|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: aerobik
5.10.2010 11:37:01   
bucka73
Visnja RR da li ima u Radon Plazi aerobic u oktobru? Kako sam gledala na stranici dami.ba cini mi se da su sad samo na Ilidzi :(

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 101
   RE: aerobik
5.10.2010 11:41:37   
M kao Mama
IZVORNA PORUKA: bucka73

Visnja RR da li ima u Radon Plazi aerobic u oktobru? Kako sam gledala na stranici dami.ba cini mi se da su sad samo na Ilidzi :(



Vjeruj da je istina, jer ja sam konačno odlučila da do petka se upišem, i to baš tu, u Radon P., ali ja pez pehova, sve je moguće, ajjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjj.

Višnja, javljaj jel ovo istina ili dezinformacija

(odgovor članu bucka73)
Neposredna veza do poruke: 102
   RE: aerobik
5.10.2010 14:11:48   
bucka73
Ja sam isto planirala krenuti ovih dana. Kada sam gledala stranicu u septembru  bio je raspored za Radon Plazu, a sada nista :(((
To mora da je zato sto sam se ja konacno odlucila aktivirati :))))

(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 103
   RE: aerobik
25.11.2010 13:34:28   
Anoniman
UH, krenula sam napokon ponovo na aerobik, ja sve kontam ma u formi sam jer trcim za djetetom cijeli dan, ali malo sutra, nakon jednog treninga misici me bole nekoliko dana, ali osjecaj je odlican, zato zene aktivirajte seuser posted image

(odgovor članu bucka73)
  Neposredna veza do poruke: 104
   RE: aerobik
25.11.2010 17:03:21   
teacher75
ja sam pocela nakon zetre ici u skenderiju na zumbu jer mi je tamo blize i super jeuser posted image prezadovoljna sam, oznojim se komplet a zanimljivo je i veselouser posted image zumba rules!!!user posted image

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 105
   RE: aerobik
13.12.2010 19:07:10   
meg 1
Gledala sam na plakatama po gradu ima Zumba u plesnom klubu Spin (Nedim Hreljic) negdje na alifakovcu...

Teacher75, jel guzva u skenderiji??? Kad su termini? Koliko se placa?



_____________________________

vjezbanje kod kuce

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 106
   RE: aerobik
13.12.2010 21:36:34   
teacher75
IZVORNA PORUKA: meg 1

Gledala sam na plakatama po gradu ima Zumba u plesnom klubu Spin (Nedim Hreljic) negdje na alifakovcu...

Teacher75, jel guzva u skenderiji??? Kad su termini? Koliko se placa?



evo ja se maloprije vratila sa zumbeuser posted image guzva je u skenderiji ali je dobro. pon-sri i petak u 19.30, ned. u 18.00 i cetvrtak u 17.00.
http://www.facebook.com/photo.php?fbid=494300608608&set=a.494287758608.265530.603828608&ref=notif&notif_t=photo_reply#!/group.php?gid=154277657929647


_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu meg 1)
Neposredna veza do poruke: 107
   RE: aerobik
22.12.2010 13:42:29   
emi7908
Ej drage dame, maloprije sam čitala o Zumbi i strašno mi se sviđa.. user posted image  Prije rođena mog sinčića i  pored svih mojih obaveza bavila sam se profesionalno orijentalnim plesom. Napravila sam dužu pauzu pa sad hoću ponovo da se aktiviram i Zumba mi izgleda odlično za to. Ne znam je li još uvijek gužva kako pišete, voljela bi znati. Ili aerobik na području Ilidže, Nedžarića ili Stupa. Ako je neko zainteresovan možemo skupa ... user posted image  čekam vas pozzzzz

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 108
   RE: aerobik
22.12.2010 14:44:58   
muby
IZVORNA PORUKA: emi7908

Ej drage dame, maloprije sam čitala o Zumbi i strašno mi se sviđa.. user posted image  Prije rođena mog sinčića i  pored svih mojih obaveza bavila sam se profesionalno orijentalnim plesom. Napravila sam dužu pauzu pa sad hoću ponovo da se aktiviram i Zumba mi izgleda odlično za to. Ne znam je li još uvijek gužva kako pišete, voljela bi znati. Ili aerobik na području Ilidže, Nedžarića ili Stupa. Ako je neko zainteresovan možemo skupa ... user posted image  čekam vas pozzzzz


i ja bih nesto na ilidzi ali nikako da se nakanim.
Inace se jedva stignem naspavati ali mislim da bi mi aerobik samo podigao energiju.
Pa eto ako ima sta na ilidzi javite mozda probam i ja :)

(odgovor članu emi7908)
Neposredna veza do poruke: 109
   RE: aerobik
22.12.2010 21:56:56   
teacher75
IZVORNA PORUKA: emi7908

Ej drage dame, maloprije sam čitala o Zumbi i strašno mi se sviđa.. user posted image  Prije rođena mog sinčića i  pored svih mojih obaveza bavila sam se profesionalno orijentalnim plesom. Napravila sam dužu pauzu pa sad hoću ponovo da se aktiviram i Zumba mi izgleda odlično za to. Ne znam je li još uvijek gužva kako pišete, voljela bi znati. Ili aerobik na području Ilidže, Nedžarića ili Stupa. Ako je neko zainteresovan možemo skupa ... user posted image  čekam vas pozzzzz

ja idem na zumbu u skenderiji i guzva je radnim danima (pon. i sri.). uveden je termin nedjeljom u 6 i nije bila guzva, petkom u pola 8 je isto manja guzva nego ponedjeljkom i srijedom, a uveden je i termin cetvrtkom u 5- pretpostavljam da nece biti guzva jer dosta radje radi do te dobi. idem sutra pa cu vidjeti:)


_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu emi7908)
Neposredna veza do poruke: 110
   RE: aerobik
28.12.2010 23:05:29   
teacher75
zumba je super, vec sam skinula 2 kguser posted image user posted image user posted image jos 2 i bicu superuser posted image

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 111
   RE: aerobik
30.12.2010 10:44:04   
meg 1
Teacher75, svaka cast samo tako nastavi,   definitivno zumba :)  
Znam da je puno bolje raditi u grupi, nego sam kod kuce, lakse je u biti smrsati, ali meni smeta sto si poslije treninga, oznojena, mokra, i izadjes vani na ove minuse.
A tako bih voljela u neku grupu od 10-tak zena pa da vjezbamo, al nista do ljeta :) 

_____________________________

vjezbanje kod kuce

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 112
   RE: aerobik
8.1.2011 10:20:57   
teacher75
IZVORNA PORUKA: meg 1

Teacher75, svaka cast samo tako nastavi,   definitivno zumba :)  
Znam da je puno bolje raditi u grupi, nego sam kod kuce, lakse je u biti smrsati, ali meni smeta sto si poslije treninga, oznojena, mokra, i izadjes vani na ove minuse.
A tako bih voljela u neku grupu od 10-tak zena pa da vjezbamo, al nista do ljeta :) 

ja se dobro utoplim, debela jakna sa kapuljacom pa na trolejbus i kuci na tusiranje. hvala bogu, nisam se do sada nikako razboljelauser posted image


_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu meg 1)
Neposredna veza do poruke: 113
   RE: aerobik
25.1.2011 10:52:14   
emma.L
Pošto ne mogu provjeriti na poslu user posted image , ima li negdje za skinuti vježbe zumba fitness? Ili kupiti DVD?

_____________________________

Ema, kokola i sreća najveća, 15.10.2008.
Timur, radost mamina, 9.10.2011.

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 114
   RE: aerobik
28.1.2011 10:46:57   
teacher75

Lokacija:Forum > [Porodični život] > Mršavljenje > RE: aerobik

evo malo zumbe i za trudnice, instruktorica je 8.mjesec!user posted image
http://www.youtube.com/watch?v=tQZP2r4-WY0&feature=player_embedded

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu emma.L)
Neposredna veza do poruke: 115
   RE: aerobik
28.1.2011 11:12:28   
muby
IZVORNA PORUKA: teacher75

evo malo zumbe i za trudnice, instruktorica je 8.mjesec!user posted image
http://www.youtube.com/watch?v=tQZP2r4-WY0&feature=player_embedded


Haos
divim se zeni
ali ja ne bih smjela :)

< Poruku je uredio muby -- 28.1.2011 11:17:40 >

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 116
   RE: aerobik
28.1.2011 11:13:08   
muby
IZVORNA PORUKA: emma.L

Pošto ne mogu provjeriti na poslu user posted image , ima li negdje za skinuti vježbe zumba fitness? Ili kupiti DVD?


isto pitanje

(odgovor članu emma.L)
Neposredna veza do poruke: 117
   RE: aerobik
28.1.2011 11:14:20   
teacher75
IZVORNA PORUKA: muby

IZVORNA PORUKA: teacher75

evo malo zumbe i za trudnice, instruktorica je 8.mjesec!user posted image
http://www.youtube.com/watch?v=tQZP2r4-WY0&feature=player_embedded


Haos
divim se zeni
ali ja nebih smjela :)

ne bih ni ja, al to joj jre profesija pa zna tacno kako i dokle smije:)


_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu muby)
Neposredna veza do poruke: 118
   RE: aerobik
28.1.2011 11:32:36   
muby
hej ticer sad sam gledala ovaj tvoj video prljavi ples
predobro
decki imaju koreografiju user posted image user posted image user posted image

a mlada ima istu frizuru kakvu sam ja imala na svadbi :)

< Poruku je uredio muby -- 28.1.2011 11:39:41 >

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 119
   RE: aerobik
28.1.2011 12:35:34   
tekja
zumba je super, nego teacher kako se pohvata koreografija, ja nikako da uhvatim ritamuser posted image  evo sad sam skakala uz njihove snimke sa FB...grrrr i jos bih, ali nemam kondicije viseuser posted image user posted image ...nego ako ima neka forumasica sa Dobrinje da bi na zumbu ili aerobik, nek se javi na PP...ja se vec pola zime kanim, ali nemam drustvouser posted image  pa mi i polet brzo nestane...

< Poruku je uredio tekja -- 28.1.2011 12:36:19 >


_____________________________

Jul 20th

...just because it burns
doesn't mean you're gonna die
you gotta get up and try try try!

(odgovor članu muby)
Neposredna veza do poruke: 120
   RE: aerobik
28.1.2011 12:38:35   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: tekja

zumba je super, nego teacher kako se pohvata koreografija, ja nikako da uhvatim ritamuser posted image  evo sad sam skakala uz njihove snimke sa FB...grrrr i jos bih, ali nemam kondicije viseuser posted image user posted image ...nego ako ima neka forumasica sa Dobrinje da bi na zumbu ili aerobik, nek se javi na PP...ja se vec pola zime kanim, ali nemam drustvouser posted image  pa mi i polet brzo nestane...


što će ti sa drobrinje...
evo idemo mi ja i teacher sad u ndelju...
u skenderiji na zumbu...
hajde sa namauser posted image
nađemo se ipred i idemo zajedno unutra...teacher nas vodi ko učenikeuser posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu tekja)
Neposredna veza do poruke: 121
   RE: aerobik
28.1.2011 12:48:50   
tekja
ma ja to zbog drustva Hanadi, valja se gore-dolje citav sahat truckat u trolejbusu...u koliko sati i gdje tacno da se nadjemo, vala mogla bih vas i upoznati viseuser posted image , pa da odem na onu temu koga znamo sa RRuser posted image ?

_____________________________

Jul 20th

...just because it burns
doesn't mean you're gonna die
you gotta get up and try try try!

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 122
   RE: aerobik
28.1.2011 12:59:00   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: tekja

ma ja to zbog drustva Hanadi, valja se gore-dolje citav sahat truckat u trolejbusu...u koliko sati i gdje tacno da se nadjemo, vala mogla bih vas i upoznati viseuser posted image , pa da odem na onu temu koga znamo sa RRuser posted image ?

javim ti tačan dogovor gdje te čekamouser posted image
u nedelju je temin u 18 h...
javim ti PP kad tačno i gdje...idemo na zumnanje user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu tekja)
Neposredna veza do poruke: 123
   RE: aerobik
28.1.2011 13:02:33   
tekja
cekam PPuser posted image

_____________________________

Jul 20th

...just because it burns
doesn't mean you're gonna die
you gotta get up and try try try!

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 124
   RE: aerobik
28.1.2011 17:42:11   
Niina
ja idem u zetru na onaj firness, a koliko je para zumba i kada je? bas sam i ja gledala ove snimke na youtubu i meni ekstra jer ima puno koraka LA plesova user posted image user posted image

_____________________________

Kada bi srce moglo da misli, na svijetu ne bi bilo ljubavi.

(odgovor članu tekja)
Neposredna veza do poruke: 125
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji dio trudnoće vam se najviše dopao ili najlakši?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *