|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Dječiji bicikl s pomoćnim točkovima i bez
13.5.2013 9:16:13   
melin
mi ssmo uzeli isto ovo proljece biciklio i isto bili u dilemi koje 12 ili 14 posto 16 mi nije padala na pamet jer je stvarno prevelika i odlucim se za 14,odlican izbor a moci ce sigurno i naredne dvije godine vozit a 12 bi vjerovatno mogla samo ovu godinu koristit
raspitajte se mora u nekoj radnji biti 14 jer to je za taj uzrast bas namijenjeno 4-7god.
evo nase kittywww.capobianchi.it/bici/bimbo/images/Hello%20Kitty%2014%27%27.jpg

_____________________________

Mamina sreca najveca 10.02.2010
Dosla je radost i promijenila nas zivot zauvijek...:-)

(odgovor članu Maya_K)
Neposredna veza do poruke: 26
   RE: Dječiji bicikl s pomoćnim točkovima i bez
13.5.2013 9:24:38   
Visnja RR

IZVORNA PORUKA: melin

mi ssmo uzeli isto ovo proljece biciklio i isto bili u dilemi koje 12 ili 14 posto 16 mi nije padala na pamet jer je stvarno prevelika i odlucim se za 14,odlican izbor a moci ce sigurno i naredne dvije godine vozit a 12 bi vjerovatno mogla samo ovu godinu koristit
raspitajte se mora u nekoj radnji biti 14 jer to je za taj uzrast bas namijenjeno 4-7god.
evo nase kittywww.capobianchi.it/bici/bimbo/images/Hello%20Kitty%2014%27%27.jpg



kaakoo je doooobar.... jel bio preskup?

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu melin)
Neposredna veza do poruke: 27
   RE: Dječiji bicikl s pomoćnim točkovima i bez
13.5.2013 9:33:39   
melin

IZVORNA PORUKA: Visnja RR


IZVORNA PORUKA: melin

mi ssmo uzeli isto ovo proljece biciklio i isto bili u dilemi koje 12 ili 14 posto 16 mi nije padala na pamet jer je stvarno prevelika i odlucim se za 14,odlican izbor a moci ce sigurno i naredne dvije godine vozit a 12 bi vjerovatno mogla samo ovu godinu koristit
raspitajte se mora u nekoj radnji biti 14 jer to je za taj uzrast bas namijenjeno 4-7god.
evo nase kittywww.capobianchi.it/bici/bimbo/images/Hello%20Kitty%2014%27%27.jpg



kaakoo je doooobar.... jel bio preskup?

kad sam ga vidjela to je bilo to stvarno je prelijep
imala sam nesto popusta pa je kostao 100 eura...

_____________________________

Mamina sreca najveca 10.02.2010
Dosla je radost i promijenila nas zivot zauvijek...:-)

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 28
   RE: Dječiji bicikl s pomoćnim točkovima i bez
13.5.2013 9:34:52   
mamabb
Moja sunčica ima 4,5 godine i zna da vozi bez pomoćnih. Potraga za novim i većim je u toku, jer ovo što sad ima skoro koljenima u guvernal udara user posted image

_____________________________

04.12.2008.

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 29
   RE: Dječiji bicikl s pomoćnim točkovima i bez
15.5.2013 19:33:55   
hanabanana

IZVORNA PORUKA: Maya_K

mi imamo mali bez pedala, tako da ga je usavrsio, a i neplaniram mu ove godine nijedan drugi kupiti. Prosle godine dobio od tetke biciklo i kad mm nisam oci iskopalada mu napravi pomocne user posted image , mislila sam da ce mu biti taman, kad jucer je konacno napravio, ali mu je preveliko biciklo, tako da ce jos ovo ljeto bez pedala user posted image


Ako je savladao voznju na biciklu bez pedala, onda mu nece trebati pomocni. Naucio je najbitije, drzati ravnotezu. Moja je odmah sjela i vozila bez pomocnih.

(odgovor članu Maya_K)
Neposredna veza do poruke: 30
   RE: Dječiji bicikl s pomoćnim točkovima i bez
18.5.2013 15:52:49   
škorpija
mi na kraju odustali do kupovine jer smo od malog rođaka dobili polovan, evo ovakav otprilike
user posted image , kupili nove ručke i sirenu, još nam fali ovo mačje oko naprijed i gotovo, imam malo hrđe na felgama, ne znam kako da to očistimuser posted image , malaca je oduševljen, odmah je sjeo i vozio bez problema, inače bicik je 16

_____________________________

Ajdin 22.4.2009. - čojkić :-))))

Alina 20. 2. 2016 - maća :)

(odgovor članu Maya_K)
Neposredna veza do poruke: 31
   RE: Dječiji bicikl s pomoćnim točkovima i bez
18.5.2013 16:04:37   
Visnja RR

IZVORNA PORUKA: škorpija

mi na kraju odustali do kupovine jer smo od malog rođaka dobili polovan, evo ovakav otprilike
user posted image , kupili nove ručke i sirenu, još nam fali ovo mačje oko naprijed i gotovo, imam malo hrđe na felgama, ne znam kako da to očistimuser posted image , malaca je oduševljen, odmah je sjeo i vozio bez problema, inače bicik je 16



moja drugarica je očistila zgužvanom aluminijskom folijom i cocacolom...



_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu škorpija)
Neposredna veza do poruke: 32
   RE: Dječiji bicikl s pomoćnim točkovima i bez
18.5.2013 16:12:23   
škorpija

IZVORNA PORUKA: Visnja RR


IZVORNA PORUKA: škorpija

mi na kraju odustali do kupovine jer smo od malog rođaka dobili polovan, evo ovakav otprilike
user posted image , kupili nove ručke i sirenu, još nam fali ovo mačje oko naprijed i gotovo, imam malo hrđe na felgama, ne znam kako da to očistimuser posted image , malaca je oduševljen, odmah je sjeo i vozio bez problema, inače bicik je 16



moja drugarica je očistila zgužvanom aluminijskom folijom i cocacolom...



čuj, e probat ću baš

_____________________________

Ajdin 22.4.2009. - čojkić :-))))

Alina 20. 2. 2016 - maća :)

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 33
   RE: Dječiji bicikl s pomoćnim točkovima i bez
18.5.2013 22:59:27   
salmy
Mi smo obisli prodavnice oko nasuser posted image malo su cijene poskupe...
razmisljamo da uzmemo polovan..ionako ce ga brzo prerast

Medic plz stavi sliku vaseg bicikla.I jeli to Fis u Halilovicima?

Skorpija vas je super

< Poruku je uredio salmy -- 18.5.2013 23:00:03 >

(odgovor članu škorpija)
Neposredna veza do poruke: 34
   RE: Dječiji bicikl s pomoćnim točkovima i bez
18.5.2013 23:18:30   
Medić*
Salmy da u Halilovicima. Evo naseg 16 ka, super nas sluzi :) Nadjoh sliku na fb.


https://www.facebook.com/photo.php?fbid=623755210985563&set=a.488560907838328.121644.100000532705347&type=1&theate


_____________________________

Nema vece institucije od roditelja!

(odgovor članu salmy)
Neposredna veza do poruke: 35
   RE: Dječiji bicikl s pomoćnim točkovima i bez
18.5.2013 23:26:03   
salmy
Odlican je..hvala ti...a djecak je user posted image pravi momak

pogledacemo u fisu

(odgovor članu Medić*)
Neposredna veza do poruke: 36
   RE: Dječiji bicikl s pomoćnim točkovima i bez
18.5.2013 23:31:25   
amra_sa
IZVORNA PORUKA: melin

mi ssmo uzeli isto ovo proljece biciklio i isto bili u dilemi koje 12 ili 14 posto 16 mi nije padala na pamet jer je stvarno prevelika i odlucim se za 14,odlican izbor a moci ce sigurno i naredne dvije godine vozit a 12 bi vjerovatno mogla samo ovu godinu koristit
raspitajte se mora u nekoj radnji biti 14 jer to je za taj uzrast bas namijenjeno 4-7god.
evo nase kittywww.capobianchi.it/bici/bimbo/images/Hello%20Kitty%2014%27%27.jpg


I mi želimo ovakav. user posted image Moja je 3 god i 4 mj. Kontamo da joj kupimo novi bicikl, stari smo poklonili.

_____________________________

"Čovječe, ne možeš zlo činiti a dobru se nadati ... "

(odgovor članu melin)
Neposredna veza do poruke: 37
   RE: Dječiji bicikl s pomoćnim točkovima i bez
19.5.2013 14:03:35   
škorpija
salmy u konzumu koreja bio je super bicik, 89 KM je koštao, mi mislili taj kupiti, ali evo ispade džabni što je još bolje

_____________________________

Ajdin 22.4.2009. - čojkić :-))))

Alina 20. 2. 2016 - maća :)

(odgovor članu amra_sa)
Neposredna veza do poruke: 38
   RE: Dječiji bicikl s pomoćnim točkovima i bez
20.5.2013 17:53:36   
amra_sa

IZVORNA PORUKA: Hanady RR

Mi smo u nasljednom faktou...znači ova generacija sa vama...najprije vozili 12-ku...sa pomoćnim....
ona je dvano kupljena nekada starijoj u radnji kod restoran Ježa...
nakon toga kupili smo BMX koji sada vozi F...
on je 16-ka...
sa pomoćnim...
nedavno joj puko jedna pomoćni...i vozala nekoliko dana bez njih...da sma ja malo boljih živaca da karj nje stojim po cijeli dan vozila bi već bez njih...no neka je još malo kupili smo pomoćne u Unis radnji...
elem...starijoj smo u Unis radnji u envera šehovića kupili 20-tku...

Uglavnom tu gdje smo njoj kupili imaju super 16-ke sa pomoćnim koje možeš skinuti kasnije...
kvalitet bicikla je super, servis i odražavnje i garancija...
cijena je jako povoljna u odnosu na sve druge...

ono što bih ti rekla nemoj ni slučajno ona robot bicikla...stavrno zaovin sin je 3 polomio a nije baš nepažljiv da ga baca od beton...
za ta bicikla original pomoćne ne možeš naći a pucaju samo tako :(((

elem...
da zaključim...ja ti predlažem
ovo je violet 16-ka
http://www.bicycles.unis.ba/1/products/51/17/violet-16-st
košta ispod 100 KM...
naš novi je 20-tka oko 170 KM plaćen....isto violet...
imaš ove modele u bojama za dječake...
plava, zelena i čini mi se narandžasto-crna...

Mi smo sve obišli...
u porteklih 10 dana...
ista bicikla nalazim u nekim radnjama skuplje...
i još skuplje ako ćeš na rate na karticu itd...
tako da...eto moj prijedlog pa pogledajteuser posted image






Mi u potrazi za biciklom, evo mm maloprije poslala da pogleda ovu Violet 16-ku roze boje po tvojoj preporuci, javlja mi na mob malo je ipak veliko za moje curke ... Hanady gdje si kupila BMX za mlađu, je li on 16-ka ?
Mm našao u Robotu neko biciklo koje joj kao može, ali se sad dvoumimo da li da joj kupimo, jer ti reče problem su ti pomoćni točkići koji brzo pucaju i nema ih za zamijeniti.

Što je najgore ova mala nam probi glavu 2 dana da joj kupimo bicikl, nestrpljiva je pa žurimo user posted image

I ono Unisovo je ipak oko 120/130 maraka, dakle nije ispod 100, ali nema veze ako je kvalitetnije kupila bih, samo što je eto sad veliko a 12-ka joj mala. user posted image
Kaže mm može dohvatiti pedale vrhovima prstiju.

_____________________________

"Čovječe, ne možeš zlo činiti a dobru se nadati ... "

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 39
   RE: Dječiji bicikl s pomoćnim točkovima i bez
20.5.2013 19:25:47   
Honey3
Evo i nas iz Konzuma u Vizi,a pise da je uvoznik Fis,83 KMcica,Esma ga ganja pravo,bas joj je taman a i moci ce ga jos koju godinu vozitiuser posted image a 16-ka je...
user posted image

_____________________________

Moj muž je pametniji od mene. Bolje se on oženio, nego što sam se ja udala. :))))

(odgovor članu amra_sa)
Neposredna veza do poruke: 40
   RE: Dječiji bicikl s pomoćnim točkovima i bez
20.5.2013 19:31:20   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: amra_sa


IZVORNA PORUKA: Hanady RR

Mi smo u nasljednom faktou...znači ova generacija sa vama...najprije vozili 12-ku...sa pomoćnim....
ona je dvano kupljena nekada starijoj u radnji kod restoran Ježa...
nakon toga kupili smo BMX koji sada vozi F...
on je 16-ka...
sa pomoćnim...
nedavno joj puko jedna pomoćni...i vozala nekoliko dana bez njih...da sma ja malo boljih živaca da karj nje stojim po cijeli dan vozila bi već bez njih...no neka je još malo kupili smo pomoćne u Unis radnji...
elem...starijoj smo u Unis radnji u envera šehovića kupili 20-tku...

Uglavnom tu gdje smo njoj kupili imaju super 16-ke sa pomoćnim koje možeš skinuti kasnije...
kvalitet bicikla je super, servis i odražavnje i garancija...
cijena je jako povoljna u odnosu na sve druge...

ono što bih ti rekla nemoj ni slučajno ona robot bicikla...stavrno zaovin sin je 3 polomio a nije baš nepažljiv da ga baca od beton...
za ta bicikla original pomoćne ne možeš naći a pucaju samo tako :(((

elem...
da zaključim...ja ti predlažem
ovo je violet 16-ka
http://www.bicycles.unis.ba/1/products/51/17/violet-16-st
košta ispod 100 KM...
naš novi je 20-tka oko 170 KM plaćen....isto violet...
imaš ove modele u bojama za dječake...
plava, zelena i čini mi se narandžasto-crna...

Mi smo sve obišli...
u porteklih 10 dana...
ista bicikla nalazim u nekim radnjama skuplje...
i još skuplje ako ćeš na rate na karticu itd...
tako da...eto moj prijedlog pa pogledajteuser posted image






Mi u potrazi za biciklom, evo mm maloprije poslala da pogleda ovu Violet 16-ku roze boje po tvojoj preporuci, javlja mi na mob malo je ipak veliko za moje curke ... Hanady gdje si kupila BMX za mlađu, je li on 16-ka ?
Mm našao u Robotu neko biciklo koje joj kao može, ali se sad dvoumimo da li da joj kupimo, jer ti reče problem su ti pomoćni točkići koji brzo pucaju i nema ih za zamijeniti.

Što je najgore ova mala nam probi glavu 2 dana da joj kupimo bicikl, nestrpljiva je pa žurimo user posted image

I ono Unisovo je ipak oko 120/130 maraka, dakle nije ispod 100, ali nema veze ako je kvalitetnije kupila bih, samo što je eto sad veliko a 12-ka joj mala. user posted image
Kaže mm može dohvatiti pedale vrhovima prstiju.


Naš BMX je isto 16-ka....
ona ga je naslijedila od starije seke...
kupljeno je u radnji kod restorana Jež u gradu...al to je bilo prije 4 godine ...
mi lično nemamo iskustav sa robot bici9klima al ima zaovin sin...fakat njima su to bile bačene pare u oba slučaja kupovine...
a Unisovo bilo neki dan ispod 100 KM user posted image ...jer smo radi roze boje htjeli mlađoj uzeti...pa smo je smuntali da to neradimo jer relno ima biciklo od sekeuser posted image


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu amra_sa)
Neposredna veza do poruke: 41
   RE: Dječiji bicikl s pomoćnim točkovima i bez
20.5.2013 22:11:16   
škorpija
honey i mi smo ovakav gledali samo crni čini mi se, a čula sam da je ova marka joddy
sasvim ok

hanady ja bila prošle sedmice u unis radni u envera šehović, ništa idposd 130 Km nije bilo a djecu, nama se svidio jedan 149 KM, ekstra je bio, ali malo previše. a od violete za dječake ništa nisu imali

_____________________________

Ajdin 22.4.2009. - čojkić :-))))

Alina 20. 2. 2016 - maća :)

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 42
   RE: Dječiji bicikl s pomoćnim točkovima i bez
20.5.2013 22:14:53   
Hanady RR
onda su ga poskupili...
mi smo kupili velikoj krajem aprila...tada smo i maloj gledaliuser posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu škorpija)
Neposredna veza do poruke: 43
   RE: Dječiji bicikl s pomoćnim točkovima i bez
20.5.2013 22:15:40   
salmy

IZVORNA PORUKA: Honey3

Evo i nas iz Konzuma u Vizi,a pise da je uvoznik Fis,83 KMcica,Esma ga ganja pravo,bas joj je taman a i moci ce ga jos koju godinu vozitiuser posted image a 16-ka je...
user posted image

Mrak je user posted image

ps. ko je Honey3 user posted image

(odgovor članu Honey3)
Neposredna veza do poruke: 44
   RE: Dječiji bicikl s pomoćnim točkovima i bez
20.5.2013 23:36:11   
Honey3

IZVORNA PORUKA: škorpija

honey i mi smo ovakav gledali samo crni čini mi se, a čula sam da je ova marka joddy
sasvim ok

hanady ja bila prošle sedmice u unis radni u envera šehović, ništa idposd 130 Km nije bilo a djecu, nama se svidio jedan 149 KM, ekstra je bio, ali malo previše. a od violete za dječake ništa nisu imali

I ja sam cula da su kvalitetni,a i onako na oko i na dodir izgleda dobaruser posted image
salmy drugarice mojauser posted image kako me ne prepoznas,nedavno smo u Merkuru kaficu pileuser posted image

_____________________________

Moj muž je pametniji od mene. Bolje se on oženio, nego što sam se ja udala. :))))

(odgovor članu škorpija)
Neposredna veza do poruke: 45
   RE: Dječiji bicikl s pomoćnim točkovima i bez
20.5.2013 23:37:12   
amra_sa

IZVORNA PORUKA: Honey3

Evo i nas iz Konzuma u Vizi,a pise da je uvoznik Fis,83 KMcica,Esma ga ganja pravo,bas joj je taman a i moci ce ga jos koju godinu vozitiuser posted image a 16-ka je...
user posted image


Ma ja sam danas skontala da je za ovu moju 14-ka, 16 je velika. Izvini koliko je tvojoj E godina ?
Jeste li danas kupili bicikl ?

_____________________________

"Čovječe, ne možeš zlo činiti a dobru se nadati ... "

(odgovor članu Honey3)
Neposredna veza do poruke: 46
   RE: Dječiji bicikl s pomoćnim točkovima i bez
20.5.2013 23:41:54   
Honey3
Esma ima 3 god.i 8 mj. A nismo danas,kupili smo prosle sedmiceuser posted image

_____________________________

Moj muž je pametniji od mene. Bolje se on oženio, nego što sam se ja udala. :))))

(odgovor članu amra_sa)
Neposredna veza do poruke: 47
   RE: Dječiji bicikl s pomoćnim točkovima i bez
20.5.2013 23:50:26   
salmy

IZVORNA PORUKA: Honey3


IZVORNA PORUKA: škorpija

honey i mi smo ovakav gledali samo crni čini mi se, a čula sam da je ova marka joddy
sasvim ok

hanady ja bila prošle sedmice u unis radni u envera šehović, ništa idposd 130 Km nije bilo a djecu, nama se svidio jedan 149 KM, ekstra je bio, ali malo previše. a od violete za dječake ništa nisu imali

I ja sam cula da su kvalitetni,a i onako na oko i na dodir izgleda dobaruser posted image
salmy drugarice mojauser posted image kako me ne prepoznas,nedavno smo u Merkuru kaficu pileuser posted image

user posted image user posted image user posted image skontala sam....

(odgovor članu Honey3)
Neposredna veza do poruke: 48
   RE: Dječiji bicikl s pomoćnim točkovima i bez
21.5.2013 0:10:47   
amra_sa
Pa nije puno starija od moje, a znači može 16-ka ... Meni čak i ova 14-ka što smo danas probali velika. Ih kakvo ima u Intersportu na Dobrinji ali je preko 200 KM. To mi je već puno para za bicikl, neće ga voziti 10 godina.

_____________________________

"Čovječe, ne možeš zlo činiti a dobru se nadati ... "

(odgovor članu salmy)
Neposredna veza do poruke: 49
   RE: Dječiji bicikl s pomoćnim točkovima i bez
24.5.2013 22:36:12   
salmy

IZVORNA PORUKA: salmy


IZVORNA PORUKA: Honey3

Evo i nas iz Konzuma u Vizi,a pise da je uvoznik Fis,83 KMcica,Esma ga ganja pravo,bas joj je taman a i moci ce ga jos koju godinu vozitiuser posted image a 16-ka je...
user posted image

Mrak je user posted image

ps. ko je Honey3 user posted image

Sinoc ga otisli kupiti...momak sjeo i poceo plakat...necu ga mama..padnucuuuuuuu...bem ti ovo biciklo ....poceo da se trese od straha....Skidaj me mama molim te...
mi ga skinuli kaze ja vam necu ovo biciklo...hocu onaj mali za bebeuser posted image
I najnormlanije se okrenuo i izasao iz prodavnice...
Vise ga ne spominje...samo kaze...da biciklo vise neceuser posted image
Tako da je na cekanju...kad malo bolje skontam i ne treba mu..ima romobil i formulu neka to izvoza...navalio za biciklo ko mutav...
Kad je sjeo na njega vise nece

(odgovor članu salmy)
Neposredna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji dio trudnoće vam se najviše dopao ili najlakši?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *