|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  47 48 [49] 50 51   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Djecija soba
30.7.2014 12:26:25   
salmy
Primus balkan..ove ruckice za ormar

http://slkm.at/5715195

http://slkm.at/5715196

(odgovor članu Tajno moja)
Neposredna veza do poruke: 1201
   RE: Djecija soba
30.7.2014 12:27:46   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: Tajno moja

Gdje se mogu kupiti ukrasne ručkice za dječije stoliće,tipa autić,lopta,whatever?

primus balkan...na socijalnom su
ja sma tu kuoila crvena srcad i sunca, a ima autićima, kamiončića...cvjetića, leptirića...


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Tajno moja)
Neposredna veza do poruke: 1202
   RE: Djecija soba
30.7.2014 14:37:45   
Tajno moja
Hvaaaalaaa vam :) I koje su cijene ovih ručkica?

_____________________________

10.05.2010-stiglo naše malo Sunce koje je obasjalo naš život i donijelo neizmjernu sreću i radost!
25.11.2010-Dobili osmijeh sa prvim zubićima :)
10.05.2011-Najljepši rođendanski poklon sine moj su tvoji prvi koraci :)

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 1203
   RE: Djecija soba
30.7.2014 14:39:20   
Tajno moja



nemaju sličnu lampu ali mi se dopala ova

user posted image
[/quote]


Višnja,može li se znati gdje si kupila ovu simpatičnu lampu i koja joj je cijena?

_____________________________

10.05.2010-stiglo naše malo Sunce koje je obasjalo naš život i donijelo neizmjernu sreću i radost!
25.11.2010-Dobili osmijeh sa prvim zubićima :)
10.05.2011-Najljepši rođendanski poklon sine moj su tvoji prvi koraci :)

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 1204
   RE: Djecija soba
30.7.2014 14:39:47   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: Tajno moja

Hvaaaalaaa vam :) I koje su cijene ovih ručkica?


naše su bile oko 2.5 i 3 KM...ima i jefrtinijh i skupljih al su baš kvalitetne i ne guli se boja sa njih

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Tajno moja)
Neposredna veza do poruke: 1205
   RE: Djecija soba
30.7.2014 14:41:58   
Visnja RR

IZVORNA PORUKA: Tajno moja




nemaju sličnu lampu ali mi se dopala ova

user posted image



Višnja,može li se znati gdje si kupila ovu simpatičnu lampu i koja joj je cijena?


Philips Lighting, Wisa... 123 km

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu Tajno moja)
Neposredna veza do poruke: 1206
   RE: Djecija soba
30.7.2014 14:45:35   
Tajno moja
Hvala vam cure,baš ste mi pomogle :* Imam neke ideje koje bih sprovela u djelo u skorijoj budućnosti,pa se informišem ;) Divne ste :*

_____________________________

10.05.2010-stiglo naše malo Sunce koje je obasjalo naš život i donijelo neizmjernu sreću i radost!
25.11.2010-Dobili osmijeh sa prvim zubićima :)
10.05.2011-Najljepši rođendanski poklon sine moj su tvoji prvi koraci :)

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 1207
   RE: Djecija soba
30.7.2014 15:02:09   
Tajno moja
Višnja,još jedno pitanje...Da li si ove police na zidu (zelenu i rozu) kupila gotove ili si ih pravila po mjeri i koja je cijena? Ja imam zamisao da na zid sobe stavim jednu zelenu,jednu zutu i jednu narandzastu,pa me interesuje da li moram kupiti cijelu plocu u toj boji ( neko mi rece da se samo prodaje u komadu) ili mi pak mogu izrezati po mjeri koliko mi treba?

I gdje jos mogu pogledati djeciju rasvjetu,a da su cijene povoljne?

_____________________________

10.05.2010-stiglo naše malo Sunce koje je obasjalo naš život i donijelo neizmjernu sreću i radost!
25.11.2010-Dobili osmijeh sa prvim zubićima :)
10.05.2011-Najljepši rođendanski poklon sine moj su tvoji prvi koraci :)

(odgovor članu Tajno moja)
Neposredna veza do poruke: 1208
   RE: Djecija soba
30.7.2014 15:43:55   
Pikapolonica
IZVORNA PORUKA: Tajno moja

Višnja,još jedno pitanje...Da li si ove police na zidu (zelenu i rozu) kupila gotove ili si ih pravila po mjeri i koja je cijena? Ja imam zamisao da na zid sobe stavim jednu zelenu,jednu zutu i jednu narandzastu,pa me interesuje da li moram kupiti cijelu plocu u toj boji ( neko mi rece da se samo prodaje u komadu) ili mi pak mogu izrezati po mjeri koliko mi treba?

I gdje jos mogu pogledati djeciju rasvjetu,a da su cijene povoljne?

Eglo na Otoci.
Evo naseg :)
user posted image

user posted image

< Poruku je uredio Pikapolonica -- 30.7.2014 15:48:58 >


_____________________________

The world is mine!
A. 21.08.2011.

(odgovor članu Tajno moja)
Neposredna veza do poruke: 1209
   RE: Djecija soba
30.7.2014 15:49:53   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: Tajno moja

Višnja,još jedno pitanje...Da li si ove police na zidu (zelenu i rozu) kupila gotove ili si ih pravila po mjeri i koja je cijena? Ja imam zamisao da na zid sobe stavim jednu zelenu,jednu zutu i jednu narandzastu,pa me interesuje da li moram kupiti cijelu plocu u toj boji ( neko mi rece da se samo prodaje u komadu) ili mi pak mogu izrezati po mjeri koliko mi treba?

I gdje jos mogu pogledati djeciju rasvjetu,a da su cijene povoljne?

kod višnje su police došle u sklopu sobe


a ti možeš da odeš u OBi, ili na stupu u Linea-u iza interex-a ili drvodom isto dole i da vidiš izbor ploča u boji koje imaju dogovoriš dužinu, širinz i načisn postavljana na zid i da ti oni omdha fino kantiraju i postavite ih...
imaju oni dimenzije dužina iz restova najčešće...
a imaš i ploče metar sa 80 koju kupiš komlet pa izrežeš police u širinama...iz te ploče imaš vdije do metar po 40 širina...ili 4 po 20 cm širine itd...

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Tajno moja)
Neposredna veza do poruke: 1210
   RE: Djecija soba
30.7.2014 16:20:31   
Tajno moja
Hanady,ti si izvor informacija :) Hvala ti,skratila si mi vrijeme obilazenja i skitanja :)

Pikapolinica,luster je divan,koliko ste ga platili i kako se kod njih krecu cijene djecijih lustera i stolnih lampi?

_____________________________

10.05.2010-stiglo naše malo Sunce koje je obasjalo naš život i donijelo neizmjernu sreću i radost!
25.11.2010-Dobili osmijeh sa prvim zubićima :)
10.05.2011-Najljepši rođendanski poklon sine moj su tvoji prvi koraci :)

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 1211
   RE: Djecija soba
30.7.2014 17:04:38   
Visnja RR

IZVORNA PORUKA: Tajno moja

Višnja,još jedno pitanje...Da li si ove police na zidu (zelenu i rozu) kupila gotove ili si ih pravila po mjeri i koja je cijena? Ja imam zamisao da na zid sobe stavim jednu zelenu,jednu zutu i jednu narandzastu,pa me interesuje da li moram kupiti cijelu plocu u toj boji ( neko mi rece da se samo prodaje u komadu) ili mi pak mogu izrezati po mjeri koliko mi treba?

I gdje jos mogu pogledati djeciju rasvjetu,a da su cijene povoljne?


pravili smo ...sve supa i stol i most i police.. pa ti ne bih znala reci pojedinacnu cjenu

rasvjeta u Eglo na Otoci, u OBI, u Merkuru na Stupu...

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu Tajno moja)
Neposredna veza do poruke: 1212
   RE: Djecija soba
30.7.2014 22:34:59   
Pikapolonica

IZVORNA PORUKA: Tajno moja

Hanady,ti si izvor informacija :) Hvala ti,skratila si mi vrijeme obilazenja i skitanja :)

Pikapolinica,luster je divan,koliko ste ga platili i kako se kod njih krecu cijene djecijih lustera i stolnih lampi?

Joj, slagat cu ti. Cini mi se oko 70ak maraka. Imaju solidan raspon cijena, od nekih 20-30, pa do stotinjak KM. To je sto se tice lustera, a za lampe ti stvarno ne bih znala.
Hvala na komplimentu :). Inace, farovi na auticima svijetle u mraku :)

_____________________________

The world is mine!
A. 21.08.2011.

(odgovor članu Tajno moja)
Neposredna veza do poruke: 1213
   RE: Djecija soba
31.7.2014 12:39:20   
mayra
Za ove dodatke, tipa ruckica, nogica, inace dijelova za namjestaj vam mogu preporuciti pijacu/buvljak preko puta Merkatora. Na standu pise Nijaz, ima super izbor a jeftiniji je duplo od Primusa.

_____________________________

Ja sam vasar.Eto sta !
Ja sam tristo cuda.
Muzika sam. Guzva. Smeh.
Vrteska. I luda.

(odgovor članu Pikapolonica)
Neposredna veza do poruke: 1214
   RE: Djecija soba
1.8.2014 21:45:43   
Ilhana RR
Evo da i mi pokazemo sobicu, spremna za skolarca :)

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image
Akvarijum nam je pri kraju, nemam vremena za njega pa cemo ga ukloniti jedno vrijeme...

Ostalo nam jos lajsne da stavimo oko vrata i po podu i jednu ovu za kablove :) al to jesenas ako Bog da :)

Lamki je skupljala od bajramluka prosle godine i kupila skoro sve sama, nije htijela igracke nego namjestaj tako da je i nama dobro doslo :)


_____________________________

~~~ Living the dream ~~~

* Lamija 6 maj 2008
* Vedad 20 decembar 2014

(odgovor članu mayra)
Neposredna veza do poruke: 1215
   RE: Djecija soba
1.8.2014 22:12:39   
Lavica28
Predivna sobica Ilhana user posted image bas s dusom, a djevojcici svaka cast kad tako mala ima osvjestenost da sama doprinosi uredjenju svoje sobe, divna je!

(odgovor članu Ilhana RR)
Neposredna veza do poruke: 1216
   RE: Djecija soba
1.8.2014 22:15:01   
R&T@

IZVORNA PORUKA: Lavica28

Predivna sobica Ilhana user posted image bas s dusom, a djevojcici svaka cast kad tako mala ima osvjestenost da sama doprinosi uredjenju svoje sobe, divna je!



Samo da dodam kako su me Price za djevojcice na centralnom mjestu odusevile...user posted image

_____________________________

“One su male, ali su velike, odnosno, hoću reći, nisu više male, ali su dosta velike da ne budu male“... One su T&R...

(odgovor članu Lavica28)
Neposredna veza do poruke: 1217
   RE: Djecija soba
1.8.2014 22:23:24   
Visnja RR
Ilhana preslatko user posted image

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu R&T@)
Neposredna veza do poruke: 1218
   RE: Djecija soba
1.8.2014 22:24:06   
minie
Predivno Ilhana user posted image user posted image

_____________________________

Mamino sunce, maza, zivot i sreca...
R 17.10.2011.

(odgovor članu R&T@)
Neposredna veza do poruke: 1219
   RE: Djecija soba
1.8.2014 22:25:05   
Hanady RR
Ilhaaaaaauser posted image user posted image user posted image
ova sobica ima curinjsku dušuuser posted image user posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu minie)
Neposredna veza do poruke: 1220
   RE: Djecija soba
1.8.2014 23:03:54   
Ilhana RR

IZVORNA PORUKA: R&T@


IZVORNA PORUKA: Lavica28

Predivna sobica Ilhana user posted image bas s dusom, a djevojcici svaka cast kad tako mala ima osvjestenost da sama doprinosi uredjenju svoje sobe, divna je!



Samo da dodam kako su me Price za djevojcice na centralnom mjestu odusevile...user posted image


To nam je glavna knjiga, ima jednu ovdje i drugu u BiH sto je dobila od Rr tetki za rodjendan :)

Jos nam fali stolica bolja, ova je ok al nam se ne uklapa sa pstalim pa cemo vidjeti dok naletimo na nesto sto nam se svidja...

Sada skuplja pare za sofu, kaze hoce da izbaci one police gdje akvarijum i da uzme sofu sto je vidila u IKEA, fali joj jos malo pa mislim da ce aBd sledeci bajram skupiti sve ostatak :) a posle toga bi veci tv kaze hahah... Sve je isplanirala samo steta sto nema bajrama cesce hahahah

Hvala svima :) user posted image

_____________________________

~~~ Living the dream ~~~

* Lamija 6 maj 2008
* Vedad 20 decembar 2014

(odgovor članu R&T@)
Neposredna veza do poruke: 1221
   RE: Djecija soba
1.8.2014 23:32:01   
salmy
Ilhana predivna je...Nisam ni sumnjala u tvoj ukus zaista imas stilauser posted image

Znas da nekad fale slike tvog doma...uvijek si imala nekih novinauser posted image

(odgovor članu Lavica28)
Neposredna veza do poruke: 1222
   RE: Djecija soba
1.8.2014 23:40:43   
Ilhana RR

IZVORNA PORUKA: salmy

Ilhana predivna je...Nisam ni sumnjala u tvoj ukus zaista imas stilauser posted image

Znas da nekad fale slike tvog doma...uvijek si imala nekih novinauser posted image


Nisam odavno nista radila, imamo posla oko kuce a ostalo nam najvise lajsne da poredamo podne i oko vrata i prozora... Prolijenili se u zadnje vrijeme... ABd bice do godine nova sobica jedna ;)

_____________________________

~~~ Living the dream ~~~

* Lamija 6 maj 2008
* Vedad 20 decembar 2014

(odgovor članu salmy)
Neposredna veza do poruke: 1223
   RE: Djecija soba
1.8.2014 23:56:08   
Medić*
Predino Ilha, u tvom lijepom stilu, sto Salmy kaze volela sam uzivati u slikama tvoga doma :)

_____________________________

Nema vece institucije od roditelja!

(odgovor članu Ilhana RR)
Neposredna veza do poruke: 1224
   RE: Djecija soba
2.8.2014 0:00:03   
veeseelaa
Ilhaaaaa super

divna soba user posted image

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Medić*)
Neposredna veza do poruke: 1225
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  47 48 [49] 50 51   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  47 48 [49] 50 51   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Šta da saznate...
пеперутка16

..da nosite trojke, šta bi uradili?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *