|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Sta radite "samo za svoju dusu"...
1.1.2009 1:46:02   
andji
evo sada samo za svoju dušu tipkam uz čašu vinca,kad su svi otišli i kad moji spavaju...meni se ne spava....ja sam tu,pijemčašu vina i pušim dimdilice i slušam Cecu....user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

E ne trebate više glasati ni na jednom takmičenju,konačno,zar ne???!

(odgovor članu Nunichi)
Neposredna veza do poruke: 26
   RE: Sta radite "samo za svoju dusu"...
13.1.2009 14:15:18   
andji
hm evo opet mene,razmišljala sam da li da se javim na temi 'zima' ili na ovojuser posted image user posted image user posted image ja sam maloprije spakovala Sergeja u skafander i sebe,naravno,user posted image user posted image user posted image i pozvala sam prijateljicu,i otišle smo na kavu u obližnji kafić,5min od zgrade,a bila sam i zaboravila da ga imam.Stvar ne navike.....jest da je zima,jest da mi je bio upitnik u glavi da li će Sergeju biti hladno,ali jednostavno mi je dosadio stan i ova zima,i ovo sam uradila za svoju dušu.I sad se bolje osjećam posle partije trača i kavice,a i Sergeju je izgleda prijalo,popijo je mlijeko i zaspao....ali je zima brrrrrrrrrrrruser posted image user posted image user posted image

_____________________________

E ne trebate više glasati ni na jednom takmičenju,konačno,zar ne???!

(odgovor članu andji)
Neposredna veza do poruke: 27
   RE: Sta radite "samo za svoju dusu"...
29.1.2009 8:29:35   
Nadi
Pored moje Kki (najslađe obaveze), posla (posebno ovaj januar je bio radni: i 2 radne subote i čitav 02.01. kad većina je imala produženi odmor) i kuće: volim izaći sa drugaricama subotom u grad (kad ne radim), prohodati po radnjama pa na kafu, i vrlo često sa MM izađem, ukrademo sat a sveki čuva Kikicu, i normalno Cosmo, Elle, Grazia, Moj stan.

(odgovor članu andji)
Neposredna veza do poruke: 28
   RE: Sta radite "samo za svoju dusu"...
29.10.2010 19:05:31   
emy24
ja odavno ne radim nista za sebe,nije problem da nemam vremena,vremena se uvijek nađe kad imas u đepu,a posto kod mene radi samo muz,a uz sve to imamo i kredit,meni ostaje sad za sad samo da odem u setnju,kad vrijem dozvoljava,a kad je vrijeme lose onda gledam tv,igram se sa malcem i visim na RR-u,tako je sad za sad a nadam se da ni ovo nece vjecno trajatiuser posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Emin & Ejna
23.04.2007.
26.07.2012

(odgovor članu Nadi)
Neposredna veza do poruke: 29
   RE: Sta radite "samo za svoju dusu"...
29.10.2010 19:07:36   
manuela RR
Slušam glasno muziku i plešem po kući (to svaki danuser posted image user posted image user posted image user posted image )a omiljeno mi piti kafu i čitati ženske magazine.user posted image user posted image user posted image
S vremena na vrijeme sa drugaricama izaći u graduser posted image user posted image user posted image ,kupiti sebi kakvu lijepu stvarčicu,otići na frizuru....
ma dosta toga ugađam ja sebi popriličnouser posted image user posted image user posted image user posted image


< Poruku je uredio manuela -- 29.10.2010 19:09:33 >


_____________________________

A- Februar.2017.
E- Oktobar.2008.

(odgovor članu emy24)
Neposredna veza do poruke: 30
   RE: Sta radite "samo za svoju dusu"...
29.10.2010 19:10:13   
maja78 RR
obozavam citati i slusati muziku

_____________________________

"Svi mi živimo pod istim nebom, ali nemamo isti horizont." - Konrad Hermann Josef Adenauer

(odgovor članu manuela RR)
Neposredna veza do poruke: 31
   RE: Sta radite "samo za svoju dusu"...
29.10.2010 19:23:16   
jasmin
Ono sto me psihicki najvise osvjezi je ucenje Bozije Knjige.Za moju dusu je i kafica s prijateljicama.

_____________________________

”A robovi Milostivog su oni koji po zemlji mirno hodaju, a kada ih bestidnici oslove; odgovaraju: - Mir vama”!

Cvijete...šta od tebe miriše ljepše?- Dijete!

2007, 2008 ( dva puta moje sve )

(odgovor članu maja78 RR)
Neposredna veza do poruke: 32
   RE: Sta radite "samo za svoju dusu"...
29.10.2010 19:33:40   
Niobe
- photoshop;
- izlasci s prijateljima;
- fotografija
- filmovi i serije, posebno sitcomi
kad se sjetim još, napišem, ima toga..



_____________________________

♥ Masterpiece - 03.09.2009.♥
Ako već tučete decu, tucite ih bez razloga, jer su svi drugi razlozi gluplji.

(odgovor članu jasmin)
Neposredna veza do poruke: 33
   RE: Sta radite "samo za svoju dusu"...
29.10.2010 19:40:31   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Niobe

- photoshop;
- izlasci s prijateljima;
- fotografija
- filmovi i serije, posebno sitcomi
kad se sjetim još, napišem, ima toga..






posaljem ti par slika da me malo ''sredis'' pa da ih izradimuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Niobe)
  Neposredna veza do poruke: 34
   RE: Sta radite "samo za svoju dusu"...
29.10.2010 19:42:01   
maja78 RR
IZVORNA PORUKA: noa

IZVORNA PORUKA: Niobe

- photoshop;
- izlasci s prijateljima;
- fotografija
- filmovi i serije, posebno sitcomi
kad se sjetim još, napišem, ima toga..






posaljem ti par slika da me malo ''sredis'' pa da ih izradimuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



sta ima tebe da sredjuje ti lijepa k'o slika

_____________________________

"Svi mi živimo pod istim nebom, ali nemamo isti horizont." - Konrad Hermann Josef Adenauer

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 35
   RE: Sta radite "samo za svoju dusu"...
29.10.2010 19:43:51   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: maja78 RR

IZVORNA PORUKA: noa

IZVORNA PORUKA: Niobe

- photoshop;
- izlasci s prijateljima;
- fotografija
- filmovi i serije, posebno sitcomi
kad se sjetim još, napišem, ima toga..






posaljem ti par slika da me malo ''sredis'' pa da ih izradimuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



sta ima tebe da sredjuje ti lijepa k'o slika





user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image al nisam na slikamauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image bjez' tamouser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu maja78 RR)
  Neposredna veza do poruke: 36
   RE: Sta radite "samo za svoju dusu"...
29.10.2010 19:44:08   
jasmin
IZVORNA PORUKA: noa

IZVORNA PORUKA: Niobe

- photoshop;
- izlasci s prijateljima;
- fotografija
- filmovi i serije, posebno sitcomi
kad se sjetim još, napišem, ima toga..






posaljem ti par slika da me malo ''''sredis'''' pa da ih izradimuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image




E stvarno mala,zezas nas...pa ti si prirodno fotoshopirana.
A ja se uvijek zacudim kako su Niobine slike umjetnicke...dama to sredi :).






< Poruku je uredio jasmin -- 29.10.2010 19:46:01 >


_____________________________

”A robovi Milostivog su oni koji po zemlji mirno hodaju, a kada ih bestidnici oslove; odgovaraju: - Mir vama”!

Cvijete...šta od tebe miriše ljepše?- Dijete!

2007, 2008 ( dva puta moje sve )

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 37
   RE: Sta radite "samo za svoju dusu"...
29.10.2010 19:45:45   
maja78 RR
IZVORNA PORUKA: noa

IZVORNA PORUKA: maja78 RR

IZVORNA PORUKA: noa

IZVORNA PORUKA: Niobe

- photoshop;
- izlasci s prijateljima;
- fotografija
- filmovi i serije, posebno sitcomi
kad se sjetim još, napišem, ima toga..






posaljem ti par slika da me malo ''sredis'' pa da ih izradimuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



sta ima tebe da sredjuje ti lijepa k'o slika





user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image al nisam na slikamauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image bjez' tamouser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



nisi uopste samo te ljudi mjesaju sa glumicom

_____________________________

"Svi mi živimo pod istim nebom, ali nemamo isti horizont." - Konrad Hermann Josef Adenauer

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 38
   RE: Sta radite "samo za svoju dusu"...
29.10.2010 19:46:54   
Anoniman
idete OT user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
al hranite moju dusuuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu maja78 RR)
  Neposredna veza do poruke: 39
   RE: Sta radite "samo za svoju dusu"...
29.10.2010 19:51:47   
Niobe
IZVORNA PORUKA: noa

posaljem ti par slika da me malo ''sredis'' pa da ih izradimuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



nije da ima sta sredjivat, al de..da vidis mene manekenke na slikama user posted image user posted image user posted image


_____________________________

♥ Masterpiece - 03.09.2009.♥
Ako već tučete decu, tucite ih bez razloga, jer su svi drugi razlozi gluplji.

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 40
   RE: Sta radite "samo za svoju dusu"...
29.10.2010 20:00:09   
milenium
niobe de molim te mene sredi u tom fotoshopu,samo stavi moju glavu umjesto oveuser posted image klik i molim vas ako itko zna gdje ima kupit ovakav korzet nek mi javi user posted image user posted image

(odgovor članu Niobe)
Neposredna veza do poruke: 41
   RE: Sta radite "samo za svoju dusu"...
29.10.2010 20:03:43   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: milenium

niobe de molim te mene sredi u tom fotoshopu,samo stavi moju glavu umjesto oveuser posted image klik i molim vas ako itko zna gdje ima kupit ovakav korzet nek mi javi user posted image user posted image




bilo prosle godine u slaven intimiuser posted image

(odgovor članu milenium)
  Neposredna veza do poruke: 42
   RE: Sta radite "samo za svoju dusu"...
29.10.2010 20:08:25   
Niobe
IZVORNA PORUKA: milenium

niobe de molim te mene sredi u tom fotoshopu,samo stavi moju glavu umjesto oveuser posted image klik i molim vas ako itko zna gdje ima kupit ovakav korzet nek mi javi user posted image user posted image


ok rado, a Đe ti je glava? user posted image
user posted image


_____________________________

♥ Masterpiece - 03.09.2009.♥
Ako već tučete decu, tucite ih bez razloga, jer su svi drugi razlozi gluplji.

(odgovor članu milenium)
Neposredna veza do poruke: 43
   RE: Sta radite "samo za svoju dusu"...
29.10.2010 20:10:09   
milenium
IZVORNA PORUKA: noa

IZVORNA PORUKA: milenium

niobe de molim te mene sredi u tom fotoshopu,samo stavi moju glavu umjesto oveuser posted image klik i molim vas ako itko zna gdje ima kupit ovakav korzet nek mi javi user posted image user posted image




bilo prosle godine u slaven intimiuser posted image




wrili?! a đe je to?user posted image
i priznaj da si kupovala dok znas mjestouser posted image

< Poruku je uredio milenium -- 29.10.2010 20:15:42 >

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 44
   RE: Sta radite "samo za svoju dusu"...
29.10.2010 20:16:16   
koka i po
Pecam.. rjesavam krizaljke....nekada kada sam imala malo vise vremena dizajnirala i pravila unikatan nakit...ihhhh davno je to bilo user posted image
cistim zlatni nakit(eh u tome sam bas uzivalauser posted image )
coram staro za novo (u tome sam bila profesionalac user posted image )
i hiljadu nekih malih gluposti koje su mene cinile sretnom user posted image

_____________________________

Dva hajduka ....jedan veliki i jedan mali

Ja cu biti uvijek obicna zena, u masi neprimjetna...neko kome je stalo da barem malo uljepsa i promjeni ovaj svijet i podari mu malo ljudskosti.

(odgovor članu milenium)
Neposredna veza do poruke: 45
   RE: Sta radite "samo za svoju dusu"...
29.10.2010 20:21:38   
Galicia
Ja za svoju dusu, kad nikog u kuci nema, napravim kaficu, pustim dobre stare sevdalinke, i zapalim 10-tak cigara, a da to niko ne zna. user posted image
Jer kod nas nema pusenja u kuci.

_____________________________

“It takes a long time to make it simple.”

(odgovor članu koka i po)
Neposredna veza do poruke: 46
   RE: Sta radite "samo za svoju dusu"...
29.10.2010 21:01:53   
teacher75
odem na zumbu i iskacem se, popijem kafu sa prijateljicama, prelistam modni casopis, procitam dobru knjigu i odgledam romanticni filmuser posted image

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu Galicia)
Neposredna veza do poruke: 47
   RE: Sta radite "samo za svoju dusu"...
29.10.2010 21:05:37   
aida.
nekad sam uzivala pisuci... pjesme... price... samo sam piskarala... sad slabo imam vremena... i nemam inspiracije.. sve mi potaman user posted image a pisem obicno kad mi nesto fali user posted image user posted image kad se "zakacim" sta s mm znam pisati... ali ili bacim ili izbrisem user posted image ne znam zasto.. al ne cuvam nista... svi mi kazu kako je super al za mene je to samo odraz mog osjecaja...

_____________________________

14.03.2010. :-) Erol

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 48
   RE: Sta radite "samo za svoju dusu"...
29.10.2010 21:11:15   
Hanady RR
čitam dobru knjigu, magazine ali određene sa edikativnim sadržajem.
idem na kafice sa prijetljima i prijateljicama,
šopingujem sama samcata sva sretna 8 to mi je najača antistres terapija user posted image )
odem u pozorište sa suprugom bez djece ili sa mamom
i ono što je postalo češće od svega unaprijed navedenog...kupka sa mnogo mjehurića i dugog trajanja u tišini kada svi spavajuuser posted image


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu aida.)
Neposredna veza do poruke: 49
   RE: Sta radite "samo za svoju dusu"...
29.10.2010 21:49:40   
new mama
E za svoju dusu ma svasta,a najvise uzivam u sopingu,kako me to opusta to je cudo,citam knjigu,casopise,slusam muziku,pijem kafe,setam,samo jos da je vise vremema,ma to bi bilo extrauser posted image

_____________________________

A&V ~moje sve na svijetu ~


(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli da odbijate svoju bebu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *