|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Uredjenje interijera - kreativne ideje
12.3.2013 10:10:31   
Hanady RR
moja želja za pregradni zid velike dječije sobe u dvije manje :)
http://www4.slikomat.com/13/0312/hfi-383871.jpg

mini bar...jest da stoji vani jedan al ja bi njega unutra ubacila pa ga votala po potrebi:)
http://www4.slikomat.com/13/0312/26g-6.jpg

i jedna unututrašnji jako željeni
http://www4.slikomat.com/13/0312/62x-7.jpg

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu minie)
Neposredna veza do poruke: 26
   RE: Uredjenje interijera - kreativne ideje
12.3.2013 10:14:30   
loomasa

IZVORNA PORUKA: Mya_81 RR


IZVORNA PORUKA: loomasa

Drugarica je kupila roletne (one kao štofane) i na njih isprintala slike porodice. Veri najs indiid :)


Ovo mi zvuci zanimljivo. Samo gdje je to printala? One nisu cvrste, nemam predstave kako bi se na njih printalo user posted image


reče da je jednostavno odnijela u copy shop, kako su to izveli ni ja baš ne znam :-/

(odgovor članu Mya_81 RR)
Neposredna veza do poruke: 27
   RE: Uredjenje interijera - kreativne ideje
12.3.2013 10:15:19   
Mya_81 RR
Kako mi je sladak ovaj ormaric rozi...moze biti stvarno razlicita namjena...recimo na kotacice pa da je u kuhinji sa zacinima i slicnim potrepstinama.

_____________________________

Najvažnija stvar koju će naučiti s godinama je da ne postoji nijedan način da se bude savršena majka i milion načina da se bude dobra majka.

Ljubav, 25.06.2009.

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 28
   RE: Uredjenje interijera - kreativne ideje
12.3.2013 10:17:30   
Mya_81 RR

IZVORNA PORUKA: loomasa


IZVORNA PORUKA: Mya_81 RR


IZVORNA PORUKA: loomasa

Drugarica je kupila roletne (one kao štofane) i na njih isprintala slike porodice. Veri najs indiid :)


Ovo mi zvuci zanimljivo. Samo gdje je to printala? One nisu cvrste, nemam predstave kako bi se na njih printalo user posted image


reče da je jednostavno odnijela u copy shop, kako su to izveli ni ja baš ne znam :-/


Sad jos jedno pitanje u vezi stofa, je li to kao one stare zelene roletne sto su svi imali user posted image Mislim, je li takav materijal?
Pravo mi je zanimljiva ova ideja, mozes igrati s bojama materijala, okvirovima i napraviti super stvar!

_____________________________

Najvažnija stvar koju će naučiti s godinama je da ne postoji nijedan način da se bude savršena majka i milion načina da se bude dobra majka.

Ljubav, 25.06.2009.

(odgovor članu loomasa)
Neposredna veza do poruke: 29
   RE: Uredjenje interijera - kreativne ideje
12.3.2013 10:18:12   
palachinken
Jednom, kada RR postane normalne brzine, stavljat cu i ja slike, sad nema šanse....

_____________________________

Somewhere along the way, we all go a bit mad. So burn, let go and dive into horror, because maybe it's the chaos which helps us find where we belong

(odgovor članu Mya_81 RR)
Neposredna veza do poruke: 30
   RE: Uredjenje interijera - kreativne ideje
12.3.2013 10:21:31   
Mya_81 RR
Eh, jedva cekam!
Ja sam isto nasla dobrih ideja za zid, ali presporo uploada slike sad user posted image
A zanima me ovo za stof i printanje. Vec vidim na zidu dvije najdraze slike koje vec dugo cekam da isprintam! user posted image

_____________________________

Najvažnija stvar koju će naučiti s godinama je da ne postoji nijedan način da se bude savršena majka i milion načina da se bude dobra majka.

Ljubav, 25.06.2009.

(odgovor članu palachinken)
Neposredna veza do poruke: 31
   RE: Uredjenje interijera - kreativne ideje
12.3.2013 10:22:25   
maja78 RR
Divna tema

_____________________________

"Svi mi živimo pod istim nebom, ali nemamo isti horizont." - Konrad Hermann Josef Adenauer

(odgovor članu Mya_81 RR)
Neposredna veza do poruke: 32
   RE: Uredjenje interijera - kreativne ideje
6.9.2013 10:18:38   
mayra
Treba mi pomoc. Posto vidim da ovdje ima super ideja, pomozite mi da rijesim jedan cosak u kuci. To je cosak iznad improvizovane trpezarije, postavicu sliku da vidite kako izgleda. Meni izgleda prazno i nedovrseno.

http://www.dodaj.rs/f/3t/13v/3IMz2fnQ/dscf3047.jpg
http://www.dodaj.rs/f/3Y/Xl/1bbLmBKb/dscf3048.jpg

_____________________________

Ja sam vasar.Eto sta !
Ja sam tristo cuda.
Muzika sam. Guzva. Smeh.
Vrteska. I luda.

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 33
   RE: Uredjenje interijera - kreativne ideje
10.9.2013 9:35:15   
Visnja RR

IZVORNA PORUKA: teacher75

nego hajmo ideje za moju dnevnu. kao sto juce napisah mm nece da kreci u dvije boje, pa samo odlucili da uzmemo bež a ovaj jedan zid da nekako ukrasim. sta predlazete, tapetu ukrasnu ili neku dekoraciju na zid- tu je ugao pa kontam iznad nestouser posted image



_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu mayra)
Neposredna veza do poruke: 34
   RE: Uredjenje interijera - kreativne ideje
10.9.2013 9:57:51   
hanabanana
Meni su tapete super stvar.

Imamo ih u trpezariji i dnevnoj. Ja volim bijele zidove, a tapetama sam razbila monotoniju.

Pogledaj tamo kod mene kako izgledaju ima na par slika. user posted image

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 35
   RE: Uredjenje interijera - kreativne ideje
10.9.2013 10:15:49   
teacher75
imas puno slika, posalji mi linkove na fbuser posted image

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu hanabanana)
Neposredna veza do poruke: 36
   RE: Uredjenje interijera - kreativne ideje
10.9.2013 12:28:28   
elmaL

IZVORNA PORUKA: mayra

Treba mi pomoc. Posto vidim da ovdje ima super ideja, pomozite mi da rijesim jedan cosak u kuci. To je cosak iznad improvizovane trpezarije, postavicu sliku da vidite kako izgleda. Meni izgleda prazno i nedovrseno.

http://www.dodaj.rs/f/3t/13v/3IMz2fnQ/dscf3047.jpg
http://www.dodaj.rs/f/3Y/Xl/1bbLmBKb/dscf3048.jpg


ne znam koliko volis više slika na zidu, ali se meni baš svidja kao panel sa porodičnim fotografijama, kad se lijepo rasporede na zidu u jednu grupu, od različitih dimenzija, može i boja okvira. trpezarija je mjesto zbližavanja proodice, i tu mi baš fino stoji to.

a što se tiče ovog tvog prostora, malo mi djeluje sad nepovezano, i ove gore dvije slike velike, kao da su se izgubile tuuser posted image , pa recimo možeš skloniti dole ove slike vaše i napraviti taj panel na zidu, evo psotavicu nekoliko primjera na šta odprilike mislim.
nekako mi je to toplije i fino vizuelno izgleda...

user posted image

user posted image
user posted image

_____________________________

E i A=<3
"Ako se svaki dan malo brinete, izgubit ćete nekoliko godina vašeg života. Ako nešto nije kako treba biti, popravite ako možete. Ali učite se ne brinuti. Brige nikad nisu ništa popravile."

(odgovor članu mayra)
Neposredna veza do poruke: 37
   RE: Uredjenje interijera - kreativne ideje
10.9.2013 13:00:25   
leona81

IZVORNA PORUKA: hanabanana

Meni su tapete super stvar.

Imamo ih u trpezariji i dnevnoj. Ja volim bijele zidove, a tapetama sam razbila monotoniju.

Pogledaj tamo kod mene kako izgledaju ima na par slika. user posted image


imamo ih i mi sad u dnevnoj...gdje mogu vidjeti slike?

_____________________________

29.04.2013-29.10.2013...184 days
For every day, I miss you. For every hour, I need you. For every minute, I feel you. Forever, I love you...

(odgovor članu hanabanana)
Neposredna veza do poruke: 38
   RE: Uredjenje interijera - kreativne ideje
10.9.2013 13:02:03   
Blue rose RR
Ovaj prvi prijedlog fotki mi je extra. I ja sam ljubitelj ovih "zidnih kolaža od fotografija" neovisno od tematike.

_____________________________

"Ja jesam siromah i samo snove imam. Pred noge tvoje polažem ih. Nježno gazi, jer gaziš po snovima mojim.“
W. B. Y

(odgovor članu elmaL)
Neposredna veza do poruke: 39
   RE: Uredjenje interijera - kreativne ideje
7.7.2014 11:47:54   
myb@by
Cure može li pomoć? user posted image  Treba da krečim dnevni boravak. Namještaj je kombinacija bež i smeđe. Razmišlam o narandžastoj boji zidova, stim da bih zid na kojem se nalazi tv i komoda okrečila u neku drugu boju. Imate li kakav prijedlog? user posted image

_____________________________

‎"Tri puta vode do mudrosti: razmišljanje - ono je najplemenitije; odgoj - on je najlakši; i iskustvo - ono je najneugodnije."

(odgovor članu Blue rose RR)
Neposredna veza do poruke: 40
   RE: Uredjenje interijera - kreativne ideje
7.7.2014 11:56:45   
Ilhana RR
Na pintrest ima prelijepi slika ;) udjite i pogledajte a ko voli sam da pravi ima i toga dosta, ja i Lamija redovno nesto radimo sa teme DIY ;)

_____________________________

~~~ Living the dream ~~~

* Lamija 6 maj 2008
* Vedad 20 decembar 2014

(odgovor članu myb@by)
Neposredna veza do poruke: 41
   RE: Uredjenje interijera - kreativne ideje
7.7.2014 12:14:42   
canim
Ja nevolim napadne boje zidova, pogotovo u stanovima u poslovnim prostorima mi je ok, recimo jedan zid onako da vristi.

Ja bih radje izabrala neke skroz svijetle nijanse, tipa krem i sve nijanse koje su slicne krem boji, svjetlo zelena i slicno.

A ako bas hoces narandzastu, kupis neke ukrasne jastuke, ako nemas zavjese, stavis i njih u toj boji i jos nekih sitnica u dnevnom i eto ti osvjezenje, po meni narandzasta je pre napadna ili ako bas hoces tu boju onda radje ofarbaj samo jedan zid a druge bijela ili bez.

Eh sad, to je kako bih ja ali ukusi su razliciti i slazem se sa ilhanom na pinterest se moze naci super ideja.

(odgovor članu Ilhana RR)
Neposredna veza do poruke: 42
   RE: Uredjenje interijera - kreativne ideje
7.7.2014 15:12:26   
Ilhana RR
Jasam kmala u prvom stanu boje koje vriste i nikad nisam mogla mjenjati ukrase jer se ne sklapa... Ovdje su nam svi zidovi bijeli a po jedan zid imamo sa tapetom u neutralnoj boji, vecinom na sivo jer uz to moze sve i zimuz smo konacno izbacili bordo tepih i sad mogu mjenjati u koje god hocu boje ovo ostalo i mnogo je lakse...



_____________________________

~~~ Living the dream ~~~

* Lamija 6 maj 2008
* Vedad 20 decembar 2014

(odgovor članu canim)
Neposredna veza do poruke: 43
   RE: Uredjenje interijera - kreativne ideje
7.7.2014 17:19:18   
myb@by
Cure hvala na savjetima. Meni ne dolazi u obzir da okrečim u bijelo jer bi to uskoro postalo sivo (loži se u kući plus mm pušač).
Canim razmišljala sam čak i o zelenoj koju si predložila, stim što bih ja izabralo pistacija zelenu koju sam i ranije imala i super se pokazala. Vjerovatno ću izabrati nježno narandžastu boju, samo sam u dilemi šta uraditi sa zidom na kojem je tv.

_____________________________

‎"Tri puta vode do mudrosti: razmišljanje - ono je najplemenitije; odgoj - on je najlakši; i iskustvo - ono je najneugodnije."

(odgovor članu Ilhana RR)
Neposredna veza do poruke: 44
   RE: Uredjenje interijera - kreativne ideje
7.7.2014 17:29:48   
Galicia
Zid na kojem je tv bi trebao biti u nekoj njeznijoj boji i niposto tapeta.
Jako ruzno izgleda kad se gleda tv koji je u milion boja, a iza tv-a jos drugih milion. user posted image

Pitajte cinku ona ce vam reci da sam u pravu.

_____________________________

“It takes a long time to make it simple.”

(odgovor članu myb@by)
Neposredna veza do poruke: 45
   RE: Uredjenje interijera - kreativne ideje
7.7.2014 17:33:59   
myb@by
IZVORNA PORUKA: Galicia

Zid na kojem je tv bi trebao biti u nekoj njeznijoj boji i niposto tapeta.
Jako ruzno izgleda kad se gleda tv koji je u milion boja, a iza tv-a jos drugih milion. user posted image

Pitajte cinku ona ce vam reci da sam u pravu.


O tapeti nisam ni razmišljala. user posted image

Ko je cinko, posto sam ja jako rijetko aktivna i znam samo neke mame kada sam bila trudna i kada je bebač bio mali user posted image

< Poruku je uredio myb@by -- 7.7.2014 17:35:05 >


_____________________________

‎"Tri puta vode do mudrosti: razmišljanje - ono je najplemenitije; odgoj - on je najlakši; i iskustvo - ono je najneugodnije."

(odgovor članu Galicia)
Neposredna veza do poruke: 46
   RE: Uredjenje interijera - kreativne ideje
7.7.2014 17:35:54   
Galicia
Palachinken, nasa forumasica dizajner interijera. Jako dobrih ideja ima i savjeta.

_____________________________

“It takes a long time to make it simple.”

(odgovor članu myb@by)
Neposredna veza do poruke: 47
   RE: Uredjenje interijera - kreativne ideje
7.7.2014 17:41:49   
myb@by

IZVORNA PORUKA: Galicia

Palachinken, nasa forumasica dizajner interijera. Jako dobrih ideja ima i savjeta.


Super, najbolje je da joj pošaljem pp, ako bude htjela gratis odgovoriti user posted image . Galicia hvala na savjetu user posted image

_____________________________

‎"Tri puta vode do mudrosti: razmišljanje - ono je najplemenitije; odgoj - on je najlakši; i iskustvo - ono je najneugodnije."

(odgovor članu Galicia)
Neposredna veza do poruke: 48
   RE: Uredjenje interijera - kreativne ideje
7.7.2014 17:51:40   
koka i po
ja sam ove godine napravila malu promjenu u odabiru boja za dnevni boravak....naravno zelena je neizostavnauser posted image .
i kod mene je etazno grijanje i pusi se u prostoriji tako da bijela nije mogla doci u obzir nikako.
s obzirom da tamna boja zidova (bar na mene)djeluje deprimirajuce odabrala sam njezno zelenu.zid gdje je televizor je neka nijansa tamno sivo-zelene boje.tako da se dobio bas dobar efekat.dvoumila sam se izmedju neke tamnije nijanse narandžaste boje i ove trenutne.ova druga mi se pokazala kao bolja .

_____________________________

Dva hajduka ....jedan veliki i jedan mali

Ja cu biti uvijek obicna zena, u masi neprimjetna...neko kome je stalo da barem malo uljepsa i promjeni ovaj svijet i podari mu malo ljudskosti.

(odgovor članu myb@by)
Neposredna veza do poruke: 49
   RE: Uredjenje interijera - kreativne ideje
7.7.2014 18:01:53   
myb@by
Koka i po imaš li sliku zidova.

Ne mogu da pošaljem pp palachinken user posted image , nadam se da će svratiti na ovu temu i posavjetovati me.

_____________________________

‎"Tri puta vode do mudrosti: razmišljanje - ono je najplemenitije; odgoj - on je najlakši; i iskustvo - ono je najneugodnije."

(odgovor članu koka i po)
Neposredna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji dio trudnoće vam se najviše dopao ili najlakši?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *