|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Deterdženti za mašinsko pranje suđa
11.7.2014 8:45:11   
Amelaa RR
Sto se tice bijelih tragova na casama..meni dok nije serviser dosao i objasnio sta je..ja sam do tada samo mjenjala tablete..i non stop sipala sol i sl..I kad je serviser dosao i vidio..odmah je on meni preko telefona reko da je problem s soli..tj:da ima previse soli ili ako sam koristila DM-mint sol onu sitnu..ona se u 90% slucajeva lijepi za spremnik od soli i pravi problem..

Kad je dosao i bilo je to sto je reko..spremnik soli je bio zaljepljen od soli...i onda mi je rekao da je na prazno uljucim 4-5 puta(sreca bila je nedelja i jeftinauser posted image ) i poslje toga nije bilo problema s bijelim flekama na casama, kasikama..


_____________________________

1. ICSI Bahceci-Sarajevo
22.07.2013pocetak bockanja
04.11.2013 Beta 1:(
2. ICSI Bahceci-Sarajevo
26.06.2015 - Beta 73-80 biohem
3. 17.11.2015 Beta 0,1
4. 30.09.2016 Beta pozitivna
10.11.2016 Spontan
5. 2018 FETBahceci Beta pozitivna

(odgovor članu jasmin)
Neposredna veza do poruke: 51
   RE: Deterdženti za mašinsko pranje suđa
1.9.2014 14:01:25   
Mamitina
Drage moje,

evo citam vase postove, uglavnom sve koristite neke tablete, kupovne. Ja sam pocela razmisljati o domacem deterdzentu za masinsko pranje sudja. Mozete li zamisliti koliko nasa djeca i mi unesemo tih deterdzenata u organizam? Uvijek ostane na sudju procenat, ne moze se oprati sve. Uzmite oprani tanjir iz masine i pokvasite ga, osjeticete pod rukama deterdzent. Isto je i sa vesom. I sa drugim sredstvima. Ne mozemo birati hranu (ne svi), na neku smo primorani, ali hajde da uticemo na ono na sta mozemo. Ocito ova pojava svakakvih bolesti itekako ima veze sa ovim hemikalijama.

Evo ja sam nasla ovaj clanak:

http://lifepressmagazin.com/uradi-sam/uradi-sam-dom/napravite-kuglice-za-masinu-za-sude-ciscenje-wc-solje/

Imate li vi kakvih iskustava? Provjerenih recepata?


(odgovor članu jasmin)
Neposredna veza do poruke: 52
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3]
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *