|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  8 9 10 [11] 12   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: koliko novca troáite na dje�ju odjeć...
4.12.2011 13:07:49   
veeseelaa
uh dobro je, već sam mislila da sam čudna user posted image fakat mi bezveze dati veliku lovu za odjeću
ja imam neke cijene u glavi i njih se držim user posted image al ja ne žalim potrošiti za Ajšu na izlaske, dobru hranu... sve što želi da jede i pije dobije odmah
Mada moja kći ne voli haljine, ništa što je drži ukočenom i to je dobro, šta je ja sad imam radi svijeta mećati u haljinu hahahah kao da kažu jest slatka i bla bla user posted image
ma mene to ne zanima, neće jabuka daleko od stabla user posted image pa biće  kao i ja i mm, ni ljepša ni ružnija, pa ja user posted image   ima vremena kad poraste da se dotjeruje po svojoj želji a sad ma neee, samo opušteno



_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 251
   RE: koliko novca troáite na dje�ju odjeć...
4.12.2011 13:10:49   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: veeseelaa

uh dobro je, već sam mislila da sam čudna user posted image fakat mi bezveze dati veliku lovu za odjeću
ja imam neke cijene u glavi i njih se držim user posted image al ja ne žalim potrošiti za Ajšu na izlaske, dobru hranu... sve što želi da jede i pije dobije odmah
Mada moja kći ne voli haljine, ništa što je drži ukočenom i to je dobro, šta je ja sad imam radi svijeta mećati u haljinu hahahah kao da kažu jest slatka i bla bla user posted image
ma mene to ne zanima, neće jabuka daleko od stabla user posted image pa biće  kao i ja i mm, ni ljepša ni ružnija, pa ja user posted image   ima vremena kad poraste da se dotjeruje po svojoj želji a sad ma neee, samo opušteno


Boldirano, potpisujem. Apsolutno isto imamo misljenje. Mi smo stalno u pokretu...sve sto im srce trazi, jedu, piju, obilaze...A 'vamo da dajem neke urnebesne cifre za komad odjece koji ce im ionako biti mali za 2 mjesecauser posted image NE i NE! To su moji principi.

(odgovor članu veeseelaa)
  Neposredna veza do poruke: 252
   RE: koliko novca troáite na dje�ju odjeć...
4.12.2011 13:11:07   
veeseelaa
bucu ganjam kvalitetnu cisto iz zdravstvenih razloga i ne kupujem polovnu


user posted image upravo tako, polovnu ne kupujem nikako, možda promjenim mišljenje
ja nekako imam neku šuhu od nosanja garderobe koju je neko nosio ko nije blizak samnom



_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 253
   [Obrisana poruka]
4.12.2011 13:16:33   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu veeseelaa)
  Neposredna veza do poruke: 254
   RE: koliko novca troáite na dje�ju odjeć...
4.12.2011 13:21:06   
Anoniman
Nasa najskuplja stvar jeste zimska obuca i jakne.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna veza do poruke: 255
   RE: koliko novca troáite na dje�ju odjeć...
4.12.2011 13:30:36   
teacher75

IZVORNA PORUKA: veeseelaa

bucu ganjam kvalitetnu cisto iz zdravstvenih razloga i ne kupujem polovnu


user posted image upravo tako, polovnu ne kupujem nikako, možda promjenim mišljenje
ja nekako imam neku šuhu od nosanja garderobe koju je neko nosio ko nije blizak samnom



zato tebe nema na bazaruuser posted image ja sam eto promijenila misljenje, nikad u zivotu nisam usla u neki second hand shop niti sam pomisljala da kupim tamo sebi nesto ili djetetu, pa se sad navukla na rr bazar. al to mi je nekako drugacije jer sve zene znam pa ne razmisljam tako. a i kupila sam extra ocuvane stvari po smijesnim cijenama, samo kad pomislim da sam zimsku jaknu platila 15 km i skijasko odijelo isto toliko, radujem se koliko sam ustedjelauser posted image

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 256
   RE: koliko novca troáite na dje�ju odjeć...
4.12.2011 13:38:41   
veeseelaa
pa se sad navukla na rr bazar. al to mi je nekako drugacije jer sve zene znam pa ne razmisljam tako. a i kupila sam extra ocuvane stvari po smijesnim cijenama, samo kad pomislim da sam zimsku jaknu platila 15 km i skijasko odijelo isto toliko, radujem se koliko sam ustedjelauser posted image


ma to je super, ne kažem ja, ja slabo znam ženice sa RR, i ono što znam je jako površno  izuzev vas par....
kako da kažem, to mi je nekako preintimno, baš bi morala biti s nekim bliska da uzmem od njega odjeću za Ajšu, tako sad mislim a ko zna, kad ja jednom poludim i sve pokupujem na bazaru user posted image


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 257
   RE: koliko novca troáite na dje�ju odjeć...
4.12.2011 14:07:35   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Sonja

ja sam samo par stvari kupova alddinu ostalo sve je dobio iz amerike kad se rodio veliki paket i sad ima stvari za nosit a ovako .vecinom bake i djedovi kupuju..
ja sam kupila par bodija na pijaci i u merkatoru jjaknu prosle zime u TL i i ove mu mozeuser posted image i stvarno je super.
ne kupujem markiraun odjecu jer je preskupa.
meni jeibitno da je njemu udobno a on svejedno en zzna sta je markirano a sta ne..a kad bude u pubertetu valja sve pare dati na touser posted image

da te potpisem
Mi dobijamo  svake godne kako se rodio rodica mi ima bliznace , godia razlike samo tako svaki put kad dodju u Bosnu godisnje tad dobijemo robu
Rijetkost kad mu ja sta uzmem vecinom obucu a sve ovo ostalo dobija kako se rodio.


(odgovor članu Sonja)
  Neposredna veza do poruke: 258
   RE: koliko novca troáite na dje�ju odjeć...
4.12.2011 14:32:15   
dinaa
IZVORNA PORUKA: Pahuljicaa

Nasa najskuplja stvar jeste zimska obuca i jakne.


Istouser posted image


_____________________________

Moja djeca su moje najvece blago!!!

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 259
   RE: koliko novca troáite na dje�ju odjeć...
4.12.2011 15:43:33   
leona81
do prve godine smo dobili vecinu stvari, svekrva kupila prije rodjenja bukvalno sve u Engleskoj pa jos babine pa onda rodjendan, kupovali smo bas sitnice, isli smo u Englesku kad je M imala 9 mjeseci i kupili za naredni period sve i to bas jeftino...najvise smo kupili stvari kad je krenula u vrtic, ja inace kupujem samo u tiffaniju, azelu, harisu i ovim jeftinijim radnjama odjecu, nesto smo uzimali kod one zene na siranu a sve ostalo iskoristimo kad mm ode vani pa kupimo...srecom postoji BB pa i tu nadjemo svasta:)
najskuplja stvar koju smo kupili bile su prve cizmice kad je prohodala i to je to, prvu jaknu uzeli u orchestri na snizenju, drugu u zari za 30 KM i nosi je vec drugu zimu. cijene su nenormalne u ovim skupljim radnjama i ne zelim da me neko pravi budalom pa zato tamo ne kupujem:)

_____________________________

29.04.2013-29.10.2013...184 days
For every day, I miss you. For every hour, I need you. For every minute, I feel you. Forever, I love you...

(odgovor članu dinaa)
Neposredna veza do poruke: 260
   RE: koliko novca troáite na dje�ju odjeć...
4.12.2011 16:01:42   
jasmin
Ja cekam snizenja i onda vecinom kupim markirano.Ne sto patim za markiranim,vec sto mi je bitan kvalitet i da ne bacam uzalud novac.Zato na snizenju mogu da priustim svasta po,kako tiky kaze,smijesnim cijenama.Sad sam iskoristila next-ova snizenja,da Allah da bereket u onome sto smo kupili,ali sam kvalitetom prezadovoljna.

_____________________________

”A robovi Milostivog su oni koji po zemlji mirno hodaju, a kada ih bestidnici oslove; odgovaraju: - Mir vama”!

Cvijete...šta od tebe miriše ljepše?- Dijete!

2007, 2008 ( dva puta moje sve )

(odgovor članu leona81)
Neposredna veza do poruke: 261
   RE: koliko novca troáite na dje�ju odjeć...
9.5.2012 17:03:08   
dana3
Ne kupujem markirano-vec funkcionalno. Tad cijena ne igra ulogu vec se jednostavno mora.Sin je u vrticu i bez obzira na vrijeme idu van.Ako je kisa moraju imati hlace i jaknu za kisu, ako je snijeg mora imati odjecu za to, obuca isto tako prema vremenskim uslovima.Nekad izuje na s idrasle iz cipela koliko sv eto kosta ali spomenu neko snieznjea koja idu i do 70% pa na ljeto kupujem za zimu i obratno,samo pazim velicinu


_____________________________

kisik je pronadjen u 18 vijeku...kako smo do tada disali-nije poznato

(odgovor članu jasmin)
Neposredna veza do poruke: 262
   RE: koliko novca troáite na dje�ju odjeć...
21.5.2012 13:30:14   
Mila_80
Najviše dječije odjeće kupujem u Bingu, zatim Waikikiju, Harisu, Azelu, ponešto u Oviesse ali uglavnom u svim ovim radnjama mogu naći sve što mi treba za djete tako da i nemam potrebe da kupujem neke skupe i markirane stvari...za odjeću mi je bitno da je pamučna, lagana za obući i komotna da djete nigdje ne steže ...eh jedino sam slaba na obuću pa za nju i izdvajam malo veće iznose novca ali mi za to nije žaouser posted image

_____________________________

ESMA-to mi je ljubav-05.07.2010.

(odgovor članu dana3)
Neposredna veza do poruke: 263
   RE: koliko novca troáite na dje�ju odjeć...
21.5.2012 17:56:00   
MAMA MA
Za obuću mi nije žao dati veću sumu novca...Zimska jakna isto tako....veš i čarape uvijek gledam da je 100 posto pamuk,ali to je svakako jeftino....Fine majice i hlače koje nosi kad izlazimo isto volim kupiti malo kvalitetnije(oviesse ima lijepe stvari),a ovo sto nosi po kuci trenerke,majice,to može i na pijaci,harisu,azelu samo da je pamuk...user posted image

_____________________________

"Why fool around with hamburger,when you have steak at home."-reče moj dragi i osvoji me...

(odgovor članu Mila_80)
Neposredna veza do poruke: 264
   RE: koliko novca troáite na dje�ju odjeć...
21.5.2012 19:09:14   
škorpija
ja u harisu, bingu, robotu i tako tim radnjama nikad nisam našla pamučnu trenerku, sve je to sintetika sa trunkom pamuka, najkvalitetnije stvari su mi u lindexu, ali su preskupe, zato kupujem samo one koje ću baš iskoristiti, ove kao fol svečane stvari kupim bašu nekim bezveznim radnjama, jer će obući jednom ili dva puta, a u trenerci je stalno. u C&A bih visila samo da ih ima ovdje i da su im cijene jednake kao u njemačkoj, inače su mi puno draži nego H&M jer su im brate svari baš dječije, a ne ko za male manekene, lijepe, ali nefunkcionalne

_____________________________

Ajdin 22.4.2009. - čojkić :-))))

Alina 20. 2. 2016 - maća :)

(odgovor članu MAMA MA)
Neposredna veza do poruke: 265
   RE: koliko novca troáite na dje�ju odjeć...
21.5.2012 19:41:36   
eko beba
Jesenju i zimsku garderobu kupujem najčešće u Oviesse, Todoru i proberem po nešto u hipermarketu u Merkatoru, bude solidnih sniženja, pa ih često uganjam, a ljetnju, pošto nam ljeto kratko traje user posted image uglavnom u Harisu. E, da, za obuću nikad nisam žalila pare. Obuću koju je nosio stariji sin ne planiram da obujem mladjem, iako ima skoro novih cipela. Smatram da se cipela oblikuje prema nozi, a svako ima drugačiji hod i samo stopalo.

_____________________________

Mjesec i Sunce - 23.01. 25.08.

(odgovor članu škorpija)
Neposredna veza do poruke: 266
   RE: koliko novca troáite na dje�ju odjeć...
21.5.2012 19:44:27   
eko beba
a nađem po nešto i na BB user posted image

_____________________________

Mjesec i Sunce - 23.01. 25.08.

(odgovor članu eko beba)
Neposredna veza do poruke: 267
   RE: koliko novca troáite na dje�ju odjeć...
21.5.2012 20:42:22   
teacher75

IZVORNA PORUKA: škorpija

ja u harisu, bingu, robotu i tako tim radnjama nikad nisam našla pamučnu trenerku, sve je to sintetika sa trunkom pamuka, najkvalitetnije stvari su mi u lindexu, ali su preskupe, zato kupujem samo one koje ću baš iskoristiti, ove kao fol svečane stvari kupim bašu nekim bezveznim radnjama, jer će obući jednom ili dva puta, a u trenerci je stalno. u C&A bih visila samo da ih ima ovdje i da su im cijene jednake kao u njemačkoj, inače su mi puno draži nego H&M jer su im brate svari baš dječije, a ne ko za male manekene, lijepe, ali nefunkcionalne

bude u harisu i pamucnih, ja sam lani kupila donji dio bas fin pamuk, a znam da sam vidjala i komplet trenerke

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu škorpija)
Neposredna veza do poruke: 268
   RE: koliko novca troáite na dje�ju odjeć...
22.5.2012 8:27:33   
MAMA MA
bogami i ja sam nalazila u harisu bas 100 % pamuk trenerke...i majice po 2 KM onaj najobiočniji pamuk,moze i za spavanja i po kuci...
zadnji put moja mama mu je kupila (negdje na pijaci naletila) po 5 KM donji dijelovi trenerki...100% pamuk...jako udobne...user posted image

_____________________________

"Why fool around with hamburger,when you have steak at home."-reče moj dragi i osvoji me...

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 269
   RE: koliko novca troáite na dje�ju odjeć...
22.5.2012 9:42:19   
škorpija
Eno u onom harisu kod fleke na socijalnom, ako iko nađe mušku pamučnu trenerku, ja ću je pojestiuser posted image . jel vi gledate etiketu (jer na svima piša 100 pamuk iako ašćare vidiš da je sintetika) ili se oslanjate na svoje iskustvo, ja kontam nisam valjda luda , znam prepoznati pamuk, ali s druge strane mm slijepo vjeruje etiketama, i kaže pa piše da je pamuk, a ono padobransko platno

_____________________________

Ajdin 22.4.2009. - čojkić :-))))

Alina 20. 2. 2016 - maća :)

(odgovor članu MAMA MA)
Neposredna veza do poruke: 270
   RE: koliko novca troáite na dje�ju odjeć...
22.5.2012 9:50:41   
veeseelaa
IZVORNA PORUKA: Pahuljicaa

IZVORNA PORUKA: veeseelaa

uh dobro je, već sam mislila da sam čudna user posted image fakat mi bezveze dati veliku lovu za odjeću
ja imam neke cijene u glavi i njih se držim user posted image al ja ne žalim potrošiti za Ajšu na izlaske, dobru hranu... sve što želi da jede i pije dobije odmah
Mada moja kći ne voli haljine, ništa što je drži ukočenom i to je dobro, šta je ja sad imam radi svijeta mećati u haljinu hahahah kao da kažu jest slatka i bla bla user posted image
ma mene to ne zanima, neće jabuka daleko od stabla user posted image pa biće  kao i ja i mm, ni ljepša ni ružnija, pa ja user posted image   ima vremena kad poraste da se dotjeruje po svojoj želji a sad ma neee, samo opušteno


Boldirano, potpisujem. Apsolutno isto imamo misljenje. Mi smo stalno u pokretu...sve sto im srce trazi, jedu, piju, obilaze...A 'vamo da dajem neke urnebesne cifre za komad odjece koji ce im ionako biti mali za 2 mjesecauser posted image NE i NE! To su moji principi.



i dalje ovako mislim
moja A ima zaista lijepe garderobe, ima 10 zimskih jakni, isto toliko proljetnih, džempera ne znam broj, haljinica takodje al se nekako vrtimo u krug
neke maičice i helankice su stalno u opticaju, u vrtiću joj je najljepše u tome
ne bi da je sputavam u nekim haljinicama..... mada vidim da mame curice baš sredjuju, gledam u vrtiću kako djevojčice dolaze u raznim haljinicama al meni je bitnije da je Ajši ugodno u garderobi
Danas baš gledam jdnu curicu mama joj napravila super friz, imaju neki rodjendan, pa eto da je malo sredi al dijete jadno stalno viče boli me gava, a mama joj objašnjava kako to mora nositi user posted image
ne kontam, nema za tim potrebe, moja A je došla nepočešljana, nije bilo šanse da je jutros počešljam user posted image


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 271
   RE: koliko novca troáite na dje�ju odjeć...
22.5.2012 10:01:08   
Hanady RR
Baš vesela nisi dijete počešljala..
tu naviku češljanja, umivanja i pranja zubića dijete do 3 i pol godine već je trebalo steći bez d aje ti ganjaš po kućiuser posted image

Moja djeca vole haljineuser posted image
i nose ih u prilikama u zavisnoti do haljine...
Inače kupujemo kvalitetne haljne, mekanih prirodnih materijala koje dijete ne sputavaju dok hoda niti se igra tako da nemamo problema sa skkletom eventulanim...imamo i satenkih haljina ( ne da puno sjaje i imaju milion draglulja na sebi ) ali određenih porizvđača pa su iste vrlo lagane za nositi i igrati se u njima...

Moje bi cure vaki dna u haljinama bile da je to moguće...
al nuačene su da svaka prilika zahtjeva garadarobu prilagođenu istome...tako da haljinu ne mogu nositi kod nane po kuć jer imaju trenerke za to ( pored ostaloga) a isto tkao na proslave svojih i tuđih rođendana ne mogu ići u trenrekama jer kako se mama i babao spreme za doređeni događaj tako to rade i one.

A kupujem...gdje stignem i kad mi se ćefne...
ako mi se jako svidi cijenu i ne gledam...
mada baš se trudim da obiđem sva sniženja u gradu i nakupujem za sezonu robicu koja im je potrebna...
Na zimske stavri dajem mnogo nobaca jer su mi važne zimske jakne i skafanderi jako...
obuća isto tako...
ljetno također kupujem kvalitetno al prije ugrabim sniženja za ljetne i proljetne kolekcije...
Kad mi se nešto jako dopadne ja ga obilazim više puta i sve s ko borima d anekim ako je skupo...i ond aopet kupim...sa opravdanjem jedna je život ..kad ću ih sređivati po svom nego sada, kansije mi neće dati ni d aim biram...a ja volim da ih sređujem , da su čiste, uredne, kulturne djevojčice...user posted image





_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 272
   RE: koliko novca troáite na dje�ju odjeć...
22.5.2012 10:42:50   
škorpija
veselaaa ovaj put te podržavam 1000 posto, stvarbo ne kontam kad djevojčice u igraonicu ili na igralište dovedu u haljinicama, dijete se pati, zapinje, nervira, a na igrališti je još gore, jer uvijek, mama, tata, nano deda, govore, ne diraj to, isprljaćeš se, nemoj u pjesak, ne sjedaj tu, user posted image user posted image user posted image  to me izluđuje, ja ajdina samo na svadbu oblačim hlače i košulju, stalno je u trenerci, jer mu je tako najudobnije, a i da ima curicu obulačila bih je isto tako, neke helanke, tuniku, a ne tijesni džins minjak u kojem ne može zakoračiti kako treba, a kamoli da potrči

_____________________________

Ajdin 22.4.2009. - čojkić :-))))

Alina 20. 2. 2016 - maća :)

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 273
   RE: koliko novca troáite na dje�ju odjeć...
8.11.2012 18:16:28   
mama_81
Pozdrav drage moje, evo da se i ja javim na temu :). Moj bebac napunio 10 mjeseci, pa od početka manje više izlazimo vani i na druženja sa drugom dječicom i naravno na svijež zrak.

Pažljivo biram i šta kupiti i gdje kupiti. Svako ima svoje principe, ali ja pridajem veliku važnost kvalitetu.
Šta sve kod nas ima da se kupi čini mi se nema niggdje, konkretno mislim na ne kvalitet i kineske stvari...

Htjela ili ne kupujem robicu i plačam skuplje jer dovoljno mi je ono CE i zemlja porjekla, tako da plačam skupo i kvalitetno (znam da će neke nervozne pomisliti ne mora da znači, ako je skupo da je i kvalitetno. Mora to da znači ako znaš prepoznati kvalitet), pa neka dijete preraste za noć. Kupujem svom dijetetu i ne žalim bilo kakve papire da dam za ono što smatram da je kvalitetno.

Ne volim da idem u Haris ex i slične prodavnice i pijace. Konkretno pijaca, slabo kvalitetnih stvari se može naći, a u Haris ex. sve skoro, pa felerično. Zato znam gdje se može šta kupiti, a kad kupim i neka i platim ne žalim niti razmišljam za koliko će dijete šta prerasti.

Nijedan komad robice niti igračku nisam kupila da nije provjeren proizvođać.

Moj stav je jasan, znam prepoznati kvalitet i neka se treba skupo i platiti, ako vrijedi. Ima stvari koje imaju ludo visoke cijene, a sa kvalitetom nigdje veze...





_____________________________

Lakoća kojom određena mišljenja postaju opća, proizlazi iz
nesposobnosti većine ljudi da stvore vlastito mišljenje osnovano
na vlastitom razmišljanju.

(odgovor članu škorpija)
Neposredna veza do poruke: 274
   RE: koliko novca troáite na dje�ju odjeć...
8.11.2012 18:34:20   
Halimaa
Meni se čini da život u većim gradovima stvara određeni pritisak na roditelje u pogledu oblačenja..Kad vidite na selu djeca su uglavnom ležerno obučena, dok kod nas, recimo u Tz, čini se kao da se roditelji nadmeću ko će dijete frajerskije obući...Ja sam uvijek za dobre cipele, ali moram reći da cijena ne mora značiti i kvalitet. Tako je to možda kod nas, ali u svijetu je dječija odjeća mnogo kvalitetnija i jeftinija. Mi smo spali na Tursku i Kinu. Kad je dijete sasvim malo, teško je i naći odjeću po prihvatljivoj cijeni, barem je meni bilo, pa sam uvijek samo visila u buticima. Bogami, sad sa tri godine, posjetim i Azel i buvljak i pijacu, i Haris eksport. Uopste nije tačno da kvalitetna odjeća mora biti jako skupa. Odjeća treba biti pamučna, lijepo da mu stoji, da je očuvana, to je meni kvalitet. Donji veš gledam da bude kvalitetan i nov, biram almu ras. Ali ostalo... kako šta vidim i nije mi bitno gdje. Za vrtić sam mu par pamučnih prekrasnih majica pronašla na buvljaku, nakon neuspjele potrage po "skupljim" prodavnicama. Majica u Bingu koštala je 15 km i nakon dva pranja je nikakva. Majica njemačke marke za 2 km je kao iz butika. I čizme za zimu sam mu uzela na buvljaku. Moderne su i super - nisu kineske ili turkske. Mene to uopšte nije stid, dijete može biti lijepo obučeno i sa manje para.
Još da dodam, u Tuzli i nema tako bogate dječije ponuda kao u Sa.

(odgovor članu mama_81)
Neposredna veza do poruke: 275
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  8 9 10 [11] 12   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  8 9 10 [11] 12   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *