|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Displazija kukova
31.10.2015 18:20:59   
hexe
Ima li neko ko bi posudio grafove gace za bebu od 2 mjeseca?

_____________________________

Nista nije tako crno kao sto je nebo plavo.

(odgovor članu leona81)
Neposredna veza do poruke: 51
   RE: Displazija kukova
1.11.2015 21:35:47   
hexe
Drage mame ocajna sam. Moja djevojcica ima skoro 2 mjeseca. Prije 7 dana smo dobili dijagnozu displazija lijevog kuka i subluksacija. Jedan dr kaze remencice a drugi abdukcione gacice. Dva dana nosi gacice i strasne su. Zuljaju na ledjima, na nogicama...place ona placem ja.
Ne znam da li da trazim i trece misljenje.
Mame koje su koristile i gacice i remencice: sta je udobnije?
user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Nista nije tako crno kao sto je nebo plavo.

(odgovor članu hexe)
Neposredna veza do poruke: 52
   RE: Displazija kukova
10.1.2016 17:16:33   
Lecky 55
Drage moje,da li je iko od vas dolazio u kontakt sa dr.gordanom iz KB zuser posted image enica..bebica mi ima 4 mjeseca displazija kuka...vec 2 mjeseca nosi gips a mora jos 2 mjeseca..nikako mi zena nije jasna niti se da pricazi sa njom niti ona sta govori...razmisljam da idem dr kukolju kauu da je on extra..ima li iko ovakvo iskustvo...

(odgovor članu hexe)
Neposredna veza do poruke: 53
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3]
Idi na:








Anketa

Šta da saznate...
пеперутка16

..da nosite trojke, šta bi uradili?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *