|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 5 [6] 7   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Uljepsavanje
6.1.2010 17:44:14   
Mirkica
DABUR VATIKA


pogledacu imal to kod nas , sta ti je susam ???

moja kosa je tamna, ostecena nije al je suha ... i ima je dosta i uvijek raste nova ja nemogu normalno svaezati kosu ono da nigdje nista neispada uvijek nesto viri :)


_____________________________

Uspavala sam te duboko ispod grudi , al srce blizu je pa te stalno budi a kad odu svi pa pomisle da dremam , ja oci otvorim da vidim koga nemam , za kraj, za kraj.

BA 13.12.2008

(odgovor članu reallove)
Neposredna veza do poruke: 126
   RE: Uljepsavanje
6.1.2010 18:42:50   
Atarka
IZVORNA PORUKA: Suzana

Čišćenje i njega lica - ordinacija Dr Fahrija Ganić. To je vrh. user posted image

Yves Rocher??? Par puta sam tamo otišla na depilaciju, samo iz razloga što mi je bilo na ruku.
Vani kiša, blato, a oni te hladno uvedu u salon u cipelama, čizmama, blatnjavim, prljavim od sarajevskih ulica, ko zna čijih pljuvački i sl.
Drugi put kada sam otišla, pitam ih zašto nemate papuče, da se može skinuti prljava obuća, vama se ovdje dolazi i na masaže i depilacije, i čišćenje lica, sve treba da je dezinfikovano, kaže radnica gazde ne misle tako. Cool. Selam gazdama. user posted image



Isla sam i Bibi, ali su tada bili strasno bezobrazni, ociste pola lica i kazu dodji za 15 dana i uvale ti neku kremu da kupis sto sami prave, fuj, masna, smrdi, koza od nje jos gora.. Poslije sam otisla u YR i bila prezadovoljna temeljitoscu. U zadnje vrijeme sam pocela primjecivati to sto navodis i slazem se da im nisu higijenski uslovi vise na nivou. A i postava kozmeticarki se promjenila i nisu bas temeljite vise.

_____________________________

30.09.2009

(odgovor članu Suzana)
Neposredna veza do poruke: 127
   RE: Uljepsavanje
6.1.2010 18:44:56   
Atarka
Suzana, reci mi, molim te, kako izgleda tretman kod dr.Ganic? Koliko kosta, gdje radi?


_____________________________

30.09.2009

(odgovor članu Atarka)
Neposredna veza do poruke: 128
   RE: Uljepsavanje
6.1.2010 19:24:08   
reallove
IZVORNA PORUKA: Mirkica

DABUR VATIKA


pogledacu imal to kod nas , sta ti je susam ???

moja kosa je tamna, ostecena nije al je suha ... i ima je dosta i uvijek raste nova ja nemogu normalno svaezati kosu ono da nigdje nista neispada uvijek nesto viri :)


kako da ti objasnim,to su ti one sjemenke sto se stave na peciva,neznam jesi li me shvatila...user posted image

_____________________________

"Majke se rađaju u istom trenutku kada i djeca. Ona prije toga nije postojala. Žena je postojala, ali majka, nikad. Majka je nešto potpuno novo"


Mamino sunce Ameen

11.08.2009. <3

(odgovor članu Mirkica)
Neposredna veza do poruke: 129
   RE: Uljepsavanje
6.1.2010 19:26:02   
maja78 RR
izgled susama

http://www.goodlookingcooking.co.uk/simit-susam.jpg


_____________________________

"Svi mi živimo pod istim nebom, ali nemamo isti horizont." - Konrad Hermann Josef Adenauer

(odgovor članu reallove)
Neposredna veza do poruke: 130
   RE: Uljepsavanje
6.1.2010 19:27:59   
reallove
E majo to je to,hvala ti...

_____________________________

"Majke se rađaju u istom trenutku kada i djeca. Ona prije toga nije postojala. Žena je postojala, ali majka, nikad. Majka je nešto potpuno novo"


Mamino sunce Ameen

11.08.2009. <3

(odgovor članu maja78 RR)
Neposredna veza do poruke: 131
   RE: Uljepsavanje
7.1.2010 12:03:11   
Mamica24
Drage moje mene interesuje ovo:

Pošto nikad nisam radila onu nadogradnju noktiju a vidim  u Skenderiji sada ima za 15 KM (20 franc.man.)

kako se to radi? Jel ti ona isturpija tvoj nokat pa ti prilijepi taj umjetni ili kako već??

Ja bih voljela da nadogradim ali male nokte, tek tolik oda vire iznad prsta, ne bih voljela one velike nokte da ne mi

smetaju.

kakva je procedura kasnije kad tvoj nokat počne raste???


(odgovor članu reallove)
Neposredna veza do poruke: 132
   RE: Uljepsavanje
7.1.2010 12:30:04   
reallove
IZVORNA PORUKA: Mamica24

Drage moje mene interesuje ovo:

Pošto nikad nisam radila onu nadogradnju noktiju a vidim  u Skenderiji sada ima za 15 KM (20 franc.man.)

kako se to radi? Jel ti ona isturpija tvoj nokat pa ti prilijepi taj umjetni ili kako već??

Ja bih voljela da nadogradim ali male nokte, tek tolik oda vire iznad prsta, ne bih voljela one velike nokte da ne mi

smetaju.

kakva je procedura kasnije kad tvoj nokat počne raste???




e draga ja sam  radila nekoliko puta,turpija tvoj nokat i kada stavi umjetni turpija da ih sastavi..poslije kada sam skinula moji nokti su bili slabi,listali se,ali se poslije vratilo normalno...

_____________________________

"Majke se rađaju u istom trenutku kada i djeca. Ona prije toga nije postojala. Žena je postojala, ali majka, nikad. Majka je nešto potpuno novo"


Mamino sunce Ameen

11.08.2009. <3

(odgovor članu Mamica24)
Neposredna veza do poruke: 133
   RE: Uljepsavanje
7.1.2010 12:33:03   
Mamica24
Joooj... baš mi je nešto ćeif... ma ja ću otići pa nek mi ove moje nokte malo srede nisu toliko loši a malo su i porasli
pa nek mi ih fino nalakiraju...

(odgovor članu reallove)
Neposredna veza do poruke: 134
   RE: Uljepsavanje
7.1.2010 12:34:47   
mamaajna
extra rade u samshopu u Titovoj i dugo traju,ne otpadaju...a imas i kod cappia u Hrasnom tamo je extra extra jest malo skuplje al prirodno izgledaju a ne ko da imas nokat na nokat

_____________________________

nedim 23.05.1999
iman 20.09.2009

nedim-drugi put u pubertetu uhhh ovaj je tezi
iman-poceli smo da pricamo uhhh puno da pricamo
trudimo se za trece

(odgovor članu reallove)
Neposredna veza do poruke: 135
   RE: Uljepsavanje
7.1.2010 13:14:30   
reallove
Mamica 24,pa odes da ti urade na tvoje nokte nesto,mozes uraditi francusku,ako volis,preko stavis onaj gel sto stavljaju i na nadogradnju da ti duze traje..

_____________________________

"Majke se rađaju u istom trenutku kada i djeca. Ona prije toga nije postojala. Žena je postojala, ali majka, nikad. Majka je nešto potpuno novo"


Mamino sunce Ameen

11.08.2009. <3

(odgovor članu mamaajna)
Neposredna veza do poruke: 136
   RE: Uljepsavanje
7.1.2010 13:21:52   
Mamica24
Pa tako ću i uraditi... otići malo nek mi izmasiraju ruke, srede ovu kožicu, nalakiraju i eto... ljepota user posted image user posted image user posted image

ma nalakirala bih ja kući al me ubiše oni mirisi... uostalom one će to ljepše ja nešto nemam živaca user posted image

(odgovor članu reallove)
Neposredna veza do poruke: 137
   RE: Uljepsavanje
7.1.2010 13:25:14   
mama2009
mamice ako su tvoji nokti ok...ne listaju se, nisu slabi NE RADI NADOGRADNJU.....ja sam vise za tu varijantu da srede moje nokte .....ja redovno idem na manikir i kad su mi kratki nokti izgledaju prelijepo kad ih urade.....

_____________________________

Princeza dosla 05.02.2010

(odgovor članu Mamica24)
Neposredna veza do poruke: 138
   RE: Uljepsavanje
8.1.2010 11:29:32   
Mamica24
mama 2009 i koliko košta što ti srede tvoje nokte???evo ja se kanima da odem u skenderiju
blizu mi je posla??

(odgovor članu mama2009)
Neposredna veza do poruke: 139
   RE: Uljepsavanje
8.1.2010 13:34:21   
Amrino
Gdje cu na Dobrinji uraditi pedikuru?
Obicno sve sama radim ali kako od stomaka ne mogu odavno nista noge su mi kriiiiza user posted image user posted image user posted image .


_____________________________

Polaznica obuke o dojenju
HAMZA
29.12.2007
IMRAN
03.03.2010



(odgovor članu Mamica24)
Neposredna veza do poruke: 140
   RE: Uljepsavanje
8.1.2010 15:12:13   
Suzana
IZVORNA PORUKA: Atarka

Suzana, reci mi, molim te, kako izgleda tretman kod dr.Ganic? Koliko kosta, gdje radi?



Draga Atarka,

Pošto nemam vremena detaljno sve opisivati, našla sam jedan moj post još dok sam bila trudna, a Maida me je pitala za tretman kod Dr Ganić, pa ti ga kopiram:


Draga Maida,
 
Ganicka je zaista prva liga, pocevsi od odnosa prema pacijentici/klijentu (ja sam kod nje ukupno bila mozda 5 puta u 4 godine, ali ona ima moj karton, i kada se najavis, pa bilo to nakon 2 godine, ona pogleda ko joj dolazi, kompletnu anamnezu), cistoce i sterilnosti, ljubaznost, profesionalnost, pa do kvaliteta proizvoda koje koristi.
 
Meni dubinski tretman ciscenja lica naplati 130 KM (tretman traje sat vremena), ali mislim da on kosta 150 KM. Zasto meni od pocetka naplacuje 130, ne znam ti reci, mozda sam joj simpaticna. 
Medjutim, posto sam kazem ti imala problema sa aknama, ona mi je dala neke serume i kremice za taj problem, to su neki medicinski preparati koji njoj stizu iz Amerike (ni u Americi se ne mogu kupiti u slobodnoj prodaji, samo kod profesionalnih kozmetologa), i to je skupotinja ziva. Znala sam izaci iz njene ordinacije sa
-250 KM u novcaniku.
Ali, ja sam osjetljiva i ne bih dala da mi po licu "barka" neka priucena samozvana kozmeticarka...
 
Eh... Ti uopste nemas problem sa licem i ja sam te mozda upeglala.
Ne znam kakav bi to mogao biti osip, ali evo ti i ime jos jednog dermatologa za koju sam cula, a ima i privatnu ordinaciju. To je Dr Tanja Knor, a ordinacija joj je cini mi se negdje u Antuna Branka Simica ulici...
Znam da je svojevremeno radila u Domu zdravlja u Vrazovoj.
 
Eto, nadam se da sam ti bar malo pomogla.


_____________________________

Edi i Mak - DOUBLE BLESSING
27.05.2008.

Moji životi, ljubavi, sreće najveće...

(odgovor članu Atarka)
Neposredna veza do poruke: 141
   RE: Uljepsavanje
8.1.2010 15:14:31   
veeseelaa
IZVORNA PORUKA: Suzana

IZVORNA PORUKA: Atarka

Suzana, reci mi, molim te, kako izgleda tretman kod dr.Ganic? Koliko kosta, gdje radi?



Draga Atarka,

Pošto nemam vremena detaljno sve opisivati, našla sam jedan moj post još dok sam bila trudna, a Maida me je pitala za tretman kod Dr Ganić, pa ti ga kopiram:


Draga Maida,

Ganicka je zaista prva liga, pocevsi od odnosa prema pacijentici/klijentu (ja sam kod nje ukupno bila mozda 5 puta u 4 godine, ali ona ima moj karton, i kada se najavis, pa bilo to nakon 2 godine, ona pogleda ko joj dolazi, kompletnu anamnezu), cistoce i sterilnosti, ljubaznost, profesionalnost, pa do kvaliteta proizvoda koje koristi.

Meni dubinski tretman ciscenja lica naplati 130 KM (tretman traje sat vremena), ali mislim da on kosta 150 KM. Zasto meni od pocetka naplacuje 130, ne znam ti reci, mozda sam joj simpaticna. 
Medjutim, posto sam kazem ti imala problema sa aknama, ona mi je dala neke serume i kremice za taj problem, to su neki medicinski preparati koji njoj stizu iz Amerike (ni u Americi se ne mogu kupiti u slobodnoj prodaji, samo kod profesionalnih kozmetologa), i to je skupotinja ziva. Znala sam izaci iz njene ordinacije sa
-250 KM u novcaniku.
Ali, ja sam osjetljiva i ne bih dala da mi po licu "barka" neka priucena samozvana kozmeticarka...

Eh... Ti uopste nemas problem sa licem i ja sam te mozda upeglala.
Ne znam kakav bi to mogao biti osip, ali evo ti i ime jos jednog dermatologa za koju sam cula, a ima i privatnu ordinaciju. To je Dr Tanja Knor, a ordinacija joj je cini mi se negdje u Antuna Branka Simica ulici...
Znam da je svojevremeno radila u Domu zdravlja u Vrazovoj.

Eto, nadam se da sam ti bar malo pomogla.



aaaa ja kad bi dala 130 KM za ovu zezu sva bi se osula, tek bi mi onda trebao druser posted image user posted image user posted image   bolje ništa ne barkati, da ne zaglavim bolnice, pa da bude skuplja pita nego tepsijauser posted image

< Poruku je uredio veeseelaa -- 8.1.2010 15:15:24 >


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Suzana)
Neposredna veza do poruke: 142
   RE: Uljepsavanje
8.1.2010 15:23:36   
Amrino
aaaa ja kad bi dala 130 KM za ovu zezu sva bi se osula, tek bi mi onda trebao kozmetičaruser posted image user posted image user posted image


Podapisujem user posted image user posted image user posted image .
Hvala Bogu- s tenom nikada nisam imala nikakvih problema i vjerovali ili ne- nikada nisam bila kod kozmeticara! user posted image user posted image user posted image ...lazem- jesam isla jedno vrijeme (dok nisam zatrudnila) na brazilku user posted image .


_____________________________

Polaznica obuke o dojenju
HAMZA
29.12.2007
IMRAN
03.03.2010



(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 143
   RE: Uljepsavanje
9.1.2010 0:10:26   
veeseelaa
Amrino kakav kozmetičar? šta je to?user posted image user posted image user posted image
meni je i frizer stran, više volim nešto malenoj kupiti nego se pickatiuser posted image user posted image  
e sad ko ima problema sa tenom i sl pa se mora to je dr

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Amrino)
Neposredna veza do poruke: 144
   RE: Uljepsavanje
11.1.2010 17:09:08   
Dzenana_G
Moze li mi neko reci ako zna jeli u trudnoci dozvoljeno raditi nadogradnju noktiju?

_____________________________

11.05.2010. Princeza
20.06.2014. Princ

"Making the decision to have a child is momentous. It is to decide forever to have your heart go walking around outside your body"

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 145
   RE: Uljepsavanje
13.1.2010 11:37:54   
Atarka
Suzana, hvala na info. To mi je fakat previse, s obzirom da nemam sada nekih vecih problema na licu osim malo mitesera. Prije 7-8 godina sam imala problema s aknama kojih se nisam mogla rijesiti i nasla sam jednu dr.koja je specijalizirala estetsku medicinu u Rimu, a radi i u Italliji, Hrvatskoj i BiH i kod nje sam radila hemijske peelinge. Sredila mi je lice cakum-pakum, ali sam za to odvojila malo bogatstvo. Mislila sam da je ona skupa, jer naplacuje po evropskim standardim, ali ova Ganicka ju je nadmasila.
Slazem se sa Veeseelom, ko ima problematicno lice to mu i nije puno, ali ako nema, onda je to pretjerivanje.

_____________________________

30.09.2009

(odgovor članu Dzenana_G)
Neposredna veza do poruke: 146
   RE: Uljepsavanje
13.1.2010 11:58:38   
mama2009
 
IZVORNA PORUKA: Mamica24

mama 2009 i koliko košta što ti srede tvoje nokte???evo ja se kanima da odem u skenderiju
blizu mi je posla??



15 KM kosta da ti sredi nokte tvoje znaci klasicni manikir, sta ti zelis da ti uradi napisi ili ako zelis poslat cu ti pp broj telefona pa je nazovi i dogovori se


_____________________________

Princeza dosla 05.02.2010

(odgovor članu Mamica24)
Neposredna veza do poruke: 147
   RE: Uljepsavanje
13.8.2010 23:59:36   
milenium
zna li itko kako srediti pete?ima li itko kakav narodni recept?nije za mene ali je za jednu stariju poznanicu,pete su joj katastrofa,em tvrde,em ispucale...itd.a možda su i godine učinile svoje?!

(odgovor članu mama2009)
Neposredna veza do poruke: 148
   RE: Uljepsavanje
14.8.2010 0:03:08   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: milenium

zna li itko kako srediti pete?ima li itko kakav narodni recept?nije za mene ali je za jednu stariju poznanicu,pete su joj katastrofa,em tvrde,em ispucale...itd.a možda su i godine učinile svoje?!





topla voda,kasika soli i maslinovog ulja u lavor i nek kiseli i struze sa onim kamenomuser posted image

(odgovor članu milenium)
  Neposredna veza do poruke: 149
   RE: Uljepsavanje
14.8.2010 0:09:19   
Visnja RR
milenium to nema veze sa godinama vec eto nekom se to desi ...ali mislim da ima s tim sto se pete ne njeguju stalno ...
nemam pojma kako se to otklanja... ima ona neka spravica u Studio Moderni tj top-shopu 
http://www.ringeraja.ba/studio-moderna?id=5&it=13&t=3
na reklami mocno izgeda sta uradi sa tim zadebljanima...ako je onako kao na reklami onda vrijedi uzeti...i naravno njegovati....kad se maze tjelo mlijekom za tjelo nek maze i pete tj stopala...

a sad mi pade na pamet mozda da namaze onim zagrebackim melemom prije spavanja pa navuce carape...garant ce joj se to smeksati...
(meni taj melem rjesenje za mnogo toga)

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 150
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  3 4 5 [6] 7   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 5 [6] 7   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *