|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: aerobik
28.1.2011 18:16:26   
teacher75

IZVORNA PORUKA: tekja

zumba je super, nego teacher kako se pohvata koreografija, ja nikako da uhvatim ritamuser posted image  evo sad sam skakala uz njihove snimke sa FB...grrrr i jos bih, ali nemam kondicije viseuser posted image user posted image ...nego ako ima neka forumasica sa Dobrinje da bi na zumbu ili aerobik, nek se javi na PP...ja se vec pola zime kanim, ali nemam drustvouser posted image  pa mi i polet brzo nestane...

polako, ne moze se odmah sve pohvatati, ali nakon 2-3 puta se uhvati ono glavno i kasnije ide ko od saleuser posted image

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu tekja)
Neposredna veza do poruke: 126
   RE: aerobik
28.1.2011 18:22:37   
tekja
znaci nece mi se niko smijati na netalentiranostiuser posted image ...hajd bitno je da se skaceuser posted image ...evo MM je obecao da ce me vozariti da mu se ne prehladimuser posted image

_____________________________

Jul 20th

...just because it burns
doesn't mean you're gonna die
you gotta get up and try try try!

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 127
   RE: aerobik
28.1.2011 18:29:41   
teacher75
IZVORNA PORUKA: tekja

znaci nece mi se niko smijati na netalentiranostiuser posted image ...hajd bitno je da se skaceuser posted image ...evo MM je obecao da ce me vozariti da mu se ne prehladimuser posted image

user posted image user posted image user posted image za tm, moj cuva user posted image pa i ja idem trolom

< Poruku je uredio teacher75 -- 28.1.2011 18:30:04 >


_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu tekja)
Neposredna veza do poruke: 128
   RE: aerobik
29.1.2011 22:18:33   
tekja
hanady, teacher...ja nazalost ne mogu sutra sa vama na zumbuuser posted image ...MM promijenili smjenu, sutra radi nocnu, nemam kome ostaviti Vedada...al' javim za iduci put, bas sam se nameracilauser posted image ...

_____________________________

Jul 20th

...just because it burns
doesn't mean you're gonna die
you gotta get up and try try try!

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 129
   RE: aerobik
29.1.2011 23:45:03   
teacher75

IZVORNA PORUKA: tekja

hanady, teacher...ja nazalost ne mogu sutra sa vama na zumbuuser posted image ...MM promijenili smjenu, sutra radi nocnu, nemam kome ostaviti Vedada...al' javim za iduci put, bas sam se nameracilauser posted image ...

bas mi je zao, ja idem 90%...cujemo se za drugi putuser posted image

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu tekja)
Neposredna veza do poruke: 130
   RE: aerobik
31.1.2011 12:06:46   
meg 1
IZVORNA PORUKA: muby

IZVORNA PORUKA: emma.L

Pošto ne mogu provjeriti na poslu user posted image , ima li negdje za skinuti vježbe zumba fitness? Ili kupiti DVD?


isto pitanje


ima na piku dvd-ova zumbe


_____________________________

vjezbanje kod kuce

(odgovor članu muby)
Neposredna veza do poruke: 131
   RE: aerobik
2.2.2011 7:42:44   
Mala Selma
Dobro jutro drage moje,

želim davas obavijestim da nakon zimske pauze, JU „Centar za sport i rekreaciju“ nastavlja sa realizacijom besplatnog programa  za žene – aerobik.

Rekreacija počinje u ponedjeljak od 07. februara 2011. godine u slijedećim terminima:
-          Ponedjeljkom od 16:30 sati
-          Četvrtkom od 16:30 sati

Pravo na besplatnu rekreaciju imaju žene koje stanuju na području Općine Centar !!!

_____________________________

Ljubav se zove imenom tvojim 28.04.2009.


(odgovor članu meg 1)
Neposredna veza do poruke: 132
   RE: aerobik
2.2.2011 8:46:08   
tekja
...vama iz diskriminatorske opcine centaruser posted image user posted image .... salim se...sretno besplatno user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Jul 20th

...just because it burns
doesn't mean you're gonna die
you gotta get up and try try try!

(odgovor članu Mala Selma)
Neposredna veza do poruke: 133
   RE: aerobik
10.2.2011 12:28:43   
princeza
Zdravo moje drage forumasice hoce li neko danas  ici na aerobic u FIS,u ponedjeljak nisam stigla od obaveza a danas bi mogla samo me strah da me ne prime posto im je danas drugi dan a nikoga neznam.user posted image

(odgovor članu tekja)
Neposredna veza do poruke: 134
   RE: aerobik
10.2.2011 12:33:38   
kleoopatra
joj i  ja trazim negdje da pocenm da idem na aerobik pa gdje mi predlazete novo sarajevo sam

_____________________________

22.02.2010. Sara

(odgovor članu princeza)
Neposredna veza do poruke: 135
   RE: aerobik
17.2.2011 22:31:57   
draguljče
Čula sam da ima aerobik na Dobrinji u Merkatoru. Je li zna neko nešto? Koliko novca, kako su organizovani termini, ko vodi?

_____________________________

Boj se ovna, boj se govna, pa kad ću onda živjeti?!

"Čovjek ti je, bona, teški hajvan i ovo malo duše šejtan mu dade da mu teže bude!"

(odgovor članu kleoopatra)
Neposredna veza do poruke: 136
   RE: aerobik
17.2.2011 22:34:12   
teacher75

IZVORNA PORUKA: kleoopatra

joj i  ja trazim negdje da pocenm da idem na aerobik pa gdje mi predlazete novo sarajevo sam

haj sa mnom na zumbu u skenderiju, ja sam na grbavici user posted image

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu kleoopatra)
Neposredna veza do poruke: 137
   RE: aerobik
17.2.2011 22:38:18   
Niina
ticer bila sam na zumbi u zetri doduse i bas je luda....ali ritam drma...vise nisam mogla ni bokom da mrdnem...

_____________________________

Kada bi srce moglo da misli, na svijetu ne bi bilo ljubavi.

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 138
   RE: aerobik
17.2.2011 22:40:04   
Niina

IZVORNA PORUKA: kleoopatra

joj i  ja trazim negdje da pocenm da idem na aerobik pa gdje mi predlazete novo sarajevo sam

ja idem u zetru i meni je ekstra...padam u bandak svaki put... evo im rasporeda
http://www.ln1.ba/new/raspored.php

_____________________________

Kada bi srce moglo da misli, na svijetu ne bi bilo ljubavi.

(odgovor članu kleoopatra)
Neposredna veza do poruke: 139
   RE: aerobik
17.2.2011 22:40:28   
teacher75

IZVORNA PORUKA: Niina

ticer bila sam na zumbi u zetri doduse i bas je luda....ali ritam drma...vise nisam mogla ni bokom da mrdnem...

meni zumba odgovara kao nijedna vrsta aerobika do sada, a svasta sam probala. bas danas sam se super iskakala i preznojila i extra se osjecamuser posted image

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu Niina)
Neposredna veza do poruke: 140
   RE: aerobik
17.2.2011 22:41:24   
teacher75

IZVORNA PORUKA: Niina


IZVORNA PORUKA: kleoopatra

joj i  ja trazim negdje da pocenm da idem na aerobik pa gdje mi predlazete novo sarajevo sam

ja idem u zetru i meni je ekstra...padam u bandak svaki put... evo im rasporeda
http://www.ln1.ba/new/raspored.php

bila sam i ja u zetri ali mi je sada daleko, skenderija mi je bliza, super je i tamo mada nisam bila na njihovoj zumbiuser posted image

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu Niina)
Neposredna veza do poruke: 141
   RE: aerobik
17.2.2011 22:42:54   
Niina
ma meni zetra blizu krenem 5 min prije pocetka...nije skupa ima svaki dan i sarolik im je program....meni se do sada najvise svidio pilates...to cu ako bog da kada skinem kile, jer sad za sad mi najvise trebaju kardio vjezbe.

_____________________________

Kada bi srce moglo da misli, na svijetu ne bi bilo ljubavi.

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 142
   RE: aerobik
7.3.2011 22:27:51   
teacher75
hanady, tekja, sta je s vama i zumbom? ja idem uveliko a vas nigdje, sve cekam da se javite i nistauser posted image

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu Niina)
Neposredna veza do poruke: 143
   RE: aerobik
10.3.2011 22:23:21   
teacher75

IZVORNA PORUKA: teacher75

hanady, tekja, sta je s vama i zumbom? ja idem uveliko a vas nigdje, sve cekam da se javite i nistauser posted image



_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 144
   RE: aerobik
13.3.2011 23:10:30   
hmela
Zdravo,evo i ja sam planirala početi s nekim vidom te aktivnosti,kako bi se malo počela buditi iz ovog zimskog sna :).
Čitam razne komentare i imam nekoliko pitanja.
1.Da li neko zna da li u centru za mlade Yout house na Č.Vili i sada ima neki,ajrobik,kada je,kako je i koliko je???
2.Da li neko zna kakav je aerobik (koje je kvalitete),u školi Vladimir Nazor u Hrasnom,kada je,kako je i koliko je???
3Zumba kakva je ustvari,damli se stvarno od nje mrša,da li je toliko efikasna,kako se može upisati,kojim danima je i koliko košta???
Unaprijed velika hvala i molim za odgovore ukoliko išta o ovome znate,hvala i sretno sa drmanjem i razgoibavanjem,kao i pripremama za ljeto :)PUSA


_____________________________

Tko čekati ne zna, taj neće shvatit, niti će znati drugi
da si me spasila ti jedina čekanjem svojim dugim.
Nas dvoje samo znat ćemo kako preživjeh vatru kletu -
naprosto, ti si čekati znalakao nitko na svijetu.

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 145
   RE: aerobik
14.3.2011 9:06:13   
teacher75

IZVORNA PORUKA: hmela

Zdravo,evo i ja sam planirala početi s nekim vidom te aktivnosti,kako bi se malo počela buditi iz ovog zimskog sna :).
Čitam razne komentare i imam nekoliko pitanja.
1.Da li neko zna da li u centru za mlade Yout house na Č.Vili i sada ima neki,ajrobik,kada je,kako je i koliko je???
2.Da li neko zna kakav je aerobik (koje je kvalitete),u školi Vladimir Nazor u Hrasnom,kada je,kako je i koliko je???
3Zumba kakva je ustvari,damli se stvarno od nje mrša,da li je toliko efikasna,kako se može upisati,kojim danima je i koliko košta???
Unaprijed velika hvala i molim za odgovore ukoliko išta o ovome znate,hvala i sretno sa drmanjem i razgoibavanjem,kao i pripremama za ljeto :)PUSA


evo ja cu ti odgovoriti na 3. pitanju: zumba je aerobna vrsta treninga sto znaci da je idealna za mrsanje, pod uslovom naravno da se ide bar 3 puta sedmicno i da se pazi na prehranu. ja idem na skenderiju, ako te zanimaju detalji javi se na pp pa cu ti reci

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu hmela)
Neposredna veza do poruke: 146
   RE: aerobik
14.3.2011 12:24:10   
tekja
IZVORNA PORUKA: teacher75

hanady, tekja, sta je s vama i zumbom? ja idem uveliko a vas nigdje, sve cekam da se javite i nistauser posted image


joj teacher ja tek sada vidjeh da si nas trazila, bas ne volim tu svoju osobinu, u momentu dobijem toliko elana i onda pafuser posted image ..al' sam evo krenula sa MM na trcanje 2 puta sedmicno, jer prvo moram malo poboljsati kondiciju - koja je btw,user posted image ,a ako Bog da, 1. maja se selim na M. Dvor, pa cu tada i krenuti na Zumbu, podaleko mi je s Dobrinjeuser posted image  (to mi je plan, a kakav ON ima za mene, to je drugi par rukavauser posted image )...hvala sto mislis na nasuser posted image

_____________________________

Jul 20th

...just because it burns
doesn't mean you're gonna die
you gotta get up and try try try!

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 147
   RE: aerobik
21.4.2011 9:20:35   
teacher75

IZVORNA PORUKA: tekja

IZVORNA PORUKA: teacher75

hanady, tekja, sta je s vama i zumbom? ja idem uveliko a vas nigdje, sve cekam da se javite i nistauser posted image


joj teacher ja tek sada vidjeh da si nas trazila, bas ne volim tu svoju osobinu, u momentu dobijem toliko elana i onda pafuser posted image ..al' sam evo krenula sa MM na trcanje 2 puta sedmicno, jer prvo moram malo poboljsati kondiciju - koja je btw,user posted image ,a ako Bog da, 1. maja se selim na M. Dvor, pa cu tada i krenuti na Zumbu, podaleko mi je s Dobrinjeuser posted image  (to mi je plan, a kakav ON ima za mene, to je drugi par rukavauser posted image )...hvala sto mislis na nasuser posted image

znaci nakon 1.maja dobivam drustvo na zumbiuser posted image

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu tekja)
Neposredna veza do poruke: 148
   RE: aerobik
9.1.2012 16:43:05   
emma.L
Je li itko išao na aerobik kod nekog Mikija u OŠ Vladimir Nazor u Hrasnom?
Dobila sam preporuku za tog tipa, pa me zanima još mišljenja.
Također me zanima jesu li uveli zumbu jer je bilo govora da hoće.


_____________________________

Ema, kokola i sreća najveća, 15.10.2008.
Timur, radost mamina, 9.10.2011.

(odgovor članu tekja)
Neposredna veza do poruke: 149
   RE: aerobik
10.1.2012 8:30:15   
Neca xxx
Nisam isla, ali sam cula da je odlican. Moje kolegice su isle kod njega na aerobik. I ja sam zainteresovana za zumbu u Atlantisu, jer kada sam se ja nekada davno raspitivala, nisu imali zumbu u programu.
Zna li neko jesu li uveli i zumbu?

(odgovor članu emma.L)
Neposredna veza do poruke: 150
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *