|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 3 [4]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Djevojka zaprosila momka javno - šta misl...
26.4.2015 19:08:18   
alman
zato nigdje ni jedne na temi iscekivanje bebica, morat cu se i ja prebacit na ove teme, premda se sve suzdrzavam od komentarisanja

_____________________________

09.02. 2010. H mamin prvacic
26.06. 2015. A veliki nestasko

(odgovor članu alman)
Neposredna veza do poruke: 76
   RE: Djevojka zaprosila momka javno - šta misl...
26.4.2015 19:08:21   
mala curica
Jaooooo Roseeeeee user posted image user posted image
Ko zna kakva ce "moda " biti dok dodje vrijeme za snahu/zeta........user posted image

_____________________________

05.07.2015 rodila se moja sreca
08.05.2018 rodio se mali gospodin


(odgovor članu Finepex)
Neposredna veza do poruke: 77
   RE: Djevojka zaprosila momka javno - šta misl...
26.4.2015 19:08:34   
Finepex

IZVORNA PORUKA: rose


IZVORNA PORUKA: Finepex


IZVORNA PORUKA: rose

IZVORNA PORUKA: Finepex

A u slucaju da je djevojcica, zamisljala je nas prvi susret, tj sa zetom.


Gore nego ispiticanje u p.jedinici. Ko sta gdje, i u slucaju da jedan clan familije "nevalja" ili ima neku "mrlju" iz proslosti, uhvatila bi se toga, kao da je svetinja. Jer ja moram sve znati. user posted image

I pocela bih sa svojim "analizama" recenica.



previse si ti opterecena kojecim...mislim ti to volis...valjda si mazohista user posted image ali opusti se malo, o zetu/snahi rasmisljaj kad bude vrijeme...i samo se upitaj sta ako sin dovede zeta ili scer snahu...kako bi tada user posted image u danasnje vrijeme sve varijante postoje user posted image



Do toga nebi ni doslo. Svoju "mudrost" bih prenijela na dijete-u user posted image Mudrost "cuda penisa" ili "vagine".


user posted image mislim da ti tu ne mozes puno uticati...sexualne afinitete svoje djece ne mozes mjenjati ali to je vec druga tema...oni mogu samo da izaberu nekog "adekvatnog" da ne "sramote" porodicu user posted image ali to je vec druga tema ...evo visnja nas ruzi user posted image user posted image

samo da kazem vjerovatno bih temu zapocela kao meni moji. user posted image user posted image

_____________________________

Pitala je Aišar.a. Poslanika, s.a.v.s.: “Ko ima najveće pravo nad ženom? Odgovorio je: “Njen muž“. Upitala je: “A ko ima najveće pravo nad muškarcem? Odgovorio je: “Njegova majka.“ (El-Bezzar/hasen)

(odgovor članu rose)
Neposredna veza do poruke: 78
   RE: Djevojka zaprosila momka javno - šta misl...
26.4.2015 19:10:16   
rose

IZVORNA PORUKA: mala curica

Jaooooo Roseeeeee user posted image user posted image
Ko zna kakva ce "moda " biti dok dodje vrijeme za snahu/zeta........user posted image


user posted image da...neki dan mm komentarise kako ne bi volio da mala uradi piercing tetovazu i slicno...rekoh kakvo vrijeme dolazi ako piercing i tetovaza i budu najmanje zlo...nek ih napravi user posted image ...za sada ne zeli ni usi da probusi user posted image

_____________________________

13.11.2010. u 04.35, docekali nasu princezu, nas ponos i srecu najvecu :)))

18.08.2015. u 21:53 docekali nasu princezu br 2, garavu malu lavicu :))

(odgovor članu mala curica)
Neposredna veza do poruke: 79
   RE: Djevojka zaprosila momka javno - šta misl...
26.4.2015 19:10:45   
mala curica

IZVORNA PORUKA: alman

zato nigdje ni jedne na temi iscekivanje bebica, morat cu se i ja prebacit na ove teme, premda se sve suzdrzavam od komentarisanja



Ja se nisam mogla suzdrzati user posted image
Ubaci se i ti.......bar znam da ces koju pametnu napisati...user posted image


_____________________________

05.07.2015 rodila se moja sreca
08.05.2018 rodio se mali gospodin


(odgovor članu alman)
Neposredna veza do poruke: 80
   RE: Djevojka zaprosila momka javno - šta misl...
26.4.2015 19:11:44   
rose

IZVORNA PORUKA: mala curica


IZVORNA PORUKA: alman

zato nigdje ni jedne na temi iscekivanje bebica, morat cu se i ja prebacit na ove teme, premda se sve suzdrzavam od komentarisanja



Ja se nisam mogla suzdrzati user posted image
Ubaci se i ti.......bar znam da ces koju pametnu napisati...user posted image




da ali smo otisli od teme...sad ce visnja uzet metlu i sve nas pobrisati...bolje ne nastavljajte user posted image user posted image mozemo mi truniti i na bebama user posted image

_____________________________

13.11.2010. u 04.35, docekali nasu princezu, nas ponos i srecu najvecu :)))

18.08.2015. u 21:53 docekali nasu princezu br 2, garavu malu lavicu :))

(odgovor članu mala curica)
Neposredna veza do poruke: 81
   RE: Djevojka zaprosila momka javno - šta misl...
26.4.2015 19:13:18   
mala curica

IZVORNA PORUKA: rose


IZVORNA PORUKA: mala curica

Jaooooo Roseeeeee user posted image user posted image
Ko zna kakva ce "moda " biti dok dodje vrijeme za snahu/zeta........user posted image


user posted image da...neki dan mm komentarise kako ne bi volio da mala uradi piercing tetovazu i slicno...rekoh kakvo vrijeme dolazi ako piercing i tetovaza i budu najmanje zlo...nek ih napravi user posted image ...za sada ne zeli ni usi da probusi user posted image



user posted image upravo tako .....
A kao sto kazes ne mozes ti braniti s kim ce ona/on biti....sto vise branis i protivis se samo gore bude i jace ga/je guras izabranoj osobi.

Fakat dobit cemo upozorenje od Visnje zbog zachatavanja tema.


_____________________________

05.07.2015 rodila se moja sreca
08.05.2018 rodio se mali gospodin


(odgovor članu rose)
Neposredna veza do poruke: 82
   RE: Djevojka zaprosila momka javno - šta misl...
26.4.2015 19:14:26   
mala curica
Ja odustajem i povlacim se user posted image

_____________________________

05.07.2015 rodila se moja sreca
08.05.2018 rodio se mali gospodin


(odgovor članu mala curica)
Neposredna veza do poruke: 83
   RE: Djevojka zaprosila momka javno - šta misl...
18.2.2016 14:53:48   
pony2507

IZVORNA PORUKA: bebbe RR

Da li biste (ili možda i jeste) zaprosile svog partnera, poput ove hrabre žene:

http://zena.blic.rs/Ljubav_i_seks/14635/Pogledajte_Nakon_dve_godine_razdvojenosti_devojka_zaprosila_decka_na_aerodromu

Ja sam u mnogo čemu naprednih shvatanja, ali mislim da nikada ne bih smoga hrabrosti za nešto ovakvo. I to ne samo zbog hrabrosti, već i zbog činjenice da su ovdje promijenjene uloge?!




Stvarno je hrabra,nikada ne bih pomislila na nesto ovako a kamo li ucinila. Zena sam i zasluzila sam da on mene zaprosi itd.
Pa da onda razmislim da ili ne. user posted image user posted image user posted image user posted image

(MM kad me je prosio,nije ni izgovorio do kraja cini mi se a ja sam rekla:"Pristajem.") user posted image

(odgovor članu bebbe RR)
Neposredna veza do poruke: 84
   RE: Djevojka zaprosila momka javno - šta misl...
18.2.2016 14:58:19   
Mirkica
ja mislim kad su dvoje dovoljno dugo zajedno da je svejedno ko koga zaprosi

_____________________________

Uspavala sam te duboko ispod grudi , al srce blizu je pa te stalno budi a kad odu svi pa pomisle da dremam , ja oci otvorim da vidim koga nemam , za kraj, za kraj.

BA 13.12.2008

(odgovor članu pony2507)
Neposredna veza do poruke: 85
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 3 [4]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 3 [4]
Idi na:








Anketa

Šta da saznate...
пеперутка16

..da nosite trojke, šta bi uradili?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *