|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  29 30 [31] 32 33   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Djecija soba
23.7.2012 12:49:54   
R&T@
Ideja za male sobice: radni stol i kreveti zajedno

user posted image

user posted image


_____________________________

“One su male, ali su velike, odnosno, hoću reći, nisu više male, ali su dosta velike da ne budu male“... One su T&R...

(odgovor članu Arijana2)
Neposredna veza do poruke: 751
   RE: Djecija soba
23.7.2012 12:52:31   
R&T@
Ideja kako napraviti mjesto za odlaganje igracaka (samo za nas smrtnike koji zivimo daleko od Ikea prodavnica)

user posted image





_____________________________

“One su male, ali su velike, odnosno, hoću reći, nisu više male, ali su dosta velike da ne budu male“... One su T&R...

(odgovor članu R&T@)
Neposredna veza do poruke: 752
   RE: Djecija soba
12.8.2012 18:52:01   
Vinetu
Jedan kutak naše sobice: sećija/sanduk za igračke i tabure, rađeno po mjeri

user posted image

(odgovor članu R&T@)
Neposredna veza do poruke: 753
   RE: Djecija soba
12.8.2012 19:18:38   
R&T@
Vinetu, dobro rjesenje...

Samo u Sa skupo...
Oko 250 KM su mi trazili za slicnu...

Pronasla sam osobu koja radi ovakve i sa djecijim motivima, ali i oni imaju visoku cijenu...

_____________________________

“One su male, ali su velike, odnosno, hoću reći, nisu više male, ali su dosta velike da ne budu male“... One su T&R...

(odgovor članu Vinetu)
Neposredna veza do poruke: 754
   RE: Djecija soba
12.8.2012 19:22:14   
Vinetu
Ova moja je duga 150 cm, a koštala me 200KM, tabure je gratis.
Jeste skuplje kad se radi po mjeri, ali ja zaista nisam mogla naći nista slično u prodavnicama namjestaja.

< Poruku je uredio Vinetu -- 12.8.2012 19:23:51 >

(odgovor članu R&T@)
Neposredna veza do poruke: 755
   RE: Djecija soba
12.8.2012 19:31:12   
R&T@
Vjerujem da je u salonu skuplje...


Jos nisam rijesila problem igracaka i slicnog u cosku sobe...
Nikako nisam nacisto sta bi bilo najbolje...

Nesto bih da je pregledno, a i uredno...


_____________________________

“One su male, ali su velike, odnosno, hoću reći, nisu više male, ali su dosta velike da ne budu male“... One su T&R...

(odgovor članu Vinetu)
Neposredna veza do poruke: 756
   RE: Djecija soba
12.8.2012 19:46:58   
Vinetu
Vidi ovo:
user posted image

user posted image

Podsjeti me na stalak za cipele koji je ofarban i u koji su stavljene ove kutije... baš slatko.

< Poruku je uredio Vinetu -- 12.8.2012 19:51:13 >

(odgovor članu R&T@)
Neposredna veza do poruke: 757
   RE: Djecija soba
12.8.2012 20:05:14   
visnjica1
Drage moje sta mi vi predlaze te htjela sam obojiti spavacu sobu tj jedan zid, moja bebana nema svoju sobicu, pa ce provest s nama u spavacoj, eh sad imam zelju da uradim nesto sa zidom da ga obojim ili ubacim neke kreacije, osim tapete user posted image , krevetic nam je bijelisa sivim, isto tako je komodica za presvalcenje i kupanje, spavaci krevet mi je svijetloo ljubicaste boje, a ja nemam neku ideju,,Hvala unaprijed na savjetima

(odgovor članu Vinetu)
Neposredna veza do poruke: 758
   RE: Djecija soba
12.8.2012 20:20:22   
R&T@
Vinetu, pogodila si...
Upravo to mi se svidja...

Samo sto u nasem gradu to ne mozes kupiti vec moras napraviti...



Visnjica1, kazes da neces tapetu, pa vjerujem da neces ni naljepnice...
Ostajete ti da se igras s bojama...

Mozes crtati na zid sve sto zelis, od zvjezdica, tackica preko likova iz crtanih do kompletnih umjetnickih djela (mozes pozvati nekoga da to uradi)...

Sto se tice boja, zavisi od pola...

Meni se veoma svidjaju imena iznad krevetica...
naci cu ti slicicu...

_____________________________

“One su male, ali su velike, odnosno, hoću reći, nisu više male, ali su dosta velike da ne budu male“... One su T&R...

(odgovor članu Vinetu)
Neposredna veza do poruke: 759
   RE: Djecija soba
12.8.2012 20:27:45   
Hurma
dva sina, drugi je bebica... ali zelim da ih ubrzo osamostalim... prijedlozi?!?!? ponekada mislim da su na sprat kreveti kratkorocna rjesenja, plus me tog penjanja strah... a opet najmanje zauzimaju mjesta... ?!??!

http://i48.tinypic.com/m75kjb.jpg ovo mi je sestra rekla da je kao najprakticnije ali kad se razvuce ode pola sobe... hmmm

http://i48.tinypic.com/i2t1lw.jpg ovo sam ja smatrala kao najbolje, kao za njih dvojicu, i dole ladica za igracke ili posteljinu ili eventualno jos jedan jogi da izvuku kad zele da sjede, valjaju se a da to nije po posteljini.... u cileku ovakav dođe bez jogija malo jace preko 1000 user posted image


http://i46.tinypic.com/34pyhk3.jpg imam jedan zid podug na koji bih mogla ovo ubaciti pa iskoristiti mozda i ove ormare kojih nikada nije mnogo, plus krevetac ne mora biti extremno visok jer bi donji malac samo noge imao ispod gornjeg kreveta

http://i48.tinypic.com/29pdbau.jpg neko je vec stavljao sliku ove ideje, mogu i to ja mislim uraditi jer je ovaj dio zida koji imam podug i mislim da bi mogla stati dva kreveta ali ode puno prostora... umjesto jednog bi fin radni sto mogao stati.... hmmm a opet mozda je ovo dugorocnije i prakticnije nego penjanje...

http://i47.tinypic.com/1zxwmyo.jpg da se i donji izvlaci?!?!?

(odgovor članu R&T@)
Neposredna veza do poruke: 760
   RE: Djecija soba
12.8.2012 20:28:13   
Vinetu

IZVORNA PORUKA: tajra

Vinetu, pogodila si...
Upravo to mi se svidja...

Samo sto u nasem gradu to ne mozes kupiti vec moras napraviti...

Da, ali mislim da i nije neka mudrost to napraviti... zapravo ti treba najklasičniji stalak za cipele i u njega možeš staviti plastične kutije različitih veličina... ne moraju čak ni biti u boji.

(odgovor članu R&T@)
Neposredna veza do poruke: 761
   RE: Djecija soba
12.8.2012 20:32:02   
R&T@
user posted image

user posted image



_____________________________

“One su male, ali su velike, odnosno, hoću reći, nisu više male, ali su dosta velike da ne budu male“... One su T&R...

(odgovor članu R&T@)
Neposredna veza do poruke: 762
   RE: Djecija soba
12.8.2012 20:32:22   
Vinetu

IZVORNA PORUKA: Hurma

dva sina, drugi je bebica... ali zelim da ih ubrzo osamostalim... prijedlozi?!?!? ponekada mislim da su na sprat kreveti kratkorocna rjesenja, plus me tog penjanja strah... a opet najmanje zauzimaju mjesta... ?!??!

http://i48.tinypic.com/m75kjb.jpg ovo mi je sestra rekla da je kao najprakticnije ali kad se razvuce ode pola sobe... hmmm


Hurma, mi smo se odlučili za ovu varijantu (čekamo krevet da stigne, jer se i on pravi po mjeri, zbog specifičnih dimenzija raspoloživog prostora). Moja curica je prilično plašljiva, tako da ne vjerujem da bi se pentrala na krevet na sprat. A beba kad se rodi, bit će jedno vrijeme u malom krevetiću u našoj spavaćoj sobi, a onda kod starije seke u sobi. Jeste da ova varijanta zauzme pola sobe, ali to je samo tokom noći. Preko dana uvučeš krevet i opet soba raspremljena!

(odgovor članu Hurma)
Neposredna veza do poruke: 763
   RE: Djecija soba
12.8.2012 20:34:12   
Hurma
isto cilek? izađe oko 500 ovo sto sam ja pitala, plus najjeftiniji jogi 200, jesam u pravu?

(odgovor članu Vinetu)
Neposredna veza do poruke: 764
   RE: Djecija soba
12.8.2012 20:36:23   
Vinetu
IZVORNA PORUKA: tajra
user posted image

Tajra, ovo je super... baš prava dječija soba. Mi smo se morali odlučiti za nešto klasičniju varijantu i sobe i boja... jer još ne znamo spol druge bebice, a i htjela bih da soba i namještaj potraju... a ne da ih moram kroz koju godinu mijenjati jer su djeca "prerasla" likove iz crtanih filmova.

< Poruku je uredio Vinetu -- 12.8.2012 20:37:14 >

(odgovor članu R&T@)
Neposredna veza do poruke: 765
   RE: Djecija soba
12.8.2012 20:40:12   
R&T@

IZVORNA PORUKA: Hurma


http://i48.tinypic.com/29pdbau.jpg neko je vec stavljao sliku ove ideje, mogu i to ja mislim uraditi jer je ovaj dio zida koji imam podug i mislim da bi mogla stati dva kreveta ali ode puno prostora... umjesto jednog bi fin radni sto mogao stati.... hmmm a opet mozda je ovo dugorocnije i prakticnije nego penjanje...




Vjerovatno ja jer mi se svidja ovo rjesenje...

Imam dvije djevojcice i sad su u sobi 4x4 metra... Obje imaju svoj lezaj...
Prvo smo ih stavili na dva suprotna zida, ali im se to nije svidjelo...
sada su oba kreveta na istom zidu i one prebace jastuke da im se glave doticu i da mogu "saputati"...meni je to preslatko...

To je moje iskustvo, a mislila sam isto sto i ti: kreveti na sprat su ruzni i ne znam kojem djetetu je gore u njima...ovi na izvlacenje "kradu" dragocjeni prostor na sredini sobe...i sto ce mi djeca spavati na "ormaru"...

Iskoristi taj dugacki zid...


_____________________________

“One su male, ali su velike, odnosno, hoću reći, nisu više male, ali su dosta velike da ne budu male“... One su T&R...

(odgovor članu Hurma)
Neposredna veza do poruke: 766
   RE: Djecija soba
12.8.2012 20:40:24   
Vinetu

IZVORNA PORUKA: Hurma

isto cilek? izađe oko 500 ovo sto sam ja pitala, plus najjeftiniji jogi 200, jesam u pravu?

Jeste... mada ima i jeftinijih madraca tamo. Mi smo dva kupili za manje od 300 KM (ne mogu se sjetiti tačne cijene). Prvo smo htjeli uzeti samo jedan, ali kad smo vidjeli koliko su jeftini uzeli smo dva odmah. Svugdje drugo su madraci praaaavo skupi.

(odgovor članu Hurma)
Neposredna veza do poruke: 767
   RE: Djecija soba
12.8.2012 20:43:55   
R&T@

IZVORNA PORUKA: Vinetu

Jeste da ova varijanta zauzme pola sobe, ali to je samo tokom noći. Preko dana uvučeš krevet i opet soba raspremljena!



Moras podici posteljinu i negdje je spremiti... A djeca spavaju i u toku dana...

Mi samo prebacimo prekrivace...

Mene bi bilo strah i da dijete s gornjeg krevta ne padne na ono dolje ili ga nagazi kad ide u toalet nocu...user posted image

_____________________________

“One su male, ali su velike, odnosno, hoću reći, nisu više male, ali su dosta velike da ne budu male“... One su T&R...

(odgovor članu Vinetu)
Neposredna veza do poruke: 768
   RE: Djecija soba
12.8.2012 20:47:03   
Vinetu
IZVORNA PORUKA: tajra


IZVORNA PORUKA: Vinetu

Jeste da ova varijanta zauzme pola sobe, ali to je samo tokom noći. Preko dana uvučeš krevet i opet soba raspremljena!



Moras podici posteljinu i negdje je spremiti... A djeca spavaju i u toku dana...


U tu će nam svrhu poslužiti i onaj sanduk/sećija kad u njemu ne budu igračke : ))


< Poruku je uredio Vinetu -- 12.8.2012 20:49:56 >

(odgovor članu R&T@)
Neposredna veza do poruke: 769
   RE: Djecija soba
12.8.2012 20:50:33   
Full Moon
Vinetu, mi imamo ovaj krevet sa ladicom, vremenom je planiramo koristiti kao drugi krevet, ali i meni je ta ideja da moze drugo dijete pasti na ono dolje malo bila onako strasna, ali u sustini sad nam dijete spava na gornjem krevetu sa ogradicom, i ta ogradica moze i kasnije ostati ili prosto ladicu staviti na drugo mjesto a ne ispod visokog kreveta, ma sve se moze rijesiti, vazno je samo sta se kome svidjauser posted image

(odgovor članu R&T@)
Neposredna veza do poruke: 770
   RE: Djecija soba
12.8.2012 20:55:18   
R&T@
Pitat cu vas obje, aBd, za tri godine kad dodjete u fazu da sve mora biti jednakouser posted image user posted image

_____________________________

“One su male, ali su velike, odnosno, hoću reći, nisu više male, ali su dosta velike da ne budu male“... One su T&R...

(odgovor članu Full Moon)
Neposredna veza do poruke: 771
   RE: Djecija soba
12.8.2012 20:55:57   
Vinetu

IZVORNA PORUKA: Full Moon

Vinetu, mi imamo ovaj krevet sa ladicom, vremenom je planiramo koristiti kao drugi krevet, ali i meni je ta ideja da moze drugo dijete pasti na ono dolje malo bila onako strasna, ali u sustini sad nam dijete spava na gornjem krevetu sa ogradicom, i ta ogradica moze i kasnije ostati ili prosto ladicu staviti na drugo mjesto a ne ispod visokog kreveta, ma sve se moze rijesiti, vazno je samo sta se kome svidjauser posted image

Naravno, nije bitna samo veličina sobe nego i raspored prozora, vrata... veličina zida... Ja sam dugo razmišljala i crtala na papir razne varijante dok nisam došla do ove na kojoj sada radimo. Nažalost, skoro sav namještaj (osim radnog stola) rađen je po mjeri, jer je bilo teško uglaviti nešto već gotovo napravljeno. Ipak, zadovoljna sam kako sve izgleda. Još da nam stigne krevet i postavit ću slike cijele sobe.

(odgovor članu Full Moon)
Neposredna veza do poruke: 772
   RE: Djecija soba
12.8.2012 20:59:33   
Vinetu

IZVORNA PORUKA: tajra

Pitat cu vas obje, aBd, za tri godine kad dodjete u fazu da sve mora biti jednakouser posted image user posted image

user posted image
Stvarno je teško urediti sobu za ove mališane. Kao što rekoh, mi još ne znamo spol druge bebice, pa smo morali razmatrati neutralne boje. Odlučili smo se za zelenu, smeđu i bež. Meni se kombinacije sviđaju... nadam se da će i djeca uživati u svojoj sobici!

(odgovor članu R&T@)
Neposredna veza do poruke: 773
   RE: Djecija soba
12.8.2012 20:59:39   
Hurma
pitala sam par osoba koji imaju ove krevete na sprat i kazu da je super usteda na prostoru i kao prakticno, s tim u cileku mi kazu da se mogu razvojiti i koristiti zasebno ako bude bitke oko gornjeg sprata ili sta vec... ja bih mogla staviti dva jedan pored drugog ali onda zid nasuprot ostaje samo za radni sto, jer su na njemu i vrata... ne mogu staviti nikakav ormar... ne znam sta raditi... pofino se da love a htjela bih da se ne zeznem... pokajem...

(odgovor članu Full Moon)
Neposredna veza do poruke: 774
   RE: Djecija soba
12.8.2012 21:01:10   
Full Moon

IZVORNA PORUKA: tajra

Pitat cu vas obje, aBd, za tri godine kad dodjete u fazu da sve mora biti jednakouser posted image user posted image


tajra, za 3 godine cu ja morati napustiti i spavacu sobu garantuser posted image , ako ostane kao sad da rodim djecaka onda nece htjeti biti skupa ni u sobiuser posted image

(odgovor članu R&T@)
Neposredna veza do poruke: 775
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  29 30 [31] 32 33   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  29 30 [31] 32 33   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli da odbijate svoju bebu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *