|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Zdravstveno osiguranje
21.10.2010 13:17:50   
Hannica
Ja hepi.user posted image
user posted image user posted image user posted image

_____________________________

"Ako se ikada budeš konsultovao sa svojim egom, postupi suprotno od onog što ti kaže taj pokvarenjak."

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 26
   RE: Zdravstveno osiguranje
20.11.2010 14:48:05   
Lizy
Drage moje, i ja imam pitanja u vezi prijave na biro.. zna li koja od vas koji je rok za prijavu na biro nakon sto ostanes bez posla, da bih imala zdravstveno osiguranje??

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 27
   RE: Zdravstveno osiguranje
20.11.2010 14:50:49   
leona81
mislim da je mjesec dana

_____________________________

29.04.2013-29.10.2013...184 days
For every day, I miss you. For every hour, I need you. For every minute, I feel you. Forever, I love you...

(odgovor članu Lizy)
Neposredna veza do poruke: 28
   RE: Zdravstveno osiguranje
20.11.2010 14:53:24   
Dida79
I ja mislim da je rok mjesec dana

(odgovor članu leona81)
Neposredna veza do poruke: 29
   RE: Zdravstveno osiguranje
20.11.2010 14:54:25   
milenium
i ja imam pitanje,ako se ja osiguram preko mm,trebam li ići redovno na javljanje na birouuser posted image i da li onda moram placati zdravstvene usluge ako sam osigurana preko njega?

< Poruku je uredio milenium -- 20.11.2010 14:55:20 >

(odgovor članu leona81)
Neposredna veza do poruke: 30
   RE: Zdravstveno osiguranje
20.11.2010 14:58:20   
Dida79
Pa milenium sto bi to radila jer ovako kad si osigurana preko bioroa oslobodjena si vecine participacije

(odgovor članu milenium)
Neposredna veza do poruke: 31
   RE: Zdravstveno osiguranje
30.5.2011 12:14:55   
leona81
mogu li se stake dobiti preko zdravstvenog? nama danas rekose u domu zdravlja da moramo kupiti?

_____________________________

29.04.2013-29.10.2013...184 days
For every day, I miss you. For every hour, I need you. For every minute, I feel you. Forever, I love you...

(odgovor članu Dida79)
Neposredna veza do poruke: 32
   RE: Zdravstveno osiguranje
30.5.2011 12:42:07   
leona81
gdje se imaju kupiti podlakatne metalne stake i koliko kostaju?

_____________________________

29.04.2013-29.10.2013...184 days
For every day, I miss you. For every hour, I need you. For every minute, I feel you. Forever, I love you...

(odgovor članu leona81)
Neposredna veza do poruke: 33
   RE: Zdravstveno osiguranje
24.10.2011 10:58:35   
mala86
joj kod nas je malo zeznuta situacija

malac rodjen u Hr-u,zivili jedno vrijeme dole,vratili se ovdje ali sve i dalje vodili u Splitu (odlazak doktoru,mm javljanje na biro....)!

medjutim nedavno dobijemo zdravstveno preko mm ovdje(iako jos uvijek imamo i to u Hr)
kad smo pravili zdravstvene (malac i mm prvi put u BiH) nitko ih nije ni pito gdje su se prije lijecili user posted image

sad me interesuje nekad kad odvedem malca doktoru kakva je procedura s tim?dali ce trazit da im donesem njegov karton (ja nebi voljela i nebi htjela),ili ce sve krenut od dana kad smo ga doveli tu i otvorit novi karton?




_____________________________

Dijete uvijek može odraslog naučiti trima stvarima:
Da bude veseo bez razloga, da bude uvijek nečim zabavljen i da se zna svom snagom zauzeti za ono što želi

moje sunce 19.09.2009 ¦ ¦






(odgovor članu leona81)
Neposredna veza do poruke: 34
   RE: Zdravstveno osiguranje
6.11.2011 21:11:06   
Lizy
Sumnjam da ce ti traziti da doneses karton iz HR, jer ne vjerujem da je moguce tako prenositi, ali sigurna sam da ces morati imati neki dokaz da ti je dijete do sada redovno vakcinisano, da bi mogla nastaviti dalju vakcinaciju, u svakom slucaju je najbolje da se javis u najblizu pedijatrijsku ambulantu ili dom zdravlja i da mu otvoris novi karton i da se raspitas. Sretno!

(odgovor članu mala86)
Neposredna veza do poruke: 35
   RE: Zdravstveno osiguranje
6.11.2011 22:23:36   
mala86
IZVORNA PORUKA: Lizy

Sumnjam da ce ti traziti da doneses karton iz HR, jer ne vjerujem da je moguce tako prenositi, ali sigurna sam da ces morati imati neki dokaz da ti je dijete do sada redovno vakcinisano, da bi mogla nastaviti dalju vakcinaciju, u svakom slucaju je najbolje da se javis u najblizu pedijatrijsku ambulantu ili dom zdravlja i da mu otvoris novi karton i da se raspitas. Sretno!


hvala user posted image

nedavno sam naletila i pitala,sestra kaze da donesemo kalendar vakcinacije kad budemo dolazili user posted image

to imamo nadam se da ce to biti sve

_____________________________

Dijete uvijek može odraslog naučiti trima stvarima:
Da bude veseo bez razloga, da bude uvijek nečim zabavljen i da se zna svom snagom zauzeti za ono što želi

moje sunce 19.09.2009 ¦ ¦






(odgovor članu Lizy)
Neposredna veza do poruke: 36
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *