|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Neobične navike
14.6.2013 22:21:24   
maja78 RR
nesto razmisljam bas sam lujka

_____________________________

"Svi mi živimo pod istim nebom, ali nemamo isti horizont." - Konrad Hermann Josef Adenauer

(odgovor članu mishkica)
Neposredna veza do poruke: 51
   RE: Neobične navike
14.6.2013 22:51:34   
Galicia
Sve smo mi na dobrom putu ka ludilu. user posted image

Mene broj 7 zeza. Sve nesto mora biti 7.

_____________________________

“It takes a long time to make it simple.”

(odgovor članu maja78 RR)
Neposredna veza do poruke: 52
   RE: Neobične navike
14.6.2013 22:56:49   
MicoTico

IZVORNA PORUKA: Galicia

Sve smo mi na dobrom putu ka ludilu. user posted image

Mene broj 7 zeza. Sve nesto mora biti 7.

A kod mene ništa ne smije biti 8 ili 11. Ni TV ne pojačavam na tim brojevimauser posted image

_____________________________

Ubuntu! (ja sam zato što mi jesmo)

(odgovor članu Galicia)
Neposredna veza do poruke: 53
   RE: Neobične navike
14.6.2013 23:10:16   
smajli80
Evo malo mojih neobičnih navika;

Zavjesa na prozoru mora biti namaknuta na prozor
zatvorene ladice i vrata ormarića
zaključavanje vrata čim uđem u kuću
luftanje kuće svako jutro bez obzira na god doba
toalet papir mora stajati na mašini i to započeta rolna
uredno poredane kupke i šamponi od većeg prema manjem počevši od zida
pijenje vode nakon sladoleda
razgovor sasobom i to naglasuser posted image

Sadsam još i dobra kakva sam bilauser posted image user posted image

_____________________________

Mamina velika curica 5.3.2008
Mamin mali dječak 26.1.2012.

(odgovor članu MicoTico)
Neposredna veza do poruke: 54
   RE: Neobične navike
14.6.2013 23:10:28   
Teddy Bear

IZVORNA PORUKA: maja78 RR

evo kako spomenuh mm jel se sjeca kako me zezao spomenem i temu, kad on oplete o mojim navikama hahahahaha

uglavnom po hiljadu puta provjeravam jesu li vrata zakljucana, nekad i u noci ustajem da provjerim
naravno pegla, sporet i to kad izlazim iz kuce na kraju uvijek kazem mm de provjeri jesam li ugasila
i sad sam nasla sistem da kad nesto tako provjerim sebi naglas kazem vrata su zakljucana inace me to proganja citav dan


e onda kad me nesto iznenadi (nebitno da li pozitivno ili negativno) meni se to po glavi stalno vrti i ako se u prici predje na drugu temu ja u glavi to i dalje vrtim

cccc sta mico tico da se ne druzmo sa tobom, ma necu vise sa sobom da se druzim hahahahaha


Kao da sebe citam, ubi me ta provjera, kad negdje krenem na vrata se 100 puta zakacim da provjerim jesu li zakljucana, a prethodno sam obisla x krugova po kuci da provjerim jel sve ugaseno... znam se cak i vratit sa prvog sprata da provjerim, a najgore je kad dodjemo do auta i pitam mm jesam li zakljucala, a on kaze nisi, obavezno se k'o budala vratim... al svaki put user posted image

(odgovor članu maja78 RR)
Neposredna veza do poruke: 55
   RE: Neobične navike
14.6.2013 23:15:48   
hanabanana
Pokušajte sljedeće:
kad provjeravate da li su vrata zaključana, pegla isključena, šporet takodje, svjetla pogašena......radite to s mozgom, prateći, a ne mehanički.
Vratite film i sigurno ćete se prisjetiti da ste dok ste provjeravali da li su vrata zaključana, već ste mislili o tome kako sjedite u autu i mislite o tome gdje trebate stići.

(odgovor članu Teddy Bear)
Neposredna veza do poruke: 56
   RE: Neobične navike
14.6.2013 23:17:27   
tekja
Ne mogu da se sjetim nijedne svoje, al' evo jedna od MM.

Na svaki ispit je isao i vracao se iskljucivo komercijalom, ponistene karte je cuvao u dzepicu novcanika do izlaska rezultata ispita. Radeci ovako nikad nije pao nijedan ispit. Osim ono jednom etiku kad sam ga toliko zbog te navike zaHebavala da je na ispit otisao automuser posted image user posted image user posted image  


_____________________________

Jul 20th

...just because it burns
doesn't mean you're gonna die
you gotta get up and try try try!

(odgovor članu MicoTico)
Neposredna veza do poruke: 57
   RE: Neobične navike
14.6.2013 23:20:07   
maja78 RR

IZVORNA PORUKA: hanabanana

Pokušajte sljedeće:
kad provjeravate da li su vrata zaključana, pegla isključena, šporet takodje, svjetla pogašena......radite to s mozgom, prateći, a ne mehanički.
Vratite film i sigurno ćete se prisjetiti da ste dok ste provjeravali da li su vrata zaključana, već ste mislili o tome kako sjedite u autu i mislite o tome gdje trebate stići.



pa to jeste tako

ja sad sebi na glas kazem ugasila si, ili zakljucala i onda se sjetim jer ukljucim mozak, ovako mehanicki provjeravam puno puta

_____________________________

"Svi mi živimo pod istim nebom, ali nemamo isti horizont." - Konrad Hermann Josef Adenauer

(odgovor članu hanabanana)
Neposredna veza do poruke: 58
   RE: Neobične navike
14.6.2013 23:20:39   
maja78 RR

IZVORNA PORUKA: tekja

Ne mogu da se sjetim nijedne svoje, al' evo jedna od MM.

Na svaki ispit je isao i vracao se iskljucivo komercijalom, ponistene karte je cuvao u dzepicu novcanika do izlaska rezultata ispita. Radeci ovako nikad nije pao nijedan ispit. Osim ono jednom etiku kad sam ga toliko zbog te navike zaHebavala da je na ispit otisao automuser posted image user posted image user posted image  




eto vidis ti si kriva sto je covjek pao ispiti, stidi se user posted image

_____________________________

"Svi mi živimo pod istim nebom, ali nemamo isti horizont." - Konrad Hermann Josef Adenauer

(odgovor članu tekja)
Neposredna veza do poruke: 59
   RE: Neobične navike
15.6.2013 0:00:31   
Bihter
Meni je ova tema tuzna..s obzirom da sam preboljela opsesivno-kompulzivni poremecaj user posted image Bogu hvala vise nemam nikakvih navika,radim kako mi dodje u momentu i uzivaaam user posted image

(odgovor članu maja78 RR)
Neposredna veza do poruke: 60
   RE: Neobične navike
15.6.2013 0:14:29   
veeseelaa
ej imam i ja jednu ludoriju, ma šta jednu ima ih garant hejbet

npr počnem da razmišljam o nekoj osobi, situaciji sa istom i sl i onda počnem da vraćam film u glavi šta me asociralo da uopće mislim na nju user posted image pa kao prije nje sam mislila na ljeto a zašto na ljeto pa suncobran me asociraao na isto a gdje vidjeh suncobran u nečijoj bašti a čiijoj bašti hahahahah i sve tako dopk ne dodjem do te osobe hahahhaha
jel me kontate?



< Poruku je uredio veeseelaa -- 15.6.2013 0:22:10 >


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Bihter)
Neposredna veza do poruke: 61
   RE: Neobične navike
15.6.2013 1:01:47   
Galicia
Ja vam kazem da je to sve OCD.

Al jok, to je navika. user posted image

_____________________________

“It takes a long time to make it simple.”

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 62
   RE: Neobične navike
15.6.2013 7:48:44   
Mya_81 RR
Kako god ti zvala, ili strucnjaci, za mene ce to biti neobicne navike...bar dok ne zavrsimo svi kod psihijatra user posted image

< Poruku je uredio Mya_81 RR -- 15.6.2013 7:49:55 >


_____________________________

Najvažnija stvar koju će naučiti s godinama je da ne postoji nijedan način da se bude savršena majka i milion načina da se bude dobra majka.

Ljubav, 25.06.2009.

(odgovor članu Galicia)
Neposredna veza do poruke: 63
   RE: Neobične navike
15.6.2013 8:30:10   
niki83
Joj meni tema extra user posted image
Ismijah se za tekju..user posted image
A kod mnogih nadjoh stvari koje i ja radim..npr. Ne samo da stajem u kocke nego nema sanse da stanem na neku liniju/pukotinu na cesti.. Jedino kad zurim zaboravim na touser posted image
Naravno da zatvaram sva vrata na svemu mogucem u kuci ili na posluuser posted image
I da, vec mi postaje zamorna ta navika da o necemu sto se desilo na poslu razmisljam cijeli dan kod kuce..tj.vracam film po stotinu puta..
Kad uzmem citati knjigu ili novine,casopis uvijek krenem straga..
Mada zaista ne smatram da sam opsesivna user posted image user posted image

_____________________________

N&N

(odgovor članu Mya_81 RR)
Neposredna veza do poruke: 64
   RE: Neobične navike
15.6.2013 9:38:51   
MicoTico

IZVORNA PORUKA: Galicia

Ja vam kazem da je to sve OCD.

Al jok, to je navika. user posted image

Ama nije kod svih OKP (ili ti na eng. OCD kako ti voliš napisati). Ljudi se jednostavno osjećaju sigurnije kad ponavljaju određene radnje koje su im nekada izazvale prijatnost.
Kod mene je već OKP. Borim se ja, nekad ide , nekad ne ide. Dok god ne narušava moje "normalno" bivstvovanje i pogotovo mojih najmilijih, ja se ne brinemuser posted image

_____________________________

Ubuntu! (ja sam zato što mi jesmo)

(odgovor članu Galicia)
Neposredna veza do poruke: 65
   RE: Neobične navike
15.6.2013 10:49:36   
teacher75
ja cesto gledam semafore i pratim da dodjem donekle dok se ne upali zeleno ili tako nesto. ostalo sam prlicno opustena i neuredna, vazda se svadjam sa mamom jer je kod nje sve poredano po nekom reduuser posted image

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu MicoTico)
Neposredna veza do poruke: 66
   RE: Neobične navike
15.6.2013 11:04:57   
tekja
IZVORNA PORUKA: Galicia

Ja vam kazem da je to sve OCD.

Al jok, to je navika. user posted image


Oooo dr. House nismo te prepoznaleuser posted image user posted image

_____________________________

Jul 20th

...just because it burns
doesn't mean you're gonna die
you gotta get up and try try try!

(odgovor članu Galicia)
Neposredna veza do poruke: 67
   RE: Neobične navike
15.6.2013 11:07:43   
lady_bubamara
Ne znam je li navika ili šta je , kako god, ja to radim uvijek!

Kada god zaglavim u kupatilu na wc šolji ( kad me zeza stolica da budem preciznija pa ostanem i do sat vremena) obavezno dohvatim šampone, kreme, praškove, omekšivače i čitam na pozadini sastav, proizvođač i ostale informacije user posted image Bez obzira što sam to možda već jednom pročitala , opet sledeći put kad zglavim opet se hvatam šampona, gelova i ostale toaletne literature user posted image

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 68
   RE: Neobične navike
15.6.2013 11:15:09   
teacher75
i ja to radimuser posted image

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu lady_bubamara)
Neposredna veza do poruke: 69
   RE: Neobične navike
15.6.2013 11:19:01   
tinkivinki

IZVORNA PORUKA: ninulina

Ne znam je li navika ili šta je , kako god, ja to radim uvijek!

Kada god zaglavim u kupatilu na wc šolji ( kad me zeza stolica da budem preciznija pa ostanem i do sat vremena) obavezno dohvatim šampone, kreme, praškove, omekšivače i čitam na pozadini sastav, proizvođač i ostale informacije user posted image Bez obzira što sam to možda već jednom pročitala , opet sledeći put kad zglavim opet se hvatam šampona, gelova i ostale toaletne literature user posted image

e dobro si se sjetila i ja sam imala nekad tu naviku,sad nemam vremena od djece da čitam stručnu literaturu u wc-uuser posted image .prije uzmem šampon i regenerator pa upoređujem sastav ili 2 šampona.čitam fino sodium laureat sulfat,kao da ja znam šta je touser posted image

(odgovor članu lady_bubamara)
Neposredna veza do poruke: 70
   RE: Neobične navike
15.6.2013 11:26:40   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: ninulina

Ne znam je li navika ili šta je , kako god, ja to radim uvijek!

Kada god zaglavim u kupatilu na wc šolji ( kad me zeza stolica da budem preciznija pa ostanem i do sat vremena) obavezno dohvatim šampone, kreme, praškove, omekšivače i čitam na pozadini sastav, proizvođač i ostale informacije user posted image Bez obzira što sam to možda već jednom pročitala , opet sledeći put kad zglavim opet se hvatam šampona, gelova i ostale toaletne literature user posted image


i jauser posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu lady_bubamara)
Neposredna veza do poruke: 71
   RE: Neobične navike
15.6.2013 11:29:59   
veeseelaa
npr počnem da razmišljam o nekoj osobi, situaciji sa istom i sl i onda počnem da vraćam film u glavi šta me asociralo da uopće mislim na nju user posted image pa kao prije nje sam mislila na ljeto a zašto na ljeto pa suncobran me asociraao na isto a gdje vidjeh suncobran u nečijoj bašti a čiijoj bašti hahahahah i sve tako dopk ne dodjem do te osobe hahahhaha
jel me kontate?


radil iko opvo, sad sam se već zabrinula

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 72
   RE: Neobične navike
15.6.2013 13:59:35   
madam x

IZVORNA PORUKA: veeseelaa

npr počnem da razmišljam o nekoj osobi, situaciji sa istom i sl i onda počnem da vraćam film u glavi šta me asociralo da uopće mislim na nju user posted image pa kao prije nje sam mislila na ljeto a zašto na ljeto pa suncobran me asociraao na isto a gdje vidjeh suncobran u nečijoj bašti a čiijoj bašti hahahahah i sve tako dopk ne dodjem do te osobe hahahhaha
jel me kontate?


radil iko opvo, sad sam se već zabrinula



Radim ja..slično, otprilike, ali to samo kad sam bez obaveza pa imam viška vremena, pa onda mi se gluposti vrte po glavi.

Pričitala sam gore da je neko napisao, da kod kuće razmišlja o stvarima koje se dese npr. na poslu i dugo vraća film, to se i meni nekad desi, nevezano za posao, nego uopšte, nešto, gdje mi ostanu misli.

Ali to mi je bilo jako izraženo jedan period u pubertetu, možda nekih 2 mjeseca, da sam ja uvijek razmišljala o nečemu što se desilo, nešto neprijatno, ružno, nezgodno....i kao da sam mislila da sam ja mogla nešto učiniti da se to ne desi. To me je stvarno opterećavalo i nisam se nikako mogla koncentrisati na aktuelna zbivanja.

A sad , mislim da nemam nikakvih neobičnih navika, imam nekih svojih, ali ništa vrijedno spomena.

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 73
   RE: Neobične navike
15.6.2013 14:03:33   
madam x
IZVORNA PORUKA: Hanady RR


IZVORNA PORUKA: ninulina

Ne znam je li navika ili šta je , kako god, ja to radim uvijek!

Kada god zaglavim u kupatilu na wc šolji ( kad me zeza stolica da budem preciznija pa ostanem i do sat vremena) obavezno dohvatim šampone, kreme, praškove, omekšivače i čitam na pozadini sastav, proizvođač i ostale informacije user posted image Bez obzira što sam to možda već jednom pročitala , opet sledeći put kad zglavim opet se hvatam šampona, gelova i ostale toaletne literature user posted image


i jauser posted image


Ja sam tako , prilikom boravaka u WC-u uvijek iznova čitala e-mail adsesu tete Violete na vlažnim maramicama. I onda sam u trenutku inspiracije istoj napisala mail, da izrazim svoje veliko nezadovoljstvo dizajnom pakiranja Higi maramica.user posted image user posted image


I dobila odgovor, da će moj prijedlog uzeti i obzir prilikom sljedećeg redizajniranja.user posted image user posted image

< Poruku je uredio zinanina -- 15.6.2013 14:04:46 >

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 74
   RE: Neobične navike
15.6.2013 15:25:05   
minja_
Procitah ovdje svasta, nesto navika a bome kamaru opsesivnih i kompulsivnih radnjiuser posted image . Tako da, slazem se sa Galicijom, vi to zovite kako hocete, ali ako se tih radnji ne mozete rijesiti a da se osjecate ugodno i ako te radnje upravljaju vama a ne vi njima, onda su to simptomi OKP/OCD.
K

(odgovor članu madam x)
Neposredna veza do poruke: 75
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *