|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 3 [4] 5   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Moj zaručnik mašta o trojci sa mojom prij...
1.6.2013 16:51:26   
koka i po
amelicameli...ja mislim da tvoj zarucnik ima jake sexualne apetite.mastanje je dozvoljeno doklegod ono ne predje u djelo.
jedan moja bliska drugarica je imala isti problem ali u braku.naravno da je bila povrijedjena..naravno da se osjecala ponizeno jer je stavljena pod upitnik njezina vrijednost kao covjeka i zene.srecom sve se zavrsilo pozitivno po nju.na zapadu ovakve stvari smatraju se kao normalne ali ovo nije zapad nego Bosna ,tako da sve zavisi od tvog pogleda na takve stvari i iz kojeg ugla gledas na situaciju u kojoj si se nasla.
ja licno....bih pristala da ostvarim njegovu mastariju ali sa nekim ko bi njemu bio direktni rival cisto zato da se osjeca kako se ti osjecas sada.vjerujem da bih reagovao isto kao ti i da bi mu rjedje padale na pamet takve sexualne perverzije.

< Poruku je uredio koka i po -- 1.6.2013 16:52:24 >


_____________________________

Dva hajduka ....jedan veliki i jedan mali

Ja cu biti uvijek obicna zena, u masi neprimjetna...neko kome je stalo da barem malo uljepsa i promjeni ovaj svijet i podari mu malo ljudskosti.

(odgovor članu EEDITH)
Neposredna veza do poruke: 76
   RE: Moj zaručnik mašta o trojci sa mojom prij...
1.6.2013 16:58:19   
mnn
ja sam bas neki dan pricala sa svojim muzem o sexu.da li bi ja mogla zivjeti bez sexa? ja kazem ja bi mogla.a on kaze ja ne bi nikako mogao..mi imao stvarno dobar brak razumijemo se volimo..samo smo eto tako dosli na tu temu jer me pitao da slucajno neznam ostanemo jedan bez drugoga..sto bi ja dalje radila i on..svatko nesto voli netko ne voli sex netko bez toga dan sat ne moze..razliciti smo ljudi.po meni to sto trazi taj tvoj partner nije normalno..ali ja govorim u svoje ime jer ljudi smo svi i razlicito gledamo na sve to.drzi svoje stavove i ako ti to ne odgovara kreni dalje u novi zivot ima muskaraca koji ce prihvatiti sve tvoje zelje..snove i ostalo ne vjerujem da ces ostati sama.nedaj se i sretno tiuser posted image

_____________________________

alex ima 4 godine 2.5.2009
stize nam druga beba :)

(odgovor članu EEDITH)
Neposredna veza do poruke: 77
   RE: Moj zaručnik mašta o trojci sa mojom prij...
1.6.2013 17:08:21   
ladyblue RR
threesome, jupiiiiiiiiiii. ja bih mu rekla može ali ne sa prijateljicom nego sa prijateljem...ne lože me žene u krevetu nego 2 frajera.
baš me interesuje da li bi pristao?!

_____________________________

Just because it's a bad idea, doesn't mean it's not going to be a good time!

(odgovor članu mnn)
Neposredna veza do poruke: 78
   RE: Moj zaručnik mašta o trojci sa mojom prij...
1.6.2013 17:37:46   
koka i po
haman da isto razmisljamouser posted image

_____________________________

Dva hajduka ....jedan veliki i jedan mali

Ja cu biti uvijek obicna zena, u masi neprimjetna...neko kome je stalo da barem malo uljepsa i promjeni ovaj svijet i podari mu malo ljudskosti.

(odgovor članu ladyblue RR)
Neposredna veza do poruke: 79
   RE: Moj zaručnik mašta o trojci sa mojom prij...
1.6.2013 17:45:51   
Visnja RR

IZVORNA PORUKA: MicoTico


IZVORNA PORUKA: maja78 RR


IZVORNA PORUKA: MicoTico


IZVORNA PORUKA: eldinky


I onda zatvorimo ovu temu, i otvorimo novu pod nazivom : Moj zaručnik mašta o trojci sa RR forumašicama"


jes ,kad znaš da bi tebe izabrao user posted image user posted image

ma jok, on bi sigurno izabrao Skvo , u stvari , lud je ko je ne bi izabraouser posted image


da li trebamo Skvo obavijestiti o necemu tico? user posted image

Ma možemo, a i ne moramouser posted image

Ovo je naravno bila šala. Po meni naša Skvo ono baš extra treba, pa mi ona prva pala na pamet.

Skvo user posted image


Mila stani u red user posted image

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu MicoTico)
Neposredna veza do poruke: 80
   RE: Moj zaručnik mašta o trojci sa mojom prij...
1.6.2013 17:49:54   
Visnja RR

IZVORNA PORUKA: amelicameli

Kunem se da nije izmisljotina, mozgala sam gdje da se javim, sta da radim, jer sam vec sve zivce i sve rijeci istrosila sto se njega tice. MIlion sansi mu davala i opet ispadala najgora. Dosta mi je vise toga, neke stvari nikad necu shvatit i ako cu zbog toga ostati sama do kraja zivota, e pa neka. Ovdje sam se javila iz razloga sto je dopusteno ovakve stvari iznositi i jer znam da su u pitanju vecinom sve zene koje su u braku, pa me zanima je li njihovi muzevi imaju takve mastarije ili su kao djevojke dozivjele nesto slicno, je li to normalno itd. On sad i kada bi pristo da meni vise ne pominje te mastarije, ja ne bih mogla vise zamisljati brak sa njim i djecu, jer bi se stalno pitala o cemu on razmislja, kako posmatra moje drugarice itd. Sve ovo me razocaralo, osjecam se kao gubitnik, toliko utroseno vrijeme, oprastanja, davanja lazne nade sebi da ce sve biti bolje, ali koliko god boljelo sada znam da nikad nece biti bolje user posted image Hvala vam svima na savjetima, bilo mi je zanimljivo citati i vase sale, nasmijale su me.user posted image


ti si očito nesretna s tim svojim vjerenikom...
a nije smak svjeta ako se raziđete... bolje da budeš neko vrijeme sama nego sama u troje ...
toliko se ljudi razvede nakon bezbroj godna zajedno, poreddjece,ili ljudi umru pa se život nastavlja...
zašto raskid smatraš tako tragičnim... kakva bona samoća..

cjeni se sebe, svoje želje i svoj život....

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu amelicameli)
Neposredna veza do poruke: 81
   RE: Moj zaručnik mašta o trojci sa mojom prij...
1.6.2013 17:52:45   
amra_sa
2 Crnca mu dovesti, da ga baš okahriš da se osjeća ko pokisla kokoš user posted image Prije toga vezanje, lisice, šampanjac, kupka, ugođaj i ostali folovi ... Na kraju igre ga pogledaš od - do i kažeš na tebi ama baš ništa vrijedno ni uzbudljivo ...user posted image

_____________________________

"Čovječe, ne možeš zlo činiti a dobru se nadati ... "

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 82
   RE: Moj zaručnik mašta o trojci sa mojom prij...
1.6.2013 17:59:08   
bebacha

IZVORNA PORUKA: amra_sa

2 Crnca mu dovesti, da ga baš okahriš da se osjeća ko pokisla kokoš user posted image Prije toga vezanje, lisice, šampanjac, kupka, ugođaj i ostali folovi ... Na kraju igre ga pogledaš od - do i kažeš na tebi ama baš ništa vrijedno ni uzbudljivo ...user posted image

prisutan


user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

"Ako kaniš pobijediti, ne smiješ izgubiti."

(odgovor članu amra_sa)
Neposredna veza do poruke: 83
   RE: Moj zaručnik mašta o trojci sa mojom prij...
1.6.2013 17:59:18   
muaaa

IZVORNA PORUKA: amelicameli

Kunem se da nije izmisljotina, mozgala sam gdje da se javim, sta da radim, jer sam vec sve zivce i sve rijeci istrosila sto se njega tice. MIlion sansi mu davala i opet ispadala najgora. Dosta mi je vise toga, neke stvari nikad necu shvatit i ako cu zbog toga ostati sama do kraja zivota, e pa neka. Ovdje sam se javila iz razloga sto je dopusteno ovakve stvari iznositi i jer znam da su u pitanju vecinom sve zene koje su u braku, pa me zanima je li njihovi muzevi imaju takve mastarije ili su kao djevojke dozivjele nesto slicno, je li to normalno itd. On sad i kada bi pristo da meni vise ne pominje te mastarije, ja ne bih mogla vise zamisljati brak sa njim i djecu, jer bi se stalno pitala o cemu on razmislja, kako posmatra moje drugarice itd. Sve ovo me razocaralo, osjecam se kao gubitnik, toliko utroseno vrijeme, oprastanja, davanja lazne nade sebi da ce sve biti bolje, ali koliko god boljelo sada znam da nikad nece biti bolje user posted image Hvala vam svima na savjetima, bilo mi je zanimljivo citati i vase sale, nasmijale su me.user posted image

Bez obzira sta odlucila nikada ali nikada se nemoj ovako osjecati jer ti to nisi...nije ni jedna zena

I ovo,bilo pa proslo...idi dalje

_____________________________

“Temelj ljudske sreće je duboka sigurnost, spontana radost u malim stvarima i velika jednostavnost.”



(odgovor članu amelicameli)
Neposredna veza do poruke: 84
   RE: Moj zaručnik mašta o trojci sa mojom prij...
1.6.2013 18:16:58   
gvendolina
jao teme,je li ovo inspirisano sa 50 nijansi user posted image


IZVORNA PORUKA: ladyblue

threesome, jupiiiiiiiiiii. ja bih mu rekla može ali ne sa prijateljicom nego sa prijateljem...ne lože me žene u krevetu nego 2 frajera.
baš me interesuje da li bi pristao?!


potpisujem lady,kada ocekuje od tebe da pristanes threesome reci moze ali samo sa dva muskarca user posted image

(odgovor članu ladyblue RR)
Neposredna veza do poruke: 85
   RE: Moj zaručnik mašta o trojci sa mojom prij...
1.6.2013 19:19:26   
jasmin

IZVORNA PORUKA: Visnja RR



a nije smak svjeta ako se raziđete... bolje da budeš neko vrijeme sama nego sama u troje ...


user posted image user posted image user posted image
Koja dobra rečenica...
Ona je svakako sama,još sad,ali nije svjesna.

_____________________________

”A robovi Milostivog su oni koji po zemlji mirno hodaju, a kada ih bestidnici oslove; odgovaraju: - Mir vama”!

Cvijete...šta od tebe miriše ljepše?- Dijete!

2007, 2008 ( dva puta moje sve )

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 86
   [Obrisana poruka]
1.6.2013 20:50:42   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu jasmin)
  Neposredna veza do poruke: 87
   RE: Moj zaručnik mašta o trojci sa mojom prij...
1.6.2013 21:09:48   
rerica
masta moze svasta....

nek oduser posted image ebe iz tvog zivota,konj jedan.... fuj

ne smijem ni pomisliti sta bi ti preldlozio da udjete u brak user posted image

_____________________________

moja cura stigla majki svojoj <3

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 88
   RE: Moj zaručnik mašta o trojci sa mojom prij...
1.6.2013 21:10:06   
Medi_87
Sine moj sutni ti njega dok je vakat, a i dosta ces bodova dobitiuser posted image

< Poruku je uredio Medi_87 -- 1.6.2013 21:12:40 >

(odgovor članu amelicameli)
Neposredna veza do poruke: 89
   RE: Moj zaručnik mašta o trojci sa mojom prij...
1.6.2013 22:02:47   
škorpija
gvendy, gvendy šta ćeš ti na ovoj temi cccc, ja odmah potrčala da vidim šta pišešuser posted image


_____________________________

Ajdin 22.4.2009. - čojkić :-))))

Alina 20. 2. 2016 - maća :)

(odgovor članu Medi_87)
Neposredna veza do poruke: 90
   RE: Moj zaručnik mašta o trojci sa mojom prij...
1.6.2013 22:03:52   
škorpija

IZVORNA PORUKA: škorpija

gvendy, gvendy šta ćeš ti na ovoj temi cccc, ja odmah potrčala da vidim šta pišešuser posted image


nego ja ne bih smječa predložiti ni utroje s muškarcima, šta ako kaže ok hajmo prvo tvoje pa ćemo onda moje,ufff ne valja skakati sam sebi u stomakuser posted image

_____________________________

Ajdin 22.4.2009. - čojkić :-))))

Alina 20. 2. 2016 - maća :)

(odgovor članu škorpija)
Neposredna veza do poruke: 91
   RE: Moj zaručnik mašta o trojci sa mojom prij...
1.6.2013 22:09:45   
Galicia
Mene bas ta trojka ne privlaci. Moze samo 4 da svaki muchacho radi svoj posao tek onda bih mogla reci da sam zadovoljena u grupnjaku. Sve ostalo me ne privlaci.

_____________________________

“It takes a long time to make it simple.”

(odgovor članu škorpija)
Neposredna veza do poruke: 92
   RE: Moj zaručnik mašta o trojci sa mojom prij...
1.6.2013 22:45:33   
gvendolina

IZVORNA PORUKA: škorpija


IZVORNA PORUKA: škorpija

gvendy, gvendy šta ćeš ti na ovoj temi cccc, ja odmah potrčala da vidim šta pišešuser posted image


nego ja ne bih smječa predložiti ni utroje s muškarcima, šta ako kaže ok hajmo prvo tvoje pa ćemo onda moje,ufff ne valja skakati sam sebi u stomakuser posted image

vamo potrcala, a nisi dosla na temu domacinstvo da mi pomognes s jagodama user posted image

u pravu si nisam razmisljala o toj (per)verziji ako pristane,sta ondauser posted image

(odgovor članu škorpija)
Neposredna veza do poruke: 93
   RE: Moj zaručnik mašta o trojci sa mojom prij...
2.6.2013 14:05:39   
miny_harambasha
Moje misljenje je da su mastarije ok...i da sa vise zena i sa vise muskaraca i ovako i onako.Svaki covjek ima neku mastu i zeli nesto.Svaka skoro peta zena ima mastu da proba sex sa vise muskaraca,ali slabo koja da ce ostvariti tu mastariju.Ja i moj momak isto imamo te neke igrice i mastarije,ali da mi predlozi da dovedem nekoga ne bi se lijepo proveo.A mislim da bih pristala na to i zovnula mu drugaricu koja lici na frajera pa eto pasa uzivaj hahahahah..Sve u svemu ako njemu treba neko u krevetu ti mu nisi dovoljna.I nikad neces biti.Jos mi je zapalo za oko to sto ti je rekao kao da budes zahvalna sto te ne vara.Moje misljenje je da on nije bolestan,on je sebi normalan.Ali isto tako on je smece od covjeka koji ima obraza da tako nesto kaze.Kako kazu:Odjelo ne cini covjeka,tako ni njega to njegovo obrazovanje i sve titule ne cine insanom. user posted image

(odgovor članu gvendolina)
Neposredna veza do poruke: 94
   [Obrisana poruka]
3.6.2013 19:29:24   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu miny_harambasha)
  Neposredna veza do poruke: 95
   RE: Moj zaručnik mašta o trojci sa mojom prij...
11.6.2013 8:50:46   
riba78
možda još mašta user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

To je prokletstvo želje koja se ne gasi, ali se ne ostvaruje."
Meša Selimović

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 96
   RE: Moj zaručnik mašta o trojci sa mojom prij...
11.6.2013 8:53:47   
Mirkica

IZVORNA PORUKA: buba29

Sta bi sa zarucnikom user posted image


mozda je odlucila da proba hahahhaha

_____________________________

Uspavala sam te duboko ispod grudi , al srce blizu je pa te stalno budi a kad odu svi pa pomisle da dremam , ja oci otvorim da vidim koga nemam , za kraj, za kraj.

BA 13.12.2008

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 97
   RE: Moj zaručnik mašta o trojci sa mojom prij...
11.6.2013 8:59:05   
bebaa
i ja se baš juče pitam šta bi s ovom djevojkom.....možda su se razišli ili.....user posted image

_____________________________

"U laži su kratke noge ! "

(odgovor članu Mirkica)
Neposredna veza do poruke: 98
   RE: Moj zaručnik mašta o trojci sa mojom prij...
11.6.2013 8:59:28   
InLove

IZVORNA PORUKA: Mirkica


IZVORNA PORUKA: buba29

Sta bi sa zarucnikom user posted image


mozda je odlucila da proba hahahhaha


mozda,hajd bogati sta fali user posted image user posted image

_____________________________

Zbog pogresnih ljudi, vise ni prave ne prepoznajem!

(odgovor članu Mirkica)
Neposredna veza do poruke: 99
   RE: Moj zaručnik mašta o trojci sa mojom prij...
11.6.2013 9:07:51   
Funky
IZVORNA PORUKA: InLove
mozda,hajd bogati sta fali user posted image user posted image


ha yauser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Funky Fun Club

(odgovor članu InLove)
Neposredna veza do poruke: 100
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 3 [4] 5   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 3 [4] 5   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji dio trudnoće vam se najviše dopao ili najlakši?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *