|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  93 94 [95] 96 97   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Koja kolica su dobra?
6.10.2015 11:56:10   
Sanja54
Stokke se svakako dobar odabir jer za sada jedino Stokke daje garanciju od 3 godina.

(odgovor članu hexe)
Neposredna veza do poruke: 2351
   RE: Koja kolica su dobra?
11.2.2016 13:02:19   
blossom
Cao zenice,

Tema vec duze nije aktivna, pa evo da je malo podignem.

Nadam se da ce mi neko moci dati savjet. Iscitala sam veci dio diskusije, ali opet ne mogu biti pametna user posted image

Trenutno sam u potrazi za kolicima. Najvise me zanimaju 3u1 ali toliko izbora ima da ni sama ne znam vise kako, sta...
Naravno, sve ono sto mi se bas dopada je i preskupo. A stvarno mi se ne daju neke ogromne pare, jer od bebecih stvari moramo sve da nabavimo pa je i budzet ogranicen poprilicno.
I tako, u potrazi za kolicima koja mi cjenovno i izgledom odgovaraju naidjoh na ova, i bas su mi se svidjela. Neobicna su, nesvakidasnja user posted image
user posted image

Sad, nisam nesto puno o njima nasla po forumima.
Ono sto me najvise zanima je da li su glomazna, jer djeluju tako...
A posto sam u zgradi bez lifta, to bi mi bio problem... Koliko sam mogla da skontam, samo bih ih mogla poruciti preko neta, iz BL. A da ih idem pogledati, ipak mi je daleko do tamo iz Sarajeva user posted image

Ako iko ima bilo kakva iskustva s njima, bila bih jako zahvalna da ih podijeli.

Ili ako neko ima prijedlog za neka provjereno dobra kolica, s malo novijim informacijama, bilo bi korisno user posted image

Eto, nadam se da nisam napisala previse zbunjujuci post, i da cete skontati sta je pisac htio da kaze user posted image

(odgovor članu Sanja54)
Neposredna veza do poruke: 2352
   RE: Koja kolica su dobra?
11.2.2016 13:03:55   
blossom
Zaboravih napisati, radi se o Kunert Libero kolicima, link http://www.kolicazabebe.ba/kunert-libero-kolica-za-bebe-set-3u1 user posted image

(odgovor članu blossom)
Neposredna veza do poruke: 2353
   RE: Koja kolica su dobra?
11.2.2016 19:11:48   
mala_sa
Blossom ja nemam iskustvo konkretno sa ovim kolicima, ali ti mogu reci slijedece; ako zivis u zgradi i mislis ta kolica skupa sa bebom iznositi na sprat onda ta kolica ne smiju biti teza od 7-8kg (sve skupa, okvir kolica plus bilo koji dodatak). Ili ako imas garazu, ili auto pa da ih stalno drzis u gepeku onda mogu malo teza. ali svakako kolica ne uzimaj ako imaju vise od 10kg, jer dok dodas tezinu bebe 8ne novorodjenceta9 onda ti njih ne mozes ni uz jedno brdo izgurati 8mislim na Sarajevse uzbrdite ulice). Ne znam koliki ti je tacno budzet, i jesi li probala upratiti polovna kolica?? Ja ti slobodno smijem preporuciti kolica Graco model Evo (teska 7kg, nisu prevelika i zaista sve pohvale za njih), i kolica Hauck model Malibu (koliko se sjecam malo su teza od Graco, ali isto ne velika i bas kvalitetna); oba ova modela su sistem 3u1. Sretno u potrazi za idealnim user posted image

< Poruku je uredio mala_sa -- 11.2.2016 19:14:30 >


_____________________________

Jednog suncanog, proljetnog dana; mama je u zagrljaj dobila svoga sina (29.04.2011.)

Mama je rodila sebi svoju mirisnu ruzu (19.09.2013.)

(odgovor članu blossom)
Neposredna veza do poruke: 2354
   RE: Koja kolica su dobra?
11.2.2016 20:04:20   
Visnja RR

IZVORNA PORUKA: blossom

Zaboravih napisati, radi se o Kunert Libero kolicima, link http://www.kolicazabebe.ba/kunert-libero-kolica-za-bebe-set-3u1 user posted image


ovo su kolica samo za bebu kad pajki/leži??? ili ima dodatak kad vec sjedi...npr nakon 6 mjeseci

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu blossom)
Neposredna veza do poruke: 2355
   RE: Koja kolica su dobra?
11.2.2016 21:21:50   
blossom
Hvala mala_sa...
Vidis, ja ni ne znam koliko kg cini lahka a koliko teska kolica...
Sve me to zbunjuje.. A mislim za koja god se odlucim, tek kad ih pocnem koristiti vidjecu da li mi odgovaraju..
Konkretno kod ovih Kunert kolica, sam ram sa tockovima je oko 7kg. Pretpostavljam da je to onda vec u kategoriji tezih user posted image
Pratim pik ne bih li nasla nesto sto bi nam odgovaralo, ali mm je bas protiv polovnih kolica user posted image
Sto se budzeta tice, mislim da ne bi vise od 700-800KM izdvajali za kolica, mada je i to puno ako mene pitas. Ali opet, neiskusni smo u svemu ovome pa se bas gubimo user posted image
Trenutno nemam opciju da hodam po radnjama, pa ovako samo preko neta zagledam i biljezim. Nailazila sam i na graco i na hauck kolica, nisu mi ni ona losa. Hauck je cini mi se nesto jeftiniji od graco..

Visnja, ova kolica su 3u1. Dodje onaj sportski dio za vece dijete, as i nosiljka.

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 2356
   RE: Koja kolica su dobra?
11.2.2016 21:42:38   
Logica
I mi smo u potrazi,za sada smo zapikali jedna gracova h bimacu ali 2u1 nema as,takk da jos uvijek trazimo tako da pratim :)

(odgovor članu blossom)
Neposredna veza do poruke: 2357
   RE: Koja kolica su dobra?
11.2.2016 22:55:25   
škorpija
blossom žena u Sarajevu prodaje preko pika ova kunert kolica, pa mozess otici cisto o da ih pogledaš pa onda naručiš iz BLJ , iako se meni iskreno čine teška kao sam vraguser posted image

http://www.olx.ba/artikal/19639671/kunert-silver-kolica-za-bebe/

već sam negdje pisala, ja da kupujem nova uzela bih ova,

http://bimaco.net/artikal.aspx?url=fusio-package-chilli-red&id=783

pristojan cijena i kvalitet,

ali sajm uzela polovna ova

user posted image

slična fazon kao graco, sa sjedištem koje se može okretati prema mami ili naprijed

user posted image

< Poruku je uredio škorpija -- 11.2.2016 22:56:03 >


_____________________________

Ajdin 22.4.2009. - čojkić :-))))

Alina 20. 2. 2016 - maća :)

(odgovor članu Logica)
Neposredna veza do poruke: 2358
   RE: Koja kolica su dobra?
11.2.2016 23:17:10   
mala_sa
Blossom sve preko 10kg spada u kolica koja kotistis 7-8mj i onda letis da kupis kisobran kolica koja moraju imati lezeci polozaj jer je baba mala i budu teska otprilike 7-8kg. Zato mislim da je bolje odmah uzeti kolica koja du laksa, prakticna i koja koristis sve vrijeme dok ti ta ista i trebaju.
Mislim da ova Kuneet kolica su teska minimum 14kg, sto spada u tu kategoriju enormnih kolica.
Nije losa ideja od Skorpije, odes kod zene i vidis kakva su.

Evo ova kolica sto je Skorpija postavila iz Bimaco du jedna od ovih laksih kolica, sigurno kvalitetna i iskoristiva do kraja.

_____________________________

Jednog suncanog, proljetnog dana; mama je u zagrljaj dobila svoga sina (29.04.2011.)

Mama je rodila sebi svoju mirisnu ruzu (19.09.2013.)

(odgovor članu škorpija)
Neposredna veza do poruke: 2359
   RE: Koja kolica su dobra?
12.2.2016 10:45:22   
blossom
Zenice, vi ste mrak user posted image Hvala vam puno na sajetima.

Ja, neiskusna, vjerovatno bih se zaletila i kupila ova Kunert kolica s kojima bih se na kraju napatila user posted image

Vidjecu s muzem da odem pogledati ta sto zena prodaje, hvala skorpija user posted image

A zagledala sam ja i chicco kolica. Imaju ova chicco trio sprint za 749 KM, neka radnja na Ilidzi. Dodje ono sve troje i torba za mamu.

http://www.olx.ba/artikal/15091321/kolica-bebe-chicco-sprint-plusbesplatna-dostava/

Znate li kakva su ta? Meni su lijepa pravo user posted image

(odgovor članu mala_sa)
Neposredna veza do poruke: 2360
   RE: Koja kolica su dobra?
12.2.2016 11:05:44   
škorpija
Meni su ova chicco sprint odlična i inače njihova kolica su lagana i praktična

_____________________________

Ajdin 22.4.2009. - čojkić :-))))

Alina 20. 2. 2016 - maća :)

(odgovor članu blossom)
Neposredna veza do poruke: 2361
   RE: Koja kolica su dobra?
12.2.2016 12:05:34   
Sanjalica 85
Drage moje evo da vas i ja pozdravim i na
ovoj temi user posted image

Vec mjesecima gledam preko neta razna kolica, istrazujem, studiram, kao naucni rad da pisem user posted image user posted image
Uglavnom, po mom misljenju, sve to mogu baciti u vodu, jer sva koja su mi se svidjela preko slika i napisanih karakteristika su pala u vodu. Nista dok ne odete u radnju i uzmete kolica u ruke. Ja inace imam diskusherniju, tako da teska kolica mogu zaboraviti. Nasla sam jedna ABC desing, Njemacka su, prelagana i za sklopiti i voziti, od nastavaka imaju korpu za novorodjencne, laganu k"o pero, a opet cvrstu i sjediste koje je takodjier lagano i okrece se u oba smjera. Evo muza maslam da ovih dana odemo da jos malo pogledamo i na kraju kupimo nesto, jer ledja pocinju strasno da me bole i sve sam manje pokretna, pa da i tu brigu smirim. Jedino sto uz njih ne dodju ni torba, ni zastita za kisu, ali moze se sve dodatno kupiti i kompatibilna su i sa nekim sjedalicama.

_____________________________

Našu srećicu, maminu i tatinu princezu, ocekujemo 12.05.2016. user posted image

(odgovor članu škorpija)
Neposredna veza do poruke: 2362
   RE: Koja kolica su dobra?
12.2.2016 13:06:31   
škorpija

IZVORNA PORUKA: Sanjalica 85

Drage moje evo da vas i ja pozdravim i na
ovoj temi user posted image

Vec mjesecima gledam preko neta razna kolica, istrazujem, studiram, kao naucni rad da pisem user posted image user posted image
Uglavnom, po mom misljenju, sve to mogu baciti u vodu, jer sva koja su mi se svidjela preko slika i napisanih karakteristika su pala u vodu. Nista dok ne odete u radnju i uzmete kolica u ruke. Ja inace imam diskusherniju, tako da teska kolica mogu zaboraviti. Nasla sam jedna ABC desing, Njemacka su, prelagana i za sklopiti i voziti, od nastavaka imaju korpu za novorodjencne, laganu k"o pero, a opet cvrstu i sjediste koje je takodjier lagano i okrece se u oba smjera. Evo muza maslam da ovih dana odemo da jos malo pogledamo i na kraju kupimo nesto, jer ledja pocinju strasno da me bole i sve sam manje pokretna, pa da i tu brigu smirim. Jedino sto uz njih ne dodju ni torba, ni zastita za kisu, ali moze se sve dodatno kupiti i kompatibilna su i sa nekim sjedalicama.

što se tiče lakoće, mislim da se niti jedna ne mogu mjeriti sa Maclaren kolicima, ali ona čini mi se nemaju mogućnost da gledate u bebu, a što se tiče tog gledanja, mm i ja smo 6 mjeseci obiulazili radnje, probali i gledali i na kraju opet nisam bila zadovoljna kupljenim kolicima i jedva sam čekala da prežem na kišobran, dok je s druge strane moja seka bila prezadovoljna tim mojim prvim kolicima. Ali ja sam svgudje išla pješcie i u duuuuge šetenje, dok ona vozi i išla je s autom

_____________________________

Ajdin 22.4.2009. - čojkić :-))))

Alina 20. 2. 2016 - maća :)

(odgovor članu Sanjalica 85)
Neposredna veza do poruke: 2363
   RE: Koja kolica su dobra?
13.2.2016 10:48:45   
blossom
E super user posted image
Hvala puno skorpija..
Samo jos jedno pitanje ( za sad user posted image ).. Je li svaka as mora da ima isofix bazu (ili kako se vec to zove) da bi se mogla postaviti u auto?
Koliko sam mogla da vidim, ta baza nikad ne dolazi u setu sa kolicima, kupuje se odvojeno user posted image

(odgovor članu škorpija)
Neposredna veza do poruke: 2364
   RE: Koja kolica su dobra?
13.2.2016 10:56:01   
škorpija
Ne mora, neke AS su bez ikakvih pomagala i pričvrste se samć pojasom, druge imaju bazu, koja se pricvrsti u auto, moze i na prednje i zadnje sjediste i baza se kupi odvojeno i stoji u autu, samo se onda na nju stavi AS, i treće su baze s isofixom, one su najskuplje i najsigurnije, mogu samo na zadnje sjefište i ne mogu u svako auto, samo novija

_____________________________

Ajdin 22.4.2009. - čojkić :-))))

Alina 20. 2. 2016 - maća :)

(odgovor članu blossom)
Neposredna veza do poruke: 2365
   RE: Koja kolica su dobra?
13.2.2016 14:54:33   
Sanjalica 85
E mi smo uzeli kolica jucer pa sta Bog da...onako u radnji su mi se ucinila OK. Laka za smontirati i razmontirati, cak i meni sa ovakvim ledjima nisu bila teska. Vidjet cemo kakva ce se pokazati. Nadam se da s necu pokajati user posted image user posted image
http://www.dotea.ba/abc-design/kolica-mamba.html
Ovdje je cijena kolica bez ravne korpe, stim da sam ja 700 KM kupila i korpu.

_____________________________

Našu srećicu, maminu i tatinu princezu, ocekujemo 12.05.2016. user posted image

(odgovor članu škorpija)
Neposredna veza do poruke: 2366
   RE: Koja kolica su dobra?
13.2.2016 15:06:56   
mirso
Ako nekome trebaju kolica imam sa fuul opemom per perego kupljena u Malisi na otoci

(odgovor članu Sanjalica 85)
Neposredna veza do poruke: 2367
   RE: Koja kolica su dobra?
13.2.2016 22:31:07   
mala_sa
Sanjalice fina su bas ova tvoja kolica, malo su teza, ali jos uvijek podnosljivo. Jesi li dobila as uz njih ili samo navetu??

_____________________________

Jednog suncanog, proljetnog dana; mama je u zagrljaj dobila svoga sina (29.04.2011.)

Mama je rodila sebi svoju mirisnu ruzu (19.09.2013.)

(odgovor članu mirso)
Neposredna veza do poruke: 2368
   RE: Koja kolica su dobra?
14.2.2016 0:42:44   
Sanjalica 85
Mala_sa hvala ...ma ni nisu toliko, konstrukcija im je ok, cak sam i ja ivako sa stomakom uapjela da ih sklopim, a dodje ravna korpa i sportsko sjediste, koji su stvarno cvrsti i lagani...vidjet cemo kako ce se pokazati :)

_____________________________

Našu srećicu, maminu i tatinu princezu, ocekujemo 12.05.2016. user posted image

(odgovor članu mala_sa)
Neposredna veza do poruke: 2369
   RE: Koja kolica su dobra?
14.2.2016 11:49:34   
mala_sa
Sanjalice bas cu i ja obratiti malo paznju na ovu marku, vidjela sam da ide sa maxi cosy as (meni samo ona treba); nisam ih dosad nikad gledala.

_____________________________

Jednog suncanog, proljetnog dana; mama je u zagrljaj dobila svoga sina (29.04.2011.)

Mama je rodila sebi svoju mirisnu ruzu (19.09.2013.)

(odgovor članu Sanjalica 85)
Neposredna veza do poruke: 2370
   RE: Koja kolica su dobra?
17.2.2016 9:41:17   
blossom

IZVORNA PORUKA: škorpija

Ne mora, neke AS su bez ikakvih pomagala i pričvrste se samć pojasom, druge imaju bazu, koja se pricvrsti u auto, moze i na prednje i zadnje sjediste i baza se kupi odvojeno i stoji u autu, samo se onda na nju stavi AS, i treće su baze s isofixom, one su najskuplje i najsigurnije, mogu samo na zadnje sjefište i ne mogu u svako auto, samo novija



Hvala skorpija na informacijama, ja ti to nista nisam znala user posted image
Vjerovatno cemo se odluciti za ona chicco sprint kolica, ali necemo zuriti sa kupovinom. Ima jos malo vremena...

Sanjalica 85, lijepa ste kolica odabrali. Koju boju ste uzeli?


(odgovor članu škorpija)
Neposredna veza do poruke: 2371
   RE: Koja kolica su dobra?
17.2.2016 10:32:44   
mala_sa
Ja se razmisljam da narucim od Cam Minu Elite, nasla sam ih na bas finoj promociji, a nesto mi jos rano, opet zao mi ih fuliti jer sve ovako u kompletu dodje 700km user posted image user posted image
Imaju 90% karakteristika koje su meni vazne, pa ne znam ni sama....

user posted image

< Poruku je uredio mala_sa -- 17.2.2016 10:35:47 >


_____________________________

Jednog suncanog, proljetnog dana; mama je u zagrljaj dobila svoga sina (29.04.2011.)

Mama je rodila sebi svoju mirisnu ruzu (19.09.2013.)

(odgovor članu blossom)
Neposredna veza do poruke: 2372
   RE: Koja kolica su dobra?
17.2.2016 14:28:43   
FlowerLily
Ima li ko iskustva sa babyzen yoyo kolicima? Da li su stvarno tako dobra kao sto se prica?

(odgovor članu mala_sa)
Neposredna veza do poruke: 2373
   RE: Koja kolica su dobra?
10.3.2016 12:20:25   
Idannaze
Sanjalica 85, znaš li možda koliko su tačno teška tvoja kolica?
Gledala sam ih, preko neta samo pa ne znam, ne čine mi se lagana
ali eto da čujem iz prve ruke.
I ima li koja mamica iskustva sa kvalitetnim i extra laganim kolicima.
Živim na 4. spratu a nemamo lift, tako da tu imam veliki problem a volim
da svakodnevno izlazim i šetam s djecom. Ne trebaju mi kišobran kolica, njih imam
ali budući da bebija čekamo u jesen neću ih moći koristiti do proljeća.
Uz bebu i kolica imam još dvije male "prikolice" pa vi sad zamislite kako će to biti romantično
penjati se na 4. sprat s troje :) :)

(odgovor članu Sanjalica 85)
Neposredna veza do poruke: 2374
   RE: Koja kolica su dobra?
10.3.2016 13:37:40   
Sanjalica 85

IZVORNA PORUKA: Idannaze

Sanjalica 85, znaš li možda koliko su tačno teška tvoja kolica?
Gledala sam ih, preko neta samo pa ne znam, ne čine mi se lagana
ali eto da čujem iz prve ruke.
I ima li koja mamica iskustva sa kvalitetnim i extra laganim kolicima.
Živim na 4. spratu a nemamo lift, tako da tu imam veliki problem a volim
da svakodnevno izlazim i šetam s djecom. Ne trebaju mi kišobran kolica, njih imam
ali budući da bebija čekamo u jesen neću ih moći koristiti do proljeća.
Uz bebu i kolica imam još dvije male "prikolice" pa vi sad zamislite kako će to biti romantično
penjati se na 4. sprat s troje :) :)


Vjeruj m i da ne znam koja im je tezina user posted image , ali mislim da tebi ne bi odgovarala jer su malo kabasta kada su namontirana, pa jos dodaj bebinu tezinu, ne bi ih bas mogla svaki dan sa cetrvtog i opet gore, i jos "prikolicice" uz sve to user posted image Ja sam u kuci pa mi je lakse. Tebi izgleda jedino dolazi u obzir da se sklapaju kao kisobran kolica, iz jednog dijele, mislim da su oni jednostavni modeli Chicco kolica na taj fazon. Sretnooooo u potrazi, a i imas jos vremena, mozda uspijes negdje naci i polovna, pa da samo preguras zimski period.user posted image

_____________________________

Našu srećicu, maminu i tatinu princezu, ocekujemo 12.05.2016. user posted image

(odgovor članu Idannaze)
Neposredna veza do poruke: 2375
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  93 94 [95] 96 97   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  93 94 [95] 96 97   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Šta da saznate...
пеперутка16

..da nosite trojke, šta bi uradili?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *