|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  6 7 [8] 9 10   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Laparaskopija
3.2.2009 22:15:20   
nella
cao svima!nova sam na ovom forumu,i sve pohvale!vec odavno vas pratim ali nisam se usudjivala  da vam se javim,sve do danas!prosli mjesec sam radila hsg,i ustanovljena mi je slaba prohodnost oba jajovoda,tako da mi je dr savjetovao laparaskopiju!trebam da radim na klinici medicus u tesnju!da li je neko vec radio tamo i kakva su mu iskustva!i da li se nekom desilo da odmah nakon hsg ostane user posted image .unaprijed se zahvaljujem na odgovorima!

_____________________________

sve ce se ovo jednom zvati juce

(odgovor članu babygirl)
Neposredna veza do poruke: 176
   RE: Laparaskopija
4.2.2009 10:42:02   
babygirl
meni su preporucili medicus tesanj ili kosevo u sarajevu. ja sam se odlucila za kosevo, lakse mi je ovdje, svi moji su tu i pomagat ce mi, nego da idem sama u tesanj. i nekako volim kad je vec operacija u pitanju da budem  u najjacoj ustanovi u zemlji. inace za druge stvari ganjam privatnike. za medicus sam cula samo najbolje. imaju i strucnjake iz hrvatske i ove nase koji rade tu laparaskopiju, cak zene iz zagreba dolaze. Puno srece ti zelim. 

< Poruku je uredio babygirl -- 4.2.2009 10:43:04 >

(odgovor članu nella)
Neposredna veza do poruke: 177
   RE: Laparaskopija
4.2.2009 11:00:42   
babygirl
mama je gledala reportazu na tv-u za medicus. kaze da super izgleda, imaju sobe s tv-om i kupatilom. ja sam odustala nakon razmisljanja o tome valja se vratiti iz tesnja u sarajevo tako operisan, ipak je to 2,5 sata, plus ono sve sto sam nabrojala u proslom postu. doduse, takva laparaskopija ne bi trebala biti problem, ides kuci sutradan ili nakon 2 dana. meni je radna, i komplikovanija, rekli su mi da ce probati laparaskopijom, a ako ne bude moglo ide prava op. pa to mi je jos jedan razlog odustajanja. user posted image

(odgovor članu babygirl)
Neposredna veza do poruke: 178
   RE: Laparaskopija
4.2.2009 11:07:54   
sarah
babygirl, poslala sam ti pp.

(odgovor članu babygirl)
Neposredna veza do poruke: 179
   RE: Laparaskopija
4.2.2009 11:09:02   
nella
meni je dr koji mi je radio hsg savjetovao da radim  tamo.i ja sam cula sve najbolje o njim i da dr koji to radi dolazi iz hrvatske.inace ja to mogla da radim i u mostaru gdje i zivim,mada su mi nasi doktori po tom pitanju nestrucni,pa mogu da zakomplikuju stvar jos vise

_____________________________

sve ce se ovo jednom zvati juce

(odgovor članu babygirl)
Neposredna veza do poruke: 180
   RE: Laparaskopija
4.2.2009 11:12:03   
nella
babygirl hvala ti na odgovoru,kao i na iskrenim zeljama

_____________________________

sve ce se ovo jednom zvati juce

(odgovor članu nella)
Neposredna veza do poruke: 181
   RE: Laparaskopija
4.2.2009 11:12:16   
meedic
Dobro nam dosle drage. Ja sam nedavno imala laparaskopiju na Kosevu i mogu vam reci ono kratko sto sam se vozila sa autom iz bolnice do kuce je bilo uzasno. Mislim da je predugo da se vozi 2,5 sata iz bolnice jer sto babygirl kaze ipak je to operacija. Sve je super tv, kupatilo i to ali imamo mi i u Sarajevu strucnjaka i meni bas i nije bio bitan smjestaj jer tu sam dva dana, najbitnije je da ste u dobrim rukama.

(odgovor članu babygirl)
Neposredna veza do poruke: 182
   RE: Laparaskopija
4.2.2009 11:16:50   
sarah
I ja moram raditi laparaskopiju (zbog ciste na jajniku) i najvjerovatnije cu na Kosevu, a nisam znala da se i u Medikusu to radi. U svakom slucaju dobro je i to znati. Samo, cudi me da mi ni jedan doktor kod kojeg sam bila nije rekao za to. Skoro svi su mi predlagali samo dr. Godinjaka.
A zna li neko koliko kosta laparaskopija u Medikusu?

(odgovor članu meedic)
Neposredna veza do poruke: 183
   RE: Laparaskopija
4.2.2009 11:20:26   
meedic
Sarah mislim da su ti svi predlozili najboljeg strucnjaka. Ja sam kod Prof. Godinjaka imala laparo. i hvala Bogu za to.

(odgovor članu sarah)
Neposredna veza do poruke: 184
   RE: Laparaskopija
4.2.2009 11:21:49   
nella
ja sam ih kontaktirala i dr koji inace asistira prilikom operacije mi je rekla da okvirno kosta 1800 km,s tim da se placa dodatno krevet za osobu koja dodje s tobom.sa mnom ce ici suprug tako da cemo jos dodatno platit i za to sto on bude boravio sa mnom.

_____________________________

sve ce se ovo jednom zvati juce

(odgovor članu sarah)
Neposredna veza do poruke: 185
   RE: Laparaskopija
4.2.2009 11:28:56   
meedic
1800 KM je zaista puno novca. To ga dodje kao mali godisnji odmor :)). Ja vala nisam ni marke platila a bila sam kod sigurnog i priznatog strucnjaka. A nella ti si iz Mostara ne znam kakvo je stanje tamo uglavnom sretno.

(odgovor članu nella)
Neposredna veza do poruke: 186
   RE: Laparaskopija
4.2.2009 11:31:35   
babygirl
sarah, nova sam na forumu. javim ti se cim skuzim  kako se cita pp  user posted image user posted image

(odgovor članu nella)
Neposredna veza do poruke: 187
   RE: Laparaskopija
4.2.2009 11:34:06   
nella
u mostaru su laparaskopiju poceli raditi tek prosle godine,bar sam tako cula!tako da se ne usudjem ovdje raditi!a o! dr koji ce mi raditi(dr,Latic)sam cula samo najbolje!

_____________________________

sve ce se ovo jednom zvati juce

(odgovor članu meedic)
Neposredna veza do poruke: 188
   RE: Laparaskopija
4.2.2009 11:39:43   
sarah
IZVORNA PORUKA: babygirl

sarah, nova sam na forumu. javim ti se cim skuzim  kako se cita pp  user posted image user posted image


user posted image  Ma nije problem.
Samo odes u gornji desni ugao gdje pise Moja ringeraja i kliknes. Onda ces vidjeti opciju Privatne poruke, kliknes i to je to.

(odgovor članu babygirl)
Neposredna veza do poruke: 189
   RE: Laparaskopija
4.2.2009 11:43:36   
babygirl
osim godinjaka, hvale i ekipu iz vojne bolnice. to obicno rade dr.gutic i dr. masic, koliko sam shvatila.

(odgovor članu babygirl)
Neposredna veza do poruke: 190
   RE: Laparaskopija
4.2.2009 12:00:12   
sarah
Cula sam i za tu ekipu, ali nekako vise vjerujem ipak dr Godinjaku.

(odgovor članu babygirl)
Neposredna veza do poruke: 191
   RE: Laparaskopija
4.2.2009 12:55:48   
lubi
ja samo da vam pozelim srecu i da istrajete u svemu,samo hrabro sve ce to abd biti u redu,puno pozdrava.

(odgovor članu sarah)
Neposredna veza do poruke: 192
   RE: Laparaskopija
4.2.2009 13:53:41   
babygirl
za djevojke koje su radile laparoskopiju na kosevu, ja bih samo da pitam, osim standardnih pretraga, krv, urin, ekg, rentgen, internista, da li su radile jos nesto? i da li ste poslije operacije dobile one injekcije u stomak protiv zgrusavanja? 

< Poruku je uredio babygirl -- 4.2.2009 13:59:18 >

(odgovor članu lubi)
Neposredna veza do poruke: 193
   RE: Laparaskopija
4.2.2009 13:54:17   
babygirl
IZVORNA PORUKA: lubi

ja samo da vam pozelim srecu i da istrajete u svemu,samo hrabro sve ce to abd biti u redu,puno pozdrava.

hvala lubi user posted image user posted image

(odgovor članu lubi)
Neposredna veza do poruke: 194
   RE: Laparaskopija
4.2.2009 14:10:29   
meedic
Babygirl ja sam radila prije laparaskopije one standardne pretrage vezano za sterilitet papatest, spermiogramm mm, hormoni i svi oni vaginalni brisevi. Mislim da je to standardna procedura. Ja sam dvije injekcije dobila u stomak, iskreno meni nisu sestre rekla sta su tacno te injekcije ali pretpostavljam da je to to.

(odgovor članu babygirl)
Neposredna veza do poruke: 195
   RE: Laparaskopija
4.2.2009 14:13:50   
maslačak82
da li ste poslije operacije dobile one injekcije u stomak

Ja sam noć prije operacije dobila jednu u rame, a poslije ne znam što su mi davali jer sam bila omamljena i nakon operacije user posted image


_____________________________

Još jedna trudilica


(odgovor članu babygirl)
Neposredna veza do poruke: 196
   RE: Laparaskopija
4.2.2009 14:15:08   
nella
da li je istina da uopste nije vazno kada ces raditi laparaskopiju,dali u prvom ili drugom dijelu ciklusa?jer meni je ova dr rekla da mogu doci kad ja to budem zeljela!medjutim po onom sto sam do sada cula vazno je da se dobije user posted image .pa tek onda da se zakaze .

_____________________________

sve ce se ovo jednom zvati juce

(odgovor članu sarah)
Neposredna veza do poruke: 197
   RE: Laparaskopija
4.2.2009 14:16:44   
nella
hvala lubi na lijepim zeljama!

_____________________________

sve ce se ovo jednom zvati juce

(odgovor članu nella)
Neposredna veza do poruke: 198
   RE: Laparaskopija
4.2.2009 14:21:29   
maslačak82
po onom sto sam do sada cula vazno je da se dobije user posted image .pa tek onda da se zakaze .

Da, to je istina, da se zna da nisi trudna, zato doktori i rade laparo odmah po prestanku M, što je sigurno-sigurno je!
A i u prvoj fazi ciklusa se najbolje vide reproduktivni organi, znam da su me i za UZV uvijek tako naručivali, al valjda nije pravilo..

_____________________________

Još jedna trudilica


(odgovor članu nella)
Neposredna veza do poruke: 199
   RE: Laparaskopija
4.2.2009 14:23:30   
meedic
Evo kada sam vec kod ove teme zelim sa vama da podijelim nesto tuzno sto mi se desilo kada sam radila laparo na Kosevu i non-stop mi se vrti po glavi od kako sam izasla iz bolnice. Sa mnom u sobi je bila medju ostalim i jedna zena koja je radila visoki prekid trudnoce. Bila je cetvrti mjesec, nije bilo nikakvih zdravstvenih razloga zbog kojih je radila prekid nego nesto privatno, zbog cega su i sestre bile drske prema njoj. Ove ostale iz sobe su je kritikovale i pitale zasto to radi jer ima i muza i jos jedno dijete i posao i sve to, nije rekla. Sto se mene tice svako odgovara za sebe i svako najbolje sam zna sta i zbog cega nesta radi, ali je bilo tuzno gledati to, davali su joj nekakve injekcije kako bi usmrtili bebu i kako bi beba otisla u wc-u, citavo vrijeme je krvarila, bas je tuzno bilo. Pa sam onda razmisljala kako je to uopce zakonski dozvoljeno...

Ne znam da li je post na pogresnoj temi, neka moderator odluci i prebaci ako treba.

(odgovor članu meedic)
Neposredna veza do poruke: 200
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  6 7 [8] 9 10   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  6 7 [8] 9 10   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Duda.
пеперутка16

Do kada je vaše dijete imalo dudu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *