|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: prva dječija frizura-frizer ili majka?
11.3.2013 12:00:04   
sporty mamaa
Siske joj osisa svekrva, a kad joj sisam duzinu vodim je frizerki. Jedno vrije se uzasno bojala. Cak je tjerala frizerku nek joj vrati kosu, scene su to bileuser posted image user posted image

(odgovor članu Honey3)
Neposredna veza do poruke: 26
   RE: prva dječija frizura-frizer ili majka?
11.3.2013 12:00:44   
Amani12
Moj djecak ima tanku i rijetku kosicu,kum mu je za 1.rodjendan osisao pramencic,
a prvo sisanje je bilo sa dvije godine i dva mjeseca,kod frizera,prije zaista nije bilo potrebe.

Redovno idemo na sisanje,nikada nije pravio dramu oko toga,sreca.user posted image

_____________________________

21.12.2009. Najljepse Sunce obasjalo nase Nebo Ljubavi <3
30.01.2016. Nova najveca Ljubav stigla u nas zagrljaj <3


(odgovor članu Honey3)
Neposredna veza do poruke: 27
   RE: prva dječija frizura-frizer ili majka?
11.3.2013 12:01:47   
canim
Sisam joj ja samo siskice i jednom sam joj duzinu poravnala ali njoj je jako mekana kosica i uvija se, tako da i nemozes neku frizuricu napraviti, svaka dlaka na svoju stranu ide.

Ne vjerujem da bi bila odusevljena s frizerom, tako da cemo to sacekati dok joj malo kosica ojaca a i ona malo poraste.

(odgovor članu Honey3)
Neposredna veza do poruke: 28
   RE: prva dječija frizura-frizer ili majka?
11.3.2013 12:02:57   
bebacha
Ajlu sisa frizerka u frizeraju a Alenu tajo s masinom obletiuser posted image

_____________________________

"Ako kaniš pobijediti, ne smiješ izgubiti."

(odgovor članu canim)
Neposredna veza do poruke: 29
   RE: prva dječija frizura-frizer ili majka?
11.3.2013 12:03:53   
Silver
Ja imam traumu user posted image otkako je moj otac osisao mladjeg brata kad smo bili mali user posted image sad kad gledamo te slike suze nas obliju kako je burazer smijesan bio, zato...ja a ni moj muz a narocito ne moj otac, necemo sisati bebana, imam komsinicu frizerku koju moj djecak poznaje i voli, pa ce ga ona sisati aBd, ali nam se sad svidja duza kosica svakako!

_____________________________

...kad iz ljubavi zivot nastane...
* 10.01.2012.g.*

(odgovor članu Amani12)
Neposredna veza do poruke: 30
   RE: prva dječija frizura-frizer ili majka?
11.3.2013 13:47:44   
mamma mumi
Mog starijeg sina sisa frizerica od prvog puta, a i mladjeg namjeravam akB. Ne bih bas da ih unakazim, pa da se smiju kad budu veliki maminom radu user posted image

(odgovor članu Silver)
Neposredna veza do poruke: 31
   RE: prva dječija frizura-frizer ili majka?
11.3.2013 13:59:16   
leona81
ja sisam M, svakako i da pogrijesim kod nje se ne vidi

_____________________________

29.04.2013-29.10.2013...184 days
For every day, I miss you. For every hour, I need you. For every minute, I feel you. Forever, I love you...

(odgovor članu mamma mumi)
Neposredna veza do poruke: 32
   RE: prva dječija frizura-frizer ili majka?
11.3.2013 14:00:48   
Blue rose RR
IZVORNA PORUKA: leona81

ja sisam M, svakako i da pogrijesim kod nje se ne vidi


Lokne ?


_____________________________

"Ja jesam siromah i samo snove imam. Pred noge tvoje polažem ih. Nježno gazi, jer gaziš po snovima mojim.“
W. B. Y

(odgovor članu leona81)
Neposredna veza do poruke: 33
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *