|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Prevara
27.6.2013 11:59:21   
elmaL

IZVORNA PORUKA: tajra26


probaj doznati koji su razlozi (ako ih uopšte ima)


ALi ako već imaš nezadovoljstvo u braku pokušaj pričati i riješiti prije nego potražiš ''utjehu'' sa nekim sa strane, inače mi tu nema opravdanja niti valjanog razloga da se uradi takvo nešto.

Samijina mama kakvi su njegovi ''planovi'', šta sutra, ubuduće, vas dvoje? Ako je toliko hvali očito ne namjerava završiti s time. ONo što sam mogla zaključiti iz dosadašnjih postova, on se nimalo ne kaje, što kaže vesela bezobrazno iskren. Niti se pravda, što bi mi možda bilo za očekivati od nekog ako se našao u takvoj situaciji, već se ponaša kao da je to najnormalnija situacija koja može biti. Pa vala nisi ni ti smeće, koliko god bila manje vitka od te 'ljepotice' user posted image



_____________________________

E i A=<3
"Ako se svaki dan malo brinete, izgubit ćete nekoliko godina vašeg života. Ako nešto nije kako treba biti, popravite ako možete. Ali učite se ne brinuti. Brige nikad nisu ništa popravile."

(odgovor članu tajra26)
Neposredna veza do poruke: 51
   RE: Prevara
27.6.2013 12:00:53   
elmaL
Izvini Samija moja pogrijesih sa nickom user posted image

_____________________________

E i A=<3
"Ako se svaki dan malo brinete, izgubit ćete nekoliko godina vašeg života. Ako nešto nije kako treba biti, popravite ako možete. Ali učite se ne brinuti. Brige nikad nisu ništa popravile."

(odgovor članu elmaL)
Neposredna veza do poruke: 52
   RE: Prevara
27.6.2013 12:03:16   
Galicia
Samijica, nece on tebe vise.
Da je htjeo nesto da "popravlja", on bi to i uradio, al ocigledno mu nije stalo do tebe.
Zalosno, al realno.

Ne znam sta imas cekati covjeka da promjeni misljenje i da te opet zavoli. Jesil spala na to da cekas da te neko zavoli?

_____________________________

“It takes a long time to make it simple.”

(odgovor članu bebaa)
Neposredna veza do poruke: 53
   RE: Prevara
27.6.2013 12:05:42   
M kao Mama
draga moja,

ovako vrlo je teško kazati, šta bi kad bi, ja ću ti reći da ne znam šta bih ja u tvojoj situaciji, ali iskreno molim Boga da nikada do nje ne dođe,

a kad je već došlo,

ako imaš negdje, a pišeš da imaš, skloni se nekoliko dana,ako imaš mogućnost da negdje odeš na more, planinu, vikendiscu, selo bilo gdje otiđi, išključi mozak, kad prođe nekoliko dana slika će sama po sebi bit ijasnija,

tebi je ludilo u glavi, s njim takvim kakavjeste trenutno nema razgovora, on je sad na sedmom nebu i nema mu pomoći, pusti ga malo nek se provede, a ti za ovo vrijeme ćeš shvatiti šta dalje želiš, iskreno vjerujem da će ti se sve samo kazati,

ljubi tu curku zlatnu , čuvaj nju, i sebe, jer njoj mama treba,

želim ti da iz ovoga izađeš kao pobjednica, pa šta god to značilo

(odgovor članu elmaL)
Neposredna veza do poruke: 54
   RE: Prevara
27.6.2013 12:27:12   
Samija moja
Joj ljudi moji kako je tesko to uraditi ja sam kao ona zadnja zaljubljan budala nadamm se da je to zalođenopst ali sva manje vjerujem u to sada mi je zaista potrbno da se odaljim od svega najgora je sto mi svi govore isto ali meno je u glavi košmar strašan svasta mi pada na pamet da im zagoracam zivot da oni pate i onda shavtim da ni u tome nam svrhe niti koristi. Milsim da je najbolje da ja izadjem iz ove orice jer za men u njgovom srcu nem vise mjesta. A situacija je spcifična njegova komplet plata ide na kredit za stan i jedan propali biznis a moja je slobodna i dobra. I sada ja kada bih otisla on nebi imao za kifle a meni nije cilja da to postignem ali nazalost bit ce tako javim vam se sutra jer nemogu pisati od kuce a najvjerovatnije da cu otici vceras,user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 55
   RE: Prevara
27.6.2013 12:30:22   
veeseelaa
a šta znači on ne bi imao za kifle? ti mu sada daješ lovu da izvodi ljubavnicu?
pa koji je tebi k.....?

ono što kupiš si i djetetu pa stoji u friđderu nećeš sad bit budala i za to se otimat al da mu daješ lovu za džeparac????


nisi ti zaludjena njim, nisi, nisi (ja se nadam)
nego insan je takav što neko više bježi od nas mi bi za njim a on tebi zmiče, zato ti kao ne možeš bez njega
dohavizaj se ODMAH! nisi balavica, budi dosljedna sebi i budi dostojanstvena

< Poruku je uredio veeseelaa -- 27.6.2013 12:31:08 >


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Samija moja)
Neposredna veza do poruke: 56
   RE: Prevara
27.6.2013 12:31:00   
M kao Mama
po tvom zadnjem postu vidim da si dobra i plemenita žena, čim razmišljaš kako će on živjeti, nemoj mu se svetiti, život će mu se vrlo brzo osvetiti, ali opet kad ti je jasno rekao da u njegovom srcu nema mjesta za tebe i dijete, ja mislim da ti je to dovoljno.

Sretno,

(odgovor članu elmaL)
Neposredna veza do poruke: 57
   RE: Prevara
27.6.2013 12:31:21   
bebaa

IZVORNA PORUKA: Samija moja

Joj ljudi moji kako je tesko to uraditi ja sam kao ona zadnja zaljubljan budala nadamm se da je to zalođenopst ali sva manje vjerujem u to sada mi je zaista potrbno da se odaljim od svega najgora je sto mi svi govore isto ali meno je u glavi košmar strašan svasta mi pada na pamet da im zagoracam zivot da oni pate i onda shavtim da ni u tome nam svrhe niti koristi. Milsim da je najbolje da ja izadjem iz ove orice jer za men u njgovom srcu nem vise mjesta. A situacija je spcifična njegova komplet plata ide na kredit za stan i jedan propali biznis a moja je slobodna i dobra. I sada ja kada bih otisla on nebi imao za kifle a meni nije cilja da to postignem ali nazalost bit ce tako javim vam se sutra jer nemogu pisati od kuce a najvjerovatnije da cu otici vceras,user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

da li ti misliš da bi on ovako razmišljao molim te lijepo....ostavio bi te bez korice hljeba....pa vidi se da si neka dobrica koja bi dopustila da te se handri....ma neka se snalazi,neka ga ona hrani u tom slučaju ako si odlučila da odeš....

_____________________________

"U laži su kratke noge ! "

(odgovor članu Samija moja)
Neposredna veza do poruke: 58
   RE: Prevara
27.6.2013 12:31:24   
veeseelaa
po tvom zadnjem postu vidim da si dobra i plemenita žena


i budala

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 59
   RE: Prevara
27.6.2013 12:33:25   
tobleronica1


IZVORNA PORUKA: mama_alma

draga moja,

ovako vrlo je teško kazati, šta bi kad bi, ja ću ti reći da ne znam šta bih ja u tvojoj situaciji, ali iskreno molim Boga da nikada do nje ne dođe,

a kad je već došlo,

ako imaš negdje, a pišeš da imaš, skloni se nekoliko dana,ako imaš mogućnost da negdje odeš na more, planinu, vikendiscu, selo bilo gdje otiđi, išključi mozak, kad prođe nekoliko dana slika će sama po sebi bit ijasnija,

tebi je ludilo u glavi, s njim takvim kakavjeste trenutno nema razgovora, on je sad na sedmom nebu i nema mu pomoći, pusti ga malo nek se provede, a ti za ovo vrijeme ćeš shvatiti šta dalje želiš, iskreno vjerujem da će ti se sve samo kazati,

ljubi tu curku zlatnu , čuvaj nju, i sebe, jer njoj mama treba,

želim ti da iz ovoga izađeš kao pobjednica, pa šta god to značilo


Evo mama_alma je sve lijepo i pametno rekla
Pogotovo za dijete

Ja bih samo dodala da ni 100 žena ne može biti glupo
koliko jedan jedini muškarac



(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 60
   RE: Prevara
27.6.2013 12:33:45   
elmaL
Sretno ti po hiljadu putauser posted image user posted image

Pa naranvo da ti se sad vrte razne stvari po glavi i ovakve i onakve, ali kad se ohladis moći ćeš nadam se donijeti dobre odluke za sebe i dijete i cijelu situaciju.

Neka ga malo, barem neka ga finansijska situacija malo zabrine, ako već porodična nije. A ti imaš platu, znači neovisna si s te strane, pa zaljubit ćeš se opet, šta imaš od toga da si s nekim ko u tebe nije zaljubljen ne mžeš ni tu biti sretna.

Misli sad na svoju curicu, želim da vam ovaj košmar prodje što prije, sretno ti još jednom!

_____________________________

E i A=<3
"Ako se svaki dan malo brinete, izgubit ćete nekoliko godina vašeg života. Ako nešto nije kako treba biti, popravite ako možete. Ali učite se ne brinuti. Brige nikad nisu ništa popravile."

(odgovor članu Samija moja)
Neposredna veza do poruke: 61
   RE: Prevara
27.6.2013 12:35:34   
veeseelaa
barem neka ga finansijska situacija malo zabrine


a možda se zbog para i dohaviza
Bože žene user posted image

< Poruku je uredio veeseelaa -- 27.6.2013 12:45:58 >


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu elmaL)
Neposredna veza do poruke: 62
   RE: Prevara
27.6.2013 12:35:35   
Samija moja
Budala i to velika da vi samo vidite kao se on postavlja

(odgovor članu elmaL)
Neposredna veza do poruke: 63
   RE: Prevara
27.6.2013 12:38:55   
gerberka

IZVORNA PORUKA: Samija moja

Joj ljudi moji da vi samo nju vidite kao izgleda izratsk na glavi kolometer trci trci pa obrava zubi groblje ali eto neto je vitkije od mene ali ona je ona tipa sto kafane u 4 h ujutro zatvara. Ma uzas. Ja sam tako povrijeđena dal sam mu sansu on je prokockao povrijedio me je jos vise . Razmislajm da odem kod tate s malenom i onako ide u obdaniste. Da se ne cijem jedno 10 dana s njim pa da vidm na sta ce to sve izaci. Ja bih najradije da ga ostavim ali srce govori jedno a razum drugo. Naznam kao da se nalazim u košmaru. user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


upravo ovako za početak
smiri se
imaj na umu da si vrijedna i kvalitetna osoba i da za svakoj dobroj odluci treba dati vremena
to sto to srce kaze pstavi za sebe, on to ne treba znati..svojim ponasanjem mu pokazi da ti mozes dalje ( ma koliko oluja i brodoloma bilo u tebi ) muskarci su kao lastis..sto ih vise razvlacimo ( dakle pustamo ) oni se brže vracaju..ne pravi presing..nju ne spominji ni u dobrom ni u losem..ne daji joj znacaj u njegovoj glavi..

_____________________________

"Gospodaru moj, pokloni mi od sebe čestita potomka, jer se Ti, uistinu, molbi odazivaš." (Ali Imran,38)
_______________________________________________
beta 06.06.2011 1309
beta 08.06.2011 3282 :)
10.02.2012 8:05 moja maca! Hvala Ti Gospodaru

(odgovor članu Samija moja)
Neposredna veza do poruke: 64
   RE: Prevara
27.6.2013 12:39:33   
bebaa

IZVORNA PORUKA: Samija moja

Budala i to velika da vi samo vidite kao se on postavlja

zato što si mu to dopustila...pokaži i ti zube,pokaži da nisi bez uma i razuma.....

_____________________________

"U laži su kratke noge ! "

(odgovor članu Samija moja)
Neposredna veza do poruke: 65
   RE: Prevara
27.6.2013 12:50:53   
elmaL

IZVORNA PORUKA: Samija moja

Budala i to velika da vi samo vidite kao se on postavlja


Pa odlijepi se onda više od njega! Šta te može još njemu privlačiti, meni on djeluje sirovina teška iz tvoje pričeuser posted image


_____________________________

E i A=<3
"Ako se svaki dan malo brinete, izgubit ćete nekoliko godina vašeg života. Ako nešto nije kako treba biti, popravite ako možete. Ali učite se ne brinuti. Brige nikad nisu ništa popravile."

(odgovor članu Samija moja)
Neposredna veza do poruke: 66
   RE: Prevara
27.6.2013 12:54:46   
Samija moja
Njagore od svega sto on njie bio takva svinja dok se njie desilo ovo i to me buni isto kao da nije on

(odgovor članu elmaL)
Neposredna veza do poruke: 67
   RE: Prevara
27.6.2013 12:55:18   
veeseelaa
Samija jel mi možeš reći molim te, zanima me, kakav vam je sex?

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Samija moja)
Neposredna veza do poruke: 68
   RE: Prevara
27.6.2013 13:01:40   
hatepsut
Jako teska situacija,mozemo mi pricati ovako bi onako...ja ti necu nista savjetovati,samo zelim virtualno da ti pruzim podrsku,sta god da odlucis ispravno je .Odmori malo od svega,ako imas mogucnosti uzmi neki slobodan dan pa uzivaj s svojom djevojcicom. user posted image


< Poruku je uredio hatepsut -- 27.6.2013 13:02:48 >


_____________________________

"Ti si moja ljubavna pjesma,moja prva misao.Kad me jutro probudi ti si potreba i smisao"

11.03.2002 Moja ljubav,sreca,zivot...
27.07.2012 Mali Lavic upotpunio sve praznine koje su nedostajele nasoj sretnoj porodici !

(odgovor članu elmaL)
Neposredna veza do poruke: 69
   RE: Prevara
27.6.2013 13:01:43   
elmaL
Pa ako je on sad postao svinja, ne možeš ti ostati i dalje ona stara. Ne mislim da ti trebaš postati svinja kao onuser posted image ali promijeni i ti kurs, i nemoj da te peče savjest zbog toga, nisi ti loša osoba ako odeš ili ako ga ostaviš bez kifle, sam je tražio. On očito misli da ti ne možeš pokazati zube i imati svoje ja, pa se bahato ponaša i brani tu ženu i sve ostalo.

Možda ti je sad to iznenadjenje i teško ti se naviknuti na situaciju(nije nimalo ugodna) ali stavi sebe i curicu ispred njega, kad je on već stavio nekog drugog ispred vas. Hvala Bogu pa imaš posao i platu, inače da je obratna situacija, vjeruješ li da bi se on počešao po džepu i razmišljao hoćeš li imati za kifle.

_____________________________

E i A=<3
"Ako se svaki dan malo brinete, izgubit ćete nekoliko godina vašeg života. Ako nešto nije kako treba biti, popravite ako možete. Ali učite se ne brinuti. Brige nikad nisu ništa popravile."

(odgovor članu Samija moja)
Neposredna veza do poruke: 70
   RE: Prevara
27.6.2013 13:11:43   
veeseelaa
a mama alma je zove plemenitom, o Bože , pa kako mi to tako različito razmišljamo??
muž te prevari i kaže ti da želi drugi bez imalo ustručavanja i žena brine šta će jesti on jer za Boga nema para a dodje neko i kaže da je to plemenito???
ja zaista ništa ne razumijem

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu elmaL)
Neposredna veza do poruke: 71
   RE: Prevara
27.6.2013 13:14:01   
Medić*

IZVORNA PORUKA: elmaL

Pa ako je on sad postao svinja, ne možeš ti ostati i dalje ona stara. Ne mislim da ti trebaš postati svinja kao onuser posted image ali promijeni i ti kurs, i nemoj da te peče savjest zbog toga, nisi ti loša osoba ako odeš ili ako ga ostaviš bez kifle, sam je tražio. On očito misli da ti ne možeš pokazati zube i imati svoje ja, pa se bahato ponaša i brani tu ženu i sve ostalo.

Možda ti je sad to iznenadjenje i teško ti se naviknuti na situaciju(nije nimalo ugodna) ali stavi sebe i curicu ispred njega, kad je on već stavio nekog drugog ispred vas. Hvala Bogu pa imaš posao i platu, inače da je obratna situacija, vjeruješ li da bi se on počešao po džepu i razmišljao hoćeš li imati za kifle.


Slazem se.

_____________________________

Nema vece institucije od roditelja!

(odgovor članu elmaL)
Neposredna veza do poruke: 72
   RE: Prevara
27.6.2013 13:14:47   
veeseelaa
vjeruješ li da bi se on počešao po džepu i razmišljao hoćeš li imati za kifle.


on nije plemenit ko ona hahhaha da umreš od smijeha

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Medić*)
Neposredna veza do poruke: 73
   RE: Prevara
27.6.2013 13:16:15   
aazra
Veeseelaa, pa nismo svi isti user posted image Meni se čini da je ovdje vise u pitanju neka vrsta duhovne prevare, nije nam rekla je li i fizički imao nesto s njom...Ali, ja bi svakako razgovarala s njim...

A ako se odluci da i ona zivi svoj zivot i nađe nekoga samo naprijed, imas punu nasu podrsku...

Sto se tice toga sta misli Carsija, osobe kojima ovo postane bitno vec su upropastile svoj zivot user posted image

_____________________________








(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 74
   RE: Prevara
27.6.2013 13:16:58   
M kao Mama

IZVORNA PORUKA: veeseelaa

a mama alma je zove plemenitom, o Bože , pa kako mi to tako različito razmišljamo??
muž te prevari i kaže ti da želi drugi bez imalo ustručavanja i žena brine šta će jesti on jer za Boga nema para a dodje neko i kaže da je to plemenito???
ja zaista ništa ne razumijem


pa jeste žena je plemenita, i dalje to mislim, jer Vesela kaže se da se insan ne treba ni u dobru ponijeti, ni u zlu pokuditi, znači uvijek treba biti u sredini, pa tako i u ovoj situaciji, ona eto bez obzira na sve razmišlja o tome kako će on dalje, pa zar to nije lijepa osobina,a njenu na dušu njegovi postupci.

Nema ništa gore nego kada vidim na TV parove koji međusobno jedni drugim čupaku kosu, nokte, kožu deru, ja sam misšljenja da žena iz ovakvih situacija uvijek treba izaći dignute gčave, barem za javnost, a u svoja četri zida treba odbolovati

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 75
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli da odbijate svoju bebu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *