|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Zenstvenost
20.1.2013 0:12:36   
veeseelaa

IZVORNA PORUKA: ananas_ze


IZVORNA PORUKA: draguljče

Ženstvena je ona žena koja voli to što je žena, voli biti žena.

uu dobro zboris, ima li to veze jesi li u braku ili nisi?
sad ste me navele da razmisljam...............



mah i nekad neke žene žvot natjera da proklinju što su žene
npr nevjernost partnera koje iste vežu za to jer se kao muškarcima može.....
il zlostavljanje fizičko il psihičko od strane muškaraca....
il prihvatanje domaćinstva, djece kao jedine ženske obaveze il isključivo samo ženske obaveze

tako nam je druđtvo, lako prihvatimo da je neki muškarac npr prevario ženu a ona mu oprostila nego suprotno

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu ananas_ze)
Neposredna veza do poruke: 26
   RE: Zenstvenost
20.1.2013 0:13:58   
ajla86
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

ja to damski cugnem ako nista drugo .....jbg taKA sam ti po celom telu...hebes manire nek je meni dobro

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 27
   RE: Zenstvenost
20.1.2013 0:22:07   
tinkivinki

IZVORNA PORUKA: veeseelaa

a meni je ženstveno kad vidim ljepuškastu ženu kako npr pije pivo iz flase, do duše pivo bi trebalo biti rizle a ne klipača user posted image


ma daj vesela kakva zenstvenost i pivkanuser posted image ,po meni moze neki liker,vino,koktel,ali pivkan mi nikako ne zvuci zenstvenouser posted image

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 28
   RE: Zenstvenost
20.1.2013 0:26:11   
veeseelaa
ma kakoooouser posted image
ona sva seksi, u ekom šorčiću i otvori pivu od šteku user posted image

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu tinkivinki)
Neposredna veza do poruke: 29
   RE: Zenstvenost
20.1.2013 0:30:05   
tinkivinki
IZVORNA PORUKA: veeseelaa

ma kakoooouser posted image
ona sva seksi, u ekom šorčiću i otvori pivu od šteku user posted image

i kad popije onda podrigne i razbije flasuuser posted image

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 30
   RE: Zenstvenost
20.1.2013 0:32:26   
veeseelaa
a cigaru zapali kresanjem šibice od đon obuće user posted image

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu tinkivinki)
Neposredna veza do poruke: 31
   RE: Zenstvenost
20.1.2013 0:34:50   
veeseelaa
al bez zeze sve ovisi od garda žene
nekim ženama i čaša šampanjca u ruci ne izgleda ženstveno ako to nije popraćeno nekim drugim stvarima

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 32
   RE: Zenstvenost
20.1.2013 0:36:01   
tinkivinki

IZVORNA PORUKA: veeseelaa

a cigaru zapali kresanjem šibice od đon obuće user posted image

e to je zena,zari i paliuser posted image

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 33
   RE: Zenstvenost
20.1.2013 0:40:10   
tinkivinki

IZVORNA PORUKA: veeseelaa

al bez zeze sve ovisi od garda žene
nekim ženama i čaša šampanjca u ruci ne izgleda ženstveno ako to nije popraćeno nekim drugim stvarima

bas tako,teska je ovo tema ja nisam znala sta napisati,jednostavno nemam definiciju kad nekog vidim znam je li zenstvena ili nije.vecina zena je zenstvena na svoj nacin,malo je onih muskobanjastih

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 34
   RE: Zenstvenost
20.1.2013 0:44:48   
amra_sa

IZVORNA PORUKA: veeseelaa

a cigaru zapali kresanjem šibice od đon obuće user posted image


E kome ovakva dođe u kuću nahebo je. Ja je već zamislila. user posted image

_____________________________

"Čovječe, ne možeš zlo činiti a dobru se nadati ... "

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 35
   RE: Zenstvenost
20.1.2013 0:46:53   
ananas_ze
meni jos uvijek nije jasna ta zivotna dob u kojoj zena treba biti zenstvena ili ta dob uopce ne postoji, neke to jesu ili nisu? user posted image

_____________________________

Ništa živ čovjek ne može izgubiti što mu jedno proljeće ne bi moglo povratiti, niti može biti čovjek trajno nesrećan dok Bog daje da se duša liječi zaboravom a zemlja obnavlja proljećem.


S~proljeće~ 05.04.2014.
S~zvijezda smijalica~ 06.03.2017

(odgovor članu amra_sa)
Neposredna veza do poruke: 36
   RE: Zenstvenost
20.1.2013 0:51:54   
Silver


Mislim da smo se utrkom sa muskarcima za izjednacenje spolova, odrekli mnogo cega, a poprimili od njih dosta toga! i to negativnog. ima dosta zena koje su, nastojanjem da dokazu da su jednako sposobne kao i muskarci, u tom procesu postale ustvari lose koppije muskaraca a izgubile ono zensko u sebi! user posted image


po meni je zenstveno, ono sto te razlikuje od muskaraca, po ponasanju i izgledu...kratko i jasno...bar meni user posted image


_____________________________

...kad iz ljubavi zivot nastane...
* 10.01.2012.g.*

(odgovor članu tinkivinki)
Neposredna veza do poruke: 37
   RE: Zenstvenost
20.1.2013 1:14:19   
Galicia
po meni je zenstveno, ono sto te razlikuje od muskaraca, po ponasanju i izgledu...kratko i jasno...bar meni


Ovo kad procitam odmah mi se stvori slika mlade dame koja ima frizuru na paz, crvene nokte, sjedi prekrstenih nogica, i jordami.

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Kratko receno, zenturaca.

_____________________________

“It takes a long time to make it simple.”

(odgovor članu Silver)
Neposredna veza do poruke: 38
   RE: Zenstvenost
20.1.2013 1:17:06   
ananas_ze

IZVORNA PORUKA: Galicia

po meni je zenstveno, ono sto te razlikuje od muskaraca, po ponasanju i izgledu...kratko i jasno...bar meni


Ovo kad procitam odmah mi se stvori slika mlade dame koja ima frizuru na paz, crvene nokte, sjedi prekrstenih nogica, i jordami.

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Kratko receno, zenturaca.

user posted image user posted image user posted image dzaba joj sve nije zenstvena nego zenturacauser posted image

_____________________________

Ništa živ čovjek ne može izgubiti što mu jedno proljeće ne bi moglo povratiti, niti može biti čovjek trajno nesrećan dok Bog daje da se duša liječi zaboravom a zemlja obnavlja proljećem.


S~proljeće~ 05.04.2014.
S~zvijezda smijalica~ 06.03.2017

(odgovor članu Galicia)
Neposredna veza do poruke: 39
   RE: Zenstvenost
20.1.2013 12:21:15   
Lulu_08
Ovo ispade pomalo beskrajna diskusija jer izgleda da svi mi pojam "zenstvenost" dozivljavamo drugacije?

user posted image

_____________________________

25.04.2008. Princeza Mjeseca Luna je obasjala nas zivot!
09.07.2012. Mala Kraljica Lorena je upotpunila sve!

(odgovor članu ananas_ze)
Neposredna veza do poruke: 40
   RE: Zenstvenost
20.1.2013 12:22:53   
Lulu_08
fem·i·nine

/ˈfemənin/

Adjective

Having qualities or appearance traditionally associated with women, esp. delicacy and prettiness.

Eh sada sta ko tipicno asocira sa zenama je jaaaaaaaaaaaako individualno haha. U mom ranijem postu ja tu navedoh tajanstvenost i seksipil, jer po meni to ide uz zene u tom nekom zenstvenom smislu.

_____________________________

25.04.2008. Princeza Mjeseca Luna je obasjala nas zivot!
09.07.2012. Mala Kraljica Lorena je upotpunila sve!

(odgovor članu Lulu_08)
Neposredna veza do poruke: 41
   RE: Zenstvenost
20.1.2013 12:32:54   
Hanady RR
Lulu ja je ovako definišem u svojoj glavi...kvalitete ili izgled tradicionalno povezane sa ženama
i u skladu sa tim mislim da i nisam pretjerano ženstvena u tom smilu...tradicionalni bi mio dobro nježan spol, bez mogućnosti fizičkih poslova , lijepoga profinjenoga izgleda i manira....
zračenje, sexipil su ono što također ima svoje definicije...
recimo žena policajka po definiciji žentvenosti na svom radnom zadatku to nije nikako...al kao takva je i sexipilna i zna da zrači ono nečim itd....

al eto da ne napisa ti ovo ja bih sebe umalo preženstvenom nazvala u skladu sa unaprijed iznešenim mišljenjimauser posted image
pih...i dalje mi je fali...al se pretjerano ne sikiram...šta ću taka sam pa deveramuser posted image


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Lulu_08)
Neposredna veza do poruke: 42
   RE: Zenstvenost
20.1.2013 12:47:32   
malena sharena
Meni zenstvenost i seksipil nisu isto, ima zena koje su jako seksipilne, ali nisu zenstvene, npr Shakira mi je seksi, ali nije zenstvena, dok je Monica Belluci sve u jednom. Zenstvene su zene koje su njegovane, ne nuzno i lijepe, ne ponasaju se bahato, imaju lijepo drzanje, privlacne, ali ne sa prenaglasenom seksualnoscu, odlucne i borbene, ali na neki dostojanstven i odmjeren nacin.

_____________________________

Ne znas ti majko, kako je dijete roditi

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 43
   RE: Zenstvenost
20.1.2013 13:50:59   
Silver

IZVORNA PORUKA: Galicia

po meni je zenstveno, ono sto te razlikuje od muskaraca, po ponasanju i izgledu...kratko i jasno...bar meni


Ovo kad procitam odmah mi se stvori slika mlade dame koja ima frizuru na paz, crvene nokte, sjedi prekrstenih nogica, i jordami.

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Kratko receno, zenturaca.



hmm...don't get it...valjda se svakome stvori druga slika u glavi kad pomisli na zenstvenost...ja nikad nebih pomislila na frizuru na paz i sl. user posted image to mi bas nije zenstveno user posted image ali opet bolje i zenturaca nego muskaraca! user posted image

_____________________________

...kad iz ljubavi zivot nastane...
* 10.01.2012.g.*

(odgovor članu Galicia)
Neposredna veza do poruke: 44
   RE: Zenstvenost
20.1.2013 14:00:51   
aazra

IZVORNA PORUKA: teacher75

IZVORNA PORUKA: aazra

IZVORNA PORUKA: teacher75

kad posmatram drugarice koje su ostale same i neudate, upravo su one olicenje zenstvenosti, uvijek sredjene, svaka dlaka na svom mjestu, paze na ponasanje, kulturne i fine. i same... tako da....zenstvenost definitivno vise nije in


Ni ja se s ovim stvarno ne mogu sloziti user posted image Mislim, imam neudatih prijateljica i volim njihovo drustvo, ali ne znam po cemu je neka od njih zenstvenija od drugih koje su necije supruge, majke, pa i uspjesne zene.

Meni je najzenstvenije kada vidim neku lijepu zenu s bebom user posted image



zenstvene po definiciji zenstvenosti- lijepe, graciozne, sredjene, kulturne, tihe. ja sebe npr. ne dozivljavam zenstvenom jer sam previse glasna kad pricam, ne oblacim se klasicno zenstveno i slabo se sminkam.izvukla dio moje recenice iz kontesta. ja uporedjujem nas prije nego sto smo se udale, dok smo bile djevojke, ove manje zenstvene u mom okruzenju su uvijek bile popularnije kod muskaraca dok su ove druge ostale same


Po ovome ja sam u toj grupi "manje zenstvenih" - nikad o sebi nisam mislila da sam privlačna, niti sam se oblačila ni ponašala izazovno, ali opet bio je period kad mi je smetalo privlačenje paznje...user posted image ) Sad će ispasti još da se hvalim, tako to uvijek biva s rečenicama izvađenim iz konteskta...user posted image Ipak, voljela bi da sam zenstvena i onako više dama, ali dzaba nikad mi to nije išlo kao što mi ni sada ne ide da glumim "gospođu" user posted image

P.S. A koje su slavne zene po vama zenstvene...meni npr. Jelena Rozga, glumica Audrey Hepbern, još neke...

Osoba koja mi definitivno nije nimalo zenstvena, mada svi kazu da je seksipilna je Severina user posted image

Mozda zenstvenost vise nije "in" samo ipak ne volim ni zene koje se stide toga sto su zene pa sto vise pokusavaju, pa i na silu izgledati i ponasati kao muskarci ( na primjer, vrištati na pješake iz automobila ili svađati se s ostalim vozačima i pritom psovati kao kočijaš user posted image )




_____________________________








(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 45
   RE: Zenstvenost
20.1.2013 14:11:07   
jasmin

IZVORNA PORUKA: Hanady RR

Lulu ja je ovako definišem u svojoj glavi...kvalitete ili izgled tradicionalno povezane sa ženama
i u skladu sa tim mislim da i nisam pretjerano ženstvena u tom smilu...tradicionalni bi mio dobro nježan spol, bez mogućnosti fizičkih poslova , lijepoga profinjenoga izgleda i manira....
zračenje, sexipil su ono što također ima svoje definicije...
recimo žena policajka po definiciji žentvenosti na svom radnom zadatku to nije nikako...al kao takva je i sexipilna i zna da zrači ono nečim itd....

al eto da ne napisa ti ovo ja bih sebe umalo preženstvenom nazvala u skladu sa unaprijed iznešenim mišljenjimauser posted image
pih...i dalje mi je fali...al se pretjerano ne sikiram...šta ću taka sam pa deveramuser posted image


Pusti definicije,ona itekako moze biti zenstvena.


_____________________________

”A robovi Milostivog su oni koji po zemlji mirno hodaju, a kada ih bestidnici oslove; odgovaraju: - Mir vama”!

Cvijete...šta od tebe miriše ljepše?- Dijete!

2007, 2008 ( dva puta moje sve )

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 46
   RE: Zenstvenost
20.1.2013 14:23:06   
amra_sa
Ja ženstvenost posmatram kroz fizički izgled i ponašanje, manire, stav i tako to. Može se žena ponašati super ženstveno ali ako ima crte lica kao Arnold Švarcneger user posted image Ili obrnuto. Ili da izgleda prelijepo i extra ženstveno, a da psuje ko kočijaš i bahato se ponaša. Ma svakome je ženstvenost kao i ljepota relativan pojam i zavisi od ukusa. Možda neko ženstvenost vidi u bahatom i drskom ponašanju. user posted image Ovo pitanje treba postaviti muškarcima, sigurna sam da bi oni dali bolje odgovore.

_____________________________

"Čovječe, ne možeš zlo činiti a dobru se nadati ... "

(odgovor članu jasmin)
Neposredna veza do poruke: 47
   RE: Zenstvenost
20.1.2013 14:59:13   
Neca xxx
Ženstvenost je po meni način ponašanja, ophođenja, kretnje, sklonosti, izbor riječi i to mi nema direktne veze sa fizičkim izgledom. Zgodna žena duge kose u crvenoj haljini koja joj savršeno stoji po meni nije ženstvena ako psuje, galami, pije pivo iz flaše i pali šibicu od džon cipele nije mi ženstvena. user posted image S druge strane i žena u npr. farmerkama, kratke kose može biti itekako ženstvena.

Ja volim ženstvene žene, kao što volim i muževne muškarce.

_____________________________

“Samo sam htjela da imam nešto tvoje… Zauvijek…”
“Želiš nešto moje? Zauvijek? Da li bi prezime moglo da posluži?”

(odgovor članu amra_sa)
Neposredna veza do poruke: 48
   RE: Zenstvenost
21.1.2013 11:09:27   
Skvo RR
nesto prigodno, sa muskog gledistauser posted image

"Najprije sam promatrao predmete na njezinom toaletnom stoliću, losione koje koristi, pribor. Uzimao sam ih, gledao. Držao sam njezin mali sat, okretao ga, zagledao. Onda sam zavirio u ormar. Haljine, mnogo haljina, ukrasi... Sve te stvari koje ženu cine potpunom pobudile su u meni strašan osjećaj samoće, sažaljenje i želju da budem njezin"
Ahmed Hamdi Tanpinar



_____________________________

Sa one strane ideje o dobrim i lošim djelima,
postoji jedno polje. Tamo ćemo se naći

(odgovor članu Neca xxx)
Neposredna veza do poruke: 49
   RE: Zenstvenost
21.1.2013 12:57:51   
koka i po

IZVORNA PORUKA: Skvo RR

nesto prigodno, sa muskog gledistauser posted image

"Najprije sam promatrao predmete na njezinom toaletnom stoliću, losione koje koristi, pribor. Uzimao sam ih, gledao. Držao sam njezin mali sat, okretao ga, zagledao. Onda sam zavirio u ormar. Haljine, mnogo haljina, ukrasi... Sve te stvari koje ženu cine potpunom pobudile su u meni strašan osjećaj samoće, sažaljenje i želju da budem njezin"
Ahmed Hamdi Tanpinar[/size




bome ce on s njom da nagrabusi i bankrotirauser posted image


_____________________________

Dva hajduka ....jedan veliki i jedan mali

Ja cu biti uvijek obicna zena, u masi neprimjetna...neko kome je stalo da barem malo uljepsa i promjeni ovaj svijet i podari mu malo ljudskosti.

(odgovor članu Skvo RR)
Neposredna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *