|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Kako ocistiti tepih
20.1.2010 10:57:26   
Nedi
znači idem i u DM...hvala joj ne znam živa šta ću ako ne spadne. Da je bar tepih star 3-4 godine pa da ga imam razlog frknut

_____________________________

24.12.2007.
24.o9.2013.

(odgovor članu tea lana)
Neposredna veza do poruke: 51
   RE: Kako ocistiti tepih
20.1.2010 12:44:33   
new mama
Probaj sa detardzentom za sudje fary,kod mene je Ajna prije par dana prosula svekrvi sok od visnje na bez tepih i skinula je s tim,pa probaj i tiuser posted image

_____________________________

A&V ~moje sve na svijetu ~


(odgovor članu Nedi)
Neposredna veza do poruke: 52
   RE: Kako ocistiti tepih
20.1.2010 13:12:39   
Nedi
fairy je sinoć radio i nistauser posted image , fleka k'o kuća

_____________________________

24.12.2007.
24.o9.2013.

(odgovor članu new mama)
Neposredna veza do poruke: 53
   RE: Kako ocistiti tepih
20.1.2010 13:14:28   
new mama
E jojuser posted image onda neznam jedino vanish ili ima isto arf za ciscenje tepiha,ili bas da probas potraziti nesto za mrlje,sretno i nadam se da ce se ocistitiuser posted image

_____________________________

A&V ~moje sve na svijetu ~


(odgovor članu Nedi)
Neposredna veza do poruke: 54
   RE: Kako ocistiti tepih
20.1.2010 13:17:13   
ena0002
IZVORNA PORUKA: Nedi

Od sinoć imam ogromnu mrlju na BEŽ tepihu od kafe. Došli gosti, Nedi+balon=džezva crne kafe na podu. ŠTA DA RADIM??? Kupili smo ga prošle godine, najradije bih kupila novi ali mm neće ni da čuje, kaže da će on ribati samo da ja nabavim recept za fleke. Ili da zovem one servise što čiste onim spravama? Radi li to iko uopšte? Ima li u ZE? Heeeeelp

Kad se prospe kafa najbolje je na to odmah posuti mlijeko i malo da stane pa onda peskirom to pokupiti, ali ono staviti peskir i 'tabati' po tome. Zagarantovano skida user posted image
Sad ne znam hoce li uspjeti jer je mrlja od sinoc, ali kad se odmah pospe mlijeko nista ne ostane.

< Poruku je uredio ena0002 -- 20.1.2010 13:18:21 >

(odgovor članu Nedi)
Neposredna veza do poruke: 55
   RE: Kako ocistiti tepih
20.1.2010 13:21:12   
Nedi
I ja se nadam jer je na sred sobe. Kaze moj radni kolega, hajde bona sta se sikiras samo stavi nesto preko

_____________________________

24.12.2007.
24.o9.2013.

(odgovor članu new mama)
Neposredna veza do poruke: 56
   RE: Kako ocistiti tepih
20.1.2010 13:23:38   
Nedi
IZVORNA PORUKA: ena0002

IZVORNA PORUKA: Nedi

Od sinoć imam ogromnu mrlju na BEŽ tepihu od kafe. Došli gosti, Nedi+balon=džezva crne kafe na podu. ŠTA DA RADIM??? Kupili smo ga prošle godine, najradije bih kupila novi ali mm neće ni da čuje, kaže da će on ribati samo da ja nabavim recept za fleke. Ili da zovem one servise što čiste onim spravama? Radi li to iko uopšte? Ima li u ZE? Heeeeelp




Kad se prospe kafa najbolje je na to odmah posuti mlijeko i malo da stane pa onda peskirom to pokupiti, ali ono staviti peskir i 'tabati' po tome. Zagarantovano skida user posted image
Sad ne znam hoce li uspjeti jer je mrlja od sinoc, ali kad se odmah pospe mlijeko nista ne ostane.


Ribala sam fairy-em, i tabala peškir , onda dodala deterdž. za veš pa opet tabala, pa sapun za mrlje pa tabala...



_____________________________

24.12.2007.
24.o9.2013.

(odgovor članu ena0002)
Neposredna veza do poruke: 57
   RE: Kako ocistiti tepih
20.1.2010 13:27:40   
ena0002
IZVORNA PORUKA: Nedi

Ribala sam fairy-em, i tabala peškir , onda dodala deterdž. za veš pa opet tabala, pa sapun za mrlje pa tabala...



Ja kad prospem kafu ne stavljam nista od deterdzenata, smo mlijeko i mrlja nestane, ali opet ne znam hoce li ti uspjeti jer je mrlja od sinoc.
Mozda jos i dax-om da probas, imas ga kupiti u konzumu.

(odgovor članu Nedi)
Neposredna veza do poruke: 58
   RE: Kako ocistiti tepih
20.1.2010 13:37:07   
Nedi
Dax-Konzum mi je usput to cu prvo jer za ostalo se moram maksuz spremiti kasnije. A da vam docaram to nije mrlja nego flekurina - cijelu džezvu je prevrnuo, nisam kafu ni probala.  Trebalo bi mi pola litre mlijeka da je pospem

_____________________________

24.12.2007.
24.o9.2013.

(odgovor članu ena0002)
Neposredna veza do poruke: 59
   RE: Kako ocistiti tepih
20.1.2010 13:38:01   
ena0002
Pa najbolje bi bilo da promjenis tepih user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Nedi)
Neposredna veza do poruke: 60
   RE: Kako ocistiti tepih
20.1.2010 13:39:01   
Nedi
Najradije bih ga frknula...moram veceras malo mm-a ubijedit da nam opet treba novi tepihuser posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

24.12.2007.
24.o9.2013.

(odgovor članu ena0002)
Neposredna veza do poruke: 61
   RE: Kako ocistiti tepih
20.1.2010 13:39:17   
new mama
IZVORNA PORUKA: ena0002

Pa najbolje bi bilo da promjenis tepih user posted image user posted image user posted image user posted image

E izgleda da ce biti ovako


_____________________________

A&V ~moje sve na svijetu ~


(odgovor članu ena0002)
Neposredna veza do poruke: 62
   RE: Kako ocistiti tepih
20.1.2010 13:39:50   
Nedi
Prošli je isto bio star par godina ali bio tamno plav i vidjela se svaka mrvica na njemu. Šta li bi ovom moglo faliti?

_____________________________

24.12.2007.
24.o9.2013.

(odgovor članu Nedi)
Neposredna veza do poruke: 63
   RE: Kako ocistiti tepih
21.1.2010 10:08:40   
Nedi
Vanish za tepihe user posted image
Arix za tepihe user posted image
Sapun za mrlje user posted image
Deterdžent za veš user posted image
Fairy - malo
DM-ov za tepihe daje najbolji rezultat ali fleka nije spala, ali je vidljiva razlika, i piše da se kod tvrdokornih mrlja postupak treba ponavljati više puta. DM-ov je najjeftijniji a najbolje se pokazao u borbi protiv kafe.
mm se slomio ribajući baš bi mi bilo žao da se nije ni malo skinulo, poslije ribanja tabanje,tabanje,tabanje...


_____________________________

24.12.2007.
24.o9.2013.

(odgovor članu Nedi)
Neposredna veza do poruke: 64
   RE: Kako ocistiti tepih
21.1.2010 10:37:27   
Skvo RR
Ja tek sad vidjeh tvoj postuser posted image . Ja sam imala tepih boje breskve, i borbu sa razno/raznim mrljama.
Vezno za kafu, ja sam skidala kiselom vodom. user posted image

_____________________________

Sa one strane ideje o dobrim i lošim djelima,
postoji jedno polje. Tamo ćemo se naći

(odgovor članu Nedi)
Neposredna veza do poruke: 65
   RE: Kako ocistiti tepih
21.1.2010 10:40:37   
Nedi
I to sam kontala kupiti kaže mm, nemoj znaš da ima u špajzu ( uvijek imamo par flaša) a kad smo došli kući uspostavilo se da nema ( iako ne znam kako, jer mm ne moze zivjeti bez kisele), probam veceras, ustvari mm proba veceras

_____________________________

24.12.2007.
24.o9.2013.

(odgovor članu Skvo RR)
Neposredna veza do poruke: 66
   RE: Kako ocistiti tepih
21.1.2010 11:10:46   
Arko
Nedi, kako izgleda ta tecnost za ciscenje iz dm-a?
I ja imam tepih bez boje, pa bas ima fleka na njemu, i voljela bih ocistiti. Pokusala sam i sa Vanishom, i Arixom, ali nista. I sa Fairyom, ali ne pomaze.. Voljela bih pokusati sa tim iz dm-a

(odgovor članu Nedi)
Neposredna veza do poruke: 67
   RE: Kako ocistiti tepih
21.1.2010 11:21:30   
Nedi
Imaš špricka ili tečnost dodaš u kantu sa vodom i opleti. MM je ribao mrežastom spužvom za kupanje. Standardno njihovo pakovanje - bijela ambalaža -DM naljepnica- za čišćenje tepiha

_____________________________

24.12.2007.
24.o9.2013.

(odgovor članu Arko)
Neposredna veza do poruke: 68
   RE: Kako ocistiti tepih
21.1.2010 11:51:21   
snijeg
IZVORNA PORUKA: Nedi

Imaš špricka ili tečnost dodaš u kantu sa vodom i opleti. MM je ribao mrežastom spužvom za kupanje. Standardno njihovo pakovanje - bijela ambalaža -DM naljepnica- za čišćenje tepiha


I meni se pokazalo kao najefikasnije sredstvo, samo ja tepihe ribam četkom za tepihe, mekana je i ne oštečuje (dobila iz inostranstva), mislim da ih ima u OBI-u, nisam sigurna...izribam i ne gazam jedno sahat/dva, ma budu ko novi, a što tek mirišu....


_____________________________

"Počinje na svijetu da biva previše bučno i fabrično, premalo ima duhovnog spokojstva."

Dostojevski

(odgovor članu Nedi)
Neposredna veza do poruke: 69
   RE: Kako ocistiti tepih
22.1.2010 13:36:07   
Nedi
Fleka je jos uvijek ostala ali vidno smanjena, jos 2-3 tretmana i nadam se da ce nestatiuser posted image

_____________________________

24.12.2007.
24.o9.2013.

(odgovor članu snijeg)
Neposredna veza do poruke: 70
   RE: Kako ocistiti tepih
30.1.2010 11:23:56   
Nenci
Drage moje citala sam sve sto ste pisale. Imam pitanje...
Naime na mom tepihu nema fleka.
Vuneni je tepih , saren ali su svjetlije boje, ima dosta bijele.

E sad , mi svi hodamo u papucama sa onim crnim gumenim dzonom odozdo i meni su sad tepisi svi crni na mjestima gdje je bas prolaz. user posted image user posted image

Tamo gdje se manje hoda, tepih je cist i bijel......

Imal neka taj problem i hocel mi to skinuti ovo DM sredstvo????

Sta da radim, to me bas nervira...


_____________________________

Nas bebac slatki je obradovao mamu i tatu na Dan zaljubljenih :))))
Viktor 14.02.2010.
(cekali smo 3,5 godine)

(odgovor članu Nedi)
Neposredna veza do poruke: 71
   RE: Kako ocistiti tepih
30.1.2010 11:34:58   
misica
Mila moja gdje nadje te pape?user posted image DM je dobro sretstvo meni je barem skinulo sve što druga sredstva nisu!!!!

(odgovor članu Nenci)
Neposredna veza do poruke: 72
   RE: Kako ocistiti tepih
30.1.2010 12:49:49   
acudesa
Nenci, odmah baci te papuče (mislim, riješi ih se)...skinut će se to, da se očistiti, probaj veniš za tepihe

_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu Nenci)
Neposredna veza do poruke: 73
   RE: Kako ocistiti tepih
30.1.2010 13:24:36   
new mama
Nista Nensi rijesi se tih papuca odmah,a tepih probaj ocistiti ili sa vanishom ili tim sredstvom iz DM-auser posted image

_____________________________

A&V ~moje sve na svijetu ~


(odgovor članu acudesa)
Neposredna veza do poruke: 74
   RE: Kako ocistiti tepih
31.1.2010 12:30:16   
Nenci
Pa izgleda da cu morati.
Hvala vam puno na odgovoru! user posted image
Ma isla juce u DM ali ne nadjoh to sredstvo..... Ne pitah jel nestalo il ga nemaju nikako.
Moracu otici u neki drugi DM.
Pozdrav


_____________________________

Nas bebac slatki je obradovao mamu i tatu na Dan zaljubljenih :))))
Viktor 14.02.2010.
(cekali smo 3,5 godine)

(odgovor članu new mama)
Neposredna veza do poruke: 75
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *