|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: koliko novca trošite na dječju odjeću ku...
29.11.2008 21:52:47   
andji
ja u zadnje vrijeme Sergeju kupujem neka marka BEBA KIDS,I KIDS CLUB.Pravo lijepe stvari i sto posto pamuk,a jesu malo skuplje,jedna obična majičica-košuljica,obična sa kragnicom oko 21km...ali su lijepe stvari i kvalitetne

_____________________________

E ne trebate više glasati ni na jednom takmičenju,konačno,zar ne???!

(odgovor članu mamina princeza)
Neposredna veza do poruke: 26
   RE: koliko novca trošite na dječju odjeću ku...
29.11.2008 23:02:04   
mazalica
Sve smikerske i markirane stvari hamza dobije od tetke iz austije uglavom je to HiM sa kojim sam ja jako zadovoljna i cijene su ok, Beneton i Esprit je isto super...Ja mu kupujem po potrebi uglavnom su to bodici i trenerkice koje nosi po kuci...na marku ne gledam samo gledam kakav je materijal i jeli 100% pamuk, nedavno sam kupila u Bingu nekoliko super kvalitetanih bodia za 7,5km i bolji je od Todor bodia koji je bio 14km...pravila ne postoje, cijena ne znaci i kvalitet... samo najbolje za moju bebicu... user posted image


< Poruku je uredio mazalica -- 29.11.2008 23:10:08 >


_____________________________

Hamza 27.02.2008
Ente kalbii, ente kullun fii hajatii...


(odgovor članu andji)
Neposredna veza do poruke: 27
   RE: koliko novca trošite na dječju odjeću ku...
29.11.2008 23:21:09   
hanabanana
IZVORNA PORUKA: Amrino RR
Orkestra i ostalo...jednom usla - gegice obicne pamucne 50 KM- i nikada vise.




Zato se u Orkestri kupuje kada su sniženja. user posted image
Ja imam super iskustvo sa njihovim stvarima, sve što sam kupila starijoj i mladja sada nosi. Jako su kvalitetne stvari.

Inače ne kupujem markirane stvari, niko me ne može ubijediti da dam za dječiji dzemper 100 KM. Nema šanse.
Bitno mi je da su stvari od prirodnih materijala i to je to.
Zbog posla imamo mogućnost da kupujemo vani, tako da je većina kupovina obavljena u inostranstvu, a ovdje je to Sirano i Orkestra uglavnom.



(odgovor članu Amrino)
Neposredna veza do poruke: 28
   RE: koliko novca trošite na dječju odjeću ku...
29.11.2008 23:24:41   
akica b
Mi imamo raznolike odjecice,od skupih pa najjeftinijih bodica i td...Ali kad je obuca u pitanju,ne stedimo.Do sad imamo jedne Frodove cipelice koje smo platili 89 km i sad smo mu kupili Bambi cizmice 120 km.user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________


Volim negativne komentare jer me tjeraju da budem bolja!

(odgovor članu hanabanana)
Neposredna veza do poruke: 29
   RE: koliko novca trošite na dječju odjeću ku...
29.11.2008 23:25:21   
tea lana
sory gdje se nalazi Bingo jel u Sarajevu

(odgovor članu mazalica)
Neposredna veza do poruke: 30
   RE: koliko novca trošite na dječju odjeću ku...
29.11.2008 23:53:24   
mazalica
Bingo ima u Zenici i Visokom za Sarajevo stvarno ne znam

_____________________________

Hamza 27.02.2008
Ente kalbii, ente kullun fii hajatii...


(odgovor članu tea lana)
Neposredna veza do poruke: 31
   RE: koliko novca trošite na dječju odjeću ku...
30.11.2008 9:54:59   
anitaMO
meni su najbolji bodici MTC .pamuk,mekani i nisu skupi nesto oko 10 km.to mi pravo iznosa.user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

LAURA 5.1.2008.

(odgovor članu mazalica)
Neposredna veza do poruke: 32
   RE: koliko novca trošite na dječju odjeću ku...
1.12.2008 15:56:11   
Anoniman
Trosim onoliko koliko treba, mislim da ne pretjerujem. Markirano nije obavezno, ali je kvalitetna obuca obavezna. Kad je kcerka bila beba, tad je moja sestra bila u Maleziji i tamo su fantasticne radnje sa snizenom markiranom robom ( da mi se samo jos jednom uvalit u tu radnju)  i ona joj je donosila toga bas puno. Sad jedino kad muz negdje ide ili ako negdje zajedno odemo kupim nesto u "Mothercare", jer su im super stvari a imaju i pristupacne cijene. Naravno bude i skupih stvari, ali uvijek ima nesto prihvatljivo.
Sto se tice Sarajeva, to je Azel, jer mi je Zara super, Haris Export koji ima odlicne majce za djecu, turbo limac.... Mislim da su stvari tipa Chico i sl. preskupe. I orkestra je super na snizenjima, ali ja sam u Harisu kupila Orkestrinu majcu za 9 KM.

(odgovor članu anitaMO)
  Neposredna veza do poruke: 33
   RE: koliko novca trošite na dječju odjeću ku...
1.12.2008 17:17:34   
batterfly
Kad biram odjecu za djecu,prvo gledam udobnost..To mi je najvaznije!!!
Da moje djete nosi odjecu koja ce mu biti udobna, a ne da se srkleti ili da ga steze i sl..Kad to potrefim,onda gledam cijenu(je li prihvatljiva)i vizuelni efekat...Prvo ja nisam tip koji pati od "markiranosti",tako da mi nije vazno jel to sad neka marka ili ne..Mada,kada bih morala izdvojiti neku,najvise volim "Todor",znaju nekad da potrefe moj ukus i cijenu(za moj dzep),a kad nema takve cijene,onda odem cisto da malo "prosnjuham"user posted image ..Ako vidim da je nesto bas udobno pravo,nadjem koju markicu viska da to kupim...Mada izbjegavam da kupujem previse, jer su jos mali i brzo mi izrastu,pa mislim da se i ne isplati...Kako recemuser posted image najbitinije je da je mojoj djeci udobno u tome sto nose...

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 34
   RE: koliko novca trošite na dječju odjeću ku...
1.12.2008 18:50:30   
tea lana
ma meni u Todoru nekako sve presareno a ja Lanu ko sebe spremam da joj je sve spareno od cizmica pa do kapice.Nije kritika nikome nego moja mana.user posted image

(odgovor članu batterfly)
Neposredna veza do poruke: 35
   RE: koliko novca trošite na dječju odjeću ku...
1.12.2008 19:02:16   
beni29
Ja potpisujem Mishku i ja najvise volim da je mojoj djeci udobno. Ja ovdje imam dvije prodavnice fetis u kojim kupujem sve za djecu. Kvaliteta je super a cijene su ok. Marke im rijetko kupujem onosno kuti cu im trenerku neke marke i naravno patike. Za razliku od odjece cipele im placam jako skupo jer Benjamin ima jako siroko stopalo a evo i Eliott pa im cipelice kupujem u specijalizovani prodavnicama i jako su skupe.....

_____________________________

Benjamin 18/12/2001
Eliott 28/04/2007
Mon bebe d amour

(odgovor članu batterfly)
Neposredna veza do poruke: 36
   RE: koliko novca trošite na dječju odjeću ku...
15.12.2008 15:42:45   
andji
ja danas svratila do Švrće i svidjela mi se jedna kapa zimska futrovana onim krznom,atakodje i štitnici za uši su od krzna i koštala je 12,5km iako nije neka marka...malo je poskupo za običnu kapu ali kažem svidjela mi se,a tek kako mu stojiuser posted image user posted image user posted image mamina duša

_____________________________

E ne trebate više glasati ni na jednom takmičenju,konačno,zar ne???!

(odgovor članu beni29)
Neposredna veza do poruke: 37
   RE: koliko novca trošite na dječju odjeću ku...
15.12.2008 15:57:48   
M kao Mama
Jako, jako puno novca trošim na Lajlinu odječu, volim da je lijepo obučena, da ima svih mogućih varijanti i boja, kada je riječ o odječi kupujemo u TL, kod jedne tete na Siranu (pijaca), te još na nekim mjestima, ali kada je riječ o obući, tu ne stedimo, kao i večina mama, tene uzimamo "nike", obuću Frodo i u Planici, nešto nekada Bambi, kako nam se boje uklapaju u cijelu sliku  i priliku. Sve u svemu, znam da pretjerujem, ali to je jače od mene. Kao što jedna mama reče, nije da nekom prebacujem, već jednostavno to je moja mana. Nemam granica i teško da ću se ikada popraviti.

(odgovor članu andji)
Neposredna veza do poruke: 38
   RE: koliko novca trošite na dječju odjeću ku...
15.12.2008 16:09:44   
batterfly
IZVORNA PORUKA: tea lana

ma meni u Todoru nekako sve presareno a ja Lanu ko sebe spremam da joj je sve spareno od cizmica pa do kapice.Nije kritika nikome nego moja mana.user posted image


U pravu si za curice,znaju nekad biti pravo sareni,ja sam bas nedavno imala rodjendan i reko ode maloj kupiti kosuljicu na Todoru,kad vala sarena,da sarenija ne moze bitiuser posted image ,ali za muskice ima super stvari,npr.ako je majica ili kosulja u bojama,onda su hlacice jednobojne,pa to super izgleda....Jos kad imaju i kapicu uz to,ma meeeddd..Ma da ja,iskreno,bjezim od kapica i rukavicauser posted image user posted image jer su mi cijene preskupe......
Naravno da mora biti spareno sve,ali nesto tamo,nesto vamo i uskladi se....user posted image

Svim mama je ja mislim to "mana".....user posted image user posted image user posted image user posted image
I postujem to za curicu,kad se ima puno stvari,mada ja nisam tip(vjerovatno zato sto imam dva djecaka),koji ce kupiti svaku krpicu koja mi se svidi,a vala nisam bas ni u mogucnosti,da kupim svaki put....
Ispocetka smo dobijali stvari,pa nismo ni imali potrebe,ali sada nemamo od koga,pa kupujem sve od gaca,carapa,do jakni....Pa mi je sad to malo previse,jer samo muz radi,a vala valja i dvoje djece obuci da im nista ne fali....Pa obicno sad kupim ono sta je pod "moranjem"...
A na cipelama ne stedim nikako niti se smijem usuditi...pa makar ne jela sutrauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu tea lana)
Neposredna veza do poruke: 39
   RE: koliko novca trošite na dječju odjeću ku...
15.12.2008 16:14:43   
andji
i moja je mana ista.....ja Sergeja sve upakujem kao sa naslovnice čak i čarape moraju biti u tonu,ne smiju odskakat...ali džaba se opterećujem ipak su oni djeca,naravno da trebaju biti lijepo odjeveni ali ja sebe ponekad nerviram,zbog tih detalja

_____________________________

E ne trebate više glasati ni na jednom takmičenju,konačno,zar ne???!

(odgovor članu batterfly)
Neposredna veza do poruke: 40
   RE: koliko novca trošite na dječju odjeću ku...
18.12.2008 13:58:48   
sarayka
Zaista kupujemo svugdje u TL, Benettonu, Zari (prije dok smo bili manji),Beba kids, a u Tiffanyiju ne jer iste H&M stvari možete naći kod jedne tete na siranu, a jeftinije naravno!!
Sve zavisi od prilike npr. trenerkice koje nosimo po kuci i najčesće uflekamo kupujemo na pijaci a ove stvarcice ZA VAN u malo boljim radnjicama.
Ma svejedno je samo da je udobno i pristupačno!!

_____________________________

Ljube vas Lamija i mama :)

"Kad nam sreća zatvori jedna vrata, često nam otvori i druga, ali mi
ponekad znamo predugo gledati u ona zatvorena i ne vidimo otvorena." - Helen Keller

(odgovor članu andji)
Neposredna veza do poruke: 41
   RE: koliko novca trošite na dječju odjeću ku...
2.2.2009 13:41:31   
tea lana
dajte mi molim vas preporuku dobre prodavnice u Sarajevu za Lanu u TL za bebe 86 joj knap a 92 joj bas povelika pa mi se tamo ne isplati kupovati a dosad sam samo kod njih vecinom.Sad bih trebala otici i kupiti joj svasta a ni sama ne znam gdje bila sam  Zari imaju super stvari do godinu,ostalo katastroga.

(odgovor članu sarayka)
Neposredna veza do poruke: 42
   RE: koliko novca trošite na dječju odjeću ku...
3.3.2009 13:12:14   
Blue rose RR
Prenos postova:

IZVORNA PORUKA: mariva

Evo drage moje jedna nova tema i jako me zanima vaše mišljenje. Moja djeca imaju par stvarčica ali pazim da ne pretjeram . No nekad jednostavno nemogu odolit malim nike tenisicama br 22. 

IZVORNA PORUKA: neki

Mislim da tema vec postoji...user posted image

IZVORNA PORUKA: mariva

Evo sve sam pregledala i nigdje nisam našla ovu temu. možda je pod drugim naslovom. Uostalom kome je zanimljivo taj će se ponovno ukljućiti

IZVORNA PORUKA: tea lana

koliko novca trošite na dječju odjeću kupuje...


ovako se tema zove,i nalazi se na djecijoj opremi,nije bitno hocemo li se ponovo prikljuciti nego ce ti temu zakljucati jer se ponavlja.


IZVORNA PORUKA: mariva

Hvala . evo odo sad da prelistam. Sory nova sam pa još neznam pravila

IZVORNA PORUKA: mariva

Evo pregledala sam i slažem se sa većinom. Bitno je da je djetetu udobno i kvalitetno jer bolje je dat koju markicu više ako je kvalitetnije. TL sve pohvale. Skoro sve kupujem u TL u Mostaru,a prava mi je poslastica kad odem u Zagreb i uvalim se u njihove trgovine. Što je najvažnije možeš naći dosta dobrih stvari za neku prihvatljivu cjenu.

IZVORNA PORUKA: larina

sto se tice obuce kupujem da je udobno i vecinom je markirana obuca,odjece isto imaju markirane i ono sto nije neka poznata marka ali je kvalitetno,samo ne kupujem na pijaci nista i nekim bezveznim buticima.




_____________________________

"Ja jesam siromah i samo snove imam. Pred noge tvoje polažem ih. Nježno gazi, jer gaziš po snovima mojim.“
W. B. Y

(odgovor članu tea lana)
Neposredna veza do poruke: 43
   RE: koliko novca trošite na dječju odjeću ku...
3.3.2009 14:24:18   
anitaMO
ne kupujem joj ,sve dobije .kako je najmanja u obitelji pa joj onda svak šalje.uglavnom to su stvari mexx,esprit,benetton .meni su najdraže stvari iz H@M.cipele obavezno ecco .tenisice ima nike trenutno.ma uglavnom ima više nego ja.user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

LAURA 5.1.2008.

(odgovor članu Blue rose RR)
Neposredna veza do poruke: 44
   RE: koliko novca trošite na dječju odjeću ku...
3.3.2009 14:32:03   
ziki
 Kao sto rečce Amrino uglavnom mu kupujem u Azelu jer su mi tamo najljepše stvari( od izbora u Gračanici) a i kvalitetne su. Kupim mu ponešto u TL i to je uglavnom kvalitetno. Dosta stvari je dobio od rodjaka iz Njemačke koji je godinu dana stariji i to je uglavnom markirano. Mojam mama mu je dole kod nas kupovala stavri Ready group iz Niša koje su se pokazale ekstra kvalitetne tako da koristim priliku kad odem dole da mu nešto kupim. Takođe dobro su se pokazale i neke stvarčice proizvođača Dis iz Arilja.
A da markirano nije obavezno kvalitetno imam dokaz jednu duksericu iz Esprit-a koja se komplet razvukla i koju sad sam skida.

_____________________________

Nemam ništa od onog što bi se moglo nazvati bogatstvom i ne žalim mnogo za tim. Možda zbog toga ne poštujem to ni kod drugih. Bogatstvo je za mene ono što mogu ponijeti bilo gdje da odem, a to su uspomene. One ne mogu propasti, ne mogu se potrošiti......

(odgovor članu anitaMO)
Neposredna veza do poruke: 45
   RE: koliko novca trošite na dječju odjeću ku...
3.3.2009 14:45:52   
Anoniman
nije da mi je sad to osnovni kriterij, ali volim kupovati u lijepim radnjama, dobro osvijetljenim, uređenim, stvarčice su tako slatke i onda mi je sve pregledno, primamljivo i uživam, a to su uglavnom ove kao npr. beneton, mother care, H&M, C&A, ZARA BABY, imamo nikice, adidaske, ja se topim kad vidim tako male stvarčice, a kao za odrasle. Imamo i nekih običnijih stvari, ima prodavnica u robotu fuar baby, pa se nađu koje gegice i sl. Nisam oduševljena chicco stvarima, imamo par koje smo dobili na poklon od prijatelja.

(odgovor članu ziki)
  Neposredna veza do poruke: 46
   RE: koliko novca trošite na dječju odjeću ku...
3.3.2009 20:26:03   
marija m
obuca mi je naj bitnija stvar,i za to necu pitat cijenu,a ovo ostalo furam samo campanoli trenerke jer su kvalitetne i za pranje zahvalne,ostalo sto mi se svidi to i uzmem........

_____________________________

MAMINE OKANE

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 47
   RE: koliko novca trošite na dječju odjeću ku...
3.3.2009 20:29:43   
Emina*
IZVORNA PORUKA: Shee

mother care, H&M, C&A



Prosvijetli me i reci mi gdje??  user posted image   user posted image   user posted image

_____________________________

Bakir
20.04.2008.

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 48
   RE: koliko novca trošite na dječju odjeću ku...
4.3.2009 15:29:54   
Emina*
IZVORNA PORUKA: sarayka
a u Tiffanyiju ne jer iste H&M stvari možete naći kod jedne tete na siranu, a jeftinije naravno!!



Sarayka, ajd mi pomozi malo user posted image
Gdje je tacno ta teta.. Kad ulazis sa glavne ulice, od vjecne vatre.. Gdje da idem??
Hvala user posted image


_____________________________

Bakir
20.04.2008.

(odgovor članu sarayka)
Neposredna veza do poruke: 49
   RE: koliko novca trošite na dječju odjeću ku...
4.3.2009 15:47:16   
Anoniman
Eminice... reci sta ti treba. saljem odmah... mothercare, h&m, zara baby... user posted image
samo mi link posalji, ja se ne zezam user posted image

(odgovor članu Emina*)
  Neposredna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *