|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Kako prestati pušiti ?
24.5.2011 23:29:33   
bananica
IZVORNA PORUKA: Dida79

IZVORNA PORUKA: noa

IZVORNA PORUKA: myb@by


IZVORNA PORUKA: Dida79

Pa sve kupis na istom mjestu gdje i duhan prazni filteri kostaju oko 2,5 km 200 kom
Sto nam se ove herke ne javljaju kazu da kod njih dole ima najboljeg duhana pa da nas preko stele namireuser posted image user posted image

i jako je skup user posted image




user posted image


Vidi ove Noe nabila cvike zapustile brkove i ko je ko ona user posted image user posted image
Mozel trampa ja tebi jagodice a ti meni duhan user posted image user posted image user posted image


trampi koju jagodicu i za meneuser posted image

(odgovor članu Dida79)
Neposredna veza do poruke: 126
   RE: Kako prestati pušiti ?
24.5.2011 23:29:54   
Dida79
Ja sam kao i bananica nemam zelju da prestanem da pusim samo malo ove sto se dime bi da smanjim user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu taurus)
Neposredna veza do poruke: 127
   RE: Kako prestati pušiti ?
24.5.2011 23:29:57   
Emica_sa
Ma ja mislim da nije skup,ja sam inace iz Mostara i znam da je mama nedavno svekru kupovala od jednog cike i mislim da je kg platila oko 25 KM,e sad da li je to bilo preko stele ne znam,ali znam da svekar kaze da je odlican,doduse ne smije nista drugo ni reciuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 128
   RE: Kako prestati pušiti ?
24.5.2011 23:30:23   
bananica
IZVORNA PORUKA: zaha

IZVORNA PORUKA: Dida79


IZVORNA PORUKA: myb@by


IZVORNA PORUKA: Dida79

Taj je jeftiniji od onoga sto smo mi uzimali,mi smo placali onu plavu kutiju od 400 gr 15 km

Pa moj svekar kupuje taj neki u plavoj kutiji. On je oduševljen, još se hvali kako je to zdravo user posted image user posted image user posted image

To svi stariji kazu da je zdravije pusiti cisti duhan nego obicne cigarete Bog zna kakve sve arome fabrike stavljaju u njih
ja sam ovo cula i od nekog doktora na tv-u,da duhan kao duhan nije stetan samo su stetni ti neki sastojci,arome i sta vec sto stavljaju u cigare da imaju bolju aromu




moja rodica se kune da je duhan cak i zdravuser posted image , ima u sebi neki sastojak organizmu poreban

(odgovor članu Honey3)
Neposredna veza do poruke: 129
   RE: Kako prestati pušiti ?
24.5.2011 23:33:23   
Dida79
Ja isto vjerujem da je duhan manje zlo od obicne cigarete..najbolje bi bilo nista samo kad bi stavili na papir sta smo sve popusile za ove godien pusenja user posted image user posted image
Ali cejf je cejfuser posted image user posted image

(odgovor članu bananica)
Neposredna veza do poruke: 130
   RE: Kako prestati pušiti ?
24.5.2011 23:33:52   
taurus
IZVORNA PORUKA: bananica

IZVORNA PORUKA: taurus

i tako mi od prestanka pušenja dođosmo do nabavke duhanauser posted image user posted image user posted image

nikad od nas neće biti nepušaći user posted image



bar da predjemo na motaanje, mozda smanjimo, ako bude lijeno smotatiuser posted image



poslije ćemo otvoriti temu "kako se odviknuti od motanja" user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu bananica)
Neposredna veza do poruke: 131
   RE: Kako prestati pušiti ?
24.5.2011 23:34:27   
bananica
IZVORNA PORUKA: taurus

IZVORNA PORUKA: bananica

IZVORNA PORUKA: taurus

i tako mi od prestanka pušenja dođosmo do nabavke duhanauser posted image user posted image user posted image

nikad od nas neće biti nepušaći user posted image



bar da predjemo na motaanje, mozda smanjimo, ako bude lijeno smotatiuser posted image



poslije ćemo otvoriti temu "kako se odviknuti od motanja" user posted image user posted image user posted image user posted image




user posted image user posted image user posted image user posted image ili koliko smotas za danuser posted image

(odgovor članu taurus)
Neposredna veza do poruke: 132
   RE: Kako prestati pušiti ?
24.5.2011 23:35:04   
myb@by
ja zaista ne znam koliko kosta, znam da je svekrva kolutala ocima kada joj je ovaj rekao cijenu. Znam da u Sarajevu jeftinije kupuje, a kod mog svekra mora da bude prva klasa, neće on ništa kinesko user posted image user posted image user posted image

_____________________________

‎"Tri puta vode do mudrosti: razmišljanje - ono je najplemenitije; odgoj - on je najlakši; i iskustvo - ono je najneugodnije."

(odgovor članu Dida79)
Neposredna veza do poruke: 133
   RE: Kako prestati pušiti ?
24.5.2011 23:37:30   
muaaa
Mi kad idemo u DK pravimo te cigare tj.masinica ih smotauser posted image user posted image kod njih to svi rade jer su cigare jako skupe i meni je onaj duhan pravo dobar ne smrdi uopste kao cigare.Odjeca se ne osjeti niti prostorija u kojoj se duhani.A i ja sam cula da to ima i ovdje negdje kupiti ta masinica i filteri

_____________________________

“Temelj ljudske sreće je duboka sigurnost, spontana radost u malim stvarima i velika jednostavnost.”



(odgovor članu bananica)
Neposredna veza do poruke: 134
   RE: Kako prestati pušiti ?
24.5.2011 23:39:00   
bananica
IZVORNA PORUKA: muaaa

Mi kad idemo u DK pravimo te cigare tj.masinica ih smotauser posted image user posted image kod njih to svi rade jer su cigare jako skupe i meni je onaj duhan pravo dobar ne smrdi uopste kao cigare.Odjeca se ne osjeti niti prostorija u kojoj se duhani.A i ja sam cula da to ima i ovdje negdje kupiti ta masinica i filteri



a gdje da duhana kupim?? bas moram probati

(odgovor članu muaaa)
Neposredna veza do poruke: 135
   RE: Kako prestati pušiti ?
24.5.2011 23:39:14   
Dida79

IZVORNA PORUKA: muaaa

Mi kad idemo u DK pravimo te cigare tj.masinica ih smotauser posted image user posted image kod njih to svi rade jer su cigare jako skupe i meni je onaj duhan pravo dobar ne smrdi uopste kao cigare.Odjeca se ne osjeti niti prostorija u kojoj se duhani.A i ja sam cula da to ima i ovdje negdje kupiti ta masinica i filteri


Ma ja sam to sve zbavila ali nema kvalitetnog duhana nede samo smece koje kad smotas sve zvjezde prebrojisuser posted image user posted image

(odgovor članu muaaa)
Neposredna veza do poruke: 136
   RE: Kako prestati pušiti ?
24.5.2011 23:39:30   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: myb@by

ja zaista ne znam koliko kosta, znam da je svekrva kolutala ocima kada joj je ovaj rekao cijenu. Znam da u Sarajevu jeftinije kupuje, a kod mog svekra mora da bude prva klasa, neće on ništa kinesko user posted image user posted image user posted image





moja prijateljica je presla na duhan i pusi 5 cigara dnevnouser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image mrsko joj motatiuser posted image user posted image user posted image user posted image
ja cu kad budem velika kupiti luluuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu myb@by)
  Neposredna veza do poruke: 137
   RE: Kako prestati pušiti ?
24.5.2011 23:39:58   
muaaa
A sto se tice prestanka pusenja moj poznanik je narucio neke tablete iz Srbije pio ih neko vrijeme i vec 6 mjeseci ne pusi.

_____________________________

“Temelj ljudske sreće je duboka sigurnost, spontana radost u malim stvarima i velika jednostavnost.”



(odgovor članu muaaa)
Neposredna veza do poruke: 138
   RE: Kako prestati pušiti ?
24.5.2011 23:41:24   
bananica
moj muz je isto prestao pusiti, prije 5 mjeseci je rekao ja ne pusim vise do daljnjeguser posted image  

(odgovor članu muaaa)
Neposredna veza do poruke: 139
   RE: Kako prestati pušiti ?
24.5.2011 23:41:24   
Anoniman
bananice ovdje ima na benzinskim pumpamauser posted image bas fancy pakovanja duhanauser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 140
   RE: Kako prestati pušiti ?
24.5.2011 23:41:55   
bananica
IZVORNA PORUKA: noa

bananice ovdje ima na benzinskim pumpamauser posted image bas fancy pakovanja duhanauser posted image user posted image user posted image user posted image


posalji mi ti jedno fenci pakovanje user posted image

< Poruku je uredio bananica -- 24.5.2011 23:43:02 >

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 141
   RE: Kako prestati pušiti ?
24.5.2011 23:42:19   
muaaa
IZVORNA PORUKA: bananica

IZVORNA PORUKA: muaaa

Mi kad idemo u DK pravimo te cigare tj.masinica ih smotauser posted image user posted image kod njih to svi rade jer su cigare jako skupe i meni je onaj duhan pravo dobar ne smrdi uopste kao cigare.Odjeca se ne osjeti niti prostorija u kojoj se duhani.A i ja sam cula da to ima i ovdje negdje kupiti ta masinica i filteri



a gdje da duhana kupim?? bas moram probati


E to ti nebi znala reciuser posted image

_____________________________

“Temelj ljudske sreće je duboka sigurnost, spontana radost u malim stvarima i velika jednostavnost.”



(odgovor članu bananica)
Neposredna veza do poruke: 142
   RE: Kako prestati pušiti ?
24.5.2011 23:42:48   
InLove
Sve se moze kad se hoce! Samo cvrsta volja user posted image Ja hocu, ja mogu , ja zelim user posted image user posted image user posted image

< Poruku je uredio Malena_A -- 24.5.2011 23:43:48 >


_____________________________

Zbog pogresnih ljudi, vise ni prave ne prepoznajem!

(odgovor članu bananica)
Neposredna veza do poruke: 143
   RE: Kako prestati pušiti ?
24.5.2011 23:43:57   
myb@by

IZVORNA PORUKA: noa

IZVORNA PORUKA: myb@by

ja zaista ne znam koliko kosta, znam da je svekrva kolutala ocima kada joj je ovaj rekao cijenu. Znam da u Sarajevu jeftinije kupuje, a kod mog svekra mora da bude prva klasa, neće on ništa kinesko user posted image user posted image user posted image





moja prijateljica je presla na duhan i pusi 5 cigara dnevnouser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image mrsko joj motatiuser posted image user posted image user posted image user posted image
ja cu kad budem velika kupiti lulu[image]http://www.ringeraja.ba/forum/smileys/jezicek.gif[/image]user posted image user posted image user posted image user posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image , ja da pušim kupila bih muštiklu da se kuruser posted image . Znaš ono dugi, crveni nokti i muštiklica. Haljinica i štiklica i svi misle da sam ministarka user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

‎"Tri puta vode do mudrosti: razmišljanje - ono je najplemenitije; odgoj - on je najlakši; i iskustvo - ono je najneugodnije."

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 144
   RE: Kako prestati pušiti ?
24.5.2011 23:44:28   
bananica
IZVORNA PORUKA: Malena_A

Sve se moze kad se hoce! Samo cvrsta volja user posted image


ja uopste nemam volje da prestanem, cejf je to

(odgovor članu InLove)
Neposredna veza do poruke: 145
   RE: Kako prestati pušiti ?
24.5.2011 23:45:12   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: bananica

IZVORNA PORUKA: noa

bananice ovdje ima na benzinskim pumpamauser posted image bas fancy pakovanja duhanauser posted image user posted image user posted image user posted image


posalji mi ti jedno fenci pakovanje user posted image




nije problemuser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu bananica)
  Neposredna veza do poruke: 146
   RE: Kako prestati pušiti ?
24.5.2011 23:45:20   
InLove

IZVORNA PORUKA: bananica

IZVORNA PORUKA: Malena_A

Sve se moze kad se hoce! Samo cvrsta volja user posted image


ja uopste nemam volje da prestanem, cejf je to



E to je drugo :))

_____________________________

Zbog pogresnih ljudi, vise ni prave ne prepoznajem!

(odgovor članu bananica)
Neposredna veza do poruke: 147
   RE: Kako prestati pušiti ?
24.5.2011 23:46:47   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: myb@by


IZVORNA PORUKA: noa

IZVORNA PORUKA: myb@by

ja zaista ne znam koliko kosta, znam da je svekrva kolutala ocima kada joj je ovaj rekao cijenu. Znam da u Sarajevu jeftinije kupuje, a kod mog svekra mora da bude prva klasa, neće on ništa kinesko user posted image user posted image user posted image





moja prijateljica je presla na duhan i pusi 5 cigara dnevnouser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image mrsko joj motatiuser posted image user posted image user posted image user posted image
ja cu kad budem velika kupiti lulu[image]http://www.ringeraja.ba/forum/smileys/jezicek.gif[/image]user posted image user posted image user posted image user posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image , ja da pušim kupila bih muštiklu da se kuruser posted image . Znaš ono dugi, crveni nokti i muštiklica. Haljinica i štiklica i svi misle da sam ministarka user posted image user posted image user posted image user posted image





ma sve imam samo mi fali mustiklauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
nema kod nas za ove slims al ima u SA zbavit cu jeuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu myb@by)
  Neposredna veza do poruke: 148
   RE: Kako prestati pušiti ?
24.5.2011 23:48:55   
bananica
sutra ja obilazim sve duhanareuser posted image user posted image i cekam isporuku od noeuser posted image , da pocnem kvalitetno pusiti

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 149
   RE: Kako prestati pušiti ?
24.5.2011 23:50:13   
myb@by

IZVORNA PORUKA: noa

IZVORNA PORUKA: myb@by


IZVORNA PORUKA: noa

IZVORNA PORUKA: myb@by

ja zaista ne znam koliko kosta, znam da je svekrva kolutala ocima kada joj je ovaj rekao cijenu. Znam da u Sarajevu jeftinije kupuje, a kod mog svekra mora da bude prva klasa, neće on ništa kinesko user posted image user posted image user posted image





moja prijateljica je presla na duhan i pusi 5 cigara dnevnouser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image mrsko joj motatiuser posted image user posted image user posted image user posted image
ja cu kad budem velika kupiti lulu[image]http://www.ringeraja.ba/forum/smileys/jezicek.gif[/image]user posted image user posted image user posted image user posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image , ja da pušim kupila bih muštiklu da se kuruser posted image . Znaš ono dugi, crveni nokti i muštiklica. Haljinica i štiklica i svi misle da sam ministarka user posted image user posted image user posted image user posted image





ma sve imam samo mi fali mustiklauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
nema kod nas za ove slims al ima u SA zbavit cu jeuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


Ja da znam kako t izgleda poslala bih ti jednu, svakako sam ti nešto obećala od kone iz butika user posted image user posted image user posted image

_____________________________

‎"Tri puta vode do mudrosti: razmišljanje - ono je najplemenitije; odgoj - on je najlakši; i iskustvo - ono je najneugodnije."

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 150
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Duda.
пеперутка16

Do kada je vaše dijete imalo dudu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *