|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Lažni 4D u Hadžićima BAHCECI
28.12.2012 19:48:58   
muaaa

IZVORNA PORUKA: jasmin


IZVORNA PORUKA: veeseelaa

IZVORNA PORUKA: jasmin


IZVORNA PORUKA: veeseelaa

Stvar je u tome da moja svekrva nije htjela da se od toga pravi "frka"


ma znala sam da je sveki kriva



Dobro nisi napisala: A zasto se sveki uopce pita o tome?
Ne kontam user posted image ...
user posted image


ma pita se njena sveki čim s njom ide na UZ, to kontam user posted image

bez zeze sada zvekana, ne smaraj se, reklamiraj
nek ste ti i beba dobro a drugo nije bitno u tom obimu da se ti toliko sad nerviraš



user posted image
Oplakah...

Znaci placemuser posted image user posted image Vesela

_____________________________

“Temelj ljudske sreće je duboka sigurnost, spontana radost u malim stvarima i velika jednostavnost.”



(odgovor članu jasmin)
Neposredna veza do poruke: 51
   RE: Lažni 4D u Hadžićima BAHCECI
28.12.2012 19:57:45   
ada_
zekana je iz Nevesinja i ne moze bas kad hoce trcat u Sa da se zali,pogrijesila je i dala upozorenje za ubuduce i to je to,a prije su zene imale samo 3 uz za cijelu t pa su prezivjele i ovo slanje svake 3-4 sedmice je previse...

(odgovor članu muaaa)
Neposredna veza do poruke: 52
   RE: Lažni 4D u Hadžićima BAHCECI
28.12.2012 19:58:27   
AnLu
Ja koliko skontah poenta je da je ona te pare i taj pregled halalila, ali hoce da ubuduce upozori druge buduce majke da znaju da nije dole 4D UZ i da kazu da jeste pa zaHebu.
Ja kao ja bih odmah reagovala bez obzira sto sam namazana, ma da sam i gola skinuta ja bih fino ustala i otisla, za moje pare radim sta zelim, ali nismo svi isti, svima se sigurno desilo da su nekad skontali da ih je neko za nesto zahebao i posle su zalile sto nisu odmah reagovale, kako god drugi put pametnije.

Sto se tice stetnosti UZ sad nema nikakva stetnost jer UZ nije radioaktivni aparat, tako da ako hoces mozes i 24h biti prikopcan, sto se tice 3D i 4D, oba aparata pokazuju sliku "u boji", ali 4D ima i mogucnost snimka ne smao slike i jasnija je dosta slika na 4D aparatu. Kod moje dr je 3D svaki pregled koji obavlja i 50KM je, a ko hoce 4D sa snimkom je 70KM.

_____________________________

A. 10.02.2010.
L. 12.08.2011.

(odgovor članu simba00)
Neposredna veza do poruke: 53
   RE: Lažni 4D u Hadžićima BAHCECI
28.12.2012 20:00:58   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: ada_

zekana je iz Nevesinja i ne moze bas kad hoce trcat u Sa da se zali,pogrijesila je i dala upozorenje za ubuduce i to je to,a prije su zene imale samo 3 uz za cijelu t pa su prezivjele i ovo slanje svake 3-4 sedmice je previse...


pe ne mogu vjerovat...toliki put da je neko tako zezne...

stavrno si trebala regirati....
ovo je baš užasuser posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu ada_)
Neposredna veza do poruke: 54
   RE: Lažni 4D u Hadžićima BAHCECI
28.12.2012 20:09:52   
lepetetka
zekana jako mi je žao što si tako prošla, ali mislim da si trebala reagovati odmah, jer nekada i doktori "zaborave" šta su pošli raditi, ja sam na Jezeru napominjala doktoricu da mi ukljući 4D, jer je zaboravila, i pita me što će ti, pa reko valjda zato što je doktor tako tražio i onda je tek upalila...da nisam reagovala prošla bih kao i ti, bez usluge za koju sam došla...
4D je dobar jer se puno bolje vide organi, moždane komore da li su uredno razvijene(što nije slučaj sa običnim UZ) i tako to...a dimenzije se obično uzimaju na običnom UZ...
A nekada i sestrice nemaju blage, ne znam koliko ta tu radi, pa ako nije imala dodira sa tim stvarima može njoj u glavi i 2D i 4D zvučati isto..a može im i ne prevesti šta si tražila user posted image .jeste povisoka cijena za obični ali eto ne znamo ni koliko se naplaćuje prvi pregled...
neka ste ti i beba dobro, to i jeste najbitnije...sretno user posted image

_____________________________

mamin dječak, 11.01.2008.
mamina princeza 09.07.2011.

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 55
   RE: Lažni 4D u Hadžićima BAHCECI
28.12.2012 20:26:18   
lepetetka
evo na njihovom profilu pročitah da je Adna- laboratorijski tehničar i sekretarica user posted image možda je ona mijenjala sestricu koja to inače radi user posted image pojma nemam, ali baš mi je žao...

_____________________________

mamin dječak, 11.01.2008.
mamina princeza 09.07.2011.

(odgovor članu lepetetka)
Neposredna veza do poruke: 56
   RE: Lažni 4D u Hadžićima BAHCECI
28.12.2012 20:35:55   
djoisa
IZVORNA PORUKA: AnLu



Sto se tice stetnosti UZ sad nema nikakva stetnost jer UZ nije radioaktivni aparat, tako da ako hoces mozes i 24h biti prikopcan, sto se tice 3D i 4D, oba aparata pokazuju sliku "u boji", ali 4D ima i mogucnost snimka ne smao slike i jasnija je dosta slika na 4D aparatu. Kod moje dr je 3D svaki pregled koji obavlja i 50KM je, a ko hoce 4D sa snimkom je 70KM.


Ultrazvučna tehnologija temelji se na jako visokim frekvencijama zvučnih valova koji bombardiraju dijete u utrobi izuzetno visokim stupnjem brzine. Za ultrazvučne valove u laboratorijskim ekspetimentima dokazano je da mogu štetiti kromosomima, izazvati stanično zagrijavanje koje šteti samoj stanici, usporiti normalan razvoj i diobu stanica i mnoge druge fenomene.

Običan ultrazvuk, 3D, video-ultrazvuk i doppler koriste visoku frekvenciju zvučnih valova da bi proizveli sliku bebe na ekranu ili da bi povećali srčane otkucaje kako bi se mogli lakše čuti. Niti jedno istraživanje ne ide u korist sigurnosti ovih uređaja. Američki liječnički savez (American medical Association) zalaže se protiv nepotrebnog izlaganja. «Nepotrebno izlaganje» uključuje upotrebu UZV kako bi se:

utvrdio spol djeteta
otkrila gestacijska dob (koji je tjedan trudnoće)
otkrila fetalna veličina i rast
potvrdila višeplodna trudnoća
utvrdio položaj u maternici
Mnogi zdravstveni djelatnici svejedno i dalje koriste ultrazvuk u ove svrhe, iako Američki liječnicki savez nije odobrio njegovu upotrebu u tim slučajevima. Osim potvrđivanja spola djeteta, svi ostali podaci mogu se doznati pregledom iskusnih ruku ginekologa ili babice. Fetoskop ili stetoskop može otkriti otkucaje srca i bez opasnosti ultrazvuka.


Suglasno sa Svjetskom zdravstvenom organizacijom (SZO/WHO) i Ministarstvom zdravlja i ljudskih resorsa SAD-a, stoji tvrdnja: «Ako nema općeg saznanja o prednostima ultrazvučnog monitoringa, onda nema niti razloga zbog kojega bi se trudnice izložile povećanom riziku i novčanom trošku. Pitanje prednosti još nije razjašnjeno... Potencijalna opasnost od kasnijih utjecaja i posljedica virtualno se ignorira i zanemaruje.» (Diagnostic ultrasound in Pregnancy :WHO View on Routine Screening», Lancet 2, p.361.)

Drugim riječima, ultrazvučna tehnologija nosi potencijalni rizik koji još nije potpuno vrednovan, a unatoč tome liječnici govore ženama kako ne postoji nikakav rizik! Napraviti ultrazvuk nije preduvjet za zdravu trudnoću.

S obzirom na znanstvena istraživanja u vezi sigurnosti ultrazvuka, u britanskom liječničkom časopisu «Lancet» stoji: «Nisu napravljena nikakva kontrolna ispitivanja adekvatne veličine (opsežnosti) koja bi provjerila postoje li štetni utjecaji na rast i razvoj djece izloženih ultrazvuku «in utero». Zaista, neophodna istraživanja koja bi potvrdila sigurnost možda nikad neće biti napravljena zbog nedostatka interesa u takvom ispitivanju.» («Diagnostic Ultrasound in Pregnancy», Lancet; 28 Jul 1984, pp.201-202.)

Pitanje sigurnosti postalo je još kompliciranije zbog problema uvjeta izlaganja pri ultrazvučnom pregledu. Svi biološki efekti koji bi se mogli dogoditi kao rezultat ultrazvuka ovisili bi o količini valova koje primaju fetus i žena. Međutim, ne postoje nacionalni ili internacionalni standardi za izlazne karakteristike (jačinu i frekvenciju) ultrazvučne opreme. Posljedica je zastrašujuća situacija opisana u komentaru u britanskom časopisu za porodiljstvo i ginekologiju, u kojem se kaže da izlazna snaga aparata seže od izuzetno niske do izuzetno visoke, s istim popratnim djelovanjima. U komentaru stoji: «Ako su se aparati najniže snage pokazali dijagnostički adekvatnima, kako se onda može opravdati izlaganje pacijanata 5000 puta većoj dozi?» (Effective Care in Pregnancy and Childbirth; Oxford, England: Oxford University Press, 1991., p.435.Ibd.,p.424.)

Ovo zahtijeva odluku i glavnih državnih tijela da se na proizvedenu opremu moraju istaknuti karakteristike izlaznih (emitiranih) podataka. Koliko se zasad zna, ovo još uvijek nije učinjeno niti u jednoj državi.

Danska, Švedska i Velika Britanija donijele su zaključke protiv rutinskog ultrazvuka. WHO je također pokušala stimulirati države da razviju opreznost i razboritost u pogledu ovog pitanja.

< Poruku je uredio djoisa -- 28.12.2012 20:36:31 >

(odgovor članu AnLu)
Neposredna veza do poruke: 57
   RE: Lažni 4D u Hadžićima BAHCECI
28.12.2012 20:58:43   
AnLu

IZVORNA PORUKA: lepetetka

evo na njihovom profilu pročitah da je Adna- laboratorijski tehničar i sekretarica user posted image možda je ona mijenjala sestricu koja to inače radi user posted image pojma nemam, ali baš mi je žao...



oni su slabi sa osobljem pa je Adna sve sto treba...doduse kao i vecina privatnih klinika.

_____________________________

A. 10.02.2010.
L. 12.08.2011.

(odgovor članu lepetetka)
Neposredna veza do poruke: 58
   RE: Lažni 4D u Hadžićima BAHCECI
28.12.2012 21:22:48   
Mia
zekana draga, bas mi je zao sto si se toliko nasekirala i iznervirala oko tog nalaza i jos nisi dobila ono sto si trazila user posted image Ja sam jednom isla kod njih na UZV i isto sam platila 100 KM i mislim da je tobio obicni 2D (nazalost nisam trudnica). Mogu da razumijem i tvoj gnjev i to sto nisi reagovala na licu mjesta, jer nismo svi isti, ali ne mogu da razumijem, u najmanju ruku degutantne komentare, pojedinih zena sa ovog foruma user posted image Zaboga miloga, moze li iko postaviti pitanje, a da ga jedno te isti ne docekaju "na noz" ili ne pocnu sa nekim glupim iscudjavanjima? Moderatori bi trebali odmah da odreaguju na svaki komentar tipa "ne kontam", "zasto", "kako", "ja ne bih", "ja bih" i sl.jer sigurno ne samo da ne pomazu onome ko je postavio pitanje, nego i odmaze i vrijedja! Izvinite molim vas na ovom mom postu, ali stvarno ne mogu da vjerujem da se uvijek jedno te isti javljaju i povecavaju broj svojih postova samo da bi nesto rekli. Lijep pozdrav svim dobronamjernim forumasicama.

(odgovor članu AnLu)
Neposredna veza do poruke: 59
   RE: Lažni 4D u Hadžićima BAHCECI
28.12.2012 21:29:16   
amrych

IZVORNA PORUKA: Mia

zekana draga, bas mi je zao sto si se toliko nasekirala i iznervirala oko tog nalaza i jos nisi dobila ono sto si trazila user posted image Ja sam jednom isla kod njih na UZV i isto sam platila 100 KM i mislim da je tobio obicni 2D (nazalost nisam trudnica). Mogu da razumijem i tvoj gnjev i to sto nisi reagovala na licu mjesta, jer nismo svi isti, ali ne mogu da razumijem, u najmanju ruku degutantne komentare, pojedinih zena sa ovog foruma user posted image Zaboga miloga, moze li iko postaviti pitanje, a da ga jedno te isti ne docekaju "na noz" ili ne pocnu sa nekim glupim iscudjavanjima? Moderatori bi trebali odmah da odreaguju na svaki komentar tipa "ne kontam", "zasto", "kako", "ja ne bih", "ja bih" i sl.jer sigurno ne samo da ne pomazu onome ko je postavio pitanje, nego i odmaze i vrijedja! Izvinite molim vas na ovom mom postu, ali stvarno ne mogu da vjerujem da se uvijek jedno te isti javljaju i povecavaju broj svojih postova samo da bi nesto rekli. Lijep pozdrav svim dobronamjernim forumasicama.



user posted image
potpisujem.

(odgovor članu Mia)
Neposredna veza do poruke: 60
   RE: Lažni 4D u Hadžićima BAHCECI
28.12.2012 21:31:07   
amrych

IZVORNA PORUKA: veeseelaa

a što je sveki išla s njom?
ne kontam
sveki je peh




user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 61
   RE: Lažni 4D u Hadžićima BAHCECI
28.12.2012 21:37:50   
Galicia

IZVORNA PORUKA: Mia

zekana draga, bas mi je zao sto si se toliko nasekirala i iznervirala oko tog nalaza i jos nisi dobila ono sto si trazila user posted image Ja sam jednom isla kod njih na UZV i isto sam platila 100 KM i mislim da je tobio obicni 2D (nazalost nisam trudnica). Mogu da razumijem i tvoj gnjev i to sto nisi reagovala na licu mjesta, jer nismo svi isti, ali ne mogu da razumijem, u najmanju ruku degutantne komentare, pojedinih zena sa ovog foruma user posted image Zaboga miloga, moze li iko postaviti pitanje, a da ga jedno te isti ne docekaju "na noz" ili ne pocnu sa nekim glupim iscudjavanjima? Moderatori bi trebali odmah da odreaguju na svaki komentar tipa "ne kontam", "zasto", "kako", "ja ne bih", "ja bih" i sl.jer sigurno ne samo da ne pomazu onome ko je postavio pitanje, nego i odmaze i vrijedja! Izvinite molim vas na ovom mom postu, ali stvarno ne mogu da vjerujem da se uvijek jedno te isti javljaju i povecavaju broj svojih postova samo da bi nesto rekli. Lijep pozdrav svim dobronamjernim forumasicama.



Mislim tebi je sasvim normalno da odes na sisanje a frizerka te samo isfenira i naplati ti sisanje i dodjes ovdje i kukas kako te nije osisala a naplatila ti sisanje. A u svemu tome si skontala da nije uzela ni makaze u ruke a kamoli odradila servis zasta si joj i dosla.
Ko je ovdje glup?

_____________________________

“It takes a long time to make it simple.”

(odgovor članu Mia)
Neposredna veza do poruke: 62
   RE: Lažni 4D u Hadžićima BAHCECI
28.12.2012 21:44:36   
Mia
Molim moderatore da sljedeci put kad neko postavi pitanje, prvo provjere da li je pitanje glupo! Ako je glupo neka ga odmah izbrisu da ne bi pojedini morali da se nerviraju i odgovaraju na glupa pitanja! Toliko od mene!

(odgovor članu Galicia)
Neposredna veza do poruke: 63
   RE: Lažni 4D u Hadžićima BAHCECI
28.12.2012 21:49:30   
AnLu

IZVORNA PORUKA: Mia

Molim moderatore da sljedeci put kad neko postavi pitanje, prvo provjere da li je pitanje glupo! Ako je glupo neka ga odmah izbrisu da ne bi pojedini morali da se nerviraju i odgovaraju na glupa pitanja! Toliko od mene!

user posted image

_____________________________

A. 10.02.2010.
L. 12.08.2011.

(odgovor članu Mia)
Neposredna veza do poruke: 64
   RE: Lažni 4D u Hadžićima BAHCECI
28.12.2012 21:49:32   
Galicia
A gdje ti vidis pitanje da je postavljacica postavila?

_____________________________

“It takes a long time to make it simple.”

(odgovor članu Mia)
Neposredna veza do poruke: 65
   RE: Lažni 4D u Hadžićima BAHCECI
28.12.2012 22:01:10   
MicoTico
zekana,
Mislim da si ti sama kriva što su te izlevatili. Kad si vidjela da to nije to što si tražila, trebala si odreagovati - ili da ti vrate pare ili da ti urade pravi 4D(kad si ga već toliko željela).
Hvala na upozorenje za tu kliniku u ime svih koji će tamo otići, ali i to je sve individualno. Nekom je ta klinika pomogla da se ostvari kao roditelj i kune se u nju, a ti baš i nisi imala sreće.
Možda si trebala postaviti naslov: Ne dajte da vas prevare, tražite svoja prava ili sl. Nekako bi bio odgovarajući.



_____________________________

Ubuntu! (ja sam zato što mi jesmo)

(odgovor članu Galicia)
Neposredna veza do poruke: 66
   RE: Lažni 4D u Hadžićima BAHCECI
28.12.2012 22:12:21   
Skvo RR
Ma sta kazete da ja odlucujem sta je glupo..a sta nije...onda cu reciklirati pola tema....lijepo. Nego...ja neki dan usla u prodavnicu i vidim koznu kroki tasnu...kupit cu je..ali...avaj prodavacica mi gura tasnu od truleks materijala...mislim vidim da nije koza...ali sta cu kupim tu....mislim prodavacica je kriva...znam ja da je to truleks.....


_____________________________

Sa one strane ideje o dobrim i lošim djelima,
postoji jedno polje. Tamo ćemo se naći

(odgovor članu AnLu)
Neposredna veza do poruke: 67
   RE: Lažni 4D u Hadžićima BAHCECI
28.12.2012 22:13:14   
sabas
Galicija potpisjem post.
Kako bi mi rekli pametnom dosta .
To me podsjeca na jednu forumasicu koja je izjavila i ubjedjena je u to da joj je dr jedan period lagao da je trudna user posted image  , ustvari dr joj nije lagao -bila je u pitanju biohemiska trudnoca-samo zena nije bila dovoljno educirana-neko mora biti kriv 'samo ne ja' . Naziv teme nije adekvatan, obzirom da je ocigledno doslo do nesporazuma -greska u prenosu informacija, a ne lazni 4D.
A cijena klasicnog UZ je 100KM u Bahceci klinici i oni nemaju 3D 4D uz- znaci naplaceno je sta je i uradjeno. 
Ince zvanicna cijena 3D ,4D je skuplja, ali dr. na privatnim klinikama zbog specificnosti situacija i odnosa prema pacijentu obicno naplate kao obicni UZ (Moja jedna folikulometrija je ispracena na 3D uz cija je zvanicna cijena 250KM, ali obzirom da sam bila stalni pacijent naplacena je samo 50KM). Mislim da bi bilo pametnije da se postavi tema 'Klinike koje imaju 3D 4D UZ ' Evo za sada info Mehmedbasic 3D, Sunce 4D, Balic 4D.

_____________________________

ja 73 mm OK MM 67 OAT 7g u braku,dijagnoza: primarni sterilitet
4 ins -0 , 1 ICSI-beta o; 2 ICSI beta 19 biohem

(odgovor članu Galicia)
Neposredna veza do poruke: 68
   RE: Lažni 4D u Hadžićima BAHCECI
28.12.2012 22:22:36   
Nunny
zena ni iz cega moze napraviti tri stvari
1.sesir
2.salatu i
3.svadju...
mislim da su neke posebno dobre u trecem user posted image

< Poruku je uredio Nunny -- 28.12.2012 22:27:04 >

(odgovor članu MicoTico)
Neposredna veza do poruke: 69
   RE: Lažni 4D u Hadžićima BAHCECI
28.12.2012 22:56:10   
ada_
greska je sto se nije raspitala malo vise oko 4d uz ovako bilo je sto je bilo i to je to,iskustvo vise...oni su super i pomazu i konacno je nesto dostupno i nama ovdje na dohvat ruke i hvala im na tome,ali oni i svoje pacijentice salju drugdje na 4d i mislim da je tu doslo do velikog nesporazuma i nista vise...novi su i nemaju dovoljno osoblja i desi se greska ljudi su...

(odgovor članu Nunny)
Neposredna veza do poruke: 70
   RE: Lažni 4D u Hadžićima BAHCECI
28.12.2012 23:00:37   
Nedi
user posted image user posted image

Stvarno svasta. Pa da zena hoce svaki dan ici na UZ sta je to vas briga nit je tema. Hajmo sad svi mi doktori nauka reci joj da je glupa sto je dopustila da je nasankaju i objasnjavati joj sta je UZ.
Da li je iko pomislio da oni nisu htjeli da se trudnica nervira, mozda da izbjegnu eventualni stres koji eto npr moze dovesti do spontanog ili prijevremenog poroda?

(odgovor članu Nunny)
Neposredna veza do poruke: 71
   RE: Lažni 4D u Hadžićima BAHCECI
28.12.2012 23:41:03   
Elica 5
Ja kao dugogodišnja trudnica,,,, da dođem do svog cilja i hvala bogu eto napokon sam došla,,, nadam se da će tako do kraja i ostati što želim i ostalim trudilicama i trudnicama,,,,, znam šta znači borba i dizanje kredita,, odricanje svega i svačega da bih sakupila novac a nisam jedina ja ta na ovom forumu koja je sve to prošla, žene i dan danas sve to prolaze i traže kliniku kojoj bih se povjerile i trče na ovaj forum da bih dobile koju informaiciju koja je njima jako bitna i onda gle čuda pojavi se forumašica koje mi je ponavljam se stvarno žao što je preživjela stres,, ali ona je trebala to da pita doktora jer su to njene pare samo njene i ima pravo za njih da pita koja svekrva ma ko bi me zaustavio da ih pitam ali ne ona nije pitala nego je došla ovdje da napiše,,, sve ok poštujem i ovo je forum gdje se razmjenjuju informacije ali ona je prvo trebala da to provjeri jer ovdje joj niko neće vratiti njene pare, a možda je proširila dezinformaciju koju nije provjerila jer je možda sestra u Bahceciju kriva a ovo sve govorim zbog žena koje su u postupku i koje se bore godinama sa neplodnošću i možda su taman stvorile povjerenje u neku kliniku i tim ženam ti ovom temom razbijaš san i ovaj forum nije više kao što je bio a mnogima pa i meni je do velike pomoći da znam šta i kako kad je u pitanju ovaj problem kao i sva ostala razmjena iskustva zato je moje mišljenje da je forumuašica a vidim i po postovima da baš i nije aktivna na ovom forumu samo unijela famu a možda i istinu a za koju mi neznamo je li tačna nego sad ćemo naglabati a žene koje su vjerovale u ovu kliniku bogami će se zapitati da li da odu sad kod njih i ostave svojih 6000 km za postupak ali tko to nije prošao blago mu se sretnik je veliki a bogami onaj ko to prolazi 100 puta mjeri komće otići,,,, zato bih bilo lijepo da se informacije prvo provjere pa onda pišu jer smo ovdje da jedna drugoj pomognemo a ne da odmažemo,,,,, ali ljudima je bitno samo da pišu pa da li je to istina pitanje je velikooo??????????

_____________________________

1.ICSI-2010-mis.ab. u 11.
4.Fet-2012, 2 blaste 19.10.2012.g. Beta 11 dan 452, 14 dan 2092,16 dan 4690
Adna mamina "Ceza" tajina "Kruškica"
16.06.2013 - 29.08.2013 Znam da si Cezo moja sad na puno ljepšem mjestu,ali znam da i meni fališ puno <3

(odgovor članu Nedi)
Neposredna veza do poruke: 72
   RE: Lažni 4D u Hadžićima BAHCECI
28.12.2012 23:53:43   
hatepsut
E jeste nasle trunit ,aman.De malo ohladite,ispade pola clanica ovog foruma doktorice nauka user posted image Na koncu zena je iznijela svoje misljenje jer smatra da je prevarena,kako je ovo javni forum ona je to ovdje uradila,a nije pitala sta ce sad niti ko ce joj vratiti pare,niti gdje je sud da ih tuzi !.I ?Sta sad ?Hajd jos koju paljbu !

Koga zabole koliko cu ja puta ici na UZV,ako hocu ici cu svaki dan,ako moj doktor kaze da nema stetnosti tu je kraj price.



_____________________________

"Ti si moja ljubavna pjesma,moja prva misao.Kad me jutro probudi ti si potreba i smisao"

11.03.2002 Moja ljubav,sreca,zivot...
27.07.2012 Mali Lavic upotpunio sve praznine koje su nedostajele nasoj sretnoj porodici !

(odgovor članu Elica 5)
Neposredna veza do poruke: 73
   RE: Lažni 4D u Hadžićima BAHCECI
29.12.2012 0:10:41   
nedzla.

IZVORNA PORUKA: Elica 5

a možda je proširila dezinformaciju koju nije provjerila jer je možda sestra u Bahceciju kriva a ovo sve govorim zbog žena koje su u postupku i koje se bore godinama sa neplodnošću i možda su taman stvorile povjerenje u neku kliniku i tim ženam ti ovom temom razbijaš san i ovaj forum nije više kao što je bio


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Elice 5 svaka ti čast user posted image

i ja već neko vrijeme čitajući postove mislim da neke forumašice žele blatiti kliniku Bahceci pa pišu ovakve i slične stvari user posted image

_____________________________

Gospodaru Milostivi,
hvala Ti za ova 2 najljepša poklona u mom životu....
lijepi mamini blizanci A&A

(odgovor članu Elica 5)
Neposredna veza do poruke: 74
   RE: Lažni 4D u Hadžićima BAHCECI
29.12.2012 0:11:49   
Galicia
Na koncu zena je iznijela svoje misljenje jer smatra da je prevarena,


Niko to ne osporava. Ali i sama forumasica je vidjela da su oni napravili gresku a ona im to nije ukazala.

_____________________________

“It takes a long time to make it simple.”

(odgovor članu hatepsut)
Neposredna veza do poruke: 75
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *