|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  14 15 [16] 17 18   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: OPREMA ZA NOVOROĐENČE!!!!
4.11.2009 17:50:40   
una77
Ja sam danas kupila ovu vrecu za kolica u Azelu na Socijalnom, kosta 20 km i super je, tj. bar se meni svida, dosta je topla i imaju dvije vrste.

(odgovor članu ena23)
Neposredna veza do poruke: 376
   RE: OPREMA ZA NOVOROĐENČE!!!!
4.11.2009 23:12:39   
ena23
Gdje je azel na socijalnom?? javi pleaseeee

_____________________________

Onaj ko hoce- naci ce nacin, onaj ko nece - naci ce izgovor.

lav prvi- 22.08.2009.
lav drugi- 06.08.2011.


(odgovor članu una77)
Neposredna veza do poruke: 377
   RE: OPREMA ZA NOVOROĐENČE!!!!
4.11.2009 23:15:53   
Ilhana RR

IZVORNA PORUKA: Đenifer

Znate li gdje se ima kupiti Nivein ruksak sa kozmetikom za bebače i koliko koštaju, ako ko zna gdje je povoljnije nek javi.Ja često viđam Bekutan kompletić i on je negdje oko 30-tak KM, al bih radije Niveu, al ga nigdje nisam pronašla. I kakav je taj Amko na Mojmilu, , gdje se nalazi tačno, priča se da ima stvari za bebače, javite se .pozzzzzzzzzzzzzz.


___________________________________________
Mamin paškolinko dolazi 19.10.2009.-Jedva te čekamo


Vidila sam ga ljetos u Mercatoru, Interexu i Konzumu... mada ja radije uzimam Bekutanovo za moju malu =)

_____________________________

~~~ Living the dream ~~~

* Lamija 6 maj 2008
* Vedad 20 decembar 2014

(odgovor članu Đenifer)
Neposredna veza do poruke: 378
   RE: OPREMA ZA NOVOROĐENČE!!!!
4.11.2009 23:22:02   
gvendolina
IZVORNA PORUKA: ena23

Gdje je azel na socijalnom?? javi pleaseeee


Azel je izmedju tramvajske socijalno-pofalici u shopingu gdje je Mona.A danas sam bas bila tu ividjela prekrasnu rozu vrecicu za kolica


_____________________________

Ajdin 30.04.2009.
Afan 15.04.2014.
mamini zivoti

(odgovor članu ena23)
Neposredna veza do poruke: 379
   RE: OPREMA ZA NOVOROĐENČE!!!!
8.11.2009 18:17:14   
Nenci
Pozdrav drage moje! Evo poceli smo malo hodati gledati opremu za nase malo sunce. Za pocetak informativno da vidimo gdje sta ima. A nesto smo i kupili. Bili u AMKU i kupili PESKIR za kupanje i rukavicu pcelica maja 10,00km, i BENKICE na vezanje isto pcelica maja 3,30km. Imaju i pelene TETRA komad 1,75km. Imaju fin izbor kolica i hodalica. Hodalice nisu skupe ima i po 50 km a kolica su od 100km pa nadalje. Ima svega zaista. Eto pa izvolite user posted image .
Eh da, ima i BEKUTAN komplet 21km.

< Poruku je uredio Nenci -- 8.11.2009 18:18:46 >


_____________________________

Nas bebac slatki je obradovao mamu i tatu na Dan zaljubljenih :))))
Viktor 14.02.2010.
(cekali smo 3,5 godine)

(odgovor članu gvendolina)
Neposredna veza do poruke: 380
   RE: OPREMA ZA NOVOROĐENČE!!!!
13.11.2009 19:22:22   
bubuli
POMOC-u Zenici u Vrtuljku imaju pamucne pampers pelene koje su za siroko povijanje,izgladaju kao gacice,samo se navuku na pelene koje se vec koriste i regularno se peru u masini...
jedne su oko 14km i moja drugarica je koristila kaze super samo navuces nego se muciti sa 100 pelena...
kaze sasvim dovoljne dvoje da dok se jedne peru druge se suse...
imaju u bojama i vidjela sam ih super su...aliii nestanu brzinom svjetlosti...vec par puta sam bila dodje roba i nestane za dan...zamolila sam tetu da mi ostavi al hoce li...i sad nezanju kad ce doci...
zna li iko gdje ima jos da se kupi...


_____________________________



(odgovor članu Nenci)
Neposredna veza do poruke: 381
   RE: OPREMA ZA NOVOROĐENČE!!!!
28.11.2009 18:46:05   
mina23
Cao user posted image
Znali iko postji li ijedna radnja da mogu preko interneta naruciti i kupovati bebi robicu i opremu? Joj ja danas cijeli dan trazim al nista da nadjem kao da ne postoji to u bosni??user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Sunce mamino stiglo 23.01. 2010 nas mali Saim, Volimo ga puuuuno!

(odgovor članu bubuli)
Neposredna veza do poruke: 382
   RE: OPREMA ZA NOVOROĐENČE!!!!
28.11.2009 20:54:28   
leona81
imas ovo http://www.bimaco.net/ mi nekidan narucili http://www.bimaco.net/brand.aspx?b=3 i dobili je za 2 dana, i to po akcijskoj cijeni:)

_____________________________

29.04.2013-29.10.2013...184 days
For every day, I miss you. For every hour, I need you. For every minute, I feel you. Forever, I love you...

(odgovor članu mina23)
Neposredna veza do poruke: 383
   RE: OPREMA ZA NOVOROĐENČE!!!!
29.11.2009 11:46:53   
ada033
Evo jos jedna online trgovina http://bojprom.com/index.php 

(odgovor članu mina23)
Neposredna veza do poruke: 384
   RE: OPREMA ZA NOVOROĐENČE!!!!
8.12.2009 19:54:53   
milomoje
Imamo jos 6 sedmica do termina poroda i pocinjem kupovati odjecu za bebu... interesuje me koliko je potrebno odjece novorodjencetu pa do recimo i prva 2-3 mjeseca...nekako mi nije bas ok da kupujem puno odjece malih brojeva 52-56 ...da li da kupim vise 62-68, 74 i vise...sta najvise mijenjate u prvom mjesecu, male benkice, bodye jednodijelne ili sta vec... koliko cega je otprilike dovoljno po vama iz iskustva?Ne bih da pretjeram u kupovini,jer pretpostavljam da beba brzo preraste tu malu odjecu, ali koliko cega?

OBS! Znam da postoji spisak naa pocetku teme,ali mi je to vise fokusirano na porodiliste, izlazak te prve dane

(odgovor članu ada033)
Neposredna veza do poruke: 385
   RE: OPREMA ZA NOVOROĐENČE!!!!
8.12.2009 20:05:12   
leona81
ja najvise koristim bodije, majice i gegice, isto kao i trenerkice donje sa stopalima i bez...obucem bodi ispod pa majicu i gegice preko ili majicu ako je tanja ispod pa na to bodi i gegice...imam 3 bodija br 56 i taman su joj a rodjena je sa 3100 i jos ih moze nositi(sad su joj 3 sedmice) a sve ostalo sam uzela 62 i dobro da jesam...pogotovo gegice...neke stvari na kojima pise 56 su vece i sad cu joj velike tako da ti je to i do proizvodjaca al vecina mi je stvari iz zare(zara kids, skhuaban) i h und m, njihovi su brojevi ok isto kao i pcelica maja(imas u robotu, amko mojmilo) i sva roba iz inostranstva je ok s brojevima a neki nasi bas fulaju...imam jedno 10 bodija 62, gegica 5, trenerkica bez stopala 2, sa stopalima 3, majica 5 kom...pazi da uzimas sve stvari koje se kopcaju lakse, tipa da se ne navlace bebi na glavu samo vec imaju drukere sa strane il su na preklop i gegice da se kopcaju do dole makar s jedne strane noge, ako ne i obje...


_____________________________

29.04.2013-29.10.2013...184 days
For every day, I miss you. For every hour, I need you. For every minute, I feel you. Forever, I love you...

(odgovor članu milomoje)
Neposredna veza do poruke: 386
   RE: OPREMA ZA NOVOROĐENČE!!!!
8.12.2009 20:10:44   
Anoniman
Milomoje, mi uopce nismo koristili te benkice, vec samo bodice. Mozda da kupis 3 bodija br. 56, 3 br. 62.
Trebace ti 4-5 majica, 4-5 gegica, mozda 3 kom. hlacica(tj. onih trenerkica sa stopalima), 2-3kom gegica dugih rukava (za spavanje), nekoliko pari carapica, 2-3 para rukavica, isto tako kapica...To mi sada pada na pamet, javicu ti ako se jos neceg sjetim.


(odgovor članu milomoje)
  Neposredna veza do poruke: 387
   RE: OPREMA ZA NOVOROĐENČE!!!!
8.12.2009 20:10:52   
reallove
milomoje ja sam najvise koristila pamucne bodice i gegice..sve to beba brzo preraste pa bih ti preporucila da ne uzimas puno odjecice malih brojeva..

_____________________________

"Majke se rađaju u istom trenutku kada i djeca. Ona prije toga nije postojala. Žena je postojala, ali majka, nikad. Majka je nešto potpuno novo"


Mamino sunce Ameen

11.08.2009. <3

(odgovor članu leona81)
Neposredna veza do poruke: 388
   RE: OPREMA ZA NOVOROĐENČE!!!!
8.12.2009 20:41:59   
milomoje
Hvala vam puno na odgovorima...sad imam malo bolju sliku koliko i cega je potrebno...

(odgovor članu reallove)
Neposredna veza do poruke: 389
   RE: OPREMA ZA NOVOROĐENČE!!!!
8.12.2009 20:55:54   
dafri
Milomoje dosta toga ćeš i dobiti pretežno svak donosi veće brojeve pa nema potrebe da previše kupuješ,kupi za mjesec dva brzo oni to prerastuuser posted image

_____________________________

mišljenje je kao dupe,svako ima po jedno

(odgovor članu milomoje)
Neposredna veza do poruke: 390
   RE: OPREMA ZA NOVOROĐENČE!!!!
8.12.2009 22:51:02   
milomoje
Slatkice male...nema nista draze nego gledati bebice kako lijepo rastu :) gledam svog pupu pa mi drago,a tek kad mi dodje hehehh

(odgovor članu dafri)
Neposredna veza do poruke: 391
   RE: OPREMA ZA NOVOROĐENČE!!!!
7.3.2010 15:40:43   
sara.at

IZVORNA PORUKA: Amelaa RR

Drage malo sam cackala po netu...i saznala da su ovo trenutno najkvalitetnija kolica na svijetu....rade se u belgiji i imaju ih trenutno sve fancy mame...u svijetu a i u hrvatskoj....ali su i funckionalneuser posted image user posted image    www.bugaboo.com , www.bugaboostrollers.com


user posted image jucer narucena u istoj crveno-crnoj boji i imaju pravo kad kazu da su najbolja i najkvalitetnija kolica prosla su sva ispitivanja dok chicco nije prosao user posted image

_____________________________

Malena dusa 01.10.2009 melek i andjeo
Arian 23.08.2010g u 23:11h mamino i tatino veliko srce
Armin 22.07.2012 u 15:47 Nase maleno zlato

(odgovor članu Amelaa RR)
Neposredna veza do poruke: 392
   RE: OPREMA ZA NOVOROĐENČE!!!!
7.3.2010 15:50:49   
teacher75

IZVORNA PORUKA: sara.at


IZVORNA PORUKA: Amelaa RR

Drage malo sam cackala po netu...i saznala da su ovo trenutno najkvalitetnija kolica na svijetu....rade se u belgiji i imaju ih trenutno sve fancy mame...u svijetu a i u hrvatskoj....ali su i funckionalneuser posted image user posted image    www.bugaboo.com , www.bugaboostrollers.com


user posted image jucer narucena u istoj crveno-crnoj boji i imaju pravo kad kazu da su najbolja i najkvalitetnija kolica prosla su sva ispitivanja dok chicco nije prosao user posted image

prelijepa su, mogu mislit koja je cijena! mi imamo chicco 3 u 1 stara par godina i ledja me ubise od njih, jer su dosta niska za moju nadprosjecnu visinu a ne mogu se podesiti rucke!inace, rijetko i koristim kolica jer se slingamo. kasnije cu kupiti kisobran jer su mi ova ionako teska za nositi na 5.sprat bez lifta

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu sara.at)
Neposredna veza do poruke: 393
   RE: OPREMA ZA NOVOROĐENČE!!!!
7.3.2010 15:54:26   
sara.at
teacher ja sam bila protiv ovih kolica da se kupe bas zbog cjene i moj mm je parkirao auto pred radnju i stavio kolica ispred radnje znas koliko mu je trebalo da sklopi kolica ma ni 2min a laganu su kao pero
a Chicco su mi da izvines user posted image jer i njima nije mala cjena al oces da umres dok ih sklopis rasklopis i jos teska...
Tako da smo ova jucer narucili jer njima i treba 2mj minimalno da stignu al ja mi polako poceli prikupljati sta nam sve treba user posted image

_____________________________

Malena dusa 01.10.2009 melek i andjeo
Arian 23.08.2010g u 23:11h mamino i tatino veliko srce
Armin 22.07.2012 u 15:47 Nase maleno zlato

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 394
   RE: OPREMA ZA NOVOROĐENČE!!!!
7.3.2010 16:24:38   
aida.
aaa kako je sve prelijepo user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

14.03.2010. :-) Erol

(odgovor članu sara.at)
Neposredna veza do poruke: 395
   RE: OPREMA ZA NOVOROĐENČE!!!!
7.3.2010 22:43:28   
delfin
sara koja su cijena tih kolica- Pretpostavljam d aih kod nas u Bosni nema.

_____________________________

16.05.2010 Napokon je stigla naša najveća sreća- mamino sunce :)
19.08.2011 stigla je i mamina princeza :)

(odgovor članu aida.)
Neposredna veza do poruke: 396
   RE: OPREMA ZA NOVOROĐENČE!!!!
7.3.2010 22:52:19   
mišur
Sad vidim na njihovoj stranici da imaju radnje u Srbiji...
Kod nas, naravno, nema....user posted image

I mene baš interesuje cijena........

(odgovor članu delfin)
Neposredna veza do poruke: 397
   RE: OPREMA ZA NOVOROĐENČE!!!!
7.3.2010 22:54:42   
sara.at

IZVORNA PORUKA: delfin

sara koja su cijena tih kolica- Pretpostavljam d aih kod nas u Bosni nema.


neznam da li ih ima kod nas pokusala sam traziti al nisam nasla...
Jucer smo platili 1000e i jos uz to extra moramo maxi cosu kupiti pa ima i kisobran pa kad je beba veca onda kupi se taj dio gdje sjedi pa mozes platno i boju zamjeniti kad god oces, torba, tockovi zimski i jos intresantno imas jedan dio za kupiti gdje ako imas malo vece djete stavis kao daskicu i ono moze da stoji na kolicima i ti vozis ma ova kolica je zena sigurno izmislila da si olaksa user posted image user posted image

_____________________________

Malena dusa 01.10.2009 melek i andjeo
Arian 23.08.2010g u 23:11h mamino i tatino veliko srce
Armin 22.07.2012 u 15:47 Nase maleno zlato

(odgovor članu delfin)
Neposredna veza do poruke: 398
   RE: OPREMA ZA NOVOROĐENČE!!!!
7.3.2010 22:56:37   
mišur
Baš sam našla cijene...
Ima na www.bugaboostrollers.com
Ja naišla na jedna od 759 $ i jedna od 529$, i to samo kolica...

Baš su skupa, ali su prelijepa...

(odgovor članu sara.at)
Neposredna veza do poruke: 399
   RE: OPREMA ZA NOVOROĐENČE!!!!
7.3.2010 23:09:31   
sara.at

IZVORNA PORUKA: mišur

Baš sam našla cijene...
Ima na www.bugaboostrollers.com
Ja naišla na jedna od 759 $ i jedna od 529$, i to samo kolica...

Baš su skupa, ali su prelijepa...



ovdje imaju svi djelovi koje mozes extra kupiti
http://www.baby-walz.at/Auf-Achse/Bugaboo/group/29975/L/0/Produktuebersicht.a830.0.html

_____________________________

Malena dusa 01.10.2009 melek i andjeo
Arian 23.08.2010g u 23:11h mamino i tatino veliko srce
Armin 22.07.2012 u 15:47 Nase maleno zlato

(odgovor članu mišur)
Neposredna veza do poruke: 400
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  14 15 [16] 17 18   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  14 15 [16] 17 18   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Krevetić za bebe
Super Beba

Po Vašem mišljenju, koji krevetić je bolji i praktičniji za novorođenčad:

Mrežasti (40%)

Drveni (60%)


Broj svih glasova: 85

Hvala na glasovima. Glasovala/glasovao si već na svim aktualnim anketama. Možeš napraviti svoju anketu!

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *