nasli smo ih u Boci u Vitezu.Bila su zelena i plava,a za 15-tak dana dolaze i u  drugim bojama.Mi smo se zaljubili u njih. Ovdje kostaju 640KM bez nosiljke (imaju sve one dodatke protiv kise i hladnoce).Sa nosiljkom i stacionarom kostaju 910KM.


_____________________________

SELENA 02.06.2008.
Mamin kasni proljetni cvijetak ;o)

SERGEJ 07.03.2011.
Mamina kasna snijezna pahuljica ;o)

(odgovor članu bebano)
Neposredna veza do poruke: 74
   RE: Koja kolica su dobra?
2.3.2008 22:11:03   
bebano
Drage Nadi i Ivona,

hvala puno na odgovorima. Uh 1200 KM bas mi to nesto puno. Cini mi se to 900 bi mi bio max da dam za kolica. Jel ima na njima AS ukoliko znate. Sorry Ivona ne znam sta je stacionar user posted image .
Vidis moracu otici i do Viteza, ocito da su tamo jeftinija.
I meni su super i citam da su ta neka Peg Perego Venezia odlicna, jer imaju sve pa i onu mogucnost okretanja rucke.

(odgovor članu Ivona)
Neposredna veza do poruke: 75
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji dio trudnoće vam se najviše dopao ili najlakši?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *