|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Kako prestati pušiti ?
14.9.2010 21:31:20   
frenkoza
IZVORNA PORUKA: Aldyy

Ja se zezam s konama iz sela...ako vide da mi iz kupatila ide dim da se ne prepasnu i ne dižu frku...to sam samo ja...popenjem se na kadu otvorim mali prozor i pušim:):) tako mi je slatko ne mogu Vam opisati:):)ta jedna cigarica:):)


Dok negdje ne bude s ceste ili gori štala ili puši krava:):):)



ova ti je dobra.... ovako ce i samnom biti.....
ja pusim kutiju dnevno.... evo vec 10 godina je tako..... sramota me reci da me perilica za sudje potakla da prestanem, al tako je.... ovo je trenutak sramne istine....

ispusila sam do sad i ljetovanja i zimovanja i namjestaj i auto... pihhh sta sam sve ispusila.... otislo u havu.... pihhh....


_____________________________

"Postoji trenutak u zivotu zene u kome je svaka suza zlatna,trenutak kad sunce obasja dusu i nestane mraka.Trenutak kada znamo da mozemo,da smo istovremeno i nezne i jake,kad ugledamo dva oka najmilija,Trenutak kada postanemo majke"
10.11.2009.
30.0

(odgovor članu Aldyy)
Neposredna veza do poruke: 76
   RE: Kako prestati pušiti ?
14.9.2010 21:35:28   
Aldyy
Ma ne gledaj šta je bilo već se potrudi da sutra bude bolje:):) mene ova digne iz crnjaka kad se sjetim štaaa sam ja sve općenito popušila u životu...da je sve bilo ko cigarete....bitno je od nekud početi, imati cilj....to je već pola posla gotovo:):):)

_____________________________

:) Mahir :)
Mamino sunce zasijalo 05.08.2009. u 6:45

Volimo se, mazimo se, pazimo se....

Kako je brzo godina prošla od najsretnijeg dana...a mama ga svakim danom sve više voli :):)

(odgovor članu frenkoza)
Neposredna veza do poruke: 77
   RE: Kako prestati pušiti ?
14.9.2010 21:37:07   
frenkoza
jos kad cojeku kazem sta sam odlucila..... zlatnu ce mi masinu kupiti user posted image user posted image user posted image user posted image on je antipusac al onaj super teske kategorije.... ja sam jedini pusac kojeg on voli u svom zivotu....user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

"Postoji trenutak u zivotu zene u kome je svaka suza zlatna,trenutak kad sunce obasja dusu i nestane mraka.Trenutak kada znamo da mozemo,da smo istovremeno i nezne i jake,kad ugledamo dva oka najmilija,Trenutak kada postanemo majke"
10.11.2009.
30.0

(odgovor članu Aldyy)
Neposredna veza do poruke: 78
   RE: Kako prestati pušiti ?
14.9.2010 21:40:42   
Aldyy
Legendo...ne treba ti veći znak ljubavi:):)):)

_____________________________

:) Mahir :)
Mamino sunce zasijalo 05.08.2009. u 6:45

Volimo se, mazimo se, pazimo se....

Kako je brzo godina prošla od najsretnijeg dana...a mama ga svakim danom sve više voli :):)

(odgovor članu frenkoza)
Neposredna veza do poruke: 79
   RE: Kako prestati pušiti ?
16.4.2011 20:56:46   
shejla
da li je neko probao onu elektricnu cigaretu???

Vidim dosta ljudi sa tim i to bas strastvenih pusaca...i kazu uspijevaju sa tim da zadovolje potrebe za pusenjem... Citam po internetu, ne zvuci lose... ali posto je to nesto novo, sve kontam Bog zna kakvu to stetu nanosi...ili je mozda stvarno bezazleno???

_____________________________

29.3.2009. rodila se ljubav najveca...mamina curica Lamija :)



(odgovor članu Aldyy)
Neposredna veza do poruke: 80
   RE: Kako prestati pušiti ?
16.4.2011 21:17:22   
N_N
Jesmo mi (mm i ja). Meni lično nije to to, više mi je kao nargila, po mom ukusu ima jabukast ukus user posted image user posted image dok mm evo 1,5 mj. puši samo elektronsku, nikada više nije zapalio ovu "normalnu". Mišljenja sam da je 100x "zdravija" od ovog provjerenog smeća što pušimo. Meni je recimo ona super prilikom prestajanja pušenja. Ono kad naleti kriza čisto malo da se zavaramo user posted image Dakle, očigledno kako kome odgovara. E da, i sestra i zet su je kupili i oni kombinuju. Više su na ovoj elektronskoj nego običnoj. Mislim da i ovdje volja igra ključnu ulogu. Imaš radnju u Skenderiji pa možeš isprobati user posted image

_____________________________

I nogom u guzicu je korak naprijed!

(odgovor članu shejla)
Neposredna veza do poruke: 81
   RE: Kako prestati pušiti ?
16.4.2011 21:20:48   
N_N
Još nešto, super je kad se krene na put pa se "zapali" u autu user posted image Nema ružnog mirisa a dozvoljena je čak i u avionu. Odlično kad se duže vozimo jer mi inače ne pušimo u autu.

_____________________________

I nogom u guzicu je korak naprijed!

(odgovor članu N_N)
Neposredna veza do poruke: 82
   RE: Kako prestati pušiti ?
16.4.2011 21:24:17   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: N_N

Još nešto, super je kad se krene na put pa se "zapali" u autu user posted image Nema ružnog mirisa a dozvoljena je čak i u avionu. Odlično kad se duže vozimo jer mi inače ne pušimo u autu.





a koliko kostauser posted image da je kupim za autauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image iako je zajednicka imovina mm je protiv pusenja u autuuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image sad ce se ovo pogresno protumaciti user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu N_N)
  Neposredna veza do poruke: 83
   RE: Kako prestati pušiti ?
16.4.2011 21:28:20   
N_N
Vidi, mi smo narčili iz Hong Konga (još nije bilo u Sa) 2 cigare, 3 punjenja (3 flaše nikotina), 2 punjač - 6h baterija traje (6h intenzivnog pušenja) i torbica sve ukupno sa dostavom 120 KM.
A sestra i zet, ovdje u Sa, 2 cigare, 1 punjenje, 1 punjač, 1 kutiju za cigaru - 3h baterija traje platili je 170 KM.

p.s. Mi smo oboje protiv pušenja u autu user posted image

_____________________________

I nogom u guzicu je korak naprijed!

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 84
   RE: Kako prestati pušiti ?
16.4.2011 21:34:00   
N_N
Ponesem ti na regionalno pa probaj user posted image

_____________________________

I nogom u guzicu je korak naprijed!

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 85
   RE: Kako prestati pušiti ?
16.4.2011 21:34:57   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: N_N

Vidi, mi smo narčili iz Hong Konga (još nije bilo u Sa) 2 cigare, 3 punjenja (3 flaše nikotina), 2 punjač - 6h baterija traje (6h intenzivnog pušenja) i torbica sve ukupno sa dostavom 120 KM.
A sestra i zet, ovdje u Sa, 2 cigare, 1 punjenje, 1 punjač, 1 kutiju za cigaru - 3h baterija traje platili je 170 KM.

p.s. Mi smo oboje protiv pušenja u autu user posted image





user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ma i ja sam nego me zivcira mazenje autauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ne bih nikad zapalila kad mi je djete u autu itd nego malo kontriramuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image a skup mi ovaj sport radije cu stati negdje na proširenju pa zapalitiuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu N_N)
  Neposredna veza do poruke: 86
   RE: Kako prestati pušiti ?
16.4.2011 21:39:33   
N_N
Ma vjeruj da nije. Dugoročno ovo je ogroooomna ušteda. Nikotinsko punjenje od 30 ml (koje inače košta 30 KM) mm traje već 1,5 mj. a ima još najmanje 10 ml. što znači da će mu trajati još cca 1 mj. a za taj period bi potrošio minimum 187,5 KM na obične cigare.

_____________________________

I nogom u guzicu je korak naprijed!

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 87
   RE: Kako prestati pušiti ?
16.4.2011 21:40:06   
shejla
cula sam da ima u Skenderiji i u Wisi...tamo su ovi moji kupili... Ali ima i tamo raznih od 50 KM pa navise...
I ti neki filteri sto se mjenjaju, otprilike jednom dnevno, dodje ih 20 u pakovanju za 5 KM.

Ja sam isto kontala naruciti preko interneta tu neku, kao skuplju...ali reko da uzmemo prvo ovu od 50 KM, da probamo je li to djeluje na nas uopce user posted image  (MIslim, na mm i mene)


_____________________________

29.3.2009. rodila se ljubav najveca...mamina curica Lamija :)



(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 88
   RE: Kako prestati pušiti ?
24.5.2011 22:26:34   
shejla
evo da se pohvalim, da sam na elektircnoj vec 7 dana user posted image

Potsjeti me anketa na pvu temu, pa reko da vas obavjestim, da fakat djeluje. Ali, naravno ne ova jeftina varijanta iz Skednerije, vec prava, kvalutetna, kojoj dugo traje baterija, ne curi...itd... i malo je skuplja naravno... samo sam bila skepticna da li ce to "djelovati" na mm i mene, I fakat ne mogu vjerovati jos, da mi nikad, ali BAS NIKAD, ovih 7 dana, uopce nije naumpala obicna cigareta user posted image user posted image user posted image

< Poruku je uredio shejla -- 24.5.2011 22:27:31 >


_____________________________

29.3.2009. rodila se ljubav najveca...mamina curica Lamija :)



(odgovor članu shejla)
Neposredna veza do poruke: 89
   RE: Kako prestati pušiti ?
24.5.2011 22:32:44   
N_N
mm prestao da puši el. cigaretu. Javio mu kolega da su mu 2 poznanika zaglavila u bolnicu zbog oštećenja plućne maramice a kao navodno sve zbog ove cigare user posted image  On se prepao, a i ja iskreno, tako da je batalio el. i vratio se na "ovozemaljske" user posted image

_____________________________

I nogom u guzicu je korak naprijed!

(odgovor članu shejla)
Neposredna veza do poruke: 90
   RE: Kako prestati pušiti ?
24.5.2011 22:35:08   
Dida79
I ja sam na elektricnoj ima par dana...pa eto nije mi nekog okusa i sama sebe tjeram da nastavim jedino sto sam uspjela da smanjim cigarete na nekih 10 ak dnevno user posted image

(odgovor članu shejla)
Neposredna veza do poruke: 91
   RE: Kako prestati pušiti ?
24.5.2011 22:36:35   
Dida79

IZVORNA PORUKA: N_N

mm prestao da puši el. cigaretu. Javio mu kolega da su mu 2 poznanika zaglavila u bolnicu zbog oštećenja plućne maramice a kao navodno sve zbog ove cigare user posted image  On se prepao, a i ja iskreno, tako da je batalio el. i vratio se na "ovozemaljske" user posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image
Ma daj ne zezaj uf sad si me bas prepalauser posted image user posted image

(odgovor članu N_N)
Neposredna veza do poruke: 92
   RE: Kako prestati pušiti ?
24.5.2011 22:39:56   
N_N
IZVORNA PORUKA: Dida79


IZVORNA PORUKA: N_N

mm prestao da puši el. cigaretu. Javio mu kolega da su mu 2 poznanika zaglavila u bolnicu zbog oštećenja plućne maramice a kao navodno sve zbog ove cigare user posted image  On se prepao, a i ja iskreno, tako da je batalio el. i vratio se na "ovozemaljske" user posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image
Ma daj ne zezaj uf sad si me bas prepalauser posted image user posted image



Ozbiljno. On se baš bio "navukao" na električne, danima je kukao kada se vratio na obićne....ali, ne bi da rizikuje.

_____________________________

I nogom u guzicu je korak naprijed!

(odgovor članu Dida79)
Neposredna veza do poruke: 93
   RE: Kako prestati pušiti ?
24.5.2011 22:44:00   
Dida79
Ali od cega da se osteti plucna maramica od pare jel user posted image
Ne kontam ta para uopste nije jaka a ni vruca da bi moglo doci do ostecenja plucauser posted image
Ma ko ce ga vise znati...joj i mene sad starh pravo a tamama sam se bila pocela po malo navikavatiuser posted image user posted image

(odgovor članu N_N)
Neposredna veza do poruke: 94
   RE: Kako prestati pušiti ?
24.5.2011 22:45:18   
Hanady RR
joj žene provjerite to...user posted image
Bjež hebemu nije ni cigara dobra ova al vidi čuj u bolnici sa električnomuser posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Dida79)
Neposredna veza do poruke: 95
   RE: Kako prestati pušiti ?
24.5.2011 22:46:20   
taurus
ja sam tražila po netu i nigdje nisam našla sastav tekućine koja se stavlja u el. cigaretu
i čudno mi je da dim stvara samo vodena para (tako sam pročitala)
a šta se dešava sa tim punjenjemuser posted image
kako se ono troši ako je dim od vodene pareuser posted image
kakvi produkti nastaju zagrijavanjem tog punjenjauser posted image
možda su i štetniji od običnih cigarauser posted image
imaju li negdje zvančne studije koje potvrđuju sigurnost upotrebeuser posted image

eto imam dosta pitanja, pa ako neko zna neka me prosvijetliuser posted image

< Poruku je uredio taurus -- 24.5.2011 22:47:48 >

(odgovor članu N_N)
Neposredna veza do poruke: 96
   RE: Kako prestati pušiti ?
24.5.2011 22:50:15   
Dida79
I ja sam Taurus mnogo puta trazila detaljnije informacije na netu o ovoj cigari ali nista ne nadjoh sem ovoga sto si i ti napisala..

(odgovor članu taurus)
Neposredna veza do poruke: 97
   RE: Kako prestati pušiti ?
24.5.2011 22:54:10   
taurus
pa zbog svega toga se i nisam odlučila da je kupim

piše li na kutiji od punjenja sastav


(odgovor članu Dida79)
Neposredna veza do poruke: 98
   RE: Kako prestati pušiti ?
24.5.2011 22:55:57   
N_N
Meni se to kino nije u startu svidjelo odnosno nije mi odgovaralo ali mm da. Ma u biti sve je ovo smeće, od ove obične stoje upozorenja da se može dobiti rak pluća pa svi svjesno pušimo. Ne znam.....

_____________________________

I nogom u guzicu je korak naprijed!

(odgovor članu Dida79)
Neposredna veza do poruke: 99
   RE: Kako prestati pušiti ?
24.5.2011 22:57:33   
taurus
uh kako bih se voljela riješiti cigarauser posted image

ali mi ne ide, to je prava ovisnostuser posted image

(odgovor članu N_N)
Neposredna veza do poruke: 100
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli da odbijate svoju bebu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *