|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: koliko novca trošite na dječju odjeću ku...
4.3.2009 15:57:04   
Emina*
Ma lijepa lutka moja  user posted image   user posted image ..
Sad zasad ne treba nista...
Pripremam se za veeeliki shoping proljetne odjecice, pa da se naoruzam informacijama gdje i sta user posted image  user posted image
Zimske odjecice ima jaako puno, i ne planiram mu nista vise uzimati, osim ako ovih dana ne naraste 10 cm user posted image   user posted image
Opeljusila sam dedu neki dan, kad smo bili kod mojih, kupio mu 2 trenerkice za vrtic, bodice, majice, ma nema sta nije.. A usla sam s njim u radnju i rekla da mi treba jedna trenerkica user posted image
Nego, dobili smo punoo stvari iz C&A, i nije da su extra, nego su mi predobre, ali bas su mi extra.. I kvalitetom i izgledom....
Pa reko, mozda ovdje kod nas ima, a ja nisam upucena...
HVALA ti do neba...
A nemoj se iznenaditi kad pocne proljece i dobijes spisak user posted image   user posted image
Salim se... Ljubni pile..


_____________________________

Bakir
20.04.2008.

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 51
   RE: koliko novca trošite na dječju odjeću ku...
4.3.2009 16:00:40   
tea lana
IZVORNA PORUKA: Emina*

IZVORNA PORUKA: sarayka
a u Tiffanyiju ne jer iste H&M stvari možete naći kod jedne tete na siranu, a jeftinije naravno!!



Sarayka, ajd mi pomozi malo user posted image
Gdje je tacno ta teta.. Kad ulazis sa glavne ulice, od vjecne vatre.. Gdje da idem??
Hvala user posted image



i mene interesuje

(odgovor članu Emina*)
Neposredna veza do poruke: 52
   RE: koliko novca trošite na dječju odjeću ku...
4.3.2009 16:06:39   
Anoniman
Kad ulazis od vjecne vatre i prodjes skroz desno, znaci kroz onaj dio gdje je s jedne strane zgrada a s druge standovi. Na kraju reda, s desne strane, jedina radnja za djecu. Preko puta te radnje su carape i pidzame. Na desnoj strani jedna jedina radnja za djecu!!
Nadam se da je od pomoci.
Isti takav stand ima i na pijaci Otoka.

(odgovor članu tea lana)
  Neposredna veza do poruke: 53
   RE: koliko novca trošite na dječju odjeću ku...
4.3.2009 16:10:36   
Lane
Maida28, gdje na Otoci?
Ja pitala prodavacicu prije 2-3 mjeseca, kaze da su zatvorili.

A od te radnje s desne strane, jos malo nize s lijeve strane je isti stand, i btw sad u subotu im stize nova roba.

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 54
   RE: koliko novca trošite na dječju odjeću ku...
4.3.2009 16:18:10   
Anoniman
E na Otoci ti ne bi znala objasnit. Jednom sam bila, istina davno, i vidjela taj stand.
Da oni imaju isti stand na Siranu, nize na lijevoj strani.
Nisam znala da im dolazi roba.
Samo su i oni poskupili u zadnje vrijeme.
Muz ce mi u London za koji dan pa cu narucit iz mother care, doce me jeftinije.

(odgovor članu Lane)
  Neposredna veza do poruke: 55
   RE: koliko novca trošite na dječju odjeću ku...
4.3.2009 16:20:08   
tea lana
hvala vam puno,ja sam nedavno bila u radnji na Bascarsiji zove se No No i ta je marka djecije robe u radni.Lani sam kupila dvije eksta maice koje su prije kostale po 27 za 14km i helanke koje su predobre prije bile 16 sad 8km.


(odgovor članu Lane)
Neposredna veza do poruke: 56
   RE: koliko novca trošite na dječju odjeću ku...
4.3.2009 16:22:41   
tea lana
Maida 28 ako ce ti muz vec ici u London nek ode do radnje Disnni stor pisem kako se cita na glavnoj je aveniji u Londonu.Jao stvari kakvih ima za djecu i uvijek su im snizenja.Ja sam se razbolila kad sam bila.Sve im je u likovima iz Disnijevih crtanih filmova.

(odgovor članu tea lana)
Neposredna veza do poruke: 57
   RE: koliko novca trošite na dječju odjeću ku...
4.3.2009 16:26:58   
mazalica
Hamza je dobio za rodjendan veliku kesu H&M sminkerske odjece, jedva cekamo ljepo vrijeme pa da se foliramo po gradu user posted image user posted image user posted image ...





_____________________________

Hamza 27.02.2008
Ente kalbii, ente kullun fii hajatii...


(odgovor članu tea lana)
Neposredna veza do poruke: 58
   RE: koliko novca trošite na dječju odjeću ku...
4.3.2009 16:28:11   
Anoniman
Znam za tu radnju, ode svaki put. Prosli pu je donio Merjem jednu pidzamu sa Trnoruzicom i dekicom sa istom aplokacijom kao na pidzami. A pogledacu s Merjem sta ima na njihovoj stranici pa da izabere neku majcu.
Hvala ti sto si me napomenula. Za trosit pare i ne mora se napominjat, jos da je meni oticuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu tea lana)
  Neposredna veza do poruke: 59
   RE: koliko novca trošite na dječju odjeću ku...
4.3.2009 16:28:35   
Lane
U Robotu na Socijalnom, 2. sprat, ima jedna radnja odjece za djecu (Carters i Childrens place), sad im je trenutno snizenje jer zatvaraju radnju. Moze se naci stvarcica za manju djecu - do 2g., za starije se probralo.



(odgovor članu tea lana)
Neposredna veza do poruke: 60
   RE: koliko novca trošite na dječju odjeću ku...
4.3.2009 16:30:11   
tea lana
Joj ja planiram slijedece godine aBd i vec sam pocela stekati pare bas za tih tako radnji.Jos ako odem u periodu oko Bozica kao sto sam planirala ima da me skuplje dodje prekoracenje prtljage u avionu.

(odgovor članu Lane)
Neposredna veza do poruke: 61
   RE: koliko novca trošite na dječju odjeću ku...
4.3.2009 16:33:51   
Nadi
IZVORNA PORUKA: tea lana

ja sam nedavno bila u radnji na Bascarsiji zove se No No i ta je marka djecije robe u radni.


I ja sam Iman kupila trenerku u toj radnji oko 40 KM, baš mi se sviđa.
Ja kupujem gdje stignem: U Oviesse bude super pidžamica, trenerki, jakni, u jednoj radnji na II spratu u Robotu novom kupujem bodije Wenice se čini mi se zove marka, u Exitu na Baščaršiji imaju super trenerke, promakne nekad nešto i na pijaci obično kakva majica. U Chiccu smo joj uzeli super zimsku jaknu oko 50 KM bila na sniženju kad su renovirali i baš se nanosala. Rijetko šta duplo kupujem osim trenerki, majica i bodija. Jedne cipele na sezonu.

(odgovor članu tea lana)
Neposredna veza do poruke: 62
   RE: koliko novca trošite na dječju odjeću ku...
4.3.2009 22:58:22   
Anoniman
Tea Lana, ja svaki put kazem muzu idem i ja, i vizu dobijem, ali odustanem iz nekih razlogauser posted image
Mozda je i bolje, da ne bankrotiramouser posted image user posted image

(odgovor članu Nadi)
  Neposredna veza do poruke: 63
   RE: koliko novca trošite na dječju odjeću ku...
15.4.2009 9:40:39   
mišur
Luka je dobio za rođendan dosta proljetnih stvarčica, ali kako je ovo vrijeme blesavo, vrlo brzo će mu trebati ljetne stvari...
Ja njemu često kupujem u Oviesse i u Todoru, kad su sniženja posebno.
I nikada mu neću npr. kupiti neki prsluk koji košta 40KM (to sam juče vidjela u Todoruuser posted image )
Kupim mu ponekad i nešto u Jani, ali uglavnom bodiće i pidžame koji su dosta povoljni.
Sad nemam vremena da odem do Fisa, ali sam mu tamo ranije uzimala bodiće po 6 KM i donje dijelove sa stopicama, kad je bio mali, koji su koštali samo 3KM, a super su mi poslužili. 
Cipelice i patike sam mu uzela u Cicibanu, i prve su bile 77KM, a druge 65KM...
Što se toga tiče, nisam žalila novca-ipak se njihove nogice tek razvijaju, i ne mogu mu uzeti neke cipelice u Fisu...Strah bi me bilo...
Uglavnom, ne trošim sumanuto na njegovu garderobu, ali mu često kupim ponešto...
Ne mogu odoliti...Krenem sebi nešto da kupim, a kupim njemu...user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 64
   RE: koliko novca trošite na dječju odjeću ku...
15.4.2009 9:56:18   
mamine oci
po meni je glupost kupovati markiranu odjecu bebama jer brzo rastu vise volim da mu kupim hranu i pelene gledsm da kupim udobno i ne previse skupo zivi se tesko da bi moglo da se priusti markirano a svaka cast ko moze da priusti user posted image

_____________________________

Haris 28.10.1999
Fatih 25.01.2008
Iman 13.01.2013


(odgovor članu mišur)
Neposredna veza do poruke: 65
   RE: koliko novca trošite na dječju odjeću ku...
1.6.2009 11:54:06   
ANNIAN
Ja imam troje djece dvije curice i dječaka. Najveći dio njihove odjeće kupljen je u HM u Svicerskoj. Ne volim odjeću iz TL jer mi se pokazala ne kvlitetnom. Moja sestra je kupila najstarijoj djevojčici markiranu duksericu koja je poslije prvog pranja izgledala kao da je stara 5 godina a kostala je skoro 100KM. Nekada mi se zalomi da im kupim nešto markirano pogotovo ovoj najstarijoj jer ona to nosi i mlađa djevojčica. Bodiće iz HM nosili su svi troje ja sam super zadovoljna njihovom gardarobom. Najviše novca potrošim na cipele to pozim i najčešće su Ciciban 

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 66
   RE: koliko novca trošite na dječju odjeću ku...
15.10.2009 20:07:23   
*Seve*
Ovih dana sam bas mnogo kupovala.
http://img38.imagefra.me/img/img38/2/10/15/f_p64bsm1bugqm_17f7337.jpg
http://img38.imagefra.me/img/img38/2/10/15/f_p64bsm2gj2fm_8116d34.jpg
http://img38.imagefra.me/img/img38/2/10/15/f_p64bsm2gj5xm_2feb309.jpg
http://img38.imagefra.me/img/img38/2/10/15/f_p64bsm2gjc1m_9aee4d3.jpg
http://img38.imagefra.me/img/img38/2/10/15/f_p64bx8pdnvrm_9d7be19.jpg
Sve je kupljeno u H&M i bas mi se svidja odijeca za bebe  kod njih...

< Poruku je uredio *Seve* -- 15.10.2009 20:11:12 >

(odgovor članu ANNIAN)
Neposredna veza do poruke: 67
   RE: koliko novca trošite na dječju odjeću ku...
15.10.2009 20:16:12   
Tidzi
Seve, sve je lijepo sto si kupila! I meni je super odjeca za dijecu iz H&M. Moja mala ima kapitu kao sto si ti kupila samo u drugim bojama. Ovh prohladnih dana je dobro dosla!

_____________________________

Adin 12.01.2007
Elma 22.09.2008
Erna 02.08.2010

"Zivot je procitan roman, samo sto se u romanu mozes vratiti na predhodne stranice, a u zivotu nikad na prosle dane!"

(odgovor članu *Seve*)
Neposredna veza do poruke: 68
   RE: koliko novca trošite na dječju odjeću ku...
15.10.2009 20:21:31   
Ilhana RR
I ja volim odjecu iz HM, stvarno jeste kavlitetna. Imam neki stvari koja moja Lamija oblaci cesto, nekad se zadesi da se ta ista stvarcica opere 3-4 puta sedmicno i dan danas izgleda ko nova =)

Najvise uzimam na snizenjima, a ovde znaju biti pravo luda snizenja. Ovog jesena i nemam potrebe da uzimam jer je dobila dvije vrece odjece od moje dince koja ima cerku godinu dana stariju od Lamije =) A sve haman ko novo... sto me je najvise obradovalo to su jaknice, dobila je tri jaknice koje su ko med... pogotovo ova jedna...

Volim markirano ali nevolim da placam puno samo radi marke, ima Lamija dosta odjece Esprit i Nike, Adidas i tako to... al to je naravno uzeto na snizenju i na Ebayu al novo ;)

Uzela sam joj par pantalonica na Ebayu po 5-6 km od marke Esprit koje su mi dosle sa etiketama =)

_____________________________

~~~ Living the dream ~~~

* Lamija 6 maj 2008
* Vedad 20 decembar 2014

(odgovor članu Tidzi)
Neposredna veza do poruke: 69
   RE: koliko novca trošite na dječju odjeću ku...
15.10.2009 20:23:24   
*Seve*
Hvala i meni se svidja,ima lijepi stvari u H&M...
IMAMO I OVAKVU KAPICU.
http://img38.imagefra.me/img/img38/2/10/15/f_p64bxgk1lbam_be27339.jpg
Dobili smo je na poklon.
Sada trebam da kupim skafander za zimu,nisam nikad imala skafander bas...
Koji je najbolji....Za ovi hladni dana.

(odgovor članu Tidzi)
Neposredna veza do poruke: 70
   RE: koliko novca trošite na dječju odjeću ku...
15.10.2009 20:27:31   
*Seve*
IZVORNA PORUKA: Ilhana

I ja volim odjecu iz HM, stvarno jeste kavlitetna. Imam neki stvari koja moja Lamija oblaci cesto, nekad se zadesi da se ta ista stvarcica opere 3-4 puta sedmicno i dan danas izgleda ko nova =)

Ovo je tacno.Ja sam malom uzimala u Beneton ali vise preferiram H&M vijeruj....
Imam kapicu i sal iz Esprita za Alena za ovu zimu..Uzela ja na moje bonove...
Adidas imamo dosta ljetni majica i sortova...Omiljene marke su nam Snupy.user posted image
Jer ipak su too dijecije marke....

(odgovor članu Ilhana RR)
Neposredna veza do poruke: 71
   RE: koliko novca trošite na dječju odjeću ku...
15.10.2009 20:28:58   
Ilhana RR
Moja Lamija trenutno ima kisni skafander koji je unutra oblozen sa onim cebastim materijalom. Ima i normalni onaj skafander ko za skijanje, nekad joj ga obucem kad predvece izadjemo napolje jer zna biti po hladno...

na ovaj fazon seve, imas u HMu da uzmes

user posted image

Ja sam dobila tako te stvari mada cu da kupim jos jedan sto mi se svidio koji inace kosta 50 eura a u outlet butiku ga ja nasla za 20 eura...

imamo i ovakve tole

user posted image
Proljetos ih ja kupila za 7 eura a bile 40 eura ;)

a imamo i one "galonske" neznam kako se zovu na nasem pantalone i jakna sto se oblaci preko odjece kad kisa pada... to smo uzeli markirano... (jer mi je bilo jeftinije nego nemarkirano hehe)



_____________________________

~~~ Living the dream ~~~

* Lamija 6 maj 2008
* Vedad 20 decembar 2014

(odgovor članu *Seve*)
Neposredna veza do poruke: 72
   RE: koliko novca trošite na dječju odjeću ku...
15.10.2009 20:34:52   
*Seve*
IZVORNA PORUKA: Ilhana

Moja Lamija trenutno ima kisni skafander koji je unutra oblozen sa onim cebastim materijalom. Ima i normalni onaj skafander ko za skijanje, nekad joj ga obucem kad predvece izadjemo napolje jer zna biti po hladno...

na ovaj fazon seve, imas u HMu da uzmes

user posted image

Ja sam dobila tako te stvari mada cu da kupim jos jedan sto mi se svidio koji inace kosta 50 eura a u outlet butiku ga ja nasla za 20 eura...

imamo i ovakve tole

user posted image
Proljetos ih ja kupila za 7 eura a bile 40 eura ;)

a imamo i one "galonske" neznam kako se zovu na nasem pantalone i jakna sto se oblaci preko odjece kad kisa pada... to smo uzeli markirano... (jer mi je bilo jeftinije nego nemarkirano hehe)



Dobri su, moj maleni ima 9 mijeseci nesto bi mu njeznije....
Lijepi su mi oni cupavi bas u H&M,PA VIDIJECU...
Nesto bi toplo ipak zimi je najlakse za skafander..

(odgovor članu Ilhana RR)
Neposredna veza do poruke: 73
   RE: koliko novca trošite na dječju odjeću ku...
15.10.2009 21:36:30   
suncan_dan
IZVORNA PORUKA: Shee

nikice, adidaske, ja se topim kad vidim tako male stvarčice, a kao za odrasle.



i meni je to tako slatko, i nasoj kupim tako, ima 2x adidaske i ove rozane
     user posted image
one su mi najslade, mada te sportske i nenosa cesto, vise nosa cvrscu obucu...

_____________________________

VOLIM VAS!!!

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 74
   RE: koliko novca trošite na dječju odjeću ku...
15.10.2009 23:54:39   
Suzana
Mi ne, ali njihova nana u Americi da. user posted image
Thanks grandma!
user posted image user posted image


_____________________________

Edi i Mak - DOUBLE BLESSING
27.05.2008.

Moji životi, ljubavi, sreće najveće...

(odgovor članu suncan_dan)
Neposredna veza do poruke: 75
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *