|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: skafander
4.12.2008 22:19:58   
tea lana
nisam htijela pisati velikim slovima omaklo se

(odgovor članu tea lana)
Neposredna veza do poruke: 26
   RE: skafander
5.12.2008 10:07:29   
Anoniman
ma bili su 140 vjeruj mi,mi svake godine kupujemo skafander u chiccu.prošle godine kupili u chiccu u italiji jer mi muž ide poslovno i jeftiniji su u chiccu u italiji nego ovdje. ali bili su 140 opet ponavljam možda su ium došli neki novi,neznam,ali hajde, ima lijepih skafandera 50 km u wisi na spratu gdje je dječja radnja,neznam kako se zove ali odmah pored kafeterije. eto pogledaj nadam se da ćeš naći

(odgovor članu tea lana)
  Neposredna veza do poruke: 27
   RE: skafander
5.12.2008 10:43:35   
sarayka
Ko već ima odgovarajuću jaknicu imate na svim pijacama donje dijelove skafandera i baš su fini na tregere i sa gumom u svim brojevima a nisu skupi. Pa eto i ta informacija... user posted image

_____________________________

Ljube vas Lamija i mama :)

"Kad nam sreća zatvori jedna vrata, često nam otvori i druga, ali mi
ponekad znamo predugo gledati u ona zatvorena i ne vidimo otvorena." - Helen Keller

(odgovor članu tea lana)
Neposredna veza do poruke: 28
   RE: skafander
5.12.2008 15:30:34   
Adana
hej mile moje pored navedenih mjesta vidjela sam da ima skafandera i na pijaci na Grbavici, u zatvorenom dijelu na spratu... Radnja se zove BARBI... Evo br tel pa pitajte sta imaju da ne hodate bezze : 277 410

_____________________________

Naša ljubav Asja je došla 17.07.2008.g :-)

The best thing to spend on your children is TIME...

(odgovor članu sarayka)
Neposredna veza do poruke: 29
   RE: skafander
5.12.2008 15:51:38   
tea lana
hvala puno

(odgovor članu Adana)
Neposredna veza do poruke: 30
   RE: skafander
27.2.2009 18:34:27   
idana_85
Poklanajm jednodijelni skafander, zelene boje, do 18 mjeseci, mada moze bebi od 5-6 mjeseci, ne znam sad kakva je to velicina, nov je,imam viska.

_____________________________

R, 08.10.2008....
A, 25.02.2014.


(odgovor članu tea lana)
Neposredna veza do poruke: 31
   RE: skafander
27.2.2009 18:47:01   
stella
idana za malo ti se nisam javilauser posted image user posted image do 18 mjuser posted image

_____________________________

HANA 26.09.2007
SARA 10.12.2012

(odgovor članu idana_85)
Neposredna veza do poruke: 32
   RE: skafander
27.2.2009 19:19:01   
idana_85
Poklonjenouser posted image

_____________________________

R, 08.10.2008....
A, 25.02.2014.


(odgovor članu stella)
Neposredna veza do poruke: 33
   RE: skafander
14.10.2009 14:05:41   
emma.L
Podižem temu i nadam se da će netko već znati, da ne lutam. Bili smo u Chiccu, TL-u, Todoru i novom Wit Boy-u u Mercatoru, te u Azelu i Hipermarketu Mojmilo. Jedino na Mojmilu sam pronašla skafander da nije bebi roza- nama treba nešto što se neće uprljati nakon jednog oblačenja (maslinasto, tamno narančasto, tamna krem, bordo). Preferiramo dvodijelne, ali može i jednodijelni. Ako je netko negdje vidio, molim javite mi. Veličina 86 ili 92 nam treba, tj. za 12-18 mjeseci.

_____________________________

Ema, kokola i sreća najveća, 15.10.2008.
Timur, radost mamina, 9.10.2011.

(odgovor članu idana_85)
Neposredna veza do poruke: 34
   RE: skafander
14.10.2009 23:08:49   
mamma mumi
Prosle godine sam na pijaci Ciglane nasla predivan skafander jednodjelni, vrlo praktican sa dva rajfeslusa i to za 20 Km, i mislim da je suludo davati velike pare za to.

(odgovor članu emma.L)
Neposredna veza do poruke: 35
   RE: skafander
14.10.2009 23:11:36   
neki
Ja sam danas Seadu(4god.) kupila ne skafander,ali onaj donji dio,u Azelu na Dobrinji,tamno plavi,samo 10KM,preeeedobaruser posted image user posted image user posted image Mada ima jednodijelni,ali za okokuce nek ima josuser posted image

(odgovor članu mamma mumi)
Neposredna veza do poruke: 36
   RE: skafander
15.10.2009 10:00:40   
gvendolina
neki ima li skafandercica za male bebonje i da nisi vidjela ima li mozda kakvih kapica?

_____________________________

Ajdin 30.04.2009.
Afan 15.04.2014.
mamini zivoti

(odgovor članu neki)
Neposredna veza do poruke: 37
   RE: skafander
15.10.2009 10:05:06   
tea lana
ima lijepih kapica za bebe i one malo vece bebe u Hiper marketu na Mojmilu ona radnja sa djecijom robom.Kapice su deblji pamuk i imaju ono izvedeno za usi i vezu se.Meni su on super prakticne  ja Lani uzimala.Pamuk 100% deblji,mislim da su bile 10km ili 14km

(odgovor članu gvendolina)
Neposredna veza do poruke: 38
   RE: skafander
15.10.2009 10:13:23   
mamina princeza
i nama treba skafander br otprilike 92 - zavisi od modela al eto da pregura ovu zimu :) a 86 su joj sad vec sve stvari.

ne bih sad neki ekstra skup nego onako jeftiniji al nigdje jos ne nadjoh. imate li kakvu informaciju gdje ima gdje da trazim???

< Poruku je uredio mamina princeza -- 15.10.2009 10:14:11 >


_____________________________

Moja princeza 04.07.2008
Moj princ 26.02.2012

(odgovor članu tea lana)
Neposredna veza do poruke: 39
   RE: skafander
15.10.2009 10:19:25   
tea lana
a za skafandere mi je prijateljica rekla da ih bude po auto pijaci.I to ne samo kineskih nego i HM i jos nekih modnih marki a po bagatelnim cijenama.Mada sam ja Lani nekad na proljece naisla na prelijep jednodjelni crveno plavi 98 i super joj je ovu zimu mislim da je kostao 25km.

(odgovor članu mamina princeza)
Neposredna veza do poruke: 40
   RE: skafander
15.10.2009 10:25:04   
lilith
nova sam ovdje, pa evo odmah da malo dam svog doprinosa temi:-)
mi smo jedan skafander,crveni, ostao od prosle sezone kupili u todoru,velicina 67 ali ima i vecih...drugi,gumirani sa onim navlakama za stopala,takodjer 67 kupili smo u orkestri...i jedan i drugi na snizenju kostali 40 km

(odgovor članu tea lana)
Neposredna veza do poruke: 41
   RE: skafander
15.10.2009 12:17:45   
neki
IZVORNA PORUKA: gvendolina

neki ima li skafandercica za male bebonje i da nisi vidjela ima li mozda kakvih kapica?

Ne znam draga iskreno,jer sam samo taj skafander(tj. donji dio)izvukla  medju garderobom za malo stariju djecu...A kapica ima po 1KM i 3km ali su ni nasta nalikuser posted image

(odgovor članu gvendolina)
Neposredna veza do poruke: 42
   RE: skafander
15.10.2009 22:44:00   
sarayka
I mi polako trazimo skafander...i gumene cizme futrovane znaci sve ono terensko jer šminkerske čizme i jaknu imamouser posted image ...ovo je za planine i snjega...pa se javite s informacijama!!!
Hvalauser posted image


_____________________________

Ljube vas Lamija i mama :)

"Kad nam sreća zatvori jedna vrata, često nam otvori i druga, ali mi
ponekad znamo predugo gledati u ona zatvorena i ne vidimo otvorena." - Helen Keller

(odgovor članu neki)
Neposredna veza do poruke: 43
   RE: skafander
15.10.2009 22:57:48   
mojbebac
mi smo danas kupile jednodjelni skafander u intersportu u merkatoru, presladak roze, 98 i super je, kostao je 55 KM - uhvatile smo neko snizenje, pa pogledajte ..... jeste da imamo vec presladak dvodjelni ali je ipak za male bebace prakticniji ovaj jednodjelni ....

_____________________________

mamina i tatina princeza stigla na svijet 14.05.2009

Nas mali princ stigao 07.10.2015. 54cm,4300 gr

(odgovor članu sarayka)
Neposredna veza do poruke: 44
   RE: skafander
15.10.2009 23:15:32   
gvendolina
tea lana hvala ti pogledacu kapice,a ko ce to uganjati na autopijaci.To moras biti na pravom mjestu u pravo vrijemeuser posted image
neki ma i ja tako uvijek u zurbi pa samo gledam ono sto me zanimauser posted image

Bice ova tema aktuelna kako je zahladilo valjda ce neko javnuti ako naleti na nesto povoljnouser posted image


_____________________________

Ajdin 30.04.2009.
Afan 15.04.2014.
mamini zivoti

(odgovor članu tea lana)
Neposredna veza do poruke: 45
   RE: skafander
15.10.2009 23:17:58   
Anoniman
Ja kupujem u TL i u Intersportu i super su, nepromocivi i topli, a i cijene su super, jos kad se uhvati kakvo snizenje, ja prezadovoljna..

(odgovor članu gvendolina)
  Neposredna veza do poruke: 46
   RE: skafander
15.10.2009 23:20:23   
neki
Sead moj je jedan dobio iz Austrije,koristimo ga vec evo trecu god. ma mrak jeuser posted image Ali sam mu kupila prosle god. jos jedan donji dio,i neki dan evo jos jedan za okokuceuser posted image Uvijek kupim malo veci,da moze jos posluzitiuser posted image

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 47
   RE: skafander
16.10.2009 22:06:53   
Adana
IZVORNA PORUKA: sarayka

I mi polako trazimo skafander...i gumene cizme futrovane znaci sve ono terensko jer šminkerske čizme i jaknu imamouser posted image ...ovo je za planine i snjega...pa se javite s informacijama!!!
Hvalauser posted image


Gumene futrovane cizme, prelijepe, imaju u BBIu, na 3. spratu, mislim da se Lakonogi zove radnja. Uglavnom prekoputa TL je. 30KM su, meni su predobre!

_____________________________

Naša ljubav Asja je došla 17.07.2008.g :-)

The best thing to spend on your children is TIME...

(odgovor članu sarayka)
Neposredna veza do poruke: 48
   RE: skafander
17.10.2009 9:05:25   
sarayka
Hvala Adana i ove vase su preslatke...kolegica mi rece da u tiffanyiju imaju skafandere dvodjelne po 35 KM, ona prosle godine kupila pa ceka i sad da dodju (H&M)...to je bas povoljno!

_____________________________

Ljube vas Lamija i mama :)

"Kad nam sreća zatvori jedna vrata, često nam otvori i druga, ali mi
ponekad znamo predugo gledati u ona zatvorena i ne vidimo otvorena." - Helen Keller

(odgovor članu Adana)
Neposredna veza do poruke: 49
   RE: skafander
17.10.2009 18:50:37   
new mama
Evo i nas da javimo da smo danas u Tl kupili jednodijelni skafander za 29,90km,snizen i to jedan jedini ostao,taman za moju princezu,proslogodisnji,super je,tako da smo mi brigu rijesiliuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

A&V ~moje sve na svijetu ~


(odgovor članu sarayka)
Neposredna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *