|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Muskarci i XX filmovi
24.6.2009 10:06:27   
Lady26
Jao sta sam ja sinoc uradila user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ... otisao mm da vozi biciklo i ja nadjem bezveze neku stranicu sa muskarcima, neki frajeri u boksericama i misici na sve strane...i drzim je otvorenu...kad eto ti mm i pita sta to ti gledas, rekoh kad ti mozes gledati te neke tamo sto se skidaju pa evo da vidim i ja stagod konkretno....hahahahahha kaze : HAJD SUPER i ode na kupanje user posted image ....

_____________________________

L. 04.12.2009.
E. 19.03.2015.
Moje princeze

(odgovor članu mala curica)
Neposredna veza do poruke: 51
   RE: Muskarci i XX filmovi
24.6.2009 11:26:00   
ena26
MM nije bas ljubitelj tih filmova (valjda sto se nagledo svega u zivotu, ozenio se sa 32g,). Kad na TV.u pocne nesto tako on kaze "Hajd da im pokazemo kako se to radi" u principu se nikada ne gleda duze od par minutauser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Mama i tata su poceli odbrojavati, jedva cekamo 21.10., a mozda nas i ranije iznenadi nasa curica..

(odgovor članu Lady26)
Neposredna veza do poruke: 52
   RE: Muskarci i XX filmovi
24.6.2009 13:58:58   
teta berta
Ni moj ne voli te filmove, kaže da su mu niđe veze, meni je bilo fora to prije gledati sa prijateljicama.
Sjećam se jedne zgode imala sam negdje oko 11 god i kladim ti se sa prijateljicom da ona neće smjeti iznajmiti taj film u videoteci, a kladile smo se možete misliti u občni pudinguser posted image  I ona kraljica uđe i uzme, kad joj je mama vidila šta je donjela kući istjerala i mene i nu, a mi se baš zagledaleuser posted image user posted image  Još morala vratit film i izvinit se jer kao nije znala šta je uzelauser posted image  A puding naravno nije nikad dobila još i danas joj to dugujemuser posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Imam dva zlata, to su Nika i njen tata -:)

(odgovor članu ena26)
Neposredna veza do poruke: 53
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3]
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *