|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 3 4 [5]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: vasa putovanja
3.6.2011 15:13:04   
estera
Bh Airlines je ukinuo let za Bec.
Sada imas samo Austrian Airlines koji leti za Bec iz Sarajeva.
Povratna karta je oko 350-400 EUR.

(odgovor članu shejla)
Neposredna veza do poruke: 101
   RE: vasa putovanja
31.7.2011 20:55:30   
boogy woogy
Ja sam pravi globalni nomad i nemogu zamisliti zivot bez putovanja. Negdje sam zivjela a negdje sam bila turisticki ili poslovno:

Kamerun - zivjela
Egipat - zivjela
Thailand - zivjela (6 god.)
Njemacka - zivjela
Svicarska
Italija - vise puta (skijanje, turisticki obilazci, studijska putovanja)
Spanija - najbolje ljeto 2004. u Barceloni
Grcka - poslovno putovanje u Atinu
Turska - bezbroj puta bila u Istanbulu (imam tetku tamo :)
Jordan - kruzno putovanje, nezaboravno
V. Britanija - isla poslovno sa bebom od 9 mj. (nisam htjela prekinuti dojenje)
Madarska - Budimpest, 2x prvi put poslovno, drugi put sa djecom i MM (beba imala 3 mj.)
Indija - business and pleasure, sa bebom od 4 mj. i starijim sinom od 3 god.

Regija: Hrvatska, Srbija, Crna Gora, Slovenija



_____________________________

"Raj na zemlji nalazi se na grudima zene, ledjima konja i na stranicama knjiga" Arapska poslovica

(odgovor članu shejla)
Neposredna veza do poruke: 102
   RE: vasa putovanja
1.8.2011 12:44:00   
veeseelaa
boogy woody jest tebi guza vidjela puta user posted image  svaka čast

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu boogy woogy)
Neposredna veza do poruke: 103
   RE: vasa putovanja
12.8.2011 9:43:24   
Anoniman
zelela bih ako mognem za vikend trknuti do Venecije pa se pitam ima li neko ko je skoro bio da mi ukaze kako provesti lep a ne stresit vikend , na cemu da pazim ,cijena , sta obavezno da uradim a sta ne i jos nesto kako sam nacula da ako se slikas sa svojim aparatom i to se mora platit i to 23 eura user posted image  

< Poruku je uredio triputmama -- 12.8.2011 9:45:39 >

(odgovor članu veeseelaa)
  Neposredna veza do poruke: 104
   RE: vasa putovanja
12.8.2011 11:31:16   
balasgirl
Ja ti ne preporučujem kaficu na Markovom trgu, za šta ja prošle godine dadoh 9 eurauser posted image

_____________________________

... pronašli su Ameri šifru za to: take it easy, lutko lijepa...


<3 Ali Khan <3

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 105
   RE: vasa putovanja
12.8.2011 13:08:06   
zagy
Na Markovom trgu boca vina 180 eurauser posted image  To što je centar, šminka i scira ti čiko klavir na uvce se plaća, dakle kafu traži malo dalje. I obavezno krug po Veneciji na gondoli, ne sjećam se cijene, skupo jest, al je merakuser posted image  To za plaćanje slikanja svojim aparatom, možda samo u nekom muzeju ili slično. Gužva oko Markovog trga je strašna, bukvalno se ne možeš ni uslikat koliko ljudi prolazi, ja kontala pola Japana u Venecija sa mnomuser posted image pa je poželjno ujutro poranit i obići bez gužve dnevnih turista.

Za ovaj godišnji ja i MM, iemo autom ad se vozamo po evropi, prvo par dana Beč, pa Wolfsburg, pa Amsterdam, pa neko od jezera u austriji. U svakom gradu po 3 dana, nisam odavno landaralauser posted image

_____________________________

21.04.2009. - mamina princeza
21.01.2013.- mamin princ

(odgovor članu balasgirl)
Neposredna veza do poruke: 106
   RE: vasa putovanja
12.8.2011 13:20:52   
balasgirl
Zagy i mi smo tako nešto slično planirali za godišnji, al smo ipak ostavili za jesen jer će s nama ići i beba, pa kontamo da će biti lakše zbog toga što neće biti puno vruće. U "obavezi" nam je jug Francuske i neki od njihovih dvoraca i Bodensko jezero. Road trip smo već osmislili, gdje ćemo ići, po koliko ćemo se zadržati, šta ćemo posjetiti, šta kupiti, plan je napravljen, pa aBd sredinom ili krajem septembra go go user posted image

_____________________________

... pronašli su Ameri šifru za to: take it easy, lutko lijepa...


<3 Ali Khan <3

(odgovor članu zagy)
Neposredna veza do poruke: 107
   RE: vasa putovanja
13.8.2011 22:55:47   
Anoniman
sad za sad nista od moje venecije user posted image al zato odoh sutra u Bratislavi na jednodnevu setnju , googlala sam malo pa da vidim sta uspem obici

(odgovor članu balasgirl)
  Neposredna veza do poruke: 108
   RE: vasa putovanja
28.3.2012 13:07:46   
zagy
Da prijavim nove destinacije koje sam obišla: Brazil i Argentinauser posted image

_____________________________

21.04.2009. - mamina princeza
21.01.2013.- mamin princ

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 109
   RE: vasa putovanja
28.3.2012 13:08:17   
veeseelaa
user posted image user posted image

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu zagy)
Neposredna veza do poruke: 110
   RE: vasa putovanja
29.3.2012 8:09:47   
Mila_80
IZVORNA PORUKA: zagy

Da prijavim nove destinacije koje sam obišla: Brazil i Argentinauser posted image

Argentinaaaa user posted image user posted image   zavidim ti user posted image

_____________________________

ESMA-to mi je ljubav-05.07.2010.

(odgovor članu zagy)
Neposredna veza do poruke: 111
   RE: vasa putovanja
29.3.2012 8:39:01   
babina beba
Nouakchott, Muritania divnih 7 dana...sve je u haosu, grad koji jos uvjek nosi vodu u buradima na magarcima jer je u mnogim domovima nema,  koriste se sva moguca prevozna sredstva, od konja do luksuznih automobila,  vozi se ko kojom stranom stigne ali zato nema stresa,trke, nema nadmetanja ko vise , manje ima, nema  zurbe sve je polako pa kad se stigne,  fini ljudi i rado bi se tamo preselila!

(odgovor članu Mila_80)
Neposredna veza do poruke: 112
   RE: vasa putovanja
29.3.2012 9:00:14   
Mirkica

IZVORNA PORUKA: zagy

Na Markovom trgu boca vina 180 eura[image]http://www.ringeraja.ba/forum/smileys/smiley36.gif[/image] To što je centar, šminka i scira ti čiko klavir na uvce se plaća, dakle kafu traži malo dalje. I obavezno krug po Veneciji na gondoli, ne sjećam se cijene, skupo jest, al je merakuser posted image  To za plaćanje slikanja svojim aparatom, možda samo u nekom muzeju ili slično. Gužva oko Markovog trga je strašna, bukvalno se ne možeš ni uslikat koliko ljudi prolazi, ja kontala pola Japana u Venecija sa mnomuser posted image pa je poželjno ujutro poranit i obići bez gužve dnevnih turista.

Za ovaj godišnji ja i MM, iemo autom ad se vozamo po evropi, prvo par dana Beč, pa Wolfsburg, pa Amsterdam, pa neko od jezera u austriji. U svakom gradu po 3 dana, nisam odavno landaralauser posted image

mi smo obicnu crnu kahvu platili oko 8 eura tamo gdje su violine a mi studenti user posted image user posted image user posted image
gondola je 80-90 eura tacno se ne sjecam

_____________________________

Uspavala sam te duboko ispod grudi , al srce blizu je pa te stalno budi a kad odu svi pa pomisle da dremam , ja oci otvorim da vidim koga nemam , za kraj, za kraj.

BA 13.12.2008

(odgovor članu zagy)
Neposredna veza do poruke: 113
   RE: vasa putovanja
29.3.2012 14:11:58   
zagy
IZVORNA PORUKA: Mila_80

IZVORNA PORUKA: zagy

Da prijavim nove destinacije koje sam obišla: Brazil i Argentinauser posted image

Argentinaaaa user posted image user posted image   zavidim ti user posted image


Da znaš da je Argentina prelijepa, argentinci su cool, ljubazni maksimalno, hrena extra,tamo bi se rado vratilauser posted image

_____________________________

21.04.2009. - mamina princeza
21.01.2013.- mamin princ

(odgovor članu Mila_80)
Neposredna veza do poruke: 114
   RE: vasa putovanja
23.4.2015 13:12:07   
karlo10
Pozz, je netko putovao agencijom Integral Zagreb? (http://www.integral-zagreb.hr/putovanja/daleka-putovanja-avionom/dominikanska-republika) Cini mi se oke cijena i ponuda. Moze savjet i preporuka ako ima tko kaj bolje za preporucit?

(odgovor članu zagy)
Neposredna veza do poruke: 115
   RE: vasa putovanja
23.4.2015 14:35:57   
teacher75

IZVORNA PORUKA: teacher75

osim hrvatske i crne gore:
-grcka- solun i neko mjesto na moru kad sam bila mala (ne sjecam se bas puno toga), rodos
-njemacka- hamburg, dortmund, duseldorf
-austrija- beč
-italija- rim, venecija, verona
-španija- barcelona, loret de mar, madrid, malaga, toledo, sevilla, granada, cordoba
-francuska- kan, nica i azurna obala (samo u prolazu)
-monte carlo (nakratko)
-madjarska- esztergom, budimpesta
-turska- istanbul, alanya, bodrum, marmaris
-tunis- tunis, sus, hamamet, port el kandaui, sidi bun said, monastir
-jordan- petra, amman, aquaba, mrtvo more, wadi rum
eto, to bi bilo za sada to:)
najljepsi grad, u kojem bih definitivno mogla zivjeti: madrid, pa zatim ostali gradovi spanije
grad u kojem sam se najbolje provela: marmaris (ljetovanje sa prijateljicama prije nekoliko godina)
razocarenje: tunis
gradovi u evropi koje zelim posjetiti: amsterdam, paris, london, dublin i prag
voljela bih jos obici: kubu, rio de zeneiro, karibe, maldive, sejsele, cape town, australiju, new york i las vegas i jos puno, puno toga...:))

Da dodam jos da sam bila u grazu i u praguuser posted image

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 116
   RE: vasa putovanja
29.12.2022 14:21:10   
Snajka
I ja nisam išla dalje od Hrvatske, al nije mi ni žao, nema mi ljepše od Jadranske obale.... prije sam bila u Španiji ali ne sviđa mi se za odlazak na more. Lijepo je otići turistički, obilazak grada, ili tako nešto, ali plaže i more mi se ne sviđaju nikako. Prošlo ljeto bili smo na Kvarneru... stvarno je prelijepo. Moram pohvaliti ostrva Krk, Rab, Lošinj... mislim da imamo čitav život šta da obilazimo samo po Jadranu, pa gdje je Grčka, Kipar, Turska... samo treba dobro društvo i ne može biti loše! Evo par mjesta gdje smo bili. Ovu plažu nazivaju zlatnom, a nalazi se na jednom kvarnerskom otoku https://www.journal.hr/lifestyle/putovanja/zlatna-plaza-golden-bay-velo-celo-biskupici-otok-krk/ https://www.emajstor.hr/clanak/604/inspirativno_putovanje_kroz_basku_-_srednji_vijek_u_malom https://www.premantura.net/item/veliki-portic-beach-kamenjak/

(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 117
   RE: vasa putovanja
13.1.2023 9:31:34   
Merilynka
Ja bih da preporucim Slovacku i obilazak njihovim dvorcima. Bili smo sa klincima u Bojnicama https://www.daibau.sk/clanok/696/znacka_na_mape_-_opevneny_hrad_-_rozpravkovy_zamok Svo osoblje je u srednjevekovnim uniformama od vojnika pa do dvorske lude. Prelepo je i bas je bajkovito. A imaju i ZOO pa smo posle posete zamku bili i u zoloskom vrtu, deca su bas uzivala. Sve preporuke!user posted image

(odgovor članu Snajka)
Neposredna veza do poruke: 118
   RE: vasa putovanja
13.1.2023 9:41:21   
Snajka
Lijepo izgleda, možda jednom prilikom odemo!

(odgovor članu Merilynka)
Neposredna veza do poruke: 119
   RE: vasa putovanja
16.1.2023 10:11:49   
NecaPereca
S djecom uvijek treba biti u pokretu. :-D Muž i ja smo prošle godine išli kod prijatelja u Beograd. Oni su nam organizirali put u Svilajnac. Dinosauri - djeca oduševljena. Ne želim dijeliti privatne fotografije, ali evo informacija koje sam pronašla. Mislim da se isplati otići ako posjećujete Srbiju. Muzej se otvara tek u ožujku ove godine, ali kada se otvori, sigurno idemo opet s njima.

https://www.daibau.rs/clanak/1227/svilajnac_nas_vodi_na_istorijsko_putovanje_tragom_dinosaurusa
http://prirodnjackicentar.rs/

(odgovor članu Snajka)
Neposredna veza do poruke: 120
   RE: vasa putovanja
16.1.2023 10:15:33   
Merilynka
Da, i mi smo bili u Svilajncu, prelijepo je tamo! pravi raj za decu user posted image

(odgovor članu NecaPereca)
Neposredna veza do poruke: 121
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 3 4 [5]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 3 4 [5]
Idi na:








Anketa

Šta da saznate...
пеперутка16

..da nosite trojke, šta bi uradili?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *