|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Prepoznavanje
13.3.2013 9:48:50   
Hanady RR
IZVORNA PORUKA: Hannica

Ja se slazem sa ticerkom.user posted image Sexa mi nikad ne fali,ali me djeca cesto izbace iz takta pa znam biti mrzovoljna.user posted image


eeo hanice hajmo testirat...
de narednih 15 dana zornjak nek te budi...
pa javi rezultate testiranja...
ja ti garantiram da dječijih pola folova neš primjetituser posted image


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Hannica)
Neposredna veza do poruke: 26
   RE: Prepoznavanje
13.3.2013 9:49:45   
veeseelaa
e mm i ja se fakat volimo ,i zivimo jedno za drugo al vec neko vrijeme nemamo sex


pa možda se volite ko dva jarana, il dvije rodjake user posted image

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu mamaibabo)
Neposredna veza do poruke: 27
   RE: Prepoznavanje
13.3.2013 9:50:24   
Visnja RR
negdje pročitah kad žena nema dugo sex .. da dobija bore iznad usne ..ili ispod nosa... to je najčšće povezano i s godnama... jer npr nakon 50 godine sex je sve rijeđi...valjda..pu pu pu pu gluho i daelko bilo user posted image

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 28
   RE: Prepoznavanje
13.3.2013 9:50:45   
Hanady RR
IZVORNA PORUKA: mamaibabo

e mm i ja se fakat volimo ,i zivimo jedno za drugo al vec neko vrijeme nemamo sex,pricamo o tome i problem je u meni ,on mi zdusno pomaze ,jojim ga puuno ....al nisam nervozna ,ljuta naprotiv uvjek sam vesela i nasmijana .....
izuzev sto sam sad depresivn jer jos malo pa n osao....cccccccccccccuser posted image


de ti to mjenjaj malo...
što ga nema...trudna , čuavnje trudnoće...

to se pregura...trudnoća ženi daje posbenu ljepotu...

a ostalo...hajmo zadaj po ovim temama da se to riješi...može on tebe jojoit i ti njega ...al ako ti oduži neće valjat...
da rjšavamo an rvijeme


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu mamaibabo)
Neposredna veza do poruke: 29
   RE: Prepoznavanje
13.3.2013 9:51:49   
Hanady RR
IZVORNA PORUKA: Visnja RR

negdje pročitah kad žena nema dugo sex .. da dobija bore iznad usne ..ili ispod nosa... to je najčšće povezano i s godnama... jer npr nakon 50 godine sex je sve rijeđi...valjda..pu pu pu pu gluho i daelko bilo user posted image


rekoh ja na temi o borama nemam borauser posted image

a ovo prkeo 50...niđe veze...
evo kod mene kolegica jedna sa 54...pjeva sine svako jutro...jest nardonjake...al pjeva ti nju utihnut ne možešuser posted image


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 30
   RE: Prepoznavanje
13.3.2013 9:53:00   
mamaibabo
radim na tomefakat je do mene neosjecam se pozeljno i sama sam svena da pretjerujem ....ali....

_____________________________

18.04.2012 dosla na svijet moja princeza ,moja inspiracija

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 31
   RE: Prepoznavanje
13.3.2013 9:53:25   
koka i po
meni je ova tema segauser posted image
komentari jos zesciuser posted image user posted image

_____________________________

Dva hajduka ....jedan veliki i jedan mali

Ja cu biti uvijek obicna zena, u masi neprimjetna...neko kome je stalo da barem malo uljepsa i promjeni ovaj svijet i podari mu malo ljudskosti.

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 32
   RE: Prepoznavanje
13.3.2013 9:53:45   
SdZ

IZVORNA PORUKA: Hanady RR

IZVORNA PORUKA: Hannica

Ja se slazem sa ticerkom.user posted image Sexa mi nikad ne fali,ali me djeca cesto izbace iz takta pa znam biti mrzovoljna.user posted image


eeo hanice hajmo testirat...
de narednih 15 dana zornjak nek te budi...
pa javi rezultate testiranja...
ja ti garantiram da dječijih pola folova neš primjetituser posted image



user posted image user posted image


_____________________________

<3 28.6. <3
Zivot je dobio svoj smisao...

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 33
   RE: Prepoznavanje
13.3.2013 9:54:40   
Hanady RR
IZVORNA PORUKA: mamaibabo

radim na tomefakat je do mene neosjecam se pozeljno i sama sam svena da pretjerujem ....ali....


ništa ali...
šta ali...

život pred tobom...

imama ideju...porčitaj 50 nijansi siva...

majkemi...bar prvi dio...muže će ti ostat u šoku...
nemaš pojma dok ne pročitaš svega miuser posted image


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu mamaibabo)
Neposredna veza do poruke: 34
   RE: Prepoznavanje
13.3.2013 9:55:11   
sporty mamaa

IZVORNA PORUKA: SdZ

Neki dan mi rece jedna poznanica kako ona moze prepoznati zenu koja dugo nije imala sexualni odnos. user posted image
Hmmmmm.... Sta vi mislite o tome?
Ja, Boga mi, ne mogu. user posted image


Cim je zena mrzovoljna i cangrizava ono do daske treba joj jedan dobar S da se sckulirauser posted image user posted image

(odgovor članu SdZ)
Neposredna veza do poruke: 35
   RE: Prepoznavanje
13.3.2013 9:55:40   
Hanady RR
IZVORNA PORUKA: SdZ


IZVORNA PORUKA: Hanady RR

IZVORNA PORUKA: Hannica

Ja se slazem sa ticerkom.user posted image Sexa mi nikad ne fali,ali me djeca cesto izbace iz takta pa znam biti mrzovoljna.user posted image


eeo hanice hajmo testirat...
de narednih 15 dana zornjak nek te budi...
pa javi rezultate testiranja...
ja ti garantiram da dječijih pola folova neš primjetituser posted image



user posted image user posted image



pa jašta ba...
kaže meni mama vidi djeca išvrljala zid...sva u panici...( žena udovica)
ja sjedim is mijem se...ustanem i stavim okvir za slike na onu šaru...
vidi reko jes cooluser posted image


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu SdZ)
Neposredna veza do poruke: 36
   RE: Prepoznavanje
13.3.2013 9:56:18   
emi7908

eeo hanice hajmo testirat...
de narednih 15 dana zornjak nek te budi...
pa javi rezultate testiranja...
ja ti garantiram da dječijih pola folova neš primjetit



a ovo prkeo 50...niđe veze...
evo kod mene kolegica jedna sa 54...pjeva sine svako jutro...jest nardonjake...al pjeva ti nju utihnut ne možeš


Hanady ludačo user posted image user posted image čekaj odoh zvati mm da vam se pridruži u komentarisanju ove teme user posted image

(odgovor članu koka i po)
Neposredna veza do poruke: 37
   RE: Prepoznavanje
13.3.2013 9:56:28   
Hannica

IZVORNA PORUKA: Hanady RR

IZVORNA PORUKA: Hannica

Ja se slazem sa ticerkom.user posted image Sexa mi nikad ne fali,ali me djeca cesto izbace iz takta pa znam biti mrzovoljna.user posted image


eeo hanice hajmo testirat...
de narednih 15 dana zornjak nek te budi...
pa javi rezultate testiranja...
ja ti garantiram da dječijih pola folova neš primjetituser posted image


Jos mi samo zornjak fali,dosta sto me djeca bude po cijelu noc.user posted image user posted image user posted image
Ma fakat imamo redovan sex,ako koji dan slucajno preskocimo slijedeci se to sve nadoknadi.user posted image Budem ja raspolozena do poslijepodne,ali navece kad djeca nastave sa maltretiranjem grizem.user posted image
Zamolila bih zenicanke koje me poznaju da mi kazu sta moje lice i oci govore o meni.user posted image
malena 27 rr se javila kao strucnjak za to.user posted image

_____________________________

"Ako se ikada budeš konsultovao sa svojim egom, postupi suprotno od onog što ti kaže taj pokvarenjak."

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 38
   RE: Prepoznavanje
13.3.2013 9:57:21   
SdZ

IZVORNA PORUKA: koka i po

meni je ova tema segauser posted image
komentari jos zesciuser posted image user posted image


Suti, bona Koko, bodovi se moraju zaraditi.
A ja jos ucim kako prepoznati zenu sa ili bez seksualnog zivota user posted image . Vidjet ces mene danas na poslu kad god mi ko udje, a ja se zagledam, pa mjerkam bore i sl. user posted image user posted image


_____________________________

<3 28.6. <3
Zivot je dobio svoj smisao...

(odgovor članu koka i po)
Neposredna veza do poruke: 39
   RE: Prepoznavanje
13.3.2013 10:00:47   
Hanady RR
IZVORNA PORUKA: Hannica


IZVORNA PORUKA: Hanady RR

IZVORNA PORUKA: Hannica

Ja se slazem sa ticerkom.user posted image Sexa mi nikad ne fali,ali me djeca cesto izbace iz takta pa znam biti mrzovoljna.user posted image


eeo hanice hajmo testirat...
de narednih 15 dana zornjak nek te budi...
pa javi rezultate testiranja...
ja ti garantiram da dječijih pola folova neš primjetituser posted image


Jos mi samo zornjak fali,dosta sto me djeca bude po cijelu noc.user posted image user posted image user posted image
Ma fakat imamo redovan sex,ako koji dan slucajno preskocimo slijedeci se to sve nadoknadi.user posted image Budem ja raspolozena do poslijepodne,ali navece kad djeca nastave sa maltretiranjem grizem.user posted image
Zamolila bih zenicanke koje me poznaju da mi kazu sta moje lice i oci govore o meni.user posted image
malena 27 rr se javila kao strucnjak za to.user posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

hqnice hebote patak...onda uvedi neku msjenu ...oko ponoći i ranom zorom svaki dan...
jedna brzi jedna spori...
poslušaje me hebo ga patak...ja sma rodila u maloj razlici...
u neko doba vidim ja ode sve u helać...ma kadsma se zadala...čojek smoren ode na posao a ja dvije bebe imamuser posted image


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Hannica)
Neposredna veza do poruke: 40
   RE: Prepoznavanje
13.3.2013 10:04:29   
EEDITH
zato ste vi do kasnih sati na rr,pa onda budi muža user posted image user posted image user posted image

_____________________________

U životu ti je najvažnije biti živ,sve ostalo je lahko .........

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 41
   RE: Prepoznavanje
13.3.2013 10:06:13   
Hanady RR
IZVORNA PORUKA: eldinky

zato ste vi do kasnih sati na rr,pa onda budi muža user posted image user posted image user posted image


pa noramala...
pustim ga da se fino domori...a odna mu zadama d amene odmoriuser posted image user posted image user posted image


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu EEDITH)
Neposredna veza do poruke: 42
   RE: Prepoznavanje
13.3.2013 10:09:32   
SdZ

IZVORNA PORUKA: veeseelaa

e mm i ja se fakat volimo ,i zivimo jedno za drugo al vec neko vrijeme nemamo sex


pa možda se volite ko dva jarana, il dvije rodjake user posted image

Veseeela, kraljica si. Cuj, ko jarani ili rodjaci... user posted image user posted image user posted image

_____________________________

<3 28.6. <3
Zivot je dobio svoj smisao...

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 43
   RE: Prepoznavanje
13.3.2013 10:11:34   
teacher75
IZVORNA PORUKA: Hanady RR

IZVORNA PORUKA: teacher75

ispadose onda sve zene koje su od muza udaljene duze vrijeme zbog npr. poslovnih obaveza isfrustrirane i nesretne

pa vala teacher ako je pametna i koristi čudo napredne tehnologije i umanjenu konzevravtinost modernoga doba uz pomagala...
namsijana i pjevućeći svako jutro može iz kuće izać

ta nije internet ti skayp samo za RR i FB i klik vijesti
a seky shop smao za poklone za 18 rođendan




ja npr. ne volim te igrackice, meni je to guma i plastika i nije mi to touser posted image samo komadina mesa dolazi u obziruser posted image user posted image user posted image tako da ja to ne bih mogla da sam na njihvoom mjestuuser posted image

< Poruku je uredio teacher75 -- 13.3.2013 10:12:05 >


_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 44
   RE: Prepoznavanje
13.3.2013 10:13:12   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: teacher75

IZVORNA PORUKA: Hanady RR

IZVORNA PORUKA: teacher75

ispadose onda sve zene koje su od muza udaljene duze vrijeme zbog npr. poslovnih obaveza isfrustrirane i nesretne

pa vala teacher ako je pametna i koristi čudo napredne tehnologije i umanjenu konzevravtinost modernoga doba uz pomagala...
namsijana i pjevućeći svako jutro može iz kuće izać

ta nije internet ti skayp samo za RR i FB i klik vijesti
a seky shop smao za poklone za 18 rođendan




ja npr. ne volim te igrackice, meni je to guma i plastika i nije mi to touser posted image samo komadina mesa dolazi u obziruser posted image user posted image user posted image tako da ja to ne bih mogla da sam na njihvoom mjestuuser posted image


tiki daj šta daš...
nećemo sda hodat frustrirane jer nam je muž odlučio donijet para oz druge zemlje da na život bude komotniji...
mislim luiijepo je imat svega love i to...al bogami ja sma za hljeba i igara...hebo ostalo...na hljebu s eživjet možeuser posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 45
   RE: Prepoznavanje
13.3.2013 10:13:25   
teacher75

IZVORNA PORUKA: Hanady RR

IZVORNA PORUKA: mamaibabo

radim na tomefakat je do mene neosjecam se pozeljno i sama sam svena da pretjerujem ....ali....


ništa ali...
šta ali...

život pred tobom...

imama ideju...porčitaj 50 nijansi siva...

majkemi...bar prvi dio...muže će ti ostat u šoku...
nemaš pojma dok ne pročitaš svega miuser posted image


ja procitala prvi dio i stala na drugom, nista me nije privuklo u toj knjizi, mozda sam ja frigidnauser posted image user posted image

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 46
   RE: Prepoznavanje
13.3.2013 10:16:15   
teacher75
meni je u zadnje vrijeme libido na nuli, nije ni mm bolji, jedno drugo tjeramo da to bude makar jednom puta sedmicnouser posted image poslije nam bude drago al mrsko nam se nakaniti, draze nam sjediti za kompjuterima do kasno u noc. a jutro ne dolazi u obzir, nismo ni jedno ni drugo jutarnji tipovi... al eto osmijeh mi izmame druge stvari, ja nakon sto izadjem i zadernecim jednom u 100 godina sva sijam danimauser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 47
   RE: Prepoznavanje
13.3.2013 10:20:16   
teacher75
ja sad da moram birati dobar sex ili dobar dernek izabrala bih dobar dernekuser posted image user posted image

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 48
   RE: Prepoznavanje
13.3.2013 11:17:43   
Galicia
Sex je korijen svega.

_____________________________

“It takes a long time to make it simple.”

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 49
   RE: Prepoznavanje
13.3.2013 11:25:20   
tinkivinki
ja sad tek vidim da sam nenormalnauser posted image .meni se normalno seksati 1 sedmicno

(odgovor članu Galicia)
Neposredna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *