|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  15 16 [17] 18 19   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Kako ODLUCITI!!!!
25.6.2013 10:19:46   
veeseelaa

IZVORNA PORUKA: Andy_Bec23

Proslo je vec 2 i pol mjeseca a ti dijete moje kao da si jos u meni, osjetim te nekada, neplacem jer znam da si na boljem mjestu...

Hvala svima na velikoj podrsci



Andy dušo, znaš da si mi u mislila, ne daj se, budi jaka i pozitivna
naše cure nas čekaju tamo user posted image

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Andy_Bec23)
Neposredna veza do poruke: 401
   RE: Kako ODLUCITI!!!!
25.6.2013 10:33:25   
Carobno jutro

Andy, user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 402
   RE: Kako ODLUCITI!!!!
25.6.2013 10:48:04   
Andy_Bec23
Hvala svim mojim curama user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Andjeo broj 1 (8 nedelja)

Anna Lina 12.04.13'-12.04.13' uvjek u nasim srcima

16.12.14' Rodilo se nase sunce, mamin zivot :-))

25.08.17' Rodio se nas mjesec, Bakin život ;-))

(odgovor članu Carobno jutro)
Neposredna veza do poruke: 403
   RE: Kako ODLUCITI!!!!
25.6.2013 10:52:16   
veki_aki
Andyuser posted image user posted image user posted image user posted image
Vesela user posted image

(odgovor članu Andy_Bec23)
Neposredna veza do poruke: 404
   RE: Kako ODLUCITI!!!!
26.6.2013 8:53:18   
raja_ringe
Andy user posted image user posted image user posted image budi i dalje jaka.

_____________________________

"Dođu tako vremena, kada pamet zašuti, budala progovori, a fukara se obogati!" (I. Andrić)

(odgovor članu veki_aki)
Neposredna veza do poruke: 405
   RE: Kako ODLUCITI!!!!
18.7.2013 21:32:21   
Andy_Bec23
Jaka ,jaca najjaca to je samo deklinacija u hrvatskom jeziku, neznam kasko da ju primjenim u zivotu, znam ju samo reci ako je drugima tesko ali na sebi neznam da primjenim.... Tesko teze najteze e ta mi bolje pase ....

Patim , jako patim iz razloga jer me niko necuje, a vristim u sebi

:-(



_____________________________

Andjeo broj 1 (8 nedelja)

Anna Lina 12.04.13'-12.04.13' uvjek u nasim srcima

16.12.14' Rodilo se nase sunce, mamin zivot :-))

25.08.17' Rodio se nas mjesec, Bakin život ;-))

(odgovor članu raja_ringe)
Neposredna veza do poruke: 406
   RE: Kako ODLUCITI!!!!
18.7.2013 22:06:52   
Vanne
andy znam da ne postoje rijeci koje bi ublazile tvoju bol, samo ti mogu dati svoju podrsku...
ako ti se place placi, ako hoces da vristis vristi najjace sto mozes.. ispusi sve iz sebe...
ne mogu ni da zamisim kako je bilo prolaziti kroz sve to,ali znaj da sam iz tvoje price dosta naucila ti si jedna hrabra lavica u kojoj vidim svoj uzor...vidim i da ti se ostale cure dive i da imas ogromnu podrsku...NE DAJ SE!!!

_____________________________

02. 07. 2014. 18:56 Sarah.....zjenica oka moga....

(odgovor članu Andy_Bec23)
Neposredna veza do poruke: 407
   RE: Kako ODLUCITI!!!!
18.7.2013 22:15:40   
Andy_Bec23
Vanne draga sve je to samo maska ...... Valda ce i meni Bog dati da budem jos jaca , jer svaki dan imam osjecaj da tonem sve vise i vise :-(

_____________________________

Andjeo broj 1 (8 nedelja)

Anna Lina 12.04.13'-12.04.13' uvjek u nasim srcima

16.12.14' Rodilo se nase sunce, mamin zivot :-))

25.08.17' Rodio se nas mjesec, Bakin život ;-))

(odgovor članu Vanne)
Neposredna veza do poruke: 408
   RE: Kako ODLUCITI!!!!
18.7.2013 22:23:28   
Vanne
znas da moras zivjeti,nema ti druge... sjeti se da ces opet ako Bog da biti trudna, sacuvaj se za to dijete...
a svoju kcerkicu ces uvijek nositi u svom srcu i u mislima i to ti niko ne moze oduzeti...
saljem ti jedan jakiiii zagrljaj

_____________________________

02. 07. 2014. 18:56 Sarah.....zjenica oka moga....

(odgovor članu Andy_Bec23)
Neposredna veza do poruke: 409
   RE: Kako ODLUCITI!!!!
19.7.2013 20:20:01   
vila_7
Andy draga mozemo ti svi mi pruziti utjehu i tu smo za tebe, ali najbolje ce te razumjeti oni koji su prosli kroz isto ili slicno, pa ako nista potrazi ih bar na ovom forumu.... Jer svima to strasno zvuci , ali onaj ko je prosao kroz isto znat ce ti dati pravi savjet kako krenuti dalje, s bolom u srcu, ali ipak krenuti....

_____________________________

Život je prekratak ili predug da bih dopustila sebi luksuz da loše živim

(odgovor članu Vanne)
Neposredna veza do poruke: 410
   RE: Kako ODLUCITI!!!!
19.7.2013 20:51:44   
Mrvica_83
Andy drugarice user posted image user posted image Tu smo mi za tebe mila i svako malo si mi u mislima .. Zelim ti da nadjes snagu i da te uskoro obasja velika radost ! user posted image Veliki zagrljaj utjehe ti saljem user posted image user posted image

_____________________________

24.10.12 Jedan anđeo
26.11.13 u 00:09 - Ljubav za sva vremena ..Ceza H. je rodjenjem obasjala nas zivot !!!

(odgovor članu vila_7)
Neposredna veza do poruke: 411
   RE: Kako ODLUCITI!!!!
19.7.2013 21:27:29   
slatkapatka
Andy draga moja, zelim ti sto prije da se oporavis, iako je malo vremena proslo, vidim po tvojim postovima da nisi jaka nego prejaka zena. Nema i nikada nece biti vece boli na svijetu od one kad izgubis bebu, ne znam sta pametno da ti kazem, nema nikakve utjehe, ima nas i previse sa istom sudbinom, ali evo i dalje zivim iako sam tada mislila da cu umrijeti od boli, prolazio je dan po dan, meni je trebalo godinu dana da se pomirim sa svim, molim te nedaj se, ja sam dozivila totalni zivcani slom i bila zavrsila na antidepresivima, i nijedan odgovor mi nije bio dovoljan , svaki dan sam pitala dragog Boga zasto??? i zasto ???Koliko puta bih se vratila iz setnje u suzama i ne bih izlazila nikako iz kuce da vidim slucajno koju trudnicu, muka bi mi odmah dosla, a bas tada mi se cinilo kao da me sve trudnice ovog svijeta prate, i da im ustajem , i da traze trudne kolegice usluge od mene, a meni je bilo tako tesko............

Pitala sam mm zasto mi Bog ovo radi, a on mi je odgovorio; zeli te uciniti jacom..........koliko puta podjem da uvjeravam samu sebe da je tako najbolje bilo, da sve ima svoj razlog , i to me przo prodje a bol postane jos jaca, da samo cekas da se sve raspukne u tebi. Puno puta sam imala i napade bijesa, tako da nista u nasoj sobi nije ostalo nepolomljeno, ispuhala bih se na 5 minuta i opet ispocetka, a pred drugima sam glumila da sam jaka i to me kroz godinu dana toliko iscrpilo da nemogu vise, bila sam uvijek i nasmijana i pricljiva, na licu jedno a u dusi drugo user posted image
Kad je proslo oko godinu dana slomila sam se bila potpuno i citav dan molila Boga samo da mi kaze zasto, da mi pomogne da se pomirim s tim, da mi da snage da mogu dalje, tu noc sam imala san mislim da sam ga s razlogom sanjala, to nisam ni mm ispricala. Sanjala sam da drzim u ruci svoju M.A. i da gledamo zalazak sunca, ja sam joj pokazala da mase suncu jer sunce ode na spavanje, ja sam mahala suncu i onda je ona htjela da pokusa, ali dusa moja draga nije imala prstica na rukicama, nije mogla reci suncu pa-pa, jadno moje mace. Kad sam se probudila shvatila sam da sam dobila odgovor, da ju je Bog uzeo sebi da se ne bi patila na ovom svijetu, i tada sam po prvi put osjetila mir, shvatila sam da joj je bolje s ostalim andjelima, ja ne bih mogla izdrzati gledajuc je kako se pati na ovome svijetu. Shvatila sam da joj svojom tugom nisam dala da ode u vjecni mir, i da sam je toliko zadrzavala svojom boli i nisam bila spremna pustiti.

Od tada se sve promijenilo, naravno puno puta se sjetim svoje curice i zasuze mi oci, a onda se sjetim da je na najboljem mogucem mjestu, i da je ova razdvojenost samo privremena, i da cemo biti zajedno jednoga dana ali ovaj put zauvijek i to me toliko raduje , poslije svega ja imam novu curicu koja je sve sto sam ikada zeljela a nisam mislila da cu ikada dobiti, i sad kad molimo andjelu cuvaru ja joj govorim da ima seku andjela sto je posebno cuva i pazi.

Andy samo ti zelim reci da skupis i onaj zadnji atom snage da preguras, i da mislis na to da ce sve ovo jednom biti jucer. Samo imaj strpljenja, znam da je najlakse reci, ali znaj da nisi sama i da mislimo i da molimo i za tebe, i ne brini bit ces nagradjena milijun puta vise za svaku svoju suzu.
Drzi se drugarice user posted image user posted image
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Mrvica_83)
Neposredna veza do poruke: 412
   RE: Kako ODLUCITI!!!!
19.7.2013 21:33:53   
ananas_ze
user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Ništa živ čovjek ne može izgubiti što mu jedno proljeće ne bi moglo povratiti, niti može biti čovjek trajno nesrećan dok Bog daje da se duša liječi zaboravom a zemlja obnavlja proljećem.


S~proljeće~ 05.04.2014.
S~zvijezda smijalica~ 06.03.2017

(odgovor članu slatkapatka)
Neposredna veza do poruke: 413
   RE: Kako ODLUCITI!!!!
19.7.2013 21:59:44   
slatkapatka
moradoh napraviti novi profil kako ovdje nema opcije anoniman, jer nisam bila spremna sa svima sa kojima se ovdje druzim podijeliti tolike detelje moje patnje, najgore sto me svi smatraju i jakom i hrabrom a ja placljivko nemoguci, bolje da me takvom smatraju, meni apsolutno nista nije znacilo kad bi netko rekao da sam hrabra ili jaka eto samo kako bi mi bilo lakse, nemoj misliti da je tako u tvom slucaju, svima koji su prozivjeli slicno a pogotovo tebi skidam kapu sto se boris iz dana u dan i imas nevjerojatnu snagu nastaviti dalje i ocuvati svoje srce u jednom komadu jer ce ti trebati da smjestis kao svemir veliku ljubav prema bebi koja ce ti ubrzo sletjeti u narucje, vidjet ces user posted image , ti ne da zasluzujes mnogo, ti zasluzujes puno vise od toga ............

(odgovor članu ananas_ze)
Neposredna veza do poruke: 414
   RE: Kako ODLUCITI!!!!
20.7.2013 5:44:22   
Andy_Bec23
Draga slatkapatka jako mi je zao cuti tu bol i patnju koju si imala. Ali evo kao sto i sama kazes da ce mo bit nagradjeni .... Ti vec jesi hvala dragom Bogu a i ja cu uskoro nadam se :-) Idem ja dalje nema stajanja... Ja nisam osoba koja se zavuce kuci i place . Ja izlazim sto vise. Radim neke stvari koje prije nisam. Samo da nepadnem. Nadam se da ce mi Bog dragi dat snagu da prebolim i krenem dalje...

_____________________________

Andjeo broj 1 (8 nedelja)

Anna Lina 12.04.13'-12.04.13' uvjek u nasim srcima

16.12.14' Rodilo se nase sunce, mamin zivot :-))

25.08.17' Rodio se nas mjesec, Bakin život ;-))

(odgovor članu slatkapatka)
Neposredna veza do poruke: 415
   RE: Kako ODLUCITI!!!!
20.7.2013 17:05:59   
lala0606
drage zenice cesto svratim na ovu temu, nema rijeci koje bih vam uputila, a istovremeno nema te velicine srca koju vi imate... tako ste hrabre.
zelim vam svima svu srecu ovog svijeta i najljepsi dar- bebicu da vam Bog podari... pogotovo tebi Andy,user posted image ti si jaka i hrabra zena

(odgovor članu Andy_Bec23)
Neposredna veza do poruke: 416
   RE: Kako ODLUCITI!!!!
20.7.2013 21:04:48   
vila_7
slatkapatka user posted image

_____________________________

Život je prekratak ili predug da bih dopustila sebi luksuz da loše živim

(odgovor članu lala0606)
Neposredna veza do poruke: 417
   RE: Kako ODLUCITI!!!!
21.7.2013 0:39:46   
klemzi
Slatkapatka draga moja user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Ljubav mamina i babina,16.2.2010 - 10.4. 2010. :(
Uvijek ćemo te voljeti najviše na svijetu ljubavi naša najveća <3
Ljubav drugorođena, ljubav oduvijek,zauvijek... 08.11. 2013.

(odgovor članu vila_7)
Neposredna veza do poruke: 418
   RE: Kako ODLUCITI!!!!
11.8.2013 12:02:15   
Andy_Bec23
Sutra si se trebala roditi duso moje duse, a sada ti idem na grob jer nisi tu :-( Tuzno-pretuzno

_____________________________

Andjeo broj 1 (8 nedelja)

Anna Lina 12.04.13'-12.04.13' uvjek u nasim srcima

16.12.14' Rodilo se nase sunce, mamin zivot :-))

25.08.17' Rodio se nas mjesec, Bakin život ;-))

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 419
   RE: Kako ODLUCITI!!!!
11.8.2013 12:24:46   
Medić*

IZVORNA PORUKA: Andy_Bec23

Sutra si se trebala roditi duso moje duse, a sada ti idem na grob jer nisi tu :-( Tuzno-pretuzno


user posted image user posted image
Da vas dragi Bog obraduje i podari dobro user posted image user posted image

_____________________________

Nema vece institucije od roditelja!

(odgovor članu Andy_Bec23)
Neposredna veza do poruke: 420
   RE: Kako ODLUCITI!!!!
11.8.2013 12:29:55   
vila_7
user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Život je prekratak ili predug da bih dopustila sebi luksuz da loše živim

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 421
   RE: Kako ODLUCITI!!!!
11.8.2013 14:42:34   
mala_sa
Andy mila user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Jednog suncanog, proljetnog dana; mama je u zagrljaj dobila svoga sina (29.04.2011.)

Mama je rodila sebi svoju mirisnu ruzu (19.09.2013.)

(odgovor članu vila_7)
Neposredna veza do poruke: 422
   RE: Kako ODLUCITI!!!!
11.8.2013 18:44:45   
klemzi

IZVORNA PORUKA: Andy_Bec23

Sutra si se trebala roditi duso moje duse, a sada ti idem na grob jer nisi tu :-( Tuzno-pretuzno
user posted image user posted image user posted image Andy moja user posted image

_____________________________

Ljubav mamina i babina,16.2.2010 - 10.4. 2010. :(
Uvijek ćemo te voljeti najviše na svijetu ljubavi naša najveća <3
Ljubav drugorođena, ljubav oduvijek,zauvijek... 08.11. 2013.

(odgovor članu Andy_Bec23)
Neposredna veza do poruke: 423
   RE: Kako ODLUCITI!!!!
11.8.2013 20:32:21   
Medi_87

IZVORNA PORUKA: Andy_Bec23

Sutra si se trebala roditi duso moje duse, a sada ti idem na grob jer nisi tu :-( Tuzno-pretuzno

user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Andy_Bec23)
Neposredna veza do poruke: 424
   RE: Kako ODLUCITI!!!!
12.8.2013 9:09:15   
Mrvica_83
Andy draga user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

24.10.12 Jedan anđeo
26.11.13 u 00:09 - Ljubav za sva vremena ..Ceza H. je rodjenjem obasjala nas zivot !!!

(odgovor članu Medi_87)
Neposredna veza do poruke: 425
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  15 16 [17] 18 19   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  15 16 [17] 18 19   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *