|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Vitamini i folna kiselina
24.1.2013 18:53:33   
dandi84
Folna kiselina se mora početi piti 3 mjeseca prije trudnoće...Pošto nikad ne znam hoće li doći ili neće ja je i ne pijem...Pije li neka od vas trudilica tu folnu?...Znam da se pije u trudnoći, mislim 3 mjeseca isto...

(odgovor članu Lellaa)
Neposredna veza do poruke: 26
   RE: Vitamini i folna kiselina
24.1.2013 22:42:07   
Wish
Ja sam uzela neke vitamine u dm-u,piše da sadrži sve vitamine i folnu kiselinu...već sam pisala ovdje o njima...mislim da su tabletice nekog naziva das gesunde plus-sve za mame od a do z...pijem ih,s tim da za vrijeme user posted image pravim pauzu...ne znam je li to pravilno ili nije,ali mislim da ne mogu odmoći,tj.bar se nadam user posted image

(odgovor članu dandi84)
Neposredna veza do poruke: 27
   RE: Vitamini i folna kiselina
25.1.2013 9:06:44   
Nik Name
I ja pijem iste tablete iz DM-a. Oko 5-6 KM su, a ima dovoljno za dva mjeseca. Nisam trudna, ali zelim da postanem mama, pa sem samostalno ukljucila te tablete. U pitanju su vitamini i folna kiselina, pa smatram da ne moze da naskodi.

< Poruku je uredio Nik Name -- 25.1.2013 9:07:20 >

(odgovor članu Wish)
Neposredna veza do poruke: 28
   RE: Vitamini i folna kiselina
25.1.2013 12:09:11   
sirnica
Slobodno uzmite, ja sam trudna, dr. mi propisala Pregnacare i pijem ih, ali već sam kupila ove iz DM, da počnem kad potrošim pregnacare, jer im je sastav gotovo identičan do u gram, a Pregnacare ima 30 tableta, košta oko 12KM.

_____________________________

sve mamino 17.3.2008. i 17.6.2013.

(odgovor članu Nik Name)
Neposredna veza do poruke: 29
   RE: Vitamini i folna kiselina
25.1.2013 13:23:52   
dandi84
Kupiću i ja te u DM-u...Tražiću vitamine za mame..Valjda nađem...Koliko dnevno pijete...Predpostavljam 1 dnevno....

(odgovor članu sirnica)
Neposredna veza do poruke: 30
   RE: Vitamini i folna kiselina
25.1.2013 14:56:21   
Nik Name
1 dnevno je doza za ove iz DM-a.

Tacan naziv im je A-Z MAMA i ima slika trudnice na kutiji.

(odgovor članu dandi84)
Neposredna veza do poruke: 31
   RE: Vitamini i folna kiselina
27.1.2013 12:21:13   
Wish
A jel se tablete piju i za vrijemeuser posted image , ili se pravi pauza,ja sam ih počela piti ali ne znam dal se piju za vrijeme ciklusa

(odgovor članu Nik Name)
Neposredna veza do poruke: 32
   RE: Vitamini i folna kiselina
27.1.2013 20:33:39   
Nik Name
U pitanju su vitamini, na kutiji nema neka uputa da se ne piju u toku menstruacije. Namjenjene su za trudnice, dojilje i zene koje planiraju trudnocu. Ja ih namjeravam piti i kada dobijem, a nadam se da ne dodje.

< Poruku je uredio Nik Name -- 27.1.2013 20:34:17 >

(odgovor članu Wish)
Neposredna veza do poruke: 33
   RE: Vitamini i folna kiselina
2.2.2013 18:13:13   
dandi84
Ja sam danas kupila ove iz DM-a, A-Z MAMA...Krenuću ih piti....Ako neka od vas zna voljela bi da mi kaže da li smijem piti ove vitamine zajedno sa bromergonom za prolaktin i dabrostonom.....Doktor mi je propisao tu terapiju, moram je piti a ne znam smijem lli i ove vitamine i minerale piti zajedno....

(odgovor članu Nik Name)
Neposredna veza do poruke: 34
   RE: Vitamini i folna kiselina
2.2.2013 19:53:58   
Nik Name
Ako si u nedoumici najbolje da pitas doktora, ali ne vidim da bi mogao biti problem.

(odgovor članu dandi84)
Neposredna veza do poruke: 35
   RE: Vitamini i folna kiselina
2.2.2013 20:10:41   
grozđe
Pozdrav drage moje.... Nik Name nisam te dugo cula a ti ne budes u cekaoni?... kako si, abd da ovaj mjesec sve ugledamo te dvije crtice sto zivot znace user posted image ...

ja sam dobila menstruaciju nakon 107 dana od kiretaze i sve mi je to bilo vjerovatno od stresa jer je sve u redu hvala Bogu. Opet imam odnose bez zastite a user posted image ne ocekujem 28.2.

Ove vitamine namjeravam i ja uzeti u DM-u...bas ove sto imaju folnu kiselinu i magnezijum ako sam dobro shvatila. Uglavnom potrazit cu vec nesto. Sta vi pijete?

(odgovor članu Nik Name)
Neposredna veza do poruke: 36
   RE: Vitamini i folna kiselina
2.2.2013 20:42:05   
I love youu
Ja cu se malo ubaciti u vas razgovor.A sto ne pijete samo folnu kiselinu? Ja sam pila prije trudnoce samo folnu od naturala, kupovala sam ih u apoteci.Nisam pila te iz dm-a.Pila sam ih oko 2mj I zatrudnila I nastavila piti do kraja 3mj.Kazu da folna pospjesuje plodnost I da se brze zatrudni ako se piju.

(odgovor članu dandi84)
Neposredna veza do poruke: 37
   RE: Vitamini i folna kiselina
4.2.2013 1:06:33   
Nik Name
grozđe, tu sam ja. Malo vise citam nego sto komentarisem. Morala bih se i ja ukljuciti na cekaonici da ne pravimo zbrku na drugim temama user posted image

(odgovor članu grozđe)
Neposredna veza do poruke: 38
   RE: Vitamini i folna kiselina
4.2.2013 13:01:03   
GAJAGAJA

See, I'm Good at it
http://www.nytimes.com

(odgovor članu Lellaa)
Neposredna veza do poruke: 39
   RE: Vitamini i folna kiselina
4.2.2013 13:14:04   
felix

IZVORNA PORUKA: GAJAGAJA


See, I'm Good at it
http://www.nytimes.com

user posted image


_____________________________

Zlonamjernog prijatelja treba se bojati više nego divlje zvijeri; zvijer će vam možda raniti tijelo, ali zao prijatelj će vam raniti duh.

(odgovor članu GAJAGAJA)
Neposredna veza do poruke: 40
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Idi na:








Anketa

Šta da saznate...
пеперутка16

..da nosite trojke, šta bi uradili?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *