|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  50 51 [52] 53 54   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Djecija soba
29.9.2014 14:16:14   
Medi_87
user posted image user posted image user posted image divna je sobica Edita user posted image

(odgovor članu Edita1989)
Neposredna veza do poruke: 1276
   RE: Djecija soba
29.9.2014 14:55:57   
Edita1989

IZVORNA PORUKA: Medi_87

user posted image user posted image user posted image divna je sobica Edita user posted image

Hvala :*

_____________________________

11.08.2009. - Ameen

23.02.2014. - Dima

"Biti majka puno radno vrijeme jedan je od najbolje placenih poslova,uzevsi u obzir da je placa- cista ljubav."

(odgovor članu Medi_87)
Neposredna veza do poruke: 1277
   RE: Djecija soba
7.11.2014 19:05:32   
Almasa_T
Da li neko zna gdje se u Sarajeuv mogu naci ovakvi kompleti klupice i stolic zajedno? user posted image
http://www.hometone.com/wp-content/uploads/2012/07/image_title_38ubr.png

(odgovor članu Nedi)
Neposredna veza do poruke: 1278
   RE: Djecija soba
7.11.2014 20:01:21   
R&T@
Vidjala sam plasticne verzije...
Ovo je neprakticno, ali svaki stolar moze napraviti po fotografiji...

_____________________________

“One su male, ali su velike, odnosno, hoću reći, nisu više male, ali su dosta velike da ne budu male“... One su T&R...

(odgovor članu Almasa_T)
Neposredna veza do poruke: 1279
   RE: Djecija soba
25.11.2014 7:39:45   
Angelica

IZVORNA PORUKA: Full Moon

Super sobice, meni se jako dopada kad je bijel namjestaj, a onda sarenilo okolouser posted image


i meni, onda se mogu praviti razne permutacije, kombinacije i varijacijeuser posted image

Anidla sobica je fenomenalna, taj pod je unikat nisam ga do sada nigdje vidjela. user posted image
Lavice28 također fantastično, prava sobica za bebu user posted image

(odgovor članu Full Moon)
Neposredna veza do poruke: 1280
   RE: Djecija soba
25.11.2014 12:11:48   
canim

IZVORNA PORUKA: Almasa_T

Da li neko zna gdje se u Sarajeuv mogu naci ovakvi kompleti klupice i stolic zajedno? user posted image
http://www.hometone.com/wp-content/uploads/2012/07/image_title_38ubr.png

Ja sam to prosle godine vidjela u obiju cini mi se, ali nisam sigurna da je od drveta, cini mi se da je bilo plasticno.

(odgovor članu Almasa_T)
Neposredna veza do poruke: 1281
   RE: Djecija soba
25.11.2014 12:52:07   
salmana
Ima plasticni u Penny-u 99, KM

(odgovor članu canim)
Neposredna veza do poruke: 1282
   RE: Djecija soba
2.2.2015 13:42:15   
amilicaaa
POzdrav mamice,nadam se da postavljam pitanje na pravoj temi....prije nekog vremena sam procitala negdje to isto pitanje i odgovor,ali nikako ne mogu da nadjem sad pa moram da vas pitam....naime, zanima me ako mozete da mi kazete gdje mogu da se kkupe one slatke ruckice za djecije komode u obliku meda ili neceg slicnog?I jos jedno pitanje ako neko zna gdje mogu da se kupe ona drvena slova za zid...nasla sam naljepnice u obliku slova,ali bih voljela da nadjem drvena slova samo mi nikako ne ide....:( Hvala unaprijed za odgovore....

(odgovor članu salmana)
Neposredna veza do poruke: 1283
   RE: Djecija soba
2.2.2015 13:49:01   
Blue rose RR

IZVORNA PORUKA: amilicaaa

POzdrav mamice,nadam se da postavljam pitanje na pravoj temi....prije nekog vremena sam procitala negdje to isto pitanje i odgovor,ali nikako ne mogu da nadjem sad pa moram da vas pitam....naime, zanima me ako mozete da mi kazete gdje mogu da se kkupe one slatke ruckice za djecije komode u obliku meda ili neceg slicnog?I jos jedno pitanje ako neko zna gdje mogu da se kupe ona drvena slova za zid...nasla sam naljepnice u obliku slova,ali bih voljela da nadjem drvena slova samo mi nikako ne ide....:( Hvala unaprijed za odgovore....


Te ručkice u svakoj radnji gdje se prodaju blaglame, klizači, i okovi..oprema za drvenariju (tipa Penny, OBI, na socijalnom ima ona radnja jedna ne znam joj ime). A za drvena slova, najbolje ti je kakvog stolara naći da ti napravi, i ofarba u boju kakvu želiš, jer ne vjerujem da ima kupiti u slobodnoj prodaji, a da je od drveta. Makar ja nisam vidjela.

_____________________________

"Ja jesam siromah i samo snove imam. Pred noge tvoje polažem ih. Nježno gazi, jer gaziš po snovima mojim.“
W. B. Y

(odgovor članu amilicaaa)
Neposredna veza do poruke: 1284
   RE: Djecija soba
2.2.2015 15:21:10   
Anoniman

IZVORNA PORUKA: amilicaaa

POzdrav mamice,nadam se da postavljam pitanje na pravoj temi....prije nekog vremena sam procitala negdje to isto pitanje i odgovor,ali nikako ne mogu da nadjem sad pa moram da vas pitam....naime, zanima me ako mozete da mi kazete gdje mogu da se kkupe one slatke ruckice za djecije komode u obliku meda ili neceg slicnog?I jos jedno pitanje ako neko zna gdje mogu da se kupe ona drvena slova za zid...nasla sam naljepnice u obliku slova,ali bih voljela da nadjem drvena slova samo mi nikako ne ide....:( Hvala unaprijed za odgovore....

Najbolji izbor imas U RujzDesign. Odatlevecina salona i nabavlja ruckice, samo su tu povoljnije nego da ides preko nekog salon, logicnouser posted image .
Nalaze se na Stupu, iza Vise, kad ides u Domaviju, u Nisan salonu.
Ja sam svojoj djeci za sobu tu uzimala.
Za drvena slova, nemam pojma. Mozda da ti neki salon napravi po mjeri i zeljiuser posted image

(odgovor članu amilicaaa)
  Neposredna veza do poruke: 1285
   RE: Djecija soba
2.2.2015 15:25:31   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: amilicaaa

POzdrav mamice,nadam se da postavljam pitanje na pravoj temi....prije nekog vremena sam procitala negdje to isto pitanje i odgovor,ali nikako ne mogu da nadjem sad pa moram da vas pitam....naime, zanima me ako mozete da mi kazete gdje mogu da se kkupe one slatke ruckice za djecije komode u obliku meda ili neceg slicnog?I jos jedno pitanje ako neko zna gdje mogu da se kupe ona drvena slova za zid...nasla sam naljepnice u obliku slova,ali bih voljela da nadjem drvena slova samo mi nikako ne ide....:( Hvala unaprijed za odgovore....


Primus Balkan na socijalnom za ručkice...
ima svakojakih cijene smješne oko 1,5 do 2,5 Km najskuplje ja sma cvjetiće i srcad tu uzela za dječiju sobu...
ima i OBi baš nedvano gledah simpatičnih mede neke i tako, fudbal lopte neke oko 3 KM

a ta slova drvena vidi .....brate kod ovih što rade pločasti namještaj pa sa njima na ubodnu pilu i uradi sam verzija...slova dimenzije, boje , itd...
a možeš se malo i zdata po FB ima ovih divnih do šperploče što ih rade pa onda sređuju nekim ovi hobi detaljima....
ima po FB pogledaj malo

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu amilicaaa)
Neposredna veza do poruke: 1286
   RE: Djecija soba
2.2.2015 15:32:16   
salmana
Drvena slova imate u BebaKidsu prekrasna.

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 1287
   RE: Djecija soba
2.2.2015 15:38:07   
MicoTico
IZVORNA PORUKA: salmana

Drvena slova imate u BebaKidsu prekrasna.

I mi imamo na vratima njihova slova, baš su simpa.

_____________________________

Ubuntu! (ja sam zato što mi jesmo)

(odgovor članu salmana)
Neposredna veza do poruke: 1288
   RE: Djecija soba
2.2.2015 15:49:37   
Anoniman

IZVORNA PORUKA: Pahuljicaa


IZVORNA PORUKA: amilicaaa

POzdrav mamice,nadam se da postavljam pitanje na pravoj temi....prije nekog vremena sam procitala negdje to isto pitanje i odgovor,ali nikako ne mogu da nadjem sad pa moram da vas pitam....naime, zanima me ako mozete da mi kazete gdje mogu da se kkupe one slatke ruckice za djecije komode u obliku meda ili neceg slicnog?I jos jedno pitanje ako neko zna gdje mogu da se kupe ona drvena slova za zid...nasla sam naljepnice u obliku slova,ali bih voljela da nadjem drvena slova samo mi nikako ne ide....:( Hvala unaprijed za odgovore....

Najbolji izbor imas U RujzDesign. Odatlevecina salona i nabavlja ruckice, samo su tu povoljnije nego da ides preko nekog salon, logicnouser posted image .
Nalaze se na Stupu, iza Vise, kad ides u Domaviju, u Nisan salonu.
Ja sam svojoj djeci za sobu tu uzimala.
Za drvena slova, nemam pojma. Mozda da ti neki salon napravi po mjeri i zeljiuser posted image

user posted image Evo o ovim ti ja govorim. Imaju u bijeloj, zutoj, plavoj i rozoj boji sve.Imaju jos veci iybor na licu mjesta.

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 1289
   RE: Djecija soba
4.2.2015 15:46:57   
amilicaaa
Samo da se zahvalim jos jednom svim mamama koje su mi pisale vezano za slova i ruckice....slova sam nasla u beba kids-u i u bimacu pa cu izabrat koja su mi ljepsa...a ruckice cu pogledat ovih dana...jos jednom hvala svima...;)

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 1290
   RE: Djecija soba
24.6.2015 0:20:54   
saritaa
user posted image

user posted image

user posted image

_____________________________

Ako te jednog dana sustigne bijeda, ti ne govori Stvoritelju o tome kako imas jako veliki problem.Okreni se svojoj bijedi i reci joj da ti imas jako mocnog Stvoritelja.

mamina princeza 25.02.2008.
mamin princ 01.10.2011


(odgovor članu amilicaaa)
Neposredna veza do poruke: 1291
   RE: Djecija soba
24.6.2015 0:25:29   
saritaa

IZVORNA PORUKA: saritaa

user posted image

user posted image

user posted image


kontam da Sarin krevet stavim uz zid, ovako je ona htjela, kaze hoce da visi brata...ali lakse bi mi bilo zbog tepiha da je krevet uz zid...
naravno fali nam radni sto, police i kutije za igracke...



_____________________________

Ako te jednog dana sustigne bijeda, ti ne govori Stvoritelju o tome kako imas jako veliki problem.Okreni se svojoj bijedi i reci joj da ti imas jako mocnog Stvoritelja.

mamina princeza 25.02.2008.
mamin princ 01.10.2011


(odgovor članu saritaa)
Neposredna veza do poruke: 1292
   RE: Djecija soba
24.6.2015 0:34:29   
Galicia
Sari, ja bih Sarin krevet stavila na zid ispod prozora, znaci preko puta Harisovog. A na zid izmedju kreveta bih ugradila/stavila radnu plocu i svakom od njih po stolicu. Ima li mjesta na ovom zidu, preko puta kreveta da se stavi ormar? Ako ne, onda bih ormar umjesto radne ploce. Da imaju obadvoje koliko toliko privatnosti.

_____________________________

“It takes a long time to make it simple.”

(odgovor članu saritaa)
Neposredna veza do poruke: 1293
   RE: Djecija soba
24.6.2015 0:37:19   
Medić*
Slazem se sa Gali Sari user posted image
Medenjaci su najsladjiuser posted image

_____________________________

Nema vece institucije od roditelja!

(odgovor članu Galicia)
Neposredna veza do poruke: 1294
   RE: Djecija soba
24.6.2015 0:38:15   
Galicia
Par idejica kako bih to ja.

https://ciprianicharlesdesigns.files.wordpress.com/2014/10/shared1.jpg

http://cdn.homedit.com/wp-content/uploads/2012/11/pink-gril-shared-kids-room.jpg

http://homesaura.com/wp-content/uploads/2012/08/Shared-Kids-Bedroom-Ideas.jpg

_____________________________

“It takes a long time to make it simple.”

(odgovor članu Galicia)
Neposredna veza do poruke: 1295
   RE: Djecija soba
24.6.2015 0:44:27   
saritaa

IZVORNA PORUKA: Galicia

Sari, ja bih Sarin krevet stavila na zid ispod prozora, znaci preko puta Harisovog. A na zid izmedju kreveta bih ugradila/stavila radnu plocu i svakom od njih po stolicu. Ima li mjesta na ovom zidu, preko puta kreveta da se stavi ormar? Ako ne, onda bih ormar umjesto radne ploce. Da imaju obadvoje koliko toliko privatnosti.


mm je htio krevete ispod prozora, a ja nisam dala, krvila sam sa njim 3 dana, kkao cu sad reci da trebam prebaciti krevet user posted image

a oni hoce da su blizu i da se vide, cak S nije dala krevet ni uz zid iz tog razloga, a sto se tice privatnosti, kad malo porastu, svakako ce S ici u drugu sobu...

ormar im necemo stavljati, jer imamo veliki plakar u nasoj sobi, ima dovoljno prostora za njihovu odjcu user posted image

_____________________________

Ako te jednog dana sustigne bijeda, ti ne govori Stvoritelju o tome kako imas jako veliki problem.Okreni se svojoj bijedi i reci joj da ti imas jako mocnog Stvoritelja.

mamina princeza 25.02.2008.
mamin princ 01.10.2011


(odgovor članu Galicia)
Neposredna veza do poruke: 1296
   RE: Djecija soba
24.6.2015 0:57:19   
canim
a jeli ti mogu stati kreveti kao kod galicije ova zadnja slika, ako neces bas do prozora mozes malo pomaci prema dole krevete.

(odgovor članu saritaa)
Neposredna veza do poruke: 1297
   RE: Djecija soba
24.6.2015 0:59:10   
Galicia
kad malo porastu, svakako ce S ici u drugu sobu...

Aaaa. Ok onda. Mislila sam da je ovo na duge staze.
Onda im ispuni zelje.
Ali bih ja ipak onako kako sam rekla prvobitno, Sarin krevet ispod prozora preko puta H. I reci covjeku da i ti ponekad znas pogrijesiti. user posted image

_____________________________

“It takes a long time to make it simple.”

(odgovor članu saritaa)
Neposredna veza do poruke: 1298
   RE: Djecija soba
24.6.2015 1:05:14   
saritaa

IZVORNA PORUKA: canim

a jeli ti mogu stati kreveti kao kod galicije ova zadnja slika, ako neces bas do prozora mozes malo pomaci prema dole krevete.


mogu stati, kao sto rekoh mm je tako htio,a ja nisam dala user posted image user posted image



_____________________________

Ako te jednog dana sustigne bijeda, ti ne govori Stvoritelju o tome kako imas jako veliki problem.Okreni se svojoj bijedi i reci joj da ti imas jako mocnog Stvoritelja.

mamina princeza 25.02.2008.
mamin princ 01.10.2011


(odgovor članu canim)
Neposredna veza do poruke: 1299
   RE: Djecija soba
24.6.2015 1:07:12   
saritaa
IZVORNA PORUKA: Galicia

kad malo porastu, svakako ce S ici u drugu sobu...

Aaaa. Ok onda. Mislila sam da je ovo na duge staze.
Onda im ispuni zelje.
Ali bih ja ipak onako kako sam rekla prvobitno, Sarin krevet ispod prozora preko puta H.user posted image


user posted image
a morat cu user posted image

user posted image user posted image

_____________________________

Ako te jednog dana sustigne bijeda, ti ne govori Stvoritelju o tome kako imas jako veliki problem.Okreni se svojoj bijedi i reci joj da ti imas jako mocnog Stvoritelja.

mamina princeza 25.02.2008.
mamin princ 01.10.2011


(odgovor članu Galicia)
Neposredna veza do poruke: 1300
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  50 51 [52] 53 54   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  50 51 [52] 53 54   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji dio trudnoće vam se najviše dopao ili najlakši?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *