|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Eskort dame i sponzoruse
29.1.2009 19:15:58   
Ummuisa

user posted image


(odgovor članu žana o8)
Neposredna veza do poruke: 101
   RE: Eskort dame i sponzoruse
29.1.2009 19:17:53   
Romali
IZVORNA PORUKA: žana o8

Nema muškarca da može zadržati ćunu u gaćama.


Žanu za Visokog predstavnika umjesto Lajčaka user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Kratko i konkretno dočarala, ja sve shvatilauser posted image user posted image


_____________________________

23.4.2008. A.O. promijenio moj svijet :)
14.4.2014. Z. promijenila našu planetu :)




(odgovor članu žana o8)
Neposredna veza do poruke: 102
   RE: Eskort dame i sponzoruse
29.1.2009 19:23:45   
mala curica
IZVORNA PORUKA: Romali

IZVORNA PORUKA: žana o8

Nema muškarca da može zadržati ćunu u gaćama.


Kratko i konkretno dočarala, ja sve shvatilauser posted image user posted image



user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  
user posted image  user posted image  user posted image  user posted image user posted image

_____________________________

05.07.2015 rodila se moja sreca
08.05.2018 rodio se mali gospodin


(odgovor članu Romali)
Neposredna veza do poruke: 103
   RE: Eskort dame i sponzoruse
29.1.2009 19:28:07   
larina
evo i ja sam shvatilauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu mala curica)
Neposredna veza do poruke: 104
   RE: Eskort dame i sponzoruse
29.1.2009 19:28:37   
andji
Samo trebamo biti(i ostati) mi te koje ćemo zavodit(svoje muževe)i čiča miča gotova pričauser posted image user posted image user posted image

_____________________________

E ne trebate više glasati ni na jednom takmičenju,konačno,zar ne???!

(odgovor članu mala curica)
Neposredna veza do poruke: 105
   RE: Eskort dame i sponzoruse
29.1.2009 19:41:57   
larina
sto se mm tice nece ni da gleda ni na tv,sklanja pogled-a ja ga uvijek malo zezam,jer znam koliko je osjetljiv ,dovoljno je samo pored njega da prodem u nekoj haljinici i on gotov ha,ha-vjerovatno da su muskarci svi takvi-osjetljiviuser posted image user posted image

(odgovor članu andji)
Neposredna veza do poruke: 106
   RE: Eskort dame i sponzoruse
29.1.2009 21:50:38   
Ummuisa
 
IZVORNA PORUKA: larina

sto se mm tice nece ni da gleda ni na tv,sklanja pogled....


To se cijeni.. user posted image user posted image

(odgovor članu larina)
Neposredna veza do poruke: 107
   RE: Eskort dame i sponzoruse
29.1.2009 22:41:31   
leli§
sve je to stvar individue... meni ne smeta ama bas nista na televiziji...kada bi se on ustrucavao imala bih osjecaj da misli da sam ja nesigurna u sebe i svoje "sposobnosti"user posted image kao da me zastiti i tako...od cega? od ekrana:) ih nacrtam se ja tu odmah (sto andji kaze u halterima) i ne stigne on to ni pogledatiuser posted image

dok smo se moj dragi i ja zabavljali, jednom prilikom smo vodili prcu o tom okretanju i smekanju i tako to... kod nas je samo-postovanje i postovanje partnera na prvom mjestu... ali sam ja uspijela izvaliti da "ako se ti ne okrenes i ne pogledas "dobru" djevojku ti si onda peder"...rekao mi da nisam normalnauser posted image user posted image user posted image doduse ja sam to mogla reci kada sam ga tad vec poznavala i znala kakav je...

_____________________________

jos uvijek sretno samujemo

"...The future''s in the air
I can feel it everywhere
Blowing with the wind of change..."

(odgovor članu Ummuisa)
Neposredna veza do poruke: 108
   RE: Eskort dame i sponzoruse
29.1.2009 22:41:49   
adannn

Ako ovako nastavite zaključat će nam temu kao i onu ''zajednički život prije braka''Stvarno šteta a lijepo smo se družile....user posted image user posted image

(odgovor članu Ummuisa)
Neposredna veza do poruke: 109
   RE: Eskort dame i sponzoruse
29.1.2009 22:43:20   
mala curica
Pa jesu li to Bogati zakljucali temu?
Nisam znala
Rekla sam ja da ce na zakljucati user posted image  user posted image  user posted image   user posted image  user posted image

_____________________________

05.07.2015 rodila se moja sreca
08.05.2018 rodio se mali gospodin


(odgovor članu adannn)
Neposredna veza do poruke: 110
   RE: Eskort dame i sponzoruse
29.1.2009 22:45:17   
leli§
zakljucali i rekli da se ponavljamo ko pokvarene ploceuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

znate onaj viC: "neki dan sam pojeo razbijenu plocu i nije mi nista,nije mi nista,nije mi nista,nije mi nista,nije mi nista,nije mi nista,nije mi nista,nije mi nista,nije mi nista,nije mi nista,....."

_____________________________

jos uvijek sretno samujemo

"...The future''s in the air
I can feel it everywhere
Blowing with the wind of change..."

(odgovor članu mala curica)
Neposredna veza do poruke: 111
   RE: Eskort dame i sponzoruse
29.1.2009 22:47:22   
mala curica
IZVORNA PORUKA: leli§

zakljucali i rekli da se ponavljamo ko pokvarene ploceuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image




   user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  
       user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  

_____________________________

05.07.2015 rodila se moja sreca
08.05.2018 rodio se mali gospodin


(odgovor članu leli§)
Neposredna veza do poruke: 112
   RE: Eskort dame i sponzoruse
29.1.2009 22:53:40   
adannn

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image e baš ste me nasmijale,stvarno nije fer što su nam uradili ali evo sretnemo se mi i na drugoj temiuser posted image user posted image user posted image user posted image NE DAMO SE MI

(odgovor članu mala curica)
Neposredna veza do poruke: 113
   RE: Eskort dame i sponzoruse
29.1.2009 22:56:39   
leli§
ma ne valja ni skakati od teme do teme sa komentarima protkanim jednim te istim...ipak nismo mi dame sponzoruse da se smucamo po reznim temama (onim malo starijim sa dobrim autom/naslovomuser posted image )

_____________________________

jos uvijek sretno samujemo

"...The future''s in the air
I can feel it everywhere
Blowing with the wind of change..."

(odgovor članu adannn)
Neposredna veza do poruke: 114
   RE: Eskort dame i sponzoruse
29.1.2009 23:01:02   
adannn

IZVORNA PORUKA: leli§

ma ne valja ni skakati od teme do teme sa komentarima protkanim jednim te istim...ipak nismo mi dame sponzoruse da se smucamo po reznim temama (onim malo starijim sa dobrim autom/naslovomuser posted image )


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu leli§)
Neposredna veza do poruke: 115
   RE: Eskort dame i sponzoruse
29.1.2009 23:03:47   
leli§
sad da odgovorim nesto vezano za temu:

ja imam "problem"" moj muz smeka jednu eskort damuuser posted image : MENEuser posted image user posted image user posted image uvijek je u njegovoj pratnji, obavezno dobiva komplimente vezane za tu damu, ta nikad u krevet ne ide besplatno-odnosno da ne izvuce nesto od njega (citaj:dobar provod i veliki osmijeh,poljubac pa zagrljaj na kraju balade) za nju radi skoro sve sto mu kaze, pazi je, mazi je itd...
JA NEMAM NISTA PROTIV TOGA STO ON RADI: sve dok moj dragi gleda tu svoju eksort damu MENI JE DOOOOOOBROOOOuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

jos uvijek sretno samujemo

"...The future''s in the air
I can feel it everywhere
Blowing with the wind of change..."

(odgovor članu leli§)
Neposredna veza do poruke: 116
   RE: Eskort dame i sponzoruse
29.1.2009 23:06:54   
Nunichi
IZVORNA PORUKA: adannn


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image e baš ste me nasmijale,stvarno nije fer što su nam uradili ali evo sretnemo se mi i na drugoj temiuser posted image user posted image user posted image user posted image NE DAMO SE MI



Evo ja se necu javljati na ovu...samo ovo sad user posted image user posted image
Da ne bude ista postavka dama i na ovoj temi. A vi uzivajte,ja vas cekam na nekoj drugoj.  user posted image         
user posted image

(odgovor članu adannn)
Neposredna veza do poruke: 117
   RE: Eskort dame i sponzoruse
30.1.2009 1:14:00   
Anoniman
Nema muškarca da može zadržati ćunu u gaćama. A žene odlično znaju , samo ako hoće, da zavedu muškarca. Svaka od nas može zavesti svakog muškarca , vjerujte mi.


E svaka čast Zana, u pravu si 100%.

(odgovor članu Nunichi)
  Neposredna veza do poruke: 118
   RE: Eskort dame i sponzoruse
30.1.2009 10:15:21   
Blue rose RR
Bitno je da se svi slažemo u jednom, a to je da na današnjem vaktu sve je više nažalost žena, a još žalostivije i djevojaka koje "vabimo" kao sponzoruše i eskort "dame".
Meni je bitno da još uvijek ima mnogo stabilnih ličnosti na ovom svijetu i još stabilnijih brakova/veza, koji ono što imaju cijene i poštuju, i ne treba im više.
Jer znamo svi šta se dešava kada "oči postaju gladne."

Članici pod nickom Ummuisa se izvinjavam ako sam je "uvrijedila" (a mislim da nisam), konstatacijom da nosi hidžab, jer sam iz njenih prvih tema zaključila tako nešto:

http://www.ringeraja.ba/forum/m_194701/mpage_2/key_/tm.htm#196562

Sve u svemu, bitno je da razmjenjujemo svoja razmišljanja možda nešto i naučimo, a možda se i promijenimo, naravno na bolje.



_____________________________

"Ja jesam siromah i samo snove imam. Pred noge tvoje polažem ih. Nježno gazi, jer gaziš po snovima mojim.“
W. B. Y

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 119
   RE: Eskort dame i sponzoruse
30.1.2009 11:16:22   
Ummuisa
IZVORNA PORUKA: MaryamAmina RR


Članici pod nickom Ummuisa se izvinjavam ako sam je "uvrijedila" (a mislim da nisam), konstatacijom da nosi hidžab, jer sam iz njenih prvih tema zaključila tako nešto:


Ništa draga moja user posted image , nisam se uvrijedila, na tako nešto žena ne može biti uvrijeđena, može biti jedino polaskana, nego, reagovala sam na iznošenje zaključaka ili pretpostavki o mojoj ličnosti bez valjanih argumenata...  user posted image





(odgovor članu Blue rose RR)
Neposredna veza do poruke: 120
   RE: Eskort dame i sponzoruse
24.2.2009 15:24:00   
batterfly
IZVORNA PORUKA: andji

Samo trebamo biti(i ostati) mi te koje ćemo zavodit(svoje muževe)i čiča miča gotova pričauser posted image user posted image user posted image



Moram se jos samo nadovezati kratko na ovaj komentar(necu dugo, kao predhodni)user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image .....

Ja se ne bih bas slozila sa ovim, jer VALA TREBAJU i oni nas da zavode, da se trude istom mjerom kao i mi.....Dzaba nam i halteri i sexy ves, ako mi je on u dugim gacama, vunenim priglavkama, prahistorijskim boksericama...itd..itd(da ne duljim)...i jos potom smrdi na znoj, jer mu je bilo mrsko da se istusira prije glavnog cina.......Trebaju VALA i oni da uloze u to, isto koliko i mi......
Ako ce on prevarati mene zato sto sam ja prestala da zavodim, isto se to moze desiti i njemu...., (opcenito govoreci.....)...Jel tako????

(odgovor članu andji)
Neposredna veza do poruke: 121
   RE: Eskort dame i sponzoruse
24.2.2009 15:37:10   
Lenka
moja mishka... potpisujem sve sto si rekla

i halo ba do kad vise to ... prevarice te/ko ce gauser posted image ... sto to ne bih ja njega... pa i ja sam riba i poluser posted image

(odgovor članu batterfly)
Neposredna veza do poruke: 122
   RE: Eskort dame i sponzoruse
24.2.2009 15:52:57   
batterfly
IZVORNA PORUKA: Lenka

moja mishka... potpisujem sve sto si rekla

i halo ba do kad vise to ... prevarice te/ko ce gauser posted image ... sto to ne bih ja njega... pa i ja sam riba i poluser posted image




user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

E o tome ja pricam!!!!!!user posted image

(odgovor članu Lenka)
Neposredna veza do poruke: 123
   RE: Eskort dame i sponzoruse
27.2.2009 15:46:41   
mala curica

IZVORNA PORUKA: andji

Samo trebamo biti(i ostati) mi te koje ćemo zavodit(svoje muževe)i čiča miča gotova pričauser posted image user posted image user posted image




Nasa Andji je to kratko i sazeto rekla
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

05.07.2015 rodila se moja sreca
08.05.2018 rodio se mali gospodin


(odgovor članu andji)
Neposredna veza do poruke: 124
   RE: Eskort dame i sponzoruse
27.2.2009 15:51:06   
tea lana
IZVORNA PORUKA: mala curica


IZVORNA PORUKA: andji

Samo trebamo biti(i ostati) mi te koje ćemo zavodit(svoje muževe)i čiča miča gotova pričauser posted image user posted image user posted image




Nasa Andji je to kratko i sazeto rekla
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu mala curica)
Neposredna veza do poruke: 125
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *