|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Missed ab
10.4.2014 10:52:40   
Bambina.
Kokouli, hvala ti jos jednom puno na savjetima.
Miks: Jako mi je zao, ja sam imala prosle godine missed u 9-oj sedmici. Znam kako je to. Prihvati to kao sudbinu. Nikako drugacije nije ni moglo biti. Imas vec jedno dijete, hvala Bogu, u njemu nadji utjehu, malo se oporavi psihicki i onda u nove pobjede.

_____________________________

Bio sam svima simpatičan oko jedne sekunde. Već sljedeće mnogima nisam bio simpatičan baš zato što sam svima simpatičan... Đorđe Balašević

(odgovor članu miks)
Neposredna veza do poruke: 51
   RE: Missed ab
10.4.2014 19:50:36   
kokouli

IZVORNA PORUKA: miks

Drage ja sam opet na zalost i na ovoj temi.
Imam dijete od 3 godine ali u zadnjih 5-6 mjeseci 2 missed a. Jedan u 13 sedmici drugi u 15 sedmici prije 7 dana.
Nakon prvog uradjena kiretaza...u januaru ostala trudna. Prije 7 dana uradjen vakum i opet oonovljeni juce...ostslo puno krvi....svacsam ko ranjena.
Sra dalje?! uradili sve nalaze od torcha do trombofilije mutacija briseva kariotipa itd poslije orvog....sve bilo ok osim mutacije na fii gen i bila sam na terapiji u ovoj zadnjoj trudnocu.
Doktor kaze da kariotip u SA nije ok....gdje raditi bolji??

Zaista mi je zao iskreno .Kako nije u redu kariotip u Sa ,ne kontam ,gdje si radila .Kariotip tvoj je li ili je phd nalaz ploda to kazao .....

(odgovor članu miks)
Neposredna veza do poruke: 52
   RE: Missed ab
10.4.2014 19:51:29   
kokouli

IZVORNA PORUKA: Bambina.

Kokouli, hvala ti jos jednom puno na savjetima.
Miks: Jako mi je zao, ja sam imala prosle godine missed u 9-oj sedmici. Znam kako je to. Prihvati to kao sudbinu. Nikako drugacije nije ni moglo biti. Imas vec jedno dijete, hvala Bogu, u njemu nadji utjehu, malo se oporavi psihicki i onda u nove pobjede.

Ja sam ga imala prije 3 mjeseca u 9 nedelji ,i sva sam shebana .Sve mi se shebalo .

(odgovor članu Bambina.)
Neposredna veza do poruke: 53
   RE: Missed ab
10.4.2014 21:28:43   
Bambina.
Kokouli draga, bas mi je zao. Znam kako ti je. To je period u kojem se nekako naviknes na ideju da ces imati bebicu... Ali, nemoj da dozvolis da te to obeshrabri. Ja uvijek kazem da ima gore od goreg. To je ta prirodna selelekcija. Nikad ne znamo sta je bolje za nas. Mozda bi se ne daj Boze dijete iz nekog razloga rodilo sa deformitetima ili se to moglo desiti nekad kasnije...Kazem ti, uvijek ima gore od goreg. Znam zenu koja je imala 3 spontana i 4-tu skolsu trudnocu. Ja ti preporucujem da sebi dopustis da prvo malkice odbolujes, ako treba isplaces i onda to prihvatis i sto bi rekli provaris i idemo dalje. Mi zene smo puno jace nego sto mislimo!
IZVORNA PORUKA: kokouli


IZVORNA PORUKA: Bambina.

Kokouli, hvala ti jos jednom puno na savjetima.
Miks: Jako mi je zao, ja sam imala prosle godine missed u 9-oj sedmici. Znam kako je to. Prihvati to kao sudbinu. Nikako drugacije nije ni moglo biti. Imas vec jedno dijete, hvala Bogu, u njemu nadji utjehu, malo se oporavi psihicki i onda u nove pobjede.

Ja sam ga imala prije 3 mjeseca u 9 nedelji ,i sva sam shebana .Sve mi se shebalo .



_____________________________

Bio sam svima simpatičan oko jedne sekunde. Već sljedeće mnogima nisam bio simpatičan baš zato što sam svima simpatičan... Đorđe Balašević

(odgovor članu kokouli)
Neposredna veza do poruke: 54
   RE: Missed ab
10.4.2014 21:44:47   
miks
Ma mene strah posto se to uvijek desava u 4mj plus doktor kaze da nas spoj mozda nije dobar i veze zadnji spontani sa sadasnjim....ne znam kako to moze tvrditi sto posto....
U Zagrebu mi je doktor rekao da misli da nema veze zadnji i sadasnji....misli da je prosli mozda vezan sa moju mutaciju gii a drugi da je zbog anomalije...
Ne znam sta dalje...koje nalaze raditi ...ne smijem se opustiti....

IZVORNA PORUKA: Bambina.

Kokouli, hvala ti jos jednom puno na savjetima.
Miks: Jako mi je zao, ja sam imala prosle godine missed u 9-oj sedmici. Znam kako je to. Prihvati to kao sudbinu. Nikako drugacije nije ni moglo biti. Imas vec jedno dijete, hvala Bogu, u njemu nadji utjehu, malo se oporavi psihicki i onda u nove pobjede.


(odgovor članu Bambina.)
Neposredna veza do poruke: 55
   RE: Missed ab
10.4.2014 21:47:20   
miks
Radili smo poslije prvog spontanog u ingebu ...institut za genetiku u sarajevu marsalci....kazu i oni danas kad sam zvala da ne testiraju na jako rijetke stvari...sad gdje i i dalje?
nalaz posteljice i plodne vode jos cekam...nestrpljivo


IZVORNA PORUKA: kokouli


IZVORNA PORUKA: miks

Drage ja sam opet na zalost i na ovoj temi.
Imam dijete od 3 godine ali u zadnjih 5-6 mjeseci 2 missed a. Jedan u 13 sedmici drugi u 15 sedmici prije 7 dana.
Nakon prvog uradjena kiretaza...u januaru ostala trudna. Prije 7 dana uradjen vakum i opet oonovljeni juce...ostslo puno krvi....svacsam ko ranjena.
Sra dalje?! uradili sve nalaze od torcha do trombofilije mutacija briseva kariotipa itd poslije orvog....sve bilo ok osim mutacije na fii gen i bila sam na terapiji u ovoj zadnjoj trudnocu.
Doktor kaze da kariotip u SA nije ok....gdje raditi bolji??

Zaista mi je zao iskreno .Kako nije u redu kariotip u Sa ,ne kontam ,gdje si radila .Kariotip tvoj je li ili je phd nalaz ploda to kazao .....


(odgovor članu kokouli)
Neposredna veza do poruke: 56
   RE: Missed ab
10.4.2014 21:48:59   
miks
Razumijem....ja sam imala 2 u zadnjih 6 mjeseci sve u 4 mjesecu...nikakva sam!
Plus se sada morala cistiti dva puta...



IZVORNA PORUKA: kokouli


IZVORNA PORUKA: Bambina.

Kokouli, hvala ti jos jednom puno na savjetima.
Miks: Jako mi je zao, ja sam imala prosle godine missed u 9-oj sedmici. Znam kako je to. Prihvati to kao sudbinu. Nikako drugacije nije ni moglo biti. Imas vec jedno dijete, hvala Bogu, u njemu nadji utjehu, malo se oporavi psihicki i onda u nove pobjede.

Ja sam ga imala prije 3 mjeseca u 9 nedelji ,i sva sam shebana .Sve mi se shebalo .


(odgovor članu kokouli)
Neposredna veza do poruke: 57
   RE: Missed ab
11.4.2014 19:21:46   
kokouli
Zao mi je sto to sve prolazis ,pa jesu li ti rekli da imas trombofiliju jesi primala one inekcije kad zatrudnis na taj nacin se izgura trudnoca ,one mutacije na MTHFR PAI1 I ostale analize mozes neke radit kod Mehmedbasica a neke u Pro labu na Stupu ima labaratorija .

(odgovor članu miks)
Neposredna veza do poruke: 58
   RE: Missed ab
11.4.2014 19:23:02   
kokouli
Drugo koja si krvna grupa ,a koja ti je muz ako si negativna trebas dobit Rogam nakon ciscenja ,a da niste kompatibilni ne bi valjda ni doslo do trudnoca toliko puta .

(odgovor članu kokouli)
Neposredna veza do poruke: 59
   RE: Missed ab
11.4.2014 22:16:01   
miks
Radila sam sve nalaze osim pai i ace mutacije...
Znaci radila sam mthfr fii i fv i bila sam pozitivna na fii zato sam u ovoj zadnjoj
Trudnoci primala clexan i aspirin...ali anomalije su bile razlog ovaj put :(...
Prosli put se ne zna...jedan dr kaze najv isti razlog a drugi kaze najvj nije...
Da poludis...
Nisam neg znaci a+ sam krvna grupa ne znam da li moram ponavljati

(odgovor članu kokouli)
Neposredna veza do poruke: 60
   RE: Missed ab
18.5.2015 9:00:06   
bones11
Pozdrav
Nova sam clanica, ali od februara citam forume. Moja prica je slijedeca...24.januara 2015. godine test je bio pozitivan, trudnoca potvrđena uz 26.01.2015. god. 15.02.2015. doktorica (nova, jer sam promijneila iz subjekt razloga) koja me prvi put vidi i pregleda kaze da moja trudnoca odgovara 6 sedmici iako je trebala biti 8. kaze mi da dođem za 8-10 dana da vidi ima li promjena, ako ne bude slijedi kiretaza. U prvi mah sam bila izbezumljena, čitala sve moguće forume da vidim da nije greska, promijenila sam doktoricu pa kontam mozda se zbunila. i nekakko sam se uspjela smiriti i samu sebe ubijediti da je to samo nesporazum i da ce sve biti ok.. tako sam mislila dok nisam otišla na slijedeći pregled 23.02 kada mi je doktorica rekla da je kraj, plod je uginuo, nije bilo otkucaja srca, iako su na ranijim pregledima bili. Plod se razvijao do 6 sedmice i stao.
Kiretaza urađena 26.02.2015. godine, opšta anestezija, opravak hvala Bogu uredan, menstruaciju sam dobila 25.03. Uradila nalaze, bris, hormone stitne, torch, krvnu sliku, sve hvala BOgu uredno.
Sad cekam trecu mens i mislim krenuti u akciju, da li je to dovoljno cekanja, ima li neko slično iskustvo?
Hvala :)

(odgovor članu Bambina.)
Neposredna veza do poruke: 61
   RE: Missed ab
20.5.2015 9:28:47   
rose

IZVORNA PORUKA: bones11

Pozdrav
Nova sam clanica, ali od februara citam forume. Moja prica je slijedeca...24.januara 2015. godine test je bio pozitivan, trudnoca potvrđena uz 26.01.2015. god. 15.02.2015. doktorica (nova, jer sam promijneila iz subjekt razloga) koja me prvi put vidi i pregleda kaze da moja trudnoca odgovara 6 sedmici iako je trebala biti 8. kaze mi da dođem za 8-10 dana da vidi ima li promjena, ako ne bude slijedi kiretaza. U prvi mah sam bila izbezumljena, čitala sve moguće forume da vidim da nije greska, promijenila sam doktoricu pa kontam mozda se zbunila. i nekakko sam se uspjela smiriti i samu sebe ubijediti da je to samo nesporazum i da ce sve biti ok.. tako sam mislila dok nisam otišla na slijedeći pregled 23.02 kada mi je doktorica rekla da je kraj, plod je uginuo, nije bilo otkucaja srca, iako su na ranijim pregledima bili. Plod se razvijao do 6 sedmice i stao.
Kiretaza urađena 26.02.2015. godine, opšta anestezija, opravak hvala Bogu uredan, menstruaciju sam dobila 25.03. Uradila nalaze, bris, hormone stitne, torch, krvnu sliku, sve hvala BOgu uredno.
Sad cekam trecu mens i mislim krenuti u akciju, da li je to dovoljno cekanja, ima li neko slično iskustvo?
Hvala :)



nakon kiretaze se mislim ceka bar 6 mjeseci...a tri mjeseca je nakon spontanog

_____________________________

13.11.2010. u 04.35, docekali nasu princezu, nas ponos i srecu najvecu :)))

18.08.2015. u 21:53 docekali nasu princezu br 2, garavu malu lavicu :))

(odgovor članu bones11)
Neposredna veza do poruke: 62
   RE: Missed ab
20.5.2015 10:57:22   
mala curica
Meni je poslije spontanog radjena kiretaza i rekli su mi da cekam tri mjeseca pa da onda planiram trudnocu.
S tim da je to kod mene od tri mjeseca ispalo par godina user posted image

_____________________________

05.07.2015 rodila se moja sreca
08.05.2018 rodio se mali gospodin


(odgovor članu rose)
Neposredna veza do poruke: 63
   RE: Missed ab
20.5.2015 11:04:47   
rose

IZVORNA PORUKA: mala curica

Meni je poslije spontanog radjena kiretaza i rekli su mi da cekam tri mjeseca pa da onda planiram trudnocu.
S tim da je to kod mene od tri mjeseca ispalo par godina user posted image



meni su nakon kiretaze cini mi se rekli 6 mjesdeci a ja cakala 9 jer sam radila zube user posted image i upali nam odmah

_____________________________

13.11.2010. u 04.35, docekali nasu princezu, nas ponos i srecu najvecu :)))

18.08.2015. u 21:53 docekali nasu princezu br 2, garavu malu lavicu :))

(odgovor članu mala curica)
Neposredna veza do poruke: 64
   RE: Missed ab
20.5.2015 11:12:51   
mala curica
Joj Rose,kada procitam mised ab,spontani od tih rijeci se skamenim.user posted image
Pogode me kao da svaki napisani spontani prozivljavam i ja zajedno s ovim zenicama.
Ne volim ga se ni sjecati iako je to bilo prije skoro 9 godina,ostavio je traume i oziljke.

_____________________________

05.07.2015 rodila se moja sreca
08.05.2018 rodio se mali gospodin


(odgovor članu rose)
Neposredna veza do poruke: 65
   RE: Missed ab
20.5.2015 20:08:41   
Vanne
Ja sam cekala tri ciklusa i nakon trece menstruacije odmah u akciju i za divno cudo upalilo iz prvog pokusaja..iako mi je za prvu trudnocu trebalo mnogo duze....takodje mi radjena kiretaza...
Mala curice ja evo imam dijete a bgm znam i dan danas zaplakati zbog prve trudnoce...ostavi to traga na covjeku...

_____________________________

02. 07. 2014. 18:56 Sarah.....zjenica oka moga....

(odgovor članu mala curica)
Neposredna veza do poruke: 66
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3]
Idi na:








Anketa

Šta da saznate...
пеперутка16

..da nosite trojke, šta bi uradili?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *