|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  30 31 [32] 33 34   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Parfemi
28.8.2013 10:19:12   
grozđe
Morala bih nabaviti neki parfem... inace imam po dva pa dok ne potrosim... ne kupujem nikada vise...

trenutno imam, skoro prazan Life esprit i iz Oriflema Full Moon...

Kupicu vjerovatno neki Bulgari, samo koji, imate savjet? Volim njezne parfeme i gdje u Sarajevu da kupim?

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 776
   RE: Parfemi
28.8.2013 10:26:26   
Hannica
Blv omnia kristalina,ona je bas njezna. Ja nisam bas ljubitelj tih extra njeznih parfema,volim malo jace ali zato se ne spricam kad je vruce da ne povratim.user posted image

_____________________________

"Ako se ikada budeš konsultovao sa svojim egom, postupi suprotno od onog što ti kaže taj pokvarenjak."

(odgovor članu grozđe)
Neposredna veza do poruke: 777
   RE: Parfemi
28.8.2013 10:32:00   
Misty_mama
Mnogo volim parfeme, i često od mm dobijem neki dobar, ali se uvijek vraćam mom omiljenom Carolina Herera 212. On mi baš paše, osvježava, i prepoznatljiv je dio mene već godinama. U zadnje vrijeme koristim Gucci Guilty ili PR One million, mada su oni jači, više za noći i zime...

_____________________________

28.05.2011, Jedan i jedan su jedan :)
05.07.2012. Dva i jedan su opet jedan. A. :)

(odgovor članu grozđe)
Neposredna veza do poruke: 778
   [Obrisana poruka]
28.8.2013 13:48:07   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu Misty_mama)
  Neposredna veza do poruke: 779
   RE: Parfemi
28.8.2013 14:14:47   
idana_85

IZVORNA PORUKA: grozđe

Morala bih nabaviti neki parfem... inace imam po dva pa dok ne potrosim... ne kupujem nikada vise...

trenutno imam, skoro prazan Life esprit i iz Oriflema Full Moon...

Kupicu vjerovatno neki Bulgari, samo koji, imate savjet? Volim njezne parfeme i gdje u Sarajevu da kupim?



Wow, otkud ti full moon :) On je bio pretprosle godine na ponudi i nikad vise, to je bilo ludilo kako je bio trazen. Imas u Oriflameu isto finih, vidim da volis njeznije. super je midsummer, ja se kunem u eclat weekend, a za zimu je Demi More deifnitivno br1. jeste malo skuplji, ali vrijedi svake marke

_____________________________

R, 08.10.2008....
A, 25.02.2014.


(odgovor članu grozđe)
Neposredna veza do poruke: 780
   RE: Parfemi
28.8.2013 14:29:15   
Hannica

IZVORNA PORUKA: Iman83

Meni se PR Million muški jaaaako sviđa...čekam mm rođendan user posted image

A grožđe gdje si jučer bila...ovaj Omnia green jade je do jučer bio na akciji u DM-u 40%...baš povoljan.
Nježan je.

Hanice ja kombiniram...intenzivniji parfem noću i u posebnim prilikama a ove blaže danju.
Escada mi je sad više za te posebne prilike a ovaj onako svaki dan.
Mada mi fali moj 'potpis' parfem...user posted image


Ma kombiniram i ja,od njeznijih imam moschino i love,love,Srmani Acqua di gio,CK one,CK be,jos neki moschino ali stvarno ljeti ne volim parfeme,ponekad nocu jedan od ovih,a inace Nivea for black and white dezodorans i mlijeko za tijelo Bettina Barty Vanilla.user posted image

_____________________________

"Ako se ikada budeš konsultovao sa svojim egom, postupi suprotno od onog što ti kaže taj pokvarenjak."

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 781
   RE: Parfemi
28.8.2013 14:30:23   
Hannica
Iman a koji je taj tvoj posebni?

_____________________________

"Ako se ikada budeš konsultovao sa svojim egom, postupi suprotno od onog što ti kaže taj pokvarenjak."

(odgovor članu idana_85)
Neposredna veza do poruke: 782
   RE: Parfemi
28.8.2013 14:42:29   
muaaa

IZVORNA PORUKA: grozđe

Morala bih nabaviti neki parfem... inace imam po dva pa dok ne potrosim... ne kupujem nikada vise...

trenutno imam, skoro prazan Life esprit i iz Oriflema Full Moon...

Kupicu vjerovatno neki Bulgari, samo koji, imate savjet? Volim njezne parfeme i gdje u Sarajevu da kupim?

Jasmin noir,vec duze ga koristim i super je...imas u svakoj parfimeriji 100ml,230 km

_____________________________

“Temelj ljudske sreće je duboka sigurnost, spontana radost u malim stvarima i velika jednostavnost.”



(odgovor članu grozđe)
Neposredna veza do poruke: 783
   RE: Parfemi
28.8.2013 15:38:47   
Hannica
Jasmin noir bas i nije nesto njezan,ustvari nije uopste.

_____________________________

"Ako se ikada budeš konsultovao sa svojim egom, postupi suprotno od onog što ti kaže taj pokvarenjak."

(odgovor članu muaaa)
Neposredna veza do poruke: 784
   RE: Parfemi
28.8.2013 15:44:08   
muaaa

IZVORNA PORUKA: Hannica

Jasmin noir bas i nije nesto njezan,ustvari nije uopste.

Ukusi se razlikuju


_____________________________

“Temelj ljudske sreće je duboka sigurnost, spontana radost u malim stvarima i velika jednostavnost.”



(odgovor članu Hannica)
Neposredna veza do poruke: 785
   RE: Parfemi
28.8.2013 15:48:17   
Crnkica

IZVORNA PORUKA: Iman83

Meni se PR Million muški jaaaako sviđa.


I meni...mm ga ima i poseban je štoviše odličan je....ako želite iznenaditi supruga nekim parfemom,uzmite Million nećete se pokajati,a pristaje svakom muškarcu.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 786
   RE: Parfemi
28.8.2013 20:00:40   
Hannica

IZVORNA PORUKA: muaaa


IZVORNA PORUKA: Hannica

Jasmin noir bas i nije nesto njezan,ustvari nije uopste.

Ukusi se razlikuju


Naravno da se razlikuju,nisam rekla da parfem nije dobar,bas naprotiv,ali nije neka light verzija parfems,bas je jak.

_____________________________

"Ako se ikada budeš konsultovao sa svojim egom, postupi suprotno od onog što ti kaže taj pokvarenjak."

(odgovor članu muaaa)
Neposredna veza do poruke: 787
   RE: Parfemi
28.8.2013 20:06:06   
salmy

IZVORNA PORUKA: Hannica


IZVORNA PORUKA: muaaa


IZVORNA PORUKA: Hannica

Jasmin noir bas i nije nesto njezan,ustvari nije uopste.

Ukusi se razlikuju


Naravno da se razlikuju,nisam rekla da parfem nije dobar,bas naprotiv,ali nije neka light verzija parfems,bas je jak.

Slazem se da je jak....i uglavnom ga kupuju tamnokose zene...jer ima poseban smek...ima jacinu koja baca na opijum....a da je dobar dobar je(samo ja ga ne volim) bez obzira sto sam crnka meni stvara mucninu
a cijena mu je boli glava

(odgovor članu Hannica)
Neposredna veza do poruke: 788
   RE: Parfemi
28.8.2013 21:03:36   
mama75

IZVORNA PORUKA: grozđe

Morala bih nabaviti neki parfem... inace imam po dva pa dok ne potrosim... ne kupujem nikada vise...

trenutno imam, skoro prazan Life esprit i iz Oriflema Full Moon...

Kupicu vjerovatno neki Bulgari, samo koji, imate savjet? Volim njezne parfeme i gdje u Sarajevu da kupim?

Light blue D&G

(odgovor članu grozđe)
Neposredna veza do poruke: 789
   RE: Parfemi
29.8.2013 8:59:48   
Misty_mama

IZVORNA PORUKA: mama75

Light blue D&G


user posted image user posted image

_____________________________

28.05.2011, Jedan i jedan su jedan :)
05.07.2012. Dva i jedan su opet jedan. A. :)

(odgovor članu mama75)
Neposredna veza do poruke: 790
   RE: Parfemi
29.8.2013 9:25:19   
Full Moon
Red D&Guser posted image

(odgovor članu Misty_mama)
Neposredna veza do poruke: 791
   RE: Parfemi
29.8.2013 9:39:44   
grozđe
Zenice hvala vam mnogo na odgovorima, bas ste me fino iznenadile sa dosta savjeta. Iman83 vidis kako me promasila akcija, a vazda sam u Dm-u....

idana85 jeste bas prije dvije godine sam ga uzela, mirise na jasmin.... sve mi znas....


(odgovor članu Full Moon)
Neposredna veza do poruke: 792
   RE: Parfemi
29.8.2013 13:14:38   
Galicia
Light blue je super ali samo za ljeto. I malo je "ostario".


_____________________________

“It takes a long time to make it simple.”

(odgovor članu grozđe)
Neposredna veza do poruke: 793
   RE: Parfemi
20.9.2013 10:34:32   
draguljče
Konačno u posjedu. user posted image

http://www.dodaj.rs/f/3g/H/ckLwpVx/1/nd707.jpg

_____________________________

Boj se ovna, boj se govna, pa kad ću onda živjeti?!

"Čovjek ti je, bona, teški hajvan i ovo malo duše šejtan mu dade da mu teže bude!"

(odgovor članu Galicia)
Neposredna veza do poruke: 794
   RE: Parfemi
9.10.2013 13:31:05   
elma.m
Ja strasno volim muske parfeme, puno su mi bolji od ženskih. Da li iko praktikuje da kupuje sebi muske?
I da li se vama cini da ponekad parfem koji kupimo u radnji nije orginal. Ja imam Dolce Gabbanu neki plavi, i uopste mi ne mirise kao prvi koji sam kupila, nekako je puno slabiji, a kupljen u radnji? Ili sam se ja previše navikla na njega?user posted image

(odgovor članu draguljče)
Neposredna veza do poruke: 795
   RE: Parfemi
9.10.2013 13:38:49   
salmy

IZVORNA PORUKA: elma.m

Ja strasno volim muske parfeme, puno su mi bolji od ženskih. Da li iko praktikuje da kupuje sebi muske?
I da li se vama cini da ponekad parfem koji kupimo u radnji nije orginal. Ja imam Dolce Gabbanu neki plavi, i uopste mi ne mirise kao prvi koji sam kupila, nekako je puno slabiji, a kupljen u radnji? Ili sam se ja previše navikla na njega?user posted image

Nista novo..ima smasu zena koje vole muske parfeme.A parfem koji dugo korsitis vise ti ne osjetis...a osjete ga drugi ljudi...Jer se uvukao u tvoju kozu kosu itd.... Znaci nije do parfema..vec je vrijeme da ga zamijenis sa novim....i poslije izvjesnog vremena opet kupis njega....To je normalna reakcija....I sama sebi ne mirisem...a ljudi u mojoj blizini padajuuser posted image

(odgovor članu elma.m)
Neposredna veza do poruke: 796
   RE: Parfemi
9.10.2013 13:47:38   
elma.m
Pokusat cu promijeniti, svakako ce mi uskoro rodjendan pa se nadam da cu dobiti gucci rush user posted image

(odgovor članu salmy)
Neposredna veza do poruke: 797
   RE: Parfemi
9.10.2013 15:23:57   
Hannica

IZVORNA PORUKA: elma.m

Pokusat cu promijeniti, svakako ce mi uskoro rodjendan pa se nadam da cu dobiti gucci rush user posted image


Ja mislim da njega vise nema u prodaji,to sam nekad,negdje procitala.

_____________________________

"Ako se ikada budeš konsultovao sa svojim egom, postupi suprotno od onog što ti kaže taj pokvarenjak."

(odgovor članu elma.m)
Neposredna veza do poruke: 798
   RE: Parfemi
10.10.2013 19:50:42   
vony
Moje Chanel su vrlo dobre kvalitete!
_______________
quick weight loss, how to lose weight, weight loss pills



(odgovor članu Hannica)
Neposredna veza do poruke: 799
   RE: Parfemi
10.10.2013 20:02:20   
ladyblue RR
user posted image

_____________________________

Just because it's a bad idea, doesn't mean it's not going to be a good time!

(odgovor članu vony)
Neposredna veza do poruke: 800
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  30 31 [32] 33 34   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  30 31 [32] 33 34   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

da li pozelite ili pozalite
milkicc

vi ste sve pretezno udate,imate dijecu:-)hvala bogu vratite se na zivot pre ovoh stanja da li za cim zalite sto niste uradile prije ovog velikog koraka,ako tako mogu reci??

da (51%)

ne (25%)

da a to kje... (5%)

ne,apsulutno ne... (19%)


Broj svih glasova: 107

Hvala na glasovima. Glasovala/glasovao si već na svim aktualnim anketama. Možeš napraviti svoju anketu!

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *