|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: koliko novca trošite na dječju odjeću ku...
16.10.2009 9:49:11   
bebano
IZVORNA PORUKA: Suzana

Mi ne, ali njihova nana u Americi da. user posted image
Thanks grandma!
user posted image user posted image



Ja ne, ali ujak iz Beca da user posted image user posted image !
Thanks ujko user posted image !

_____________________________

Luka - Mamina sreća
27.05.2008

Sunce moje malo :-))


(odgovor članu Suzana)
Neposredna veza do poruke: 76
   RE: koliko novca trošite na dječju odjeću ku...
16.10.2009 11:05:06   
juni
Mi ne ali moja familija u Oslu da user posted image

_____________________________

EMIL,7.9.2008.

(odgovor članu bebano)
Neposredna veza do poruke: 77
   RE: koliko novca trošite na dječju odjeću ku...
16.10.2009 11:23:05   
bebano
IZVORNA PORUKA: juni

Mi ne ali moja familija u Oslu da user posted image


Ha ha ha super je ovo. Ima nas, ima user posted image

_____________________________

Luka - Mamina sreća
27.05.2008

Sunce moje malo :-))


(odgovor članu juni)
Neposredna veza do poruke: 78
   RE: koliko novca trošite na dječju odjeću ku...
17.10.2009 19:13:02   
norah
Prije par dana sam bila u BBi-u u onim prodavnicama za djecu, mislim da su Jana i Okaidi. Pa, stvarno, one cijene su nenormalne. Dzemperi po 50-60 KM. Majice po 30-40 KM. Ne znam ko to kupuje. Djeca tako brzo rastu da po meni to nema smisla uzimati bez obzira sto je stvarno lijepa odjeca. Sta vi mislite o ovim radnjama? Da li se slazete sa mnom?

(odgovor članu bebano)
Neposredna veza do poruke: 79
   RE: koliko novca trošite na dječju odjeću ku...
17.10.2009 19:26:39   
acudesa
ponekad dobije tako nešto, nevažno je meni da li je markirano-ne treba meni da pročitam marku sa etikete da ustanovim kvalitet


_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu norah)
Neposredna veza do poruke: 80
   RE: koliko novca trošite na dječju odjeću ku...
23.10.2009 11:45:27   
Hannah
IZVORNA PORUKA: norah

Prije par dana sam bila u BBi-u u onim prodavnicama za djecu, mislim da su Jana i Okaidi. Pa, stvarno, one cijene su nenormalne. Dzemperi po 50-60 KM. Majice po 30-40 KM. Ne znam ko to kupuje. Djeca tako brzo rastu da po meni to nema smisla uzimati bez obzira sto je stvarno lijepa odjeca. Sta vi mislite o ovim radnjama? Da li se slazete sa mnom?


Zadnji put kad sam bila zaključila sam da više nikad neću ući, i rekla sam im da su užasno skupi user posted image
Preko puta Okaidi ima  prodavnica Wenice. Ista takva odjeća  u Robotu na Socijalnom je dosta jeftinija (majica u BBI je 25 KM, a u Robotu 16)

(odgovor članu norah)
Neposredna veza do poruke: 81
   RE: koliko novca trošite na dječju odjeću ku...
23.10.2009 15:13:19   
reallove
mi smo dobili super poklona zara trenerku,reebok trenerku i patike,nike patike,imamo i coconut i mother care..sveki nam je kupila extra odjecu u turskoj,nije skupa ali kvalitetna,pamucne gegice i majice..meni licno nije vazna marka,ne trosim pretjerano novac na marke neki dan sam otisla i nakupovala eminu stvarcica prejeftinih,sve to je nosio mozda 2sedmice i gotovo..beba brzo preraste tu odjecicu

_____________________________

"Majke se rađaju u istom trenutku kada i djeca. Ona prije toga nije postojala. Žena je postojala, ali majka, nikad. Majka je nešto potpuno novo"


Mamino sunce Ameen

11.08.2009. <3

(odgovor članu Hannah)
Neposredna veza do poruke: 82
   RE: koliko novca trošite na dječju odjeću ku...
23.10.2009 15:18:49   
emma.L
Preksinoć sam ušla u TL i kupila samtne hlačice, majicu i haljinu-tuniku, sve za 85 KM. Tamo su mi cijene pristupačne, ali pokućne stvari ipak nikada ne bih tamo kupovala, jer su pijaca i turski pamuk za po kući super. Dakle, te stvari ne plaćam više od 10 KM.
Problem je kad tražim čisto bijele hulahopke, pa ih nigdje nema i na kraju naravno Iana ima ali za 20 KM. Onda mi nije teško dati te novce.
I inače, Ema je dobila trenerkice Puma i Nike, što mi je blesavo malo, jer je nikada ne izvodim u trenerci. To je pokućna odjeća i dati 70 KM za takvo nešto mi je previše.

_____________________________

Ema, kokola i sreća najveća, 15.10.2008.
Timur, radost mamina, 9.10.2011.

(odgovor članu reallove)
Neposredna veza do poruke: 83
   RE: koliko novca trošite na dječju odjeću ku...
23.10.2009 15:23:18   
reallove
u pravu si ma to danas mu obuces sutra mu je malo i onda naravno das nekom..bacanje novca..a i to za turski pamuk si upravu,emin ima puno takve odjecice i stvarno je super..

_____________________________

"Majke se rađaju u istom trenutku kada i djeca. Ona prije toga nije postojala. Žena je postojala, ali majka, nikad. Majka je nešto potpuno novo"


Mamino sunce Ameen

11.08.2009. <3

(odgovor članu emma.L)
Neposredna veza do poruke: 84
   RE: koliko novca trošite na dječju odjeću ku...
23.10.2009 15:25:10   
Pretty mamma
Vjerojatno jer sam prvi put mama, volim priuštiti sve malenoj, bez obzira na cijenu. Dobro je dok mogu. Inače volim sportske stvari i nije mi žao dati za dobru trenerkicu, netko je rekao da u tome ne izvodi djecu van, ja upravo volim takve stvari. Tenisice malene su zakon, a može se naći na sniženju.
Okaidi mi je prerereredobar, imam nekoliko stvari, kvalitetne su i kako ja kažem baš su mi nekako urbane user posted image , taman po mom ukusu. Bimbus i Orchestra su isto jaaako dobri, mada jesu skupi, ali stvarčice su se pokazale odlične.
A da ima jeftinih stvari, a divnih to uopće ne sporim...Laura ima brrrrdo stvari iz Zare kupljene po par maraka.

_____________________________

Laura je u mom naručju!

(odgovor članu Suzana)
Neposredna veza do poruke: 85
   RE: koliko novca trošite na dječju odjeću ku...
23.10.2009 15:27:06   
veeseelaa
IZVORNA PORUKA: norah

Prije par dana sam bila u BBi-u u onim prodavnicama za djecu, mislim da su Jana i Okaidi. Pa, stvarno, one cijene su nenormalne. Dzemperi po 50-60 KM. Majice po 30-40 KM. Ne znam ko to kupuje. Djeca tako brzo rastu da po meni to nema smisla uzimati bez obzira sto je stvarno lijepa odjeca. Sta vi mislite o ovim radnjama? Da li se slazete sa mnom?


slažem se s tobom, ja par puta nisam mogla odoliti pa sam malenoj kupila par stvarčica, kvalitetne su nema šta al zamislite koja sam ja budala kad sam kapicu platila 18,00 KM????
neću tamo više da idem, uvijek me "izrade"user posted image user posted image user posted image

< Poruku je uredio veeseelaa -- 23.10.2009 15:30:45 >


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu norah)
Neposredna veza do poruke: 86
   RE: koliko novca trošite na dječju odjeću ku...
23.10.2009 15:37:05   
Lulu_

IZVORNA PORUKA: veeseelaa

IZVORNA PORUKA: norah

Prije par dana sam bila u BBi-u u onim prodavnicama za djecu, mislim da su Jana i Okaidi. Pa, stvarno, one cijene su nenormalne. Dzemperi po 50-60 KM. Majice po 30-40 KM. Ne znam ko to kupuje. Djeca tako brzo rastu da po meni to nema smisla uzimati bez obzira sto je stvarno lijepa odjeca. Sta vi mislite o ovim radnjama? Da li se slazete sa mnom?


ako mi se svidja kupit cu...isto tako cu kupit i nesto skroz jeftino...
to sto ona izraste me nije briga i moram reci bas mi je glupa ta recenica

_____________________________

Naomih 27.03.2008 9.41 hm...

I''''m Starting With The Man In,The Mirror,I''''m Asking Him To Change His Ways,And No Message Could Have
Been Any Clearer,If You Wanna Make The World,A Better Place,Take A Look At Yourself, And,Then Make A Change

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 87
   RE: koliko novca trošite na dječju odjeću ku...
23.10.2009 15:38:23   
enna
I meni je bezveze bacanje novca na markiranu robicu bebicama mislim da ima i jeftinijih stvari a da su udobn jeino ba kad nesto zapne za oko pa ok.Ja ovdje kupujem i jednom djecijem butiku robu za Enu a sto bas tu zove se Original Marines i stvarno sam prezadovoljna a u nekoj obicnoj podavnici hlacice kostaju 15 eura i sije ih Kina a ovdje kostaju 17 i znam sigurno da suu prave i udobne i peri deri sto se kaze.I to obicno gledam kada je ozicno snizenje sredinom novembra pocinje pa da tad odem kupiti tu robu i u Jani se uzimala ali su oni ipak nesto skuplji a kvalitt je isti znci samo ime vise placas.Mada kupim i stvar na pijac ako mi se bas svidi uglavnom gledam da je to iskljucivo pamuk.
emma.L. nemoguce da platis janine stramplice 20 km j sam neki dan kupovala bas u jani i kostaju 3,40 eurauser posted image

_____________________________

23.04.2008-stigla mamina sreca poslije 9 godina!!!!

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 88
   RE: koliko novca trošite na dječju odjeću ku...
23.10.2009 15:42:21   
Pretty mamma
U Bimbusu sam prije 10-ak dana ostavila 125 KM za 3 stvari, ne žalim ni dinara, jako su kvalitetne i moderne. Uvijek kupim broj veće pa može nositi i malo duže.

_____________________________

Laura je u mom naručju!

(odgovor članu enna)
Neposredna veza do poruke: 89
   RE: koliko novca trošite na dječju odjeću ku...
23.10.2009 15:45:06   
Azure
Kako kad, nekad trosimo vise, nekad manje. Zavisi od budzeta i da li nam se toliko sividja tj. kako malenoj stoji i da li joj je udobno.  Vrlo cesto kupujem u radnjama na akcijama, i uopce mi ne smeta da kupim djemper koji je od prosle sezone (a po akcionoj cijeni je). Na pijaci slabo kupujem jer nikad nemam vremena otici, ali ako Maca dobije nesto sa pijace ili Robota itd. sto je pamucno i lijepo ja joj oblacim. Nikakav problem. Neki dan sam za trenerku dala 63 km (a moj muz kaze mogli smo kupiti i farmerke i trenerku u istoj radnji za te pare), ali zaista se dopala maci i meni, a i njemu. Ali sam zato pronasla jeftine pamucne majice u Orkestri po 11 KM. Dakle sve zavisi. Nadje se tu i svjetskih marki. Recimo kupili smo joj Nike tene za 39 KM. Ostao jedan broj i to njen pa snizili cijenu sa 99 na tu cijenu. Tad sam najsretnija. Kad kupim kvalitetno, a za jeftine pare. Inace, kad imam viska novca nije  mi mrsko dati pogotovo jer cu ako Bog da kad rodim djevojcicu sve te stvarcice moci iskoristiti i za nju.


_____________________________

Nasa princeza je rodjena 3.9.2006, a mladja princeza i princ rodili su se 29.12.2009.

(odgovor članu reallove)
Neposredna veza do poruke: 90
   RE: koliko novca trošite na dječju odjeću ku...
23.10.2009 15:45:26   
anitaMO
ja ne dajem što neko reče,ali zato dijaspora daje.neki dan je dobila diesel farmerice.
ja mislim da su skuplje i od mojih.hvala im.user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

LAURA 5.1.2008.

(odgovor članu enna)
Neposredna veza do poruke: 91
   RE: koliko novca trošite na dječju odjeću ku...
23.10.2009 15:59:30   
Azure
I mi imamo kumu u Americi i kuma u Njemackoj, pa uvijek dobije nesto. Mozete misliti kako sam se iznenadila kad je dobila za 6 mj. teksas jaknicu Levis. Sou. Ma istina kvalitetnije stvari mogu duze trajati i opet se iskoristiti fakat. Nama je ostalo brdo kvalitetnih markiranih i nemarkiraninih stvari koje je recimo dobila iz inostranstva ili koje smo mi kupili ovdje. Sve to cemo moci sada nositi nasim pacicima kad se rode. A posto smo prvo mislili da je djecak, dobili smo ogroman paket garderobe i dekica za djecaka. Sve to ce moci sada nositi nas muski bebac, a za curicu da ne govorim. Ma joj kako odoliti kad je nesto slatko. Maca je nedavno dobila za rodjendan preslatku trenercicu sa pijace. Pamucna i jako lijepo izgleda. Nakon tri oblacenja pojavila joj se rupa na turu. Odsilo se. Ne kazem da je sve na pijaci takvo, ali vise volim kupovati po radnjicama gdje i nije tako markirana robica, ali je kvalitetna.

_____________________________

Nasa princeza je rodjena 3.9.2006, a mladja princeza i princ rodili su se 29.12.2009.

(odgovor članu anitaMO)
Neposredna veza do poruke: 92
   RE: koliko novca trošite na dječju odjeću ku...
23.10.2009 16:09:47   
emma.L
enna, to ti je naš bezobrazluk. Isto kao i Benetton i masa drugih stvari. Dignu cijene do neba. Istinu ti govorim, male hulahopke za godinu dana, bijele, pamučne sam neki dan platila 18 KM u Iani. Mada sam prezadovoljna i kvalitetom i dizajnom, rijetko šta tamo kupim, jer su cijene užasne.
A inače joj kupim baš fine pamučne hulahopke po 7 KM, samo što su uvijek dezenirane, pa ih najčešće nosimo ispod hlačica.
A prošle godine smo bili u Americi kad sam bila trudna i nismo odoljeli da joj ne kupimo set bodi+kapa+šlapice u Nikeu, platili ga 20 dolara (dakle najviše je moglo biti 30KM tada). Slično nešto gledam u Merkatoru na Ilidži kad se tek otvorio u onom Outletu- bilo je oko 60 KM user posted image .


_____________________________

Ema, kokola i sreća najveća, 15.10.2008.
Timur, radost mamina, 9.10.2011.

(odgovor članu Azure)
Neposredna veza do poruke: 93
   RE: koliko novca trošite na dječju odjeću ku...
23.10.2009 16:13:29   
Azure
Kad spominjete stramplice i carapice. U Kljucevom diskontu imaju fantasticne stramplice (peri - deri) za 3,50 KM. Inace sve markirane stvari kod nas su duplo skuplje nego u drugim drzavama. Kod nas koriste priliku. 

_____________________________

Nasa princeza je rodjena 3.9.2006, a mladja princeza i princ rodili su se 29.12.2009.

(odgovor članu emma.L)
Neposredna veza do poruke: 94
   RE: koliko novca trošite na dječju odjeću ku...
23.10.2009 16:15:12   
reallove

IZVORNA PORUKA: Azure

I mi imamo kumu u Americi i kuma u Njemackoj, pa uvijek dobije nesto. Mozete misliti kako sam se iznenadila kad je dobila za 6 mj. teksas jaknicu Levis. Sou. Ma istina kvalitetnije stvari mogu duze trajati i opet se iskoristiti fakat. Nama je ostalo brdo kvalitetnih markiranih i nemarkiraninih stvari koje je recimo dobila iz inostranstva ili koje smo mi kupili ovdje. Sve to cemo moci sada nositi nasim pacicima kad se rode. A posto smo prvo mislili da je djecak, dobili smo ogroman paket garderobe i dekica za djecaka. Sve to ce moci sada nositi nas muski bebac, a za curicu da ne govorim. Ma joj kako odoliti kad je nesto slatko. Maca je nedavno dobila za rodjendan preslatku trenercicu sa pijace. Pamucna i jako lijepo izgleda. Nakon tri oblacenja pojavila joj se rupa na turu. Odsilo se. Ne kazem da je sve na pijaci takvo, ali vise volim kupovati po radnjicama gdje i nije tako markirana robica, ali je kvalitetna.

azure jesi li obilazila djecije radnje po jordanu,kako ti se svidja...pusa

_____________________________

"Majke se rađaju u istom trenutku kada i djeca. Ona prije toga nije postojala. Žena je postojala, ali majka, nikad. Majka je nešto potpuno novo"


Mamino sunce Ameen

11.08.2009. <3

(odgovor članu Azure)
Neposredna veza do poruke: 95
   RE: koliko novca trošite na dječju odjeću ku...
23.10.2009 16:25:09   
Bubana
IZVORNA PORUKA: Azure

Kad spominjete stramplice i carapice. U Kljucevom diskontu imaju fantasticne stramplice (peri - deri) za 3,50 KM. Inace sve markirane stvari kod nas su duplo skuplje nego u drugim drzavama. Kod nas koriste priliku. 

Gdje se nalazi taj diskont user posted image  

Ja volim kupovati kvalitetnu  odjecu za moju princezu . Nije mi bitno je li markirana , bitno je da je pamucna i udobna.



_____________________________

Mama sada ima dva mala mirisna cvijeta ... Asju i Dalal <3

(odgovor članu Azure)
Neposredna veza do poruke: 96
   RE: koliko novca trošite na dječju odjeću ku...
23.10.2009 16:29:21   
mamilica
Ako imamo priliku mm i ja da odemo negdje vani opustosimo djecije H&M, Zara baby i C&A. Kod nas kupujem sve sto curici treba a meni se svidja, tako da bas i ne stedim na tome.

(odgovor članu reallove)
Neposredna veza do poruke: 97
   RE: koliko novca trošite na dječju odjeću ku...
23.10.2009 16:31:06   
Azure
Znas li gdje je slasticarna Parkusa (preko puta BBI Centra)? E tu ima mala ulicica, skroz malena koja vodi izmedju zgrade gdje je ta slasticarna i Velikog Parka. Prodjes nekih 20 metara i tu ti pise Kljuc diskont. Ja inace tu kupujem carape za muza i stramplice za macu i mene. Tu je uvijek jeftinije nego u njihovoj Prodavnici u Titovoj, a isti je kvalitet. Imaju i nekog vesa (nisam uzimala pa ne znam kakav je). A kad vec pisem o stvarcicama u Merkatorovoj samoposluzi na Socijalnom sam pronasla fantasticne potkosuljice za djecake i djevojcice za 2,5 do 3,5 KM. Fakat su dobre, pamucne, dobro se peru. Pa kome treba neka provjeri.

_____________________________

Nasa princeza je rodjena 3.9.2006, a mladja princeza i princ rodili su se 29.12.2009.

(odgovor članu Bubana)
Neposredna veza do poruke: 98
   RE: koliko novca trošite na dječju odjeću ku...
23.10.2009 16:34:42   
Azure
Jesam mila, posto sam tamo bila 6, 7 mjeseci obilazila sam i radnjice. Ja sam pronasla, bukvalno, jedno odijelce, dvije majice i stramplice, koje sam kupila jer su mi se dopale. Ostalo mi se nije svidjelo, jer je za moj ukus bilo vise kicasto, sa nitnicama. Nisam sad previse obilazila, jer sam iz Sarajeva ponijela svu garderobicu koju sam dobila, a to je bilo do godinu dana, tako da mi nije falilo nesto puno stvari. Kakva je sad situacija tamo?

_____________________________

Nasa princeza je rodjena 3.9.2006, a mladja princeza i princ rodili su se 29.12.2009.

(odgovor članu reallove)
Neposredna veza do poruke: 99
   RE: koliko novca trošite na dječju odjeću ku...
23.10.2009 16:37:29   
Bubana
IZVORNA PORUKA: Azure

Znas li gdje je slasticarna Parkusa (preko puta BBI Centra)? E tu ima mala ulicica, skroz malena koja vodi izmedju zgrade gdje je ta slasticarna i Velikog Parka. Prodjes nekih 20 metara i tu ti pise Kljuc diskont. Ja inace tu kupujem carape za muza i stramplice za macu i mene. Tu je uvijek jeftinije nego u njihovoj Prodavnici u Titovoj, a isti je kvalitet. Imaju i nekog vesa (nisam uzimala pa ne znam kakav je). A kad vec pisem o stvarcicama u Merkatorovoj samoposluzi na Socijalnom sam pronasla fantasticne potkosuljice za djecake i djevojcice za 2,5 do 3,5 KM. Fakat su dobre, pamucne, dobro se peru. Pa kome treba neka provjeri.


E super ,hvala za informaciju. Znam za radnju u Titovoj ,  a ovaj diskont cu  definitivno posjetiti user posted image user posted image


_____________________________

Mama sada ima dva mala mirisna cvijeta ... Asju i Dalal <3

(odgovor članu Azure)
Neposredna veza do poruke: 100
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *