|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  46 47 48 [49] 50   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Kako vi zamisljate forumase RR-a?
25.3.2011 0:58:58   
Mjeseceva Pratilja
Dadadu zamisljam kao nekog koga se plasim. user posted image
A Galicia..Zaista prelijepa! Totalna suprotnost svojim postovima..Zapravo jos uvijek ne mogu dovesti u vezu tvoje postove i tvoju sliku. Sorry. user posted image

_____________________________

A 30.7.2010.

My Ovulation Chart

(odgovor članu myb@by)
Neposredna veza do poruke: 1201
   RE: Kako vi zamisljate forumase RR-a?
25.3.2011 1:33:01   
Galicia
Mjeseceva hvala na komplimentu. Nisam ja tako cangriziva kako mozda djelujem, samo mi je mana sto sam stroga prema sebi kao i prema ostalima oko sebe. Mozda zbog toga moji kvaliteti ne mogu da dodju do izrazaja.

_____________________________

“It takes a long time to make it simple.”

(odgovor članu Mjeseceva Pratilja)
Neposredna veza do poruke: 1202
   RE: Kako vi zamisljate forumase RR-a?
25.3.2011 2:05:31   
Mjeseceva Pratilja
IZVORNA PORUKA: Galicia

Mjeseceva hvala na komplimentu. Nisam ja tako cangriziva kako mozda djelujem, samo mi je mana sto sam stroga prema sebi kao i prema ostalima oko sebe. Mozda zbog toga moji kvaliteti ne mogu da dodju do izrazaja.

Slazem se.

_____________________________

A 30.7.2010.

My Ovulation Chart

(odgovor članu Galicia)
Neposredna veza do poruke: 1203
   RE: Kako vi zamisljate forumase RR-a?
25.3.2011 9:10:40   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Mjeseceva Pratilja

Dadadu zamisljam kao nekog koga se plasim. user posted image

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
nitam ja strasna

(odgovor članu Mjeseceva Pratilja)
  Neposredna veza do poruke: 1204
   RE: Kako vi zamisljate forumase RR-a?
25.3.2011 9:18:48   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: dadada

IZVORNA PORUKA: Mjeseceva Pratilja

Dadadu zamisljam kao nekog koga se plasim. user posted image

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
nitam ja strasna


gdje ćeš se nje plašiti pa nema 40 kg sa čizmama zajednouser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 1205
   RE: Kako vi zamisljate forumase RR-a?
25.3.2011 9:29:02   
Anoniman
e ovako...ove neko koje jos nisam vidjela ni na slikama user posted image

leis- visoka, kosa svijetlo smedja, duga, i pravo se dobro oblaci user posted image

m.pratilja- niza (oko 165), duga tamno smedja kosa, velike tamno smedje oci, taman kilaza-vise jaca...nego mrsavija...tj.krupnije kosti, tanke usne i cvike...definitivno, cvike

hanabanana...znam da je plava... zamisljam je isto nizom...otprilike kao i m.pratilju...al glavna mi je slika u glavi kako se svadja u postiuser posted image user posted image user posted image user posted image

sheri...visoka, svijetlo smedja, cvike...ljepuskasta faca

e, ne znam kako jasmin da zamislim...ona mi je misterijauser posted image ...oko 170...duga smedja kosa, mlada, velike oci...malo kose,tanke usne

ove forumasice su mi trenutno prve pale na pamet...zamisljanje...slijediuser posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 1206
   RE: Kako vi zamisljate forumase RR-a?
25.3.2011 9:29:47   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Breskva

IZVORNA PORUKA: dadada

IZVORNA PORUKA: Mjeseceva Pratilja

Dadadu zamisljam kao nekog koga se plasim. user posted image

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
nitam ja strasna


gdje ćeš se nje plašiti pa nema 40 kg sa čizmama zajednouser posted image user posted image user posted image

user posted image user posted image user posted image a ti kao tezauser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 1207
   RE: Kako vi zamisljate forumase RR-a?
25.3.2011 9:33:13   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: dadada

IZVORNA PORUKA: Breskva

IZVORNA PORUKA: dadada

IZVORNA PORUKA: Mjeseceva Pratilja

Dadadu zamisljam kao nekog koga se plasim. user posted image

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
nitam ja strasna


gdje ćeš se nje plašiti pa nema 40 kg sa čizmama zajednouser posted image user posted image user posted image

user posted image user posted image user posted image a ti kao tezauser posted image user posted image user posted image user posted image


jesamuser posted image user posted image user posted image čak sam i na dijeti preskačem večeru onu u 23huser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 1208
   RE: Kako vi zamisljate forumase RR-a?
25.3.2011 9:34:13   
veeseelaa
Breskva je prelijepa a kilaža joj je fenomenalna

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 1209
   RE: Kako vi zamisljate forumase RR-a?
25.3.2011 9:34:44   
Anoniman
e a klemzi...niza, uzasno zaraznog osmjeha, smedja kosa...na paz osisana...boju kose voli mijenjati...ali smedje tonoveuser posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 1210
   RE: Kako vi zamisljate forumase RR-a?
25.3.2011 9:38:33   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: veeseelaa

Breskva je prelijepa a kilaža joj je fenomenalna
ma breskva je ...kako to najblaze da kazem...da me neko pogresno ne shvati...da jos naginjem na zenski roduser posted image user posted image user posted image ...sexi...al pravouser posted image

(odgovor članu veeseelaa)
  Neposredna veza do poruke: 1211
   RE: Kako vi zamisljate forumase RR-a?
25.3.2011 9:39:03   
sheri
IZVORNA PORUKA: dadada

e ovako...ove neko koje jos nisam vidjela ni na slikama user posted image

leis- visoka, kosa svijetlo smedja, duga, i pravo se dobro oblaci user posted image

m.pratilja- niza (oko 165), duga tamno smedja kosa, velike tamno smedje oci, taman kilaza-vise jaca...nego mrsavija...tj.krupnije kosti, tanke usne i cvike...definitivno, cvike

hanabanana...znam da je plava... zamisljam je isto nizom...otprilike kao i m.pratilju...al glavna mi je slika u glavi kako se svadja u postiuser posted image user posted image user posted image user posted image

sheri...visoka, svijetlo smedja, cvike...ljepuskasta faca

e, ne znam kako jasmin da zamislim...ona mi je misterijauser posted image ...oko 170...duga smedja kosa, mlada, velike oci...malo kose,tanke usne

ove forumasice su mi trenutno prve pale na pamet...zamisljanje...slijediuser posted image


trenutno tamno smedja, a prirodno crna. sve ostalo si pogodila user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Nora-21.06.2009. :)

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 1212
   RE: Kako vi zamisljate forumase RR-a?
25.3.2011 9:39:49   
veeseelaa
IZVORNA PORUKA: dadada

IZVORNA PORUKA: veeseelaa

Breskva je prelijepa a kilaža joj je fenomenalna
ma breskva je ...kako to najblaze da kazem...da me neko pogresno ne shvati...da jos naginjem na zenski roduser posted image user posted image user posted image ...sexi...al pravouser posted image



slažem se

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 1213
   [Obrisana poruka]
27.3.2011 16:51:38   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 1214
   RE: Kako vi zamisljate forumase RR-a?
27.3.2011 17:10:13   
jasmin

IZVORNA PORUKA: dadada

e ovako...ove neko koje jos nisam vidjela ni na slikama user posted image

leis- visoka, kosa svijetlo smedja, duga, i pravo se dobro oblaci user posted image

m.pratilja- niza (oko 165), duga tamno smedja kosa, velike tamno smedje oci, taman kilaza-vise jaca...nego mrsavija...tj.krupnije kosti, tanke usne i cvike...definitivno, cvike

hanabanana...znam da je plava... zamisljam je isto nizom...otprilike kao i m.pratilju...al glavna mi je slika u glavi kako se svadja u postiuser posted image user posted image user posted image user posted image

sheri...visoka, svijetlo smedja, cvike...ljepuskasta faca

e, ne znam kako jasmin da zamislim...ona mi je misterijauser posted image ...oko 170...duga smedja kosa, mlada, velike oci...malo kose,tanke usne

ove forumasice su mi trenutno prve pale na pamet...zamisljanje...slijediuser posted image



Nisi pogodila :).Vise sam se prepoznala u tvom zamisljanju M.P-osim cvika.

_____________________________

”A robovi Milostivog su oni koji po zemlji mirno hodaju, a kada ih bestidnici oslove; odgovaraju: - Mir vama”!

Cvijete...šta od tebe miriše ljepše?- Dijete!

2007, 2008 ( dva puta moje sve )

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 1215
   RE: Kako vi zamisljate forumase RR-a?
27.3.2011 17:36:59   
Mjeseceva Pratilja
Jasmin, ti i ja licimo. user posted image

_____________________________

A 30.7.2010.

My Ovulation Chart

(odgovor članu jasmin)
Neposredna veza do poruke: 1216
   RE: Kako vi zamisljate forumase RR-a?
27.3.2011 17:40:32   
jasmin

IZVORNA PORUKA: Mjeseceva Pratilja

Jasmin, ti i ja licimo. user posted image

hehe,enti edzmel :).

_____________________________

”A robovi Milostivog su oni koji po zemlji mirno hodaju, a kada ih bestidnici oslove; odgovaraju: - Mir vama”!

Cvijete...šta od tebe miriše ljepše?- Dijete!

2007, 2008 ( dva puta moje sve )

(odgovor članu Mjeseceva Pratilja)
Neposredna veza do poruke: 1217
   RE: Kako vi zamisljate forumase RR-a?
27.3.2011 17:51:16   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Iman83

IZVORNA PORUKA: dadada

IZVORNA PORUKA: Mjeseceva Pratilja

Dadadu zamisljam kao nekog koga se plasim. user posted image

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
nitam ja strasna


Ti si sve onom slikom pokvarila! To sam baš neki dan razmišljala! Sad kad god šta 'ozbiljno' da kažeš sjetiću se one slike....ode ti kredibilitet!user posted image user posted image user posted image U postovima si stroga, izravna, znaš gdje stojiš, a na slici slatki djevojčurak. Ne da to dvoje nije spojivo, al sam te skroz drugačije zamišljala!


user posted image user posted image user posted image
stavicu onda jednu sliku kad mi pukne film.....kad iz ociju i usiju frcauser posted image user posted image user posted image ...mozda je to boljeuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna veza do poruke: 1218
   [Obrisana poruka]
27.3.2011 22:35:46   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 1219
   RE: Kako vi zamisljate forumase RR-a?
28.3.2011 8:18:26   
leli§
IZVORNA PORUKA: dadada

e ovako...ove neko koje jos nisam vidjela ni na slikama user posted image

leis- visoka, kosa svijetlo smedja, duga, i pravo se dobro oblaci user posted image



user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  vala na ljeto mozda i budem svjetlo smedja...i dadada od sad pa nadalje i ubuduce pise leLis NOT leis...svaki put kad procitam ovo leis moram se vratitio jer sve citam Reisuser posted image

ja poslije Breskve ne smijem nikoga zamisljatiuser posted image  ja mislila sad ce ono tamo neka zemska na kratko osisana, u farmerkama sto se vuku po podu, fichfiris pravi... kad ono ona mrva ne znam odakle onaj vragolan izviri user posted image

ja pahuljicu, manuelu, veselu i remzy znam sa fb-a ...breskvu i nunichi sam upoznala, mamu almu sam kuznula u gradu jer sam lajlicu prepoznalauser posted image  ali evo i od mene nesto malo skromno:

---mamine oci---nju zamisljam visoku a bas mrsavu, sa velikim ocima. znam da je pokrivena, a znam i kakav joj je naglasak tako da ona ima i glas u ovoj mojoj vizijiuser posted image

---dadada---kratka kosa, krupne oci, mrsavica, na njoj sve nekako "umjetnicki" visiuser posted image  imam osjecaj da je onaj tip sto kupuje 3 broja vece jer je "muhanata"...a kad je "vidim" vidim je u majici na pruge kratke kose, crveni karmin, i neke crvene perle sa jos nekom srebrenom ogrlicom oko vrata...ovo mozda zvuci malo glupo ali da vi samo znate kako to dobro izgleda u mojim ocima...

---hanady--- ne znam ona mi je nekako ono Bosanska zenauser posted image  smedja kosa, duga, elegantno popunjena

---noa---nju vidim onizu nekih 160-ak cm ali mrsavu, i ne znam sto meni je noa crvenokosa



_____________________________

jos uvijek sretno samujemo

"...The future''s in the air
I can feel it everywhere
Blowing with the wind of change..."

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 1220
   RE: Kako vi zamisljate forumase RR-a?
28.3.2011 8:20:32   
leli§
IZVORNA PORUKA: Iman83

IZVORNA PORUKA: dadada

IZVORNA PORUKA: Mjeseceva Pratilja

Dadadu zamisljam kao nekog koga se plasim. user posted image

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
nitam ja strasna


Ti si sve onom slikom pokvarila! To sam baš neki dan razmišljala! Sad kad god šta 'ozbiljno' da kažeš sjetiću se one slike....ode ti kredibilitet!user posted image user posted image user posted image U postovima si stroga, izravna, znaš gdje stojiš, a na slici slatki djevojčurak. Ne da to dvoje nije spojivo, al sam te skroz drugačije zamišljala!




koja slika? user posted image  hocu i ja "davdim" i ja sam dadau zamisljala onako krupniju, opasniju eh kad su bili na regionalnom po utiscima drugih sam pohvatala da to nije tako...ali nema veze ona je ionako rekla da se sljedeci put nece brijati da je mozemo prepoznatiuser posted image user posted image

_____________________________

jos uvijek sretno samujemo

"...The future''s in the air
I can feel it everywhere
Blowing with the wind of change..."

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 1221
   RE: Kako vi zamisljate forumase RR-a?
28.3.2011 11:07:02   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: veeseelaa

IZVORNA PORUKA: dadada

IZVORNA PORUKA: veeseelaa

Breskva je prelijepa a kilaža joj je fenomenalna
ma breskva je ...kako to najblaze da kazem...da me neko pogresno ne shvati...da jos naginjem na zenski roduser posted image user posted image user posted image ...sexi...al pravouser posted image



slažem se

user posted image user posted image user posted image
tko je ta sexy čika da li neko zna???user posted image nafrljutana senjorita user posted image user posted image user posted image

IZVORNA PORUKA: dadada
lelis- visoka, kosa svijetlo smedja, duga, i pravo se dobro oblaci


za boju kose ti ne mogu reć, možda je sad i šarenauser posted image , mjenja to ona... al' dobro se oblači i dobro to zna nosit, sva je onako nježna, mršavica a veliki lopovuser posted image

(odgovor članu veeseelaa)
  Neposredna veza do poruke: 1222
   RE: Kako vi zamisljate forumase RR-a?
12.4.2011 13:34:02   
Lady26
Da zamislim Koku i po user posted image user posted image user posted image user posted image
Plava, kosa ne skroz kratka, visoka nekih 175cm, jaaaaaako zgodna i vesela osoba (osim kad je uheta muce user posted image ), iiii mozda nosi naocale user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Koko, ubodoh li? user posted image user posted image user posted image


_____________________________

L. 04.12.2009.
E. 19.03.2015.
Moje princeze

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 1223
   RE: Kako vi zamisljate forumase RR-a?
12.4.2011 13:35:20   
koka i po
user posted image user posted image user posted image user posted image  jes ti fazon user posted image

_____________________________

Dva hajduka ....jedan veliki i jedan mali

Ja cu biti uvijek obicna zena, u masi neprimjetna...neko kome je stalo da barem malo uljepsa i promjeni ovaj svijet i podari mu malo ljudskosti.

(odgovor članu Lady26)
Neposredna veza do poruke: 1224
   RE: Kako vi zamisljate forumase RR-a?
15.3.2012 12:21:06   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: hanabanana

IZVORNA PORUKA: triputmama

skvo rr  mrsava plavusa  sa kosom zavezanom na vrh glaveuser posted image




Jedva čekam da Skvo dodje.....user posted image


sama se sebi ismijah user posted image user posted image bas se bila unela u zamisljanje  user posted image user posted image

(odgovor članu hanabanana)
  Neposredna veza do poruke: 1225
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  46 47 48 [49] 50   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  46 47 48 [49] 50   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *