|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  32 33 [34] 35 36   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Parfemi
10.11.2014 16:40:08   
SREĆNA
Zna li iko da li se igdje mogu uzeti parfemi na rate.Znam pitanje je nigdje veze, ali ja imam 4 rođendana u jednom mjesecu i svi su se izjasnili da žele parfem, ja moram platu dati za 4 parfemauser posted image .

(odgovor članu anitaa)
Neposredna veza do poruke: 826
   RE: Parfemi
10.11.2014 16:45:35   
muaaa

IZVORNA PORUKA: SREĆNA

Zna li iko da li se igdje mogu uzeti parfemi na rate.Znam pitanje je nigdje veze, ali ja imam 4 rođendana u jednom mjesecu i svi su se izjasnili da žele parfem, ja moram platu dati za 4 parfemauser posted image .

user posted image user posted image izvini,moradoh...imas li potrosacku karticu s njom mozes na rate

_____________________________

“Temelj ljudske sreće je duboka sigurnost, spontana radost u malim stvarima i velika jednostavnost.”



(odgovor članu SREĆNA)
Neposredna veza do poruke: 827
   RE: Parfemi
10.11.2014 16:55:46   
salmy
IZVORNA PORUKA: SREĆNA

Zna li iko da li se igdje mogu uzeti parfemi na rate.Znam pitanje je nigdje veze, ali ja imam 4 rođendana u jednom mjesecu i svi su se izjasnili da žele parfem, ja moram platu dati za 4 parfemauser posted image .

uzme shoping karticu Raiffaisen banke i imas rata koliko hoces....Parfimerija Babic je davala na rate kozmetiku i parfeme svojim stalnim kupcima...

ali ja mislim da ti je najednostavnija varijanta shoping kartice..sve te razumijem i nije opste oifirno kupiti na rate...kvalitetna i dobra sminka/parfemi su jako skupi

srtno kako god

< Poruku je uredio salmy -- 10.11.2014 16:56:19 >

(odgovor članu SREĆNA)
Neposredna veza do poruke: 828
   RE: Parfemi
10.11.2014 17:00:09   
SREĆNA
O da baš za vrisak.
Potrošačku nemam.

(odgovor članu muaaa)
Neposredna veza do poruke: 829
   RE: Parfemi
10.11.2014 18:45:58   
Galicia
Ma daj, oni se izjasnili svi da zele parfem, bas parfem za rodjendan. A ne pitaju imas li novaca za to.
Malo vise ofirno.

Cokoladu kupi i gotova prica. I nek sami sebi ispunjavaju zelje.

Cuj molim te da dizes kredit za tudje prohtjeve. user posted image

(odgovor članu SREĆNA)
Neposredna veza do poruke: 830
   RE: Parfemi
10.11.2014 18:57:27   
muaaa

IZVORNA PORUKA: Galicia

Ma daj, oni se izjasnili svi da zele parfem, bas parfem za rodjendan. A ne pitaju imas li novaca za to.
Malo vise ofirno.

Cokoladu kupi i gotova prica. I nek sami sebi ispunjavaju zelje.

Cuj molim te da dizes kredit za tudje prohtjeve. user posted image

Jest vala

_____________________________

“Temelj ljudske sreće je duboka sigurnost, spontana radost u malim stvarima i velika jednostavnost.”



(odgovor članu Galicia)
Neposredna veza do poruke: 831
   RE: Parfemi
10.11.2014 19:20:18   
Anoniman

IZVORNA PORUKA: SREĆNA

Zna li iko da li se igdje mogu uzeti parfemi na rate.Znam pitanje je nigdje veze, ali ja imam 4 rođendana u jednom mjesecu i svi su se izjasnili da žele parfem, ja moram platu dati za 4 parfemauser posted image .

De ti ignore njihove zelje,kupi nsto simpa, a da je u granicama tvojih mogucnosti.
Ja nikad, ali nika, ne bih na kredit kupovala te i sl. stvari.

(odgovor članu SREĆNA)
  Neposredna veza do poruke: 832
   RE: Parfemi
10.11.2014 20:36:50   
Hannica
Kupi ti njima neke povoljnije parfeme ili manje mililitaraže.

_____________________________

"Ako se ikada budeš konsultovao sa svojim egom, postupi suprotno od onog što ti kaže taj pokvarenjak."

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 833
   RE: Parfemi
10.11.2014 21:26:34   
minie
E vala ja jedino MM kazem tacno sta ce mi kupiti, a ostali ako nesto kupe, super, ako ne opet super, hehehhe
A ima i jeftinij parfema koji su dobri, B. Banani, Mexx i sl. Naci ces nesto, u Didacu uvijek ima snizenja. Ne moras kredit dizati ;)

_____________________________

Mamino sunce, maza, zivot i sreca...
R 17.10.2011.

(odgovor članu Hannica)
Neposredna veza do poruke: 834
   RE: Parfemi
10.11.2014 21:29:51   
Medić*
IZVORNA PORUKA: Pahuljicaa


IZVORNA PORUKA: SREĆNA

Zna li iko da li se igdje mogu uzeti parfemi na rate.Znam pitanje je nigdje veze, ali ja imam 4 rođendana u jednom mjesecu i svi su se izjasnili da žele parfem, ja moram platu dati za 4 parfemauser posted image .

De ti ignore njihove zelje,kupi nsto simpa, a da je u granicama tvojih mogucnosti.
Ja nikad, ali nika, ne bih na kredit kupovala te i sl. stvari.



Slazem se sa pahuljom, samo cura ne pita za kredit i dizanje, vec nesto na rate ako moze ili ako gdje daju user posted image

< Poruku je uredio medic slatki -- 10.11.2014 21:30:44 >


_____________________________

Nema vece institucije od roditelja!

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 835
   RE: Parfemi
10.11.2014 21:36:02   
salmy

IZVORNA PORUKA: medic slatki


IZVORNA PORUKA: Pahuljicaa


IZVORNA PORUKA: SREĆNA

Zna li iko da li se igdje mogu uzeti parfemi na rate.Znam pitanje je nigdje veze, ali ja imam 4 rođendana u jednom mjesecu i svi su se izjasnili da žele parfem, ja moram platu dati za 4 parfemauser posted image .

De ti ignore njihove zelje,kupi nsto simpa, a da je u granicama tvojih mogucnosti.
Ja nikad, ali nika, ne bih na kredit kupovala te i sl. stvari.



Slazem se sa pahuljom

kartica ili ti odgodjeno placanje je po meni jedno te isto..rate ovako ili na karticu opet isto
pricajte sta hocete..godinama radila i susretala se sa zenama raznih profila..uglavnom placanje kozmetike,parfema,krema (govorim o visokoselektivnoj) se vrsi na rate....vecinom je shoping kartica ili kreditna koja je opet odgdojeno placanje...a ima ih koje se redovno upisuju u "teku" i donose rate gazdarici...Meni nista ne obicno cak normalno..zene su navikle da kupuju da mirisu uzivamo u tome...pa barem i na rate...
i nije mi to mjerilo kokuza ili onih koji se furaju da imaju a zive na rate,,,zene su jendostavno navikle da kupuju...uzivamo u tome
bas danas sam kupila puder 85 KM...drugarica mi dala 30% popusta ...bas sam sretna..zasto ne iskorisitit

(odgovor članu Medić*)
Neposredna veza do poruke: 836
   RE: Parfemi
10.11.2014 21:40:17   
Galicia
Meni je to isto, ha na rate ha na kredit, tebi je to otplatiti. user posted image

(odgovor članu salmy)
Neposredna veza do poruke: 837
   RE: Parfemi
10.11.2014 21:46:18   
Medić*
Ma nemam pojma, ako sta kupujemo onda ide gotovinom, ako sta treba, cekamo dok ne skupimo, nemamo kredit user posted image
Uglavnom ne oskudjevamo hBg user posted image

_____________________________

Nema vece institucije od roditelja!

(odgovor članu Galicia)
Neposredna veza do poruke: 838
   RE: Parfemi
10.11.2014 21:48:37   
salmy

IZVORNA PORUKA: Galicia

Meni je to isto, ha na rate ha na kredit, tebi je to otplatiti. user posted image

sve se placa kreditiranjem...od hrane do kuca stanova
dovoljno je u trznom centru na kasi vidjeti svaki 2 placa karticom..hvala Bogu pa ih ima

(odgovor članu Galicia)
Neposredna veza do poruke: 839
   RE: Parfemi
10.11.2014 21:49:59   
Galicia
Bitno je da mirisemo. user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu salmy)
Neposredna veza do poruke: 840
   RE: Parfemi
10.11.2014 21:53:35   
Medić*
IZVORNA PORUKA: salmy


IZVORNA PORUKA: medic slatki


IZVORNA PORUKA: Pahuljicaa


IZVORNA PORUKA: SREĆNA

Zna li iko da li se igdje mogu uzeti parfemi na rate.Znam pitanje je nigdje veze, ali ja imam 4 rođendana u jednom mjesecu i svi su se izjasnili da žele parfem, ja moram platu dati za 4 parfemauser posted image .

De ti ignore njihove zelje,kupi nsto simpa, a da je u granicama tvojih mogucnosti.
Ja nikad, ali nika, ne bih na kredit kupovala te i sl. stvari.



Slazem se sa pahuljom

kartica ili ti odgodjeno placanje je po meni jedno te isto..rate ovako ili na karticu opet isto
pricajte sta hocete..godinama radila i susretala se sa zenama raznih profila..uglavnom placanje kozmetike,parfema,krema (govorim o visokoselektivnoj) se vrsi na rate....vecinom je shoping kartica ili kreditna koja je opet odgdojeno placanje...a ima ih koje se redovno upisuju u "teku" i donose rate gazdarici...Meni nista ne obicno cak normalno..zene su navikle da kupuju da mirisu uzivamo u tome...pa barem i na rate...
i nije mi to mjerilo kokuza ili onih koji se furaju da imaju a zive na rate,,,zene su jendostavno navikle da kupuju...uzivamo u tome
bas danas sam kupila puder 85 KM...drugarica mi dala 30% popusta ...bas sam sretna..zasto ne iskorisitit


Ma znam salmy da toga ima, nista neobicno.
Sada npr ako se ti bavis prodajom nekih kvalitetnih stvarcica, odjevnih, kucanskih, poslovnih i sl a pritom smo dobre, rekla bih ti ajde ti to daj meni daj, ja ti isplatim na rate ali ne bih kredit dizala user posted image npr nesto kosta 300 km, eto daj mi na 3 rate , ja tebi 3X100 user posted image
Svjesna sam da masa raje zivi na kredit, nisu vremena sjajna....

< Poruku je uredio medic slatki -- 10.11.2014 21:55:52 >


_____________________________

Nema vece institucije od roditelja!

(odgovor članu salmy)
Neposredna veza do poruke: 841
   RE: Parfemi
10.11.2014 21:57:15   
teacher75
Meni nije jasno kako neko trazi parfem za rodjendana, prvo sto je skup a drugo sto ne mozemo znati ukus slavljenika. U mom drustvu se za rodjendan kupuju pokloni od 20-30 km, tako je vec godinama. Ne racunam najuzu familiju. A opet bih samo od muza mogla zatraziti parfemuser posted image

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu Medić*)
Neposredna veza do poruke: 842
   RE: Parfemi
10.11.2014 21:57:48   
salmy

IZVORNA PORUKA: Galicia

Bitno je da mirisemo. user posted image user posted image user posted image

uvijek se sjetim ratauser posted image Radila sam pri mjesnoj zajednici oko humanitarne pomoci..i dobivali smo platu u nekim bonovima..
mati mila jedino sta se imalo kupiti je Haj dezodoransuser posted image ..jao moje srece..znaci puca grmi granate sibaju ja se namirisem Hajom i odoh na posao...
ali to su zene....i farabali se kabas sapunom da izbjelimo kosuuser posted image

(odgovor članu Galicia)
Neposredna veza do poruke: 843
   RE: Parfemi
10.11.2014 22:00:53   
Medić*

IZVORNA PORUKA: teacher75

Meni nije jasno kako neko trazi parfem za rodjendana, prvo sto je skup a drugo sto ne mozemo znati ukus slavljenika. U mom drustvu se za rodjendan kupuju pokloni od 20-30 km, tako je vec godinama. Ne racunam najuzu familiju. A opet bih samo od muza mogla zatraziti parfemuser posted image


Hajde ako je u pitanju npr naselje nekome, u redu mi je pitati : Ja vam mogu kupiti peglu, usisivac ( do neke odredjene cifre ), mikrovalnu, toster, mixer, ako vam od toga sta fali recite user posted image
Ljudi se izjasne. Ili se nas par skupimo prijatelja i ako imaju potrenu za ves masinom, za sudje i tako, onda svi uletimo i kupimo ensto od koristi.
A sada da mi neko odredjuje sta za rodjendan kupiti bez veze mi vala, pa neka i je i uza porodica.
No svakako za rodjendane nama ne kupujemo, eto jedino ako nas neko djecici pozove odemo.

_____________________________

Nema vece institucije od roditelja!

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 844
   RE: Parfemi
10.11.2014 22:01:02   
teacher75
U cm- u uvijek na akciji bude dobrih parfema, moze se naci pristojan za 50-60 km, puta 4, moze se eto proci i sa 200 kmuser posted image

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu salmy)
Neposredna veza do poruke: 845
   RE: Parfemi
10.11.2014 22:01:45   
Visnja RR
kad meni budete kupovali za rodjendan parfem zna se .... od koljevka pa do groba Emporio Armani She user posted image
moze i najmanje pakovanje .....
a mozete mi kupiti i prije rodjendana ovaj mi jedva moze jos mjesec dana potrajati...
eto user posted image

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 846
   RE: Parfemi
10.11.2014 22:03:50   
teacher75
U mom drustvu nekad izrazimo zelju, sta nam treba al gledamo da bude u okviru tih 30ak kmuser posted image

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 847
   RE: Parfemi
10.11.2014 22:05:45   
Visnja RR

IZVORNA PORUKA: teacher75

U mom drustvu nekad izrazimo zelju, sta nam treba al gledamo da bude u okviru tih 30ak kmuser posted image


mi u drustvu ne kupujemo poklone ...to je samo za nasu djecu obavezno...

ili se kupi neka zahebancija

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 848
   RE: Parfemi
10.11.2014 22:05:57   
bebaa
kao što reče Tiki usudila bi se zatražiti parfem na poklon jedino od mm.....a i ne trebam,sam vidi kad je pri kraju......user posted image

_____________________________

"U laži su kratke noge ! "

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 849
   RE: Parfemi
10.11.2014 22:06:09   
teacher75
Meni mozete i nutellu al onu od kilu. Evo kupih onu od 400 grama, u oko mi moze stati, uzeh kasiku i pojedoh je odmah pola

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 850
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  32 33 [34] 35 36   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  32 33 [34] 35 36   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *